Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Îmi vând casa
10

Îmi vând casa

Vand casa cu teren în localitatea Cehu Silvanie str crisan nr 8(zóna centrala) Casa are suprafata utilă 80 m2 ,este compusa din 3 camera ,o baie, hol complet utilata Dotari: curent, apa ,canalizare,cablu TV,posibilitate de racordare la gaz Anexe: bucătărie de vara ,garaj,altele Terenul are o suprafata ...

875 EUR/m2 | 80 m2

Centrala+, Cehu Silvaniei, Salaj

casa si teren
5

casa si teren

Casa de vanzare,total teren cu casa 1440m patrati.Casa dispune de 3 camere,baie,bucătărie,pivniță,bucătărie de vara, utilitati:apa ,curent trifazic,canalizare.Peste drum se mai vinde separat 13 ari de teren arabil. lângă sosea( poate fi loc de casa).Locația este la 10 min de Băile Boghis.Detalii la nr ...

643 EUR/m2 | 70 m2

Valcau de Jos, Salaj

Casa si livada com Coseiu jud Salaj
10
21

Casa si livada com Coseiu jud Salaj

Casa + livada(3673mp)de vânzare în sat Coșeiu,jud Salaj(18 km de Zalău,)cu canalizare, fosă,preț 36mii euro, negociabil, contact(proprietar) .

360 EUR/m2 | 100 m2

Coseiu, Salaj

Casă de vânzare în Zalău
11
3

Casă de vânzare în Zalău

Casă nouă,modernă,pe un nivel,situată într-o zonă liniștită,aproape de centrul orașului (900 m). Finisaje de calitate,realizate cu materiale premium. Suprafața 131 m2 ,teren 600m2. Compartimentare : Hol,living,bucătărie, 3 dormitoare,2 băi,spațiu tehnic. Încalzire în pardoseală.

2405 EUR/m2 | 131 m2

Central, Zalau, Salaj

Casă zonă centrală
3
13

Casă zonă centrală

Casă în zona centrală a orașului, situată pe str. 1 Decembrie 1918, aproape de liceu,scoala,parc, magazine, în curte comună și intabulata! Se compune din: 3 camere, din care 1 cameră , cu posibilitatea și de a 4-a cameră, 1 bucătărie, baie, 2 cămări, terasa de 17 m, pod, 2 boxe în curte. Datorita spatiilor ...

667 EUR/m2 | 75 m2

Simleu Silvaniei, Salaj

proprietar vând casă în Zalău
9
1

proprietar vând casă în Zalău

vând casă în Zalău Str Dobrogeanu Gherea suprafață utilă 300 m pătrați suprafață teren 10 Arii construcție 2000 două garaje...beci.. living..baie... bucătărie... cameră tip birou...trei dormitoare...baie....dresing... casa este izolată centrală nouă se vinde mobilată și utilată

965 EUR/m2 | 300 m2

Traian, Zalau, Salaj

Casa 2 camere, baie, bucatrie - casa se vinde cu anexe gospodaresti si teren de 5000 mp, livada prun
10

Casa compusa din 2 camere, bucatarie, baie. Casa este situata in sat Port, comuna Marca, judetul Salaj. Casa se vinde cu anexe gospodaresti si teren de 5000 mp din care 1400mp curti constructii iar restul livada pruni, fanete, teren arabil. Casa este locuibila si se vinde complect mobilata. Locuinta ...

40 EUR/m2 | 1,000 m2

Port, Salaj

Vând casa la țară
8
18

Vând casa la țară

Vând casă cu anexe și grădină, suprafață totală 2000 mp. Casa este cu utilități apă și electricitate, gazul este disponibil la stradă. Dispune de 2 camere, hol, cămară și beci sub casă bucătărie de vară + anexe. Casa este situată in sat Aluniș, comuna Benesat, jud. Sălaj. Preț 28.000 euro. Detalii ...

400 EUR/m2 | 70 m2

Alunis, Salaj

Casa la tara de vazare 3

Casa la tara de vazare

Vand casa la tara. Casa este locuibila,incalzirea cu sobe de teracota.Fundatia casei este de piatra. Compartimentare:La intrare un hol spatios,in prelungire o baie cu cada. 2 camere 1 bucatarie ...

227 EUR/m2 | 110 m2

Preluci, Salaj

PF- Casa renovata situata la sosea ideala familie tanara ,familie seniori sau casa de vacanta
10
6

OCAZIE - Casa renovata, 97mp utili+900mp teren situata pe soseaua Cluj Napoca - Zalau. Persoana Fizica - Vand casa renovata recent situata pe soseaua Cluj Napoca - Zalau, in centru la Sanmihaiul Almasului, aproape de Primarie, scoala, gradinita de stat, magazin alimentar, statie auto,etc., fiind ...

495 EUR/m2 | 97 m2

Zalau, Salaj

Casă de vanzare
4
2

Casă de vanzare

Teren 4.98 P+E+anexa 5 camere 3 bai 2 bucătării Terasa Garduri Trotuare Construcție particular fără firmă Desing modern

1102 EUR/m2 | 245 m2

Zalau, Salaj

Casa de vanzare in Ciumarna la 15 minute de Zalau
10
4

Casa de vanzare in Ciumarna la 15 minute de Zalau

Proprietar ofer spre vânzare casă individuală cu terasă spațioasă și bucătărie de vară în localitatea Ciumarna la 15 minute de Zalău ,( 12km ). Teren 10 ari ! Zona este foarte liniștită , plină de verdeață cu expunere însorită , ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate ...

1341 EUR/m2 | 82 m2

Ciumarna, Salaj

casa moderna de vanzare
6
1

casa moderna de vanzare

Persoana fizica vand casa parter in curs de executie in Dumbrava Nord, aproape de bazinul de inot, de noua gradinita din dealul morii. Zona foarte bine conectata cu nevoile zilnice ale viitorilor proprietari,fiind la 10-15 minute cu masina de mall-ul orasului,de magazine,benzinarii,scoala, statii autobuz,etc. Casa ...

1667 EUR/m2 | 120 m2

Zalau, Salaj

Ungaria, oraș Mezőhegyes,Str.István király nr.19.
10
1

Ungaria, oraș Mezőhegyes,Str.István király nr.19.

Te-ai săturat de zgomotul orașului mare? Vrei să-ți oferi familiei și copiilor confort și siguranță? Grădiniță, școală, magazin, totul este la câțiva pași. La 45 de minute de Szeged, la 15 minute de M43, la 46 km de Arad - (de la proprietar) o casă de familie impresionantă de vânzare în Mezőhegyes - ...

Zalau, Salaj

Vând casă cu grădină
8
12

Vând casă cu grădină

Vând casa în sat Domnin, comuna Someș Odorhei, Sălaj. Casa cu 2 camere, hol mare, bucatarie , baia și terasa. Anexe : bucatarie de vara, șură, grajd pentru animale, cotețe pentru porci și găini, garaj și afumătoare. Teren total 22 arii, cuprinde 2 poziții, casa, anexele și gradina . În plus, în curte ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Domnin, Salaj

Vand casa in Zalau
9
7

Vand casa in Zalau

Se vinde casă situată în municipiul Zalău, într-o zonă liniștită și accesibilă, ideală pentru locuit, pe strada Poet Andrei Muresanu. Pret: 135.000 EUR Suprafață teren: 4 arii 200 in total Suprafață utilă casă: 90 mp Compartimentare: 2 camere spațioase, hol, bucătărie, baie, antreu, cămară, beci. În ...

1500 EUR/m2 | 90 m2

Zalau, Salaj

vand casa la tara cu anexe si pamant in spatele casei
7
10

vand casa la tara cu anexe si pamant in spatele casei

Casa la tara cu curte mare anexe ( sura, cohe) și pamant in spatele casei 26 de ari la soseaua principală. Zonă liniștită. Casa are 5 camere mari și o cămară mai multe detalii la numărul de telefon din anunț

420 EUR/m2 | 100 m2

Sanmihaiu Almasului, Salaj

Duplex In Livada Meses
5

Duplex In Livada Meses

Duplex nou in Livada Meses la str principala Stefan Cel Mare cu toate utilitatile la stadiu de semifinisat incalzire in pardosea geamiri cu 3 sicle compusa din:garaj Living spatios bucatarie cu debara ,dining 3dormitoare 2 bai cu 4 ari de teren la 3 min de centru cu panorama deosebita ,fara trafic i ...

1192 EUR/m2 | 130 m2

Centru Zalăului, Zalau, Salaj

Casa de vanzare Negreni (Cluj)
5
7

Casa de vanzare Negreni (Cluj)

Casa cabană loc Negreni într-o zona foarte frumoasa aproape de Crișul Repede și de pădure 140 mp(3,4 camere,2 bai,2 livinguri)suprafața teren 400mp aprox,geamuri si usi termopan noi,instalație electrică și sanitara noua,fosa septica montata în curte,casa de caramida Mai multe detalii la telefon

204 EUR/m2 | 140 m2

Zalau, Salaj

Casa cu Anexe, Gradina + 2Ha Terenuri
9
4

Casa cu Anexe, Gradina + 2Ha Terenuri

Vând Casă cu anexe si gradină pe o suprafață de 2358 mp + 2 Ha pământ extravilan. Gradină generoasă cu pomi fructiferi de aproximativ 1500mp. Casa cu 3 camere ,hol, debara. Bucătărie de vară cu debara. Subsol-beci Anexe : Sură, grajd animale, cotețe adăpost porci, lemnărie magazie. Fântână + apă ...