Case/Vile Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Satu Mare Persoane Suprafata utila: 61-100 Șterge toate filtrele

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare ,preț 110.000euro
8

Casă de vânzare ,preț 110.000euro

Casă nouă de vânzare Gelu 16 km de Satu Mare Casă nou construită, 90 mp utili, pe teren generos de 2.900 mp. Compartimentare: 2 dormitoare, living, bucătărie, baie, cameră tehnică. Încălzire prin pardoseală Geamuri termopan cu sticlă triplă Izolație cu vată bazaltică Gresie,faianță , parchet. Toate ...

1222 EUR/m2 | 90 m2

Gelu, Satu Mare

Vând casă
8
12

Vând casă

Vând casă 3 camere,bucătărie, baie, 2 debarale,terasă mare,garaj, beci Utilități curent,apa, canalizare, gaz,centrala pe gaz. Casa izolată, vopsită, pavaj curte,teren 9 ari. Strada asfaltata

1350 EUR/m2 | 100 m2

Botiz, Satu Mare

Teren de vânzare la 4km de ștrandul termal tășnad în localitatea Silvaș
8
5

Teren de vânzare 250 mp,cu casă veche pe el. Cu acte în regulă. Utilități : curent branșament nou instalat, posibilitate de branșare la apă și canalizare. Teren împrejmuit. Front stradal 14.57 m. Preț ușor negociabil.

139 EUR/m2 | 61 m2

Silvas, Satu Mare

Casa la tara
6
5

Casa la tara

Vand casa in comuna Sacașeni, localitatea Chegea, departe de zgomotul orasului. Ideala pentru cei care iubesc natura si doresc o oaza de liniște intr-o comunitate mica la doar 10 km de Stațiunea Tășnad. Suprafata aferenta casei si gradinii este de 30 arii. Pret 25 000 euro.

250 EUR/m2 | 100 m2

Chegea, Satu Mare

Casă tradițională de vanzare
5

Casă tradițională de vanzare

Casă din 1960, construită din materiale naturale (vaioagă), cu pereți groși ( 60 cm), răcoroasă vara și călduroasă iarna. 3 camere, cămară, bucătărie de vară, 22 ari teren (12 ari grădină)
, Apă potabilă în curte Poziție centrală, vizavi de biserică
 La 6 km de Băile Tășnad

283 EUR/m2 | 90 m2

Sauca, Satu Mare

Casa de vânzare Valea Vinului - Satu Mare
2
9

Casa de vânzare Valea Vinului - Satu Mare

Pentru cei care vor să schimbe viața de oraș, de vânzare casă cu anexe și teren suprafață 50 de arii. Branșamente curent, apă, canal, tâmplărie termopan, acoperiș nou, instalație electrică nouă, instalație apă și încălzire nouă, necesită finisaj interior. Alte detalii doar la telefon .

500 EUR/m2 | 90 m2

Valea Vinului, Satu Mare

casa zona gradina romei
10

casa zona gradina romei

PROPRIETAR vând casă zona gradina romei zona superbă liniștită semi central amprenta la sol 143mp util 100mp 2 camere 5x5 super mare spațios înalte îți dă o senzație de liniște de aer de plăcere geamuri înalte 1.90m înălțime luminozitate super living bucatarie open space baie dush cu termostat ...

2600 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad
3
7

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad, bucătărie, baie, beci, 100 mp utili, teren 20 ari, vis-a-vis de P-ța Mare, preț 77.500 euro negociabil. Telefon:

775 EUR/m2 | 100 m2

Tasnad, Satu Mare

Casă de vânzare-Pișcolt
4
33

Casă de vânzare-Pișcolt

-3 camere, un hol și o cămara - depozit de lemne -bucătărie/ anexa in curte -fântâna in curte -beci din cărămidă -apa stradală Pentru mai multe detalii, puteți lăsa un mesaj și pe whatsapp.

331 EUR/m2 | 80 m2

Scarisoara Noua, Satu Mare

Vând casa noua în Lazuri , semifinisata.
10
1

Vând casa noua în Lazuri , semifinisata.

