Promovat
Casă la munte cu livadă   Poiana Stampei (12 km de Vatra Dornei)
8
6

Casă la munte cu livadă Poiana Stampei (12 km de Vatra Dornei)

Proprietar, vând casă cu mansardă în Poiana Stampei, cu acces direct din strada principală. Interior: 3 camere la parter + living și cameră la etaj (mansardă). Exterior: Teren de 1.170 mp cu grădină și livadă proprie. Utilități & Anexe: Apă potabilă la îndemână (sursă proprie + rețea primărie), garaj ...

250 EUR/m2 | 144 m2

Vatra Dornei, Suceava

Promovat
Proprietate cu potențial investițional   casă + teren generos 2.700 mp
6
2

Proprietate cu potențial investițional casă + teren generos 2.700 mp

Casă de vânzare cu teren generos - Șerbănești, jud. Suceava. Se oferă spre vânzare casă în stare bună, cu toate utilitățile necesare, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță, într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare alături de cei dragi. Suprafață casă: ...

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă cu dependințe și livadă Câmpulung Moldovenesc
9
3

Vând casă cu dependințe și livadă Câmpulung Moldovenesc

Vând casă 120 mp, 5 camere, două ganguri, beci și pod, plus două bucătării de vară, plus două șuri și grajd, plus baie, plus teren 2800 mp in Câmpulung Moldovenesc, zonă excelentă, liniștită, apa, canalizare, gaz la poartă, decantor, curent electric, internet. Casa este din cărămidă cu pereți de 45 cm ...

2083 EUR/m2 | 120 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

vila cabana
5
5

vila cabana

Cabana, locuință multi familiala azil. Suprafața utilă=762mp. Demisol spatiu tehnic,4 încăperi. Parter= 1 apartament cu baie; bucătărie open space cu sala de mese;cămară;2 bai de serviciu. Etaj=1 apartament cu baie;7 camere cu bai proprii și balcoane. Mansardă=2 camere cu bai proprii;1 baie serviciu;sala ...

367 EUR/m2 | 762 m2

Dorna-Arini, Suceava

Vând casa Dolhestii Mari Suceava
10
10

Vând casa Dolhestii Mari Suceava

Vand casa la tara, in Dolhestii Mari, Jud Suceava. Gospodaria este compusa din casa cu 3 camere, 2 holuri, baie, bucatarie, camara, bucatarie de vara, sura, beci, fantana, curte si gradina de aproximativ 3500 mp. Incalzirea este cu sobe de teracota, apa curenta, fosa septica.

233 EUR/m2 | 150 m2

Dolhestii Mari, Suceava

 Casă de Vacanță la Munte   Vatra Dornei (Direct Proprietar)
10

Casă de Vacanță la Munte Vatra Dornei (Direct Proprietar)

O proprietate autentică, situată in Vatra Dornei pe strada Bârnărel, ce oferă echilibrul perfect între liniștea muntelui și proximitatea față de facilitățile orașului. Vă poftesc să treceți pragul nu doar al unei case, ci al unei istorii. Aceasta este casa care a aparținut bunicilor mei, locul unde ...

649 EUR/m2 | 131 m2

Vatra Dornei, Suceava

Casă și teren în Vatra Dornei, str. 22 Decembrie, nr. 12 (la aproximativ 75 m de piața agro-alim)
2
7

Casă tip duplex și teren în Vatra Dornei, str. 22 Decembrie, nr. 12 (la aproximativ 75 m de piața agro-alimentară). Preț: 85.000 euro. Tel. . Casa este funcțională, cu utilități: apă, curent electric, sobe teracotă și branșament gaze naturale. Suprafață teren totală 247 mp (casa P+etaj, pe fiecare nivel ...

386 EUR/m2 | 220 m2

Vatra Dornei, Suceava

Casa batrânească
5
2

Casa batrânească

LOC PERFECT ȘI PRIVELIȘTE DEOSEBITĂ PENTRU CEI CARE IUBESC NATURA. Pârâul,dealul,liniștea si verdeața fac proprietatea foarte atractivă pentru cineva care caută relaxare sau vrea sa faca o cabană, casă de vacanță,foișor sau refugiu de weekend . Zonă liniștită ...

471 EUR/m2 | 70 m2

Grigoresti, Suceava

Valea Moldovei, casa P+1+pod, anexa, gradina 500 mp
9
2

Valea Moldovei, casa P+1+pod, anexa, gradina 500 mp

Valea Moldovei este locul ideal pentru cei care caută o casă într-un cadru natural autentic. Așezată între Obcinele Bucovinei și aproape de masivele Rarău, Călimani și Stânișoarei, zona oferă aer curat, liniște și peisaje montane superbe. Comuna are o istorie impresionantă, cu situri arheologice din ...

369 EUR/m2 | 130 m2

Valea Moldovei, Suceava

casa batraneasca cu teren 550 mp
5
19

casa batraneasca cu teren 550 mp

Vând casă batraneasca cu 550 mp, în Vatra Dornei, str. N. Balcescu 14, Suceava

673 EUR/m2 | 52 m2

Vatra Dornei, Suceava

Casa batraneasca de vânzare
9
1

Casa batraneasca de vânzare

Vând casă cu 2 camere, hol , baie , anexe, bucătărie de vara , beci, garaj fanta cu hidrofor, livada plus teren arabil în total 4300 mp. Prețul este negociabil.

938 EUR/m2 | 80 m2

Capu Campului, Suceava

Teren și casa in Doroteia, Frasin, Suceava

Teren și casa in Doroteia, Frasin, Suceava

3400 mp teren și casa la 1 km de mănăstirea Doroteia, zona turistică, bucătărie, baie, cámara noi, 2 camere și 2 holuri renovate, termopane triple la toată casa, fântână și fosa noi.

813 EUR/m2 | 160 m2

Gura Humorului, Suceava

Proprietate de vânzare în Bucovina, localitatea Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava
7

Casă cu 5 camere la parter, 5 camere la etaj, baie, cămară, două holuri mari, centrală pe lemne, o bucătărie și-un grajd în curte și teren total = 1024 mp

815 EUR/m2 | 184 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

vand  proprietate total sau parti - constructii si teren  langa VATRA DORNEI 199 000 euro negociabil
10
5

vand proprietate total sau parti - constructii si teren langa VATRA DORNEI 199 000 euro negociabil

situata in poiana stampei,bucovina langa vatra dornei compusa din teren 6000m2 intravilan si 2 corpuri de locuit o vila etaj si parter circa180 m2 , la etaj 4 camere, 2 bai, spatiu de depozitare.hol generos ca si un salon, un balcon si doua terase esterioare incalzire cu lemne registru si calorifere parter ...

663 EUR/m2 | 300 m2

Casoi, Suceava

casa cu teren in Pojorata
3

casa cu teren in Pojorata

casa bătrânesca cu teren de 3.500mp in localitatea turistica Pojorata, Suceava, teren drept intravilan, lumina apa si fosa, baie dotata cu tot ce trebuie. 40 euro mp

1400 EUR/m2 | 100 m2

Pojorata, Suceava

Vind casă în Dorna candrenilor
6
1

Vind casă în Dorna candrenilor

Vind casă în Dorna candrenilor 3 camere și balcon etaj 3 camere hol baie cămară parter curent 380 panouri solare garaj foișor 3 magazii încălzire centrală pe lemne

750 EUR/m2 | 160 m2

Dorna Candrenilor, Suceava

Casa de Vanzare
5
1

Casa de Vanzare

Casa de Vanzare an Comuna Rasca 5camere 3 bai 2 terase plus anexe .Apa din sursa proprie ,fosa saptica curent ,fibra,internet supraveghere video.

288 EUR/m2 | 260 m2

Rasca, Suceava

Vand casa+sura+anexa teren 54 ari
8
10

Vand casa+sura+anexa teren 54 ari

Vand casa +sura+anexa cu teren(tot intravilan se pot face 2 case lejer) în Fratautii Vechi, situat la strada asfaltata, iluminata cu toate necesare in vecinatate( magazin, scoala, brutărie) suprafață 54 de ari, făra stâlpi, și fără risc de inundații, Curent electric activ, , Apa, Canalizare, Acces internet, ...

17 EUR/m2 | 80 m2

Radauti, Suceava

Casă de vânzare Pătrăuți
5
3

Casă de vânzare Pătrăuți

Locație: Pătrăuți, județul Suceava Suprafață teren:18 ari Suprafață casă: 100 m patrati Camere: 4 camere Utilități: Apă, curent, fosa septică , gaz si canalizare ( accesibil din fata casei) Încălzire: sobe Locuință situată într-o zonă liniștită, cu acces din două străzi, utilități la poartă și acces ...

780 EUR/m2 | 100 m2

Suceava, Suceava

Casă în Plaiul Șarului
10
2

Casă în Plaiul Șarului

Se vinde casa bătrânească dar renovată pe interior. -baie -bucatarie -3 camere ( 1 mai trebuie renovată) -pod -cămară Electricitate, stâlpul de curent se află pe teren. Apa trasă din munte' și fosă septică. Teren in jurul casei de aprox 3000mp. Magazie pt lemne, și încă o bucătărie de vară ce necesită ...

667 EUR/m2 | 90 m2

Vatra Dornei, Suceava

Casa lemn masiv acoperita recent + 5 anexe + teren peste 15000 mp la 46000 Euro negociabil
7
3

De vanzare, casa din lemn masiv cu acoperis din tabla schimbata recent. Casa este compusa din doua camere, o veranda mare luminoasa cu acces la pod, cele doua camere sunt separate de o incapere care poate fi transformata in baie sau bucatarie. Casa mai are urmatoarele anexe: -Bucatarie de vara in stare ...

742 EUR/m2 | 62 m2

Cosna, Suceava

Vand casa in Brodina cu 10 ari teren.

Vand casa in Brodina cu 10 ari teren.

Vand casa in Brodina cu 10 ari teren

1000 EUR/m2 | 50 m2

Brodina, Suceava

Salvează căutarea