Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Carter Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de  650MP
10

Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de 650MP

Casă modernă stil mediteranean | 3 dormitoare | Teren 6.5 ari | Mărtinești Agenția Imobiliare Noua Casă vă propune spre vânzare o casă modernă, situată în Mărtinești, pe strada Giulia (stradă în curs de asfaltare). Imobilul este amplasat pe un teren de 6,5 ari și are o suprafață utilă de 104 mp + terasă ...

1221 EUR/m2 | 104 m2

Martinesti, Satu Mare

Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casă spațioasă și luminoasă, ideală pentru familie sau investiție, amplasată într-un ambient liniștit și verde, în apropierea Pieței Vechituri. Caracteristici principale: • Suprafață generoasă, compartimentată în 7 camere • Teren de 11 ari – perfect ...

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
20
1

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

1221 EUR/m2 | 104 m2

Martinesti, Satu Mare

Casa noua cu etaj Bercu Rosu
4
4

Casa noua cu etaj Bercu Rosu

Vând o casa noua cu etaj in Satu-Mare...cartierul Bercu Rosu..pe str.Frasinului...125 mp...cu 500 mp teren...finisata la gata interior- exterior..garduri făcute.. contorizata apa..gaz..curent ..canalizare..3 dormitoare..2 bai..terasa acoperita 20mp..izolata polistiren 10 eps 80..intabulata...preț.158.000 ...

1264 EUR/m2 | 125 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa Noua cu 3 camere - 102 mp | Teren 450 mp
19

Casa Noua cu 3 camere - 102 mp | Teren 450 mp

Într-o zonă liniștită din localitatea Lazuri, la doar câteva minute de agitația orașului Satu Mare, se află o casă nouă, construită în anul 2025, care îmbină confortul modern cu un sentiment autentic de acasă. Ridicată pe o fundație solidă din beton armat, cu pereți din cărămidă bine izolați și acoperiș ...

1049 EUR/m2 | 102 m2

Lazuri, Satu Mare

Promovat
20

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
 Domeniu privat la Padurea Noroieni | Vila D + P + M cu 9 camere | Curte, foisor, jacuzzi
20
2

Te invit să descoperi o proprietate cu adevărat special, o vilă individuală care nu se rezumă doar la metri pătrați sau compartimentări, ci spune o poveste despre liniște, echilibru și rafinament, într-un colț privilegiat al orașului, lângă Pădurea Noroieni. Aici, natura nu este decor, ci parte din viața ...

787 EUR/m2 | 356 m2

Satu Mare, Satu Mare

2 houses for sale, 150sqm/137sqm, Păulești.
8

2 houses for sale, 150sqm/137sqm, Păulești.

List offers you the opportunity to take possession of two houses with separate, independent CF, located in Păulești commune. One of the properties is divided into 3 bedrooms, bathroom, kitchen, hallway, living room, cellar, terrace and pantry. It has an area of 173 sqm built, 150 useful, located on a ...

1767 EUR/m2 | 150 m2

Paulesti, Satu Mare

House for sale, 4 Rooms, 200 sqm, 630 sqm, Satu Mare
9

House for sale, 4 Rooms, 200 sqm, 630 sqm, Satu Mare

List presents a charming house for sale in Satu Mare, on Ana Ipătescu street. It has a useful floor area of ​​200 sqm, is set on a plot of 630 sqm and is divided into a spacious reception hall, 4 bedrooms, 3 bathrooms, living room, dining room, kitchen with access to the terrace and a generous 40 sqm ...

1790 EUR/m2 | 200 m2

Titulescu, Satu Mare, Satu Mare

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare
12
2

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare

Casa solida Subsol, Parter si 2 Etaje situata pe Lucian Blaga cu teren 517 mp si parcari auto, compartimentata astfel: Subsol- 3 camere, camara; Parter- 3 camere, 2 bai, hol, casa scarii; Etaj 1- Living, Bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, camara; Etaj 2- Living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, ...

