Promovat
Casă la munte cu livadă   Poiana Stampei (12 km de Vatra Dornei)
8
6

Casă la munte cu livadă Poiana Stampei (12 km de Vatra Dornei)

Proprietar, vând casă cu mansardă în Poiana Stampei, cu acces direct din strada principală. Interior: 3 camere la parter + living și cameră la etaj (mansardă). Exterior: Teren de 1.170 mp cu grădină și livadă proprie. Utilități & Anexe: Apă potabilă la îndemână (sursă proprie + rețea primărie), garaj ...

250 EUR/m2 | 144 m2

Vatra Dornei, Suceava

Promovat
Proprietate cu potențial investițional   casă + teren generos 2.700 mp
6
2

Proprietate cu potențial investițional casă + teren generos 2.700 mp

Casă de vânzare cu teren generos - Șerbănești, jud. Suceava. Se oferă spre vânzare casă în stare bună, cu toate utilitățile necesare, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță, într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare alături de cei dragi. Suprafață casă: ...

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vinzare
6
9

Casa de vinzare

De vinzare spatiu comercial plus casa de locuit la DN 17 la 9 km de Vatra Dornei si 73 de Bistrita in localitatea Dorna Candrenilor,avind toate utilitatile,apa,curent trifazat 220 380 incalzire cu centrala proprie pentru ambele cladiri. Pret 60000 neg. tel

30 EUR/m2 | 2,000 m2

Dorna Candrenilor, Suceava

vand  proprietate total sau parti - constructii si teren  langa VATRA DORNEI 199 000 euro negociabil
10
5

vand proprietate total sau parti - constructii si teren langa VATRA DORNEI 199 000 euro negociabil

situata in poiana stampei,bucovina langa vatra dornei compusa din teren 6000m2 intravilan si 2 corpuri de locuit o vila etaj si parter circa180 m2 , la etaj 4 camere, 2 bai, spatiu de depozitare.hol generos ca si un salon, un balcon si doua terase esterioare incalzire cu lemne registru si calorifere parter ...

663 EUR/m2 | 300 m2

Casoi, Suceava

Casa de vanzare zona rezidentiala
5

Casa de vanzare zona rezidentiala

Casa str Petre Liciu ,zona rezidentiala aproape de scoala ,spital ,piata ,fundatie beton structura caramida ,2 bucatarii ,5 camere,2 bai,2 camari,curent trifazat ,foisor cu gratar,cuptor si plita ,garaj cu magazie ,apa canal si termoficare de la oras ,beci ,solar ,vita de vie,nuc soi rar ,suprafata ...

1923 EUR/m2 | 234 m2

Radauti, Suceava

Vand casa   ( vila)
5

Vand casa ( vila)

Vând casa în Gura Humorului, zona rezidentiala, cartier de case noi.Pt mai multe detalii în privat sau la nr de tel

833 EUR/m2 | 300 m2

Suceava, Suceava

Vând casă la roșu cu 20 ari de teren in Liteni-Moara

Vând casă la roșu cu 20 ari de teren in Liteni-Moara

Vând casă la roșu 90mp +mansardă

444 EUR/m2 | 180 m2

Liteni (Moara), Suceava

Casa Câmpulung Moldovenesc
8
4

Casa Câmpulung Moldovenesc

Vand casa in Campulung Moldovenesc str. Theodor Neculuta . Casa construita in 2015 ,suprafata construita de 200 mp. Teren de 800 mp .Casa este la gri ,acte in regula.+ 7500 mp. de teren situat pe izvorul malului, dupa liceul militar ideal ptr. cabana, pentru informații ,oo3932B2o377o3

1100 EUR/m2 | 200 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

Casa   pensiune 5 dormitoare 5 bai Sadova
5

Casa pensiune 5 dormitoare 5 bai Sadova

Vând Proprietate Tip Casa Pensiune P+M Singulara Situata in Sadova pe strada Sfântul Gheorghe nr 32 La Asfalt si iluminat Public in județul Suceava Utilități apa Rețea Acet Câmpulung moldovenesc Curent rețea 220 380 imobil branșat se preda contractul Gaze furnizor la poarta proprietății Canalizare ...

1525 EUR/m2 | 200 m2

Sadova, Suceava

casa cu teren in Pojorata
3

casa cu teren in Pojorata

casa bătrânesca cu teren de 3.500mp in localitatea turistica Pojorata, Suceava, teren drept intravilan, lumina apa si fosa, baie dotata cu tot ce trebuie. 40 euro mp

1400 EUR/m2 | 100 m2

Pojorata, Suceava

Casa de vânzare Rădăuți,zona Frâncei
3

Casa de vânzare Rădăuți,zona Frâncei

Casă Modernă de Vânzare Rădăuți, Județul Suceava Casă modernă de vânzare, aflată într-o zonă rezidențială liniștită a orașului Rădăuți, pe strada Frâncei, vis-a-vis de laboratorul Konditorei. La doar 5 minute de centrul orașului și de Spitalul Municipal Rădăuți ideală pentru o familie care caută ...

905 EUR/m2 | 220 m2

Radauti, Suceava

Casă tip duplex în zonă centrală( Mărășești) Suceava.

Casă tip duplex în zonă centrală( Mărășești) Suceava.

Casa este structurată astfel : demisol ( garaj pentru 2 masini, baie, cămară, debara), parter( living, bucătărie, baie), etajul 1 ( 2 dormitoare cu balcoane închise), etajul 2 ( 2 dormitoare cu balcoane închise, baie), mansardă cu posibilități de amenajare. Suprafața utilă: 300 metri pătrați, teren 200metri ...

833 EUR/m2 | 300 m2

Suceava, Suceava

Vand casa cartier Itcani
5
7

Vand casa cartier Itcani

Casa cartier itcani strada Merilor, 250 mp teren Casa, garaj intabulat Utilitati trase sau in fata casei

690 EUR/m2 | 100 m2

Itcani, Suceava, Suceava

Vand Casa - Gura Humorului - 5 Camere - Zona Linistita - 500mp
5
1

VAND SAU SCHIMB CU APARTAMENT ! Casa din caramida - Acoperis nou,atat partea din lemn cat si tabla tip tigla Ultima generatie Lindab - 5 camere + doua in constructie ( la etaj unde este balconul) - Casa este locuibila,are apa curenta de la Oras. - Canalizare - Oras - Gazul este la poarta dar nu este ...

137 EUR/m2 | 500 m2

Gura Humorului, Suceava

Vind casă în Dorna candrenilor
6
1

Vind casă în Dorna candrenilor

Vind casă în Dorna candrenilor 3 camere și balcon etaj 3 camere hol baie cămară parter curent 380 panouri solare garaj foișor 3 magazii încălzire centrală pe lemne

750 EUR/m2 | 160 m2

Dorna Candrenilor, Suceava

vand casa locuibila  posibilitate afacere
7

vand casa locuibila posibilitate afacere

Casa de vânzare în oniceni.sv. zona izolata,350mp,d+p+et.10000mp teren.multiple dotări,facilități ,posibilități afacere.Proprietatea deține iaz (13 8m) posibilitate la alt iaz mai mare ,foișor ,solar ,pomi fructiferi diverse soiuri(măr,par,cais,prun)

857 EUR/m2 | 350 m2

Oniceni, Suceava

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Casa partial finalizata, zona montana, proiect deosebit, Campulung Moldovenesc, pers fizica 165.000 EUR negociabil Suceava, Campulung Moldovenesc Specificatii:Suprafata utila400,0 m2 Descriere :parțial finalizată, proiect deosebit, situată în Câmpulung Moldovenesc (str. Rarăului nr 21), într-o zonă ...

413 EUR/m2 | 400 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

Casa in Vatra Dornei
9
6

Casa in Vatra Dornei

Vând casă în Vatra Dornei, central, mobilata și utilată, p+m, 5 camere 2 bai, bucătărie, anexe, foișor, 550mp teren, încălzire centrală oraș + soba parter .

938 EUR/m2 | 160 m2

Vatra Dornei, Suceava

Casă de vânzare Sfântu Ilie, Dealul Crucii
9
5

Casă de vânzare Sfântu Ilie, Dealul Crucii

Proprietar unic, vând casă duplex în loc. Sfântu Ilie, zona Dealul Crucii, jud. Suceava într-o zonă de vile neaglomerată, foarte liniștită, pe lângă Farmacia Elisei, având o suprafață utilă de 400 mp, o terasă acoperită în spatele casei și o curte pavată cu gradina și pomi fructiferi. Casa este un ...

917 EUR/m2 | 180 m2

Sfantu Ilie, Suceava

Casa de Vanzare
5
1

Casa de Vanzare

Casa de Vanzare an Comuna Rasca 5camere 3 bai 2 terase plus anexe .Apa din sursa proprie ,fosa saptica curent ,fibra,internet supraveghere video.

288 EUR/m2 | 260 m2

Rasca, Suceava

Casă de vânzare
10
20

Casă de vânzare

Vând casă din cărămidă, zonă centrală, toate utilitățile, beci, anexe, curte și teren. Prețul se discuta la fața locului, posibilitate și în rate. Rel la .Casa e în Bucsoaia, la 7km de orașul Gura Humorului.

116 EUR/m2 | 500 m2

Capu Campului, Suceava

Vand casa moderna, anul constructiei 2017, Burdujeni Suceava
10
9

Vand casa moderna, an constructie 2017, teren 4,1 ari Burdujeni, Suceava 85.000 EUR negociabil Casa este complet finisata si mobilata, situata intr-o zona foarte frumoasa din Burdujeni, Suceava. Constructie de lemn pe fundatie de beton, izolata de calitate interior si exterior, tamplarie tripan, ...

2833 EUR/m2 | 30 m2

Suceava, Suceava

Salvează căutarea