Vând casa semifinisata in Lazuri , dimensiune 14m 8 m amprenta la sol,dispune de 3 dormitoare, living bucatarie open space , o baie principala și una de serviciu, cămară și camera tehnica, terasa de lemn acoperita, încălzire în pardoseala, uși geamuri ( interioare exterioare)montate, izolata la exterior ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Lazuri, Satu Mare

Vand casa 3 camere veche
1
16

Vand casa 3 camere veche

Vand casa veche 3 camere +anexe gospodaresti,Teren=1638 mp,bransament trifazat 220/380 V,utilitati posibile: apa retea comunala+canalizare si urmeaza gazul.Casa este situata la soseaua principala DN 19/E=671..Pret=25 500 euro

267 EUR/m2 | 90 m2

Piscolt, Satu Mare

Vând casa Tășnad
5

Vând casa Tășnad

Vând casa in localitatea Tasnad Casa de vanzare ,Tasnad str Belsugului nr 22 , in apropierea ștrandului termal , loc ideal pt a construi sau reamenaja construcția existenta Suprafață 26 ari, front stradal 39m - livada proprie cu pomi fructiferi - garaj -fântână in curte - gaz ,curent ,apa ,canalizare -anexe ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Tasnad, Satu Mare

De vânzare casă în comuna Valea Vinului sat Sâi
5
5

De vânzare casă în comuna Valea Vinului sat Sâi

De vânzare casă la cheie in sat Sâi complet mobilată, având fosă septică apă stradală plus din fântâna proprie baie bucătărie garaj și multe altele. Pt detalii sunați la Nr.

430 EUR/m2 | 100 m2

Sai, Satu Mare

Casa Str. Liviu Rebreanu, zona Titulescu
3
28

Casa Str. Liviu Rebreanu, zona Titulescu

Vand casa constructie veche dar ocupabila pe un teren de aproximativ 500mp, ingradit. Racordata la toate utilitatile cu intrare auto, curte betonata partial, in spate gradina. 2 camere + camara spais.

1214 EUR/m2 | 70 m2

Titulescu, Satu Mare, Satu Mare

Casă modernă 3 camere | Mobilată & utilată | Terasă, curte
5
6

Casă modernă 3 camere | Mobilată & utilată | Terasă, curte

Se oferă spre vânzare casă cu suprafață utilă de aproximativ 90 mp, compartimentată eficient, ideală pentru o familie. Compartimentare: living spațios bucătărie 2 dormitoare dressing (poate fi folosit și ca dormitor) baie Dotări & avantaje: se vinde complet mobilată și utilată terasă mare, ideală pentru ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa apartament de vanzare 4

Casa apartament de vanzare

Vând apartament la parterul unei case,compus din 3 camere, baie, hol ,bucatarie!

797 EUR/m2 | 69 m2

Satu Mare, Satu Mare

casa locuibila  de vanzare
6
8

casa locuibila de vanzare

suprafata utila teren 80mp teren 700mp vita de vie pomi fructiferi anexe

450 EUR/m2 | 80 m2

Hodisa, Satu Mare

Casa de vanzare cu 3 camere , Str . Nicolae Golescu 168.000 euro neg.
20
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare Casa P+1 cu 3 camere din caramida , pe strada Nicolae Golescu . Casa are 100 mp si este compusa din 3 holuri , bucatarie , baie , 2 dormitoare si living room . Este pretabila pentru cabinet medical , cabinet avocatura etc . Are beci , canalizare , apa ...

1680 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă în Viile Satu Mare
5
3

Casă în Viile Satu Mare

Casă in Viile Satu Mare, zonă centrală, teren aferent 4123 mp, casa are suprafața construită 123 mp compus din 3 camere, bucătărie, spais, cămară

620 EUR/m2 | 100 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Vând curte cu două case.
5

Vând curte cu două case.

Vând curte cu două case in comuna Culciu sat Cărășeu la 17 km de Satu mare.Imobilul se află la strada principala având teren 871 mp împrejmuit, utilități apă,canal curent,Digi iar gazul trece în fața porți.Necesita renovare. Cu acte in regulă. Preț 40000 Euro negociabil. Telefon .

426 EUR/m2 | 94 m2

Culciu, Caraseu, Satu Mare

Salvează căutarea