558 EUR/m2 | 600 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral
13
6

Casa parter finisata zona Bercu Rosu- semicentral

Casa tip parter in zona Bercu Rosu construita in anul 2019 compusa din 3 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie, hol, mobilata, utilata, incalzire in pardoseala, izolata exterior si la pod, terasa acoperita, suprafata utila 110 mp, suprafata teren 500 mp, acces auto, Pret 175000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu
19
7

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu

Casa individuala de tip parter situata in zona Titulescu cu acces auto si teren 421 mp, suprafata casei 130 mp, compusa din 3 camere, baie, bucatarie, beci, terasa, garaj, necesita renovare, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp
15
4

Casa in zona semicentrala cu teren 565 mp

Casa de tip parter - parter si mansarda cu teren 565 mp, suprafata construita la sol 142 mp, cu 2 intrari separate din curte, pretabila si pentru 2 familii, 3 camere, 2 bai, 2 bucatarii, cu mansarda partial finisata( 3 camere, 2 bai), suprafata construita desfasurata 249 mp, plus o anexa de 17 mp cpmpusa ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa moderna zona Functionarilor cu curte si garaj
20
1

Casa moderna zona Functionarilor cu curte si garaj

Casa solida situata in zona Functionarilor, finisata modern, mobilata, utilata, cu garaj, acces auto, curte amenajata, pavata, sauna, 3 dormitoare, 2 livinguri, 3 bai, bucatarie cu loc de servit masa, sistem de supraveghere de la distanta, finisaje de inalta calitate ( granit, etc), toate utilitatile, ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa moderna zona Dara ( ID 22698)
20
5

Casa moderna zona Dara ( ID 22698)

Casa in zona Dara cu finisaje moderne de inalta calitate, panouri fotovoltaice, panouri solare, incalzire si in pardoseala, semineu, terasa, dormitoare cu bai si dressinguri, izolata, suprafata totala 300 mp, teren 500 mp, curte amenajata cu sistem de irigatie, poarta cu telecomanda. 0745760477Precizati ...

1500 EUR/m2 | 300 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro
13
5

Casa cu etaj zona Functionarilor 165000 Euro

Casa in zona Functionarilor.Buna pentru 2 sau 3 familii. Pe fiecare nivel are cate un apartament fiecare cu bucatarie si baie proprie.2 microcentrale, garaj, intrare cu masina in curte, teren 299 mp. Suprafata utila 250 mp, Pret 155.000 Euro, Tel 0744562396, 0745760477

660 EUR/m2 | 250 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 10 arii cu casa pe cadre metalice zona Panait Cerna
17
12

Casa de locuit tip Parter compusa din living, dormitor, baie, suprafata construita 39 mp plus terasa acoperita 22 mp, plus anexa 22 mp, teren 1000 mp cu sistem de irigare, apa forata, fosa septica, curent de la reteaua orasului. Casa este pe cadre metalice profile laminate cu acoperis tip sarpanta cu ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro
13
5

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari 125000 Euro

Casa in CionchestiPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22777

625 EUR/m2 | 200 m2

Cionchesti, Satu Mare

Casa in Viile Satu Mare 55000 ( ID 22736)
13
21

Casa in Viile Satu Mare 55000 ( ID 22736)

Casa situata in Viile Satu Mare cu teren 8052 mp ( 80 ari) cu  2 fronturi, un front de 27,5 m la sosea, si un front la o strada paralela din capatul gradinii, suprafata casei 85 mp, sura cu suprafata de 109 mp, anexe, curent, apa pe proprietate,, canalizare la strada. Terenul poate fi dezmembrat ...

688 EUR/m2 | 80 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa parter zona Titulescu
5
2

Casa parter zona Titulescu

Casa tip parter situata in zona Titulescu cu teren 435 mp, garaj si acces auto. Necesita renovare. Pret 135000 Euro. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea