Promovat
Casă 2013, teren 1366 mp, zonă centrală
20
2

Casă 2013, teren 1366 mp, zonă centrală

Agenția imobiliară RARA Soluții vă propune spre vânzare o casă bine construită și complet pregătită pentru locuire. Locație: Str. Sucedava, Municipiul Roman, jud. Neamț Suprafețe: Casă: 185 mp utili, garaj 85 mp, teren 1366 mp Compartimentare: living, cameră de zi + dining și bucătărie, două dormitoare, ...

1119 EUR/m2 | 185 m2

central, Roman, Neamt

Promovat
Casă la cheie - zona Ștrandului Municipal
12

Casă la cheie - zona Ștrandului Municipal

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Casă cu living mare și bucătărie deschisă, 2 dormitoare și 2 băi, complet mobilată și utilată. Casa are amprentă la sol de 89 mp, suprafață utila aproximativ 120 mp, cu tot cu mansardă. - centrală termică nouă - calorifere ...

1075 EUR/m2 | 120 m2

sud-est, Roman, Neamt

Promovat
Casă nouă - construcție 2024
14
1

Casă nouă - construcție 2024

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Casă construită din cărămidă Brikston, pe teren de 509 mp • Izolație interioară cu vată minerală • Izolație exterioară cu polistiren • Centrală termică nouă, încălzire în pardoseală • Tavane extensibile (membrană silicon) • ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

est, Roman, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare P+E în Roman
7
8

Casa de vanzare P+E în Roman

Proprietar- vand casa P+E in Roman, Cartier Nicolae Balcescu. Suprafata terenului este de 576 mp, locuinta având o suprafata de 250 mp ( 150 mp parter, 100 mp etaj) si este compartimentata astfel: Parterul este compus din Living, hol, bucatarie, baie, dormitor, camera de depozitare, terasă și garaj. ...

1143 EUR/m2 | 210 m2

Roman, Neamt

Gospodărie
1
3

Gospodărie

Gospodărie în Cotu Vameș (la 4km de Roman Neamț) - detalii la - casă 1988 ; 100mp ; mobilată - casă 2012 ; 90mp ; + mansardă - garaj 30mp - anexe 40mp - fântână - beci - vie pe rod - livadă pe rod - diverse materiale și accesorii necesare în gospodărie - racordată la curent electric - ...

393 EUR/m2 | 280 m2

Roman, Neamt

Casa de vânzare 1

Casa de vânzare

Vând casa în zona rezidențiala Roman

2006 EUR/m2 | 157 m2

Roman, Neamt

Vand casa in Roman,Neamt
3
21

Vand casa in Roman,Neamt

Vand casa in Roman,Neamt.Rel.la tel. .

262 EUR/m2 | 300 m2

Roman, Neamt

Vand casa p+1 ,Roman
9
4

Vand casa p+1 ,Roman

Casa de vanzare P+1, DIRECT DE LA PROPRIETAR. situata in Roman, pe strada Pescarilor( Cartier Nicolae Balcescu) ,anul constructiei 2010. Suprafata teren 427m (curte + constructie). Casa are 75mp la sol (150mp P+1), construita din caramida , acoperita cu tabla, izolata termic la exterior. Compusa: ...

1067 EUR/m2 | 150 m2

Roman, Neamt

Casa de Vanzare Comision 0%
3

Casa de Vanzare Comision 0%

Casă de vânzare – 134 mp utili, 590 mp teren, panouri solare, terasă mare ✔ Suprafață utilă: 134 mp ✔ Suprafață construită: 150 mp ✔ Teren: 590 mp ✔ Terasă acoperită: 40 mp ✔ Panouri fotovoltaice 6.4 kW + invertor 6 kW ✔ 2 aparate de aer condiționat ✔ Centrală pe gaz + 12 radiatoare din oțel ✔ Pereți ...

992 EUR/m2 | 130 m2

Central, Roman, Neamt

CASA 4 CAMERE 0% COMISION
17

CASA 4 CAMERE 0% COMISION

Capital imobiliare va propune spre vanzare o proprietate cu o supratata utila de 250 si 535 mp de teren Aceasta proprietate dispune de : 4 Dormitoare 2 Spatii de depozitare 2 Bai 1 Bucatarie 1 Living 1 Birou 1 Terasa 1 Beci generos 1 Gratar cu plita si chiuveta (acoperit) Proprietatea detine si 2 locuri ...

932 EUR/m2 | 250 m2

Central, Roman, Neamt

Casa de Vanzare Comision 0%
2

Casa de Vanzare Comision 0%

List va propune spre vanzare o super proprietate Aceasta proprietate dispune de 3 camere, baie, bucatarie dar ce face aceasta proprietate imresionanta si neaparat de vizionat este beciul ce are o lungime de peste 20m Proprietatea necesita renovare Va asteptam sa ne contactati pentru vizionare Comision ...

654 EUR/m2 | 130 m2

Central, Roman, Neamt

Casa de Vanzare Comision 0% Suprafata teren 500mp
9

Casa de Vanzare Comision 0% Suprafata teren 500mp

Casa de vanzare comision 0% Capital imobiliare va propune spre vanzare o casa formata din: 3 dormitoare 1 Baie 1 Bucatarie 1 Living 1 Terasa Constructie 2023 Pentru vizionare nu ezitati sa ne contactati

1200 EUR/m2 | 100 m2

Central, Roman, Neamt

Vand casă!
5

Vand casă!

Vând casă în Roman,100 mp, mobilată și utilată complet, zonă bună!

900 EUR/m2 | 100 m2

Roman, Neamt

Bd Republicii - Roman - casa consolidata - potential comercial
3

Casa in stil neoromanesc - consolidata - Bd Republicii Lucrarile de consolidare au fost făcute în anul 2002, cu autorizație, în baza unui proiect de consolidare, in dorința de a pastra farmecul casei. Suprafata desfasurata a cladirii si anexelor este de 166 mp, iar amprenta casei este de 124 mp, terenul ...

100 m2

Central, Roman, Neamt

Casă de vanzare în Roman,zonă de case!
8
3

Casă de vanzare în Roman,zonă de case!

Casă cu mansardă,de vânzare în Roman zonă de case Preț: 85.000 euro Se vinde mobilată și utilată Se oferă spre vânzare o casă situată într-o zonă de case din municipiul Roman, ideală pentru locuit permanent. Imobilul este bine întreținut și are o compartimentare practică, fiind compus din: 3 dormitoare bucătărie ...

850 EUR/m2 | 100 m2

Roman, Neamt

De vânzare casa Mun.Roman
1
1

De vânzare casa Mun.Roman

De vânzare, proprietate Municipiul Roman, (zonă aproximativa Primaverii), 650 mp. teren, casa 4 camere decomandate, baie , bucătărie, total 96 mp. Anexa- 3 camere , pod cu balcon, garaj, 70 mp., 2 beciuri cu apa curenta, energie electrica 2 branșamente, 220 și 380, gaz, canalizare, apa oraș, apa sursa ...

1250 EUR/m2 | 96 m2

Roman, Neamt

Vand casa parter constructie noua
9
1

Vand casa parter constructie noua

Casa parter 112mp str Petru Rares 3 dormitoare, 2 bai ,living ,bucatarie,terasa pret 145000E tel

1295 EUR/m2 | 112 m2

Roman, Neamt

Tren de vanzare intravilan 470mp Roman
2
2

Tren de vanzare intravilan 470mp Roman

Vand teren intravilan 470mp Roman str Petru Rares racordat la curent ,canal , apa. Pret 50000E

526 EUR/m2 | 95 m2

Roman, Neamt

Vand casa Lutca Roman
10
2

Vand casa Lutca Roman

Vand casa (+teren+grădină=2000 mp)cu 5 camere, beci, magazie, terasa cu bucatarie de vara , baie cu cada, hidrofor, pompa in curte, fantana. Casa este din caramida . Are apa in casa + gaz. Se vinde si mobilata.

135 EUR/m2 | 650 m2

Roman, Neamt

Casa centrala + spatiu comercial - investitie ideala langa scoala si supermarket
2

Vând proprietate versatilă situată in zona centrală a orașului Roman o locație strategica ce îmbina confortul unei locuințe cu potențialul unei afaceri de succes suprafața 370mp curte privată acces facil pietonal și auto casa primitoare cu 3 camere de 80mp bine compartimentata cu doua bai spațiu comercial ...