Proprietate Piatra Neamt - Casa cocheta
18
13

Proprietate Piatra Neamt - Casa cocheta

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ COCHETĂ 198.000 EURO Celor pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, situată în intravilanul municipiului Piatra Neamț, în zonă rezidențială - oază de liniște, relaxare și comuniune între ...

1650 EUR/m2 | 120 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt - vila cocheta cu garaj, beci si teren
20
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMT VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU GARAJ, BECI ȘI TEREN, ÎN CADRU MIRIFIC, 255.000 EURO NEG. Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, ...

1308 EUR/m2 | 195 m2

Sarata, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt , Casa P+M, anexa si 1000 mp teren
10

Proprietate Piatra Neamt , Casa P+M, anexa si 1000 mp teren

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ P+M, ANEXĂ ȘI 1000 MP TEREN, 224.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această superbă proprietate, primitoare, îngrijită, multifuncțională, ...

1851 EUR/m2 | 121 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă la roșu la țară

Casă la roșu la țară

De vânzare casă la țară mare cit 4apartamente cu 2700m teren apă... dispusă la drum județean aproape de oraș, poate fi casă locuibilă pentru trei familii sau transformat tot într-o afacere gen turism, azil de bătrâni sau clinică medicală particulară

7 EUR/m2 | 260 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casă + teren 5000 mp, Podoleni, Neamț
8
1

Casă + teren 5000 mp, Podoleni, Neamț

2 casa bătrânești situate pe 5000 mp situat în com.Podoleni, județul Neamț. - Apa de izvor la robinetul din curte - Perdea de vie - 43 ml deschidere la stradă - Strada din fața porții este pietruită, cea mai apropiată stradă asfaltată este la 50m. - Cadastru efectuat.

1333 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa si teren 500 mp. P.Neamt
8

Casa si teren 500 mp. P.Neamt

Zona Pietricica (fost Veterani), casa (tip vila) si teren 500 mp., S+P+E, suprafata 320 mp., din caramida, acoperis din tabla tip tigla, situata intr-o zona cu priveliste deosebita, utilitati la poarta imobilului, drum asfaltat ..

280 EUR/m2 | 500 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietate ultracentrală Piatra Neamț   ideal clinică   birouri   investiție, teren 800 mp
11

Proprietate ultracentrală Piatra Neamț ideal clinică birouri investiție, teren 800 mp

Vânzare proprietate ultracentrală excepțională pe str. Petru Rareș, Piatra Neamț Oportunitate investițională unică! Suprafață construită: 330 mp (conform acte), Suprafață utilă: aprox. 270 mp, Teren total: 800 mp (măsurători cadastrale), Deschidere generoasă la stradă: 20 metri liniari. Avantaje ...

1778 EUR/m2 | 270 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Pensiune 21 camere, 4 margarete , de vânzare în Ceahlău Neamț
5

Pensiune de vânzare în zona Ceahlău, Județ Neamț Nu este doar o proprietate. Este un business funcțional + un potențial real de creștere. Pentru cineva care caută mai mult decât o clădire , aici există deja fundația unui venit stabil. Locație excelentă: la baza pădurii, pe un platou liniștit, ferit ...

404 EUR/m2 | 952 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ofer spre vânzare un imobil cu destinație spațiu comercial stradal, situat pe Strada Progresului Nr.
9
5

- Suprafața totală: 90 m2. - Suprafața construită la sol: 74 m2. - Suprafața construită desfășurată: 74 m2. - Suprafața utilă: 134 m2. Utilități: - Rețea electrică trifazică - Centrală pe gaz - Racordat la rețeaua de apă și canalizare Spațiul poate fi amenajat în funcție de specificul propriei activități. Se ...

746 EUR/m2 | 134 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt