Promovat
Casa la rosu si teren 615 mp, intr-un cartier de vile, Dumbrava Rosie
14
5

CASĂ LA ROȘU ȘI TEREN 615 MP, INTR-UN CARTIER DE VILE, DUMBRAVA ROȘIE, 70.000 EURO Oferim spre vânzare o proprietate situată într-un cartier de vile din Dumbrava Roșie, în plină dezvoltare. Aceasta este compusă din suprafața de 615 mp teren, plus o cotă de drum de 90 mp, pe care este edificată o casă ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt - vila cocheta cu garaj, beci si teren
20
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMT VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU GARAJ, BECI ȘI TEREN, ÎN CADRU MIRIFIC, 255.000 EURO NEG. Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, ...

1308 EUR/m2 | 195 m2

Sarata, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa si 107 mp teren,cu beci si loc parcare, zona Centru- Piatra Neamt
14
31

CASĂ ȘI 107 MP TEREN, CU BECI SI LOC DE PARCARE, ZONA CENTRU, PIATRA NEAMȚ, 60.000 EURO Oferim spre achiziționare un imobil compus din suprafața de 107 mp teren, pe care sunt edificate două construcții, C1 și C2. C1- cu suprafața de 37 mp, construită din chirpici, pe fundații din beton, acoperită ...

857 EUR/m2 | 70 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila strada Audia
10
13

Vila strada Audia

Va propun la vanzare o vila P+1 situata intr-o zona rezidentiala, linistita, pitoreasca, zona Liceului Gheorghe Asachi, in suprafata totala de 250 mp, 2 dormitoare, 3 bai, garaj, terase pe fiecare nivel! Are o suprafata de 400 mp teren inclusiv casa! Va astept la vizionari!

1180 EUR/m2 | 250 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Casa și teren zona stadion 8

Casa și teren zona stadion

Investiție ideala într-o zonă extrem de valoroasa și foarte căutată. La 1 minut de mers pe jos de Shopping City, în centrul vechi al orașului, dar nu la strada principală. În Precista dar ferit de zgomot și poluare. Casa de147 mp cu teren în suprafață de 554 mp în zona zona Stadion-Jandarmerie. Se ...

340 EUR/m2 | 147 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila P+M Bistrița com.Alexandru cel Bun
10
1

Vila P+M Bistrița com.Alexandru cel Bun

De Vânzare Într-un colț de natură, la doar 5 km de Piatra-Neamț, în sat Bistrița (comuna Alexandru cel Bun), se află această proprietate deosebită, perfectă pentru cei care caută liniște fără a renunța la proximitatea orașului. Vilă construită în 2011 din BCA și beton, cu o suprafață de aproximativ 139 ...

1250 EUR/m2 | 124 m2

Piatra Neamt, Neamt

vila nouă la limită, Pângărați
10
5

vila nouă la limită, Pângărați

Se Vinde vilă nouă din cărămidă-130.000 (preț de vânzare) Vilă P+E de vânzare Zonă pitorească, aproape de oraș Comuna Pângărați Vă propunem spre vânzare o vilă modernă, complet nouă, situată într-o zonă liniștită și verde, cu acces rapid către oraș, ideală pentru locuire permanentă sau casă de ...

813 EUR/m2 | 160 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casă Piatra Nț 180 mp plus 1800 mp teren
1

Casă Piatra Nț 180 mp plus 1800 mp teren

Vând casă 200 mp,110 parter 90 mansardă,construita in 2020: PIATRA NEAMT sala de oaspeți baie oaspeți,cabină duș,wc,bideu, chiuvetă pe corp dulap dormitor mobilat bucatarie utilată,corpuri suspendate, hotă,frigider încorporat,congelator încorporat,cuptor încorporat, plită inducție patru ochiuri ...

1250 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt- vila cocheta prevazuta cu terasa, garaj si teren
19
1

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU TERASĂ, GARAJ ȘI TEREN, 210.000 EURO NEG. Celor care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE le propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, primitoare, ...

1105 EUR/m2 | 190 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa noua, moderna tip duplex la alb cheie si teren 250 mp, in cartier exclusivist Piatra Neamt
16
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ NOUA, MODERNĂ TIP DUPLEX LA ALB LA CHEIE ȘI TEREN 250 MP, ÎN CARTIER EXCLUSIVIST MUN. PIATRA NEAMȚ - DE LA 157.000 EURO Dacă vreți să trăiți cu sentimentul că vă aflați cu adevărat ACASĂ, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, situată în intravilanul ...

1154 EUR/m2 | 136 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vila D+P+1 Zona Batca Doamnei
9
4

Vila D+P+1 Zona Batca Doamnei

MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o vilă deosebită, situată la doar 5 km de oraș, într-o zonă superbă, liniștită și cu priveliște panoramică. Proprietatea oferă un echilibru ideal între confort, spațiu și natură, beneficiind de o curte generoasă de 3.500 mp teren intravilan perfectă pentru ...

763 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt - Casa cocheta
18
13

Proprietate Piatra Neamt - Casa cocheta

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ COCHETĂ 198.000 EURO Celor pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, situată în intravilanul municipiului Piatra Neamț, în zonă rezidențială - oază de liniște, relaxare și comuniune între ...

1650 EUR/m2 | 120 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
14
5

778 EUR/m2 | 90 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt - casa eleganta camin de suflet
19
6

Proprietate Piatra Neamt - casa eleganta camin de suflet

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ ELEGANTĂ CĂMIN DE SUFLET, 205.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, situată în intravilanul municipiului Piatra Neamț, în zonă rezidențială - oază de liniște și relaxare, ideală pentru familii tinere cu copii. Proprietatea este compusă ...

1464 EUR/m2 | 140 m2

Calea+Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa P+M, mobilata si utilata, 550 mp teren, la 10 minute de oras,cadru natural mirific
18
4

CASĂ P+M MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, CU 550 MP TEREN, SITUATĂ LA 10 MINUTE DE ORAȘ, ÎNTR-UN CADRU NATURAL MIRIFIC, 170.000 EURO Dacă iți dorești să locuiești într-o zonă liniștită cu o priveliște minunată și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată la 10 minute ...

1063 EUR/m2 | 160 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate zona Manastirea Bistrita, in cadru natural, cu toate facilitatile
18
12

PROPRIETATE ZONA MĂNĂSTIREA BISTRIȚA, ÎN CADRU NATURAL, CU TOATE FACILITĂȚILE 195.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, să fii înconjurat de natură să simți freamătul pădurii, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, ...

527 EUR/m2 | 370 m2

Vest, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate com.Girov, cadru natural si relaxant, compusa din casa, anexe si 8800 mp teren
10
1

PROPRIETATE CU POTENȚIAL DE DEZVOLTARE AGRICOL, POMICOL, VITICOL, COM. GIROV, ÎN CADRU NATURAL ȘI RELAXANT, COMPUSĂ DIN CASĂ, ANEXE ȘI 8.800 MP TEREN, 270.000 EURO Iubitorilor de natură, liniște, susur de apă, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această frumoasă proprietate ...

934 EUR/m2 | 289 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun
12
29

Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun

CASĂ + ANEXĂ + TEREN 3506 MP, LA 10 MINUTE DE ORAȘ, ÎN CADRU NATURAL DE VIS, COM. AL. CEL BUN, 65.000 EURO UȘOR NEG Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE ...

783 EUR/m2 | 83 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
3

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de suflet-casa mobilata si utilata,plus anexa,beci,garaj si teren, Com Zanesti
18
1

PROPRIETATE DE SUFLET, OAZĂ DE CONFORT ȘI LINIȘTE CASĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ, BECI, GARAJ ȘI TEREN, ÎN COM. ZĂNEȘTI, 140.000 EURO Celor care își doresc o schimbare a stilului de viață, să descopere rutine noi și obiceiuri mai sănătoase, dar să-și mențină facilitățile urbane, beneficiind ...

473 EUR/m2 | 296 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
20
5

1308 EUR/m2 | 195 m2

Sarata, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
14
31

857 EUR/m2 | 70 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt , Casa P+M, anexa si 1000 mp teren
10

Proprietate Piatra Neamt , Casa P+M, anexa si 1000 mp teren

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ P+M, ANEXĂ ȘI 1000 MP TEREN, 224.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această superbă proprietate, primitoare, îngrijită, multifuncțională, ...

1851 EUR/m2 | 121 m2

Piatra Neamt, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Piatra-neamt
Salvează căutarea