Promovat
Proprietate cu potențial investițional   casă + teren generos 2.700 mp
6
1

Proprietate cu potențial investițional casă + teren generos 2.700 mp

Casă de vânzare cu teren generos - Șerbănești, jud. Suceava. Se oferă spre vânzare casă în stare bună, cu toate utilitățile necesare, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță, într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare alături de cei dragi. Suprafață casă: ...

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vanzare 5

casa de vanzare

vand casa caramida in Radauti.strada Calea Cernauti.in spate la scoala Bogdan Voda nr5.Camere joase 2,40m si calduroase.casa are 2 camere,baie,bucatarie.dispune si de garaj din bca cu 2 camere deasupra.Beci,magazie.foarte aproape de primarie,scoala,magazine,centru. 148000 euro negociabil.nu raspund la ...

1233 EUR/m2 | 120 m2

Radauti, Suceava

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

vila cabana
5
5

vila cabana

Cabana, locuință multi familiala azil. Suprafața utilă=762mp. Demisol spatiu tehnic,4 încăperi. Parter= 1 apartament cu baie; bucătărie open space cu sala de mese;cămară;2 bai de serviciu. Etaj=1 apartament cu baie;7 camere cu bai proprii și balcoane. Mansardă=2 camere cu bai proprii;1 baie serviciu;sala ...

367 EUR/m2 | 762 m2

Dorna-Arini, Suceava

Vând Casă Poiana Stampei
7
6

Vând Casă Poiana Stampei

Vând casă cu mansardă, locuibilă, la 12 km de Vatra Dornei, 3 camere parter plus 1 camera cu living la etaj, construcții anexe cu destinație specială magazie, garaj, depozit. Suprafața totală teren 1170mp, cu ieșire la str Principala, gradina și livadă, sursă apă potabilă, posibilitate de conectare la ...

250 EUR/m2 | 144 m2

Vatra Dornei, Suceava

Vand casa batraneasca, Fundu Moldovei, Suceava, Bucovina
3
2

Vand casa batraneasca, Fundu Moldovei, Suceava, Bucovina

Casa batraneasca 70 mp, Fundu Moldovei jud Suceava, 15 km de Campulung Moldovenesc, constructie din lemn, grajd, anexa, apa, curent electric, teren 800 mp, acte in regula, detalii la tel, pret 36000 euro negociabil

514 EUR/m2 | 70 m2

Fundu Moldovei, Suceava

Particular vand  casa P+1 si teren 4043 mp  Vatra  Dornei loc.Saru Dornei
7
28

Particular vand casa P+1 si teren 4043 mp Vatra Dornei loc.Saru Dornei

Particular vand casa P+1 si 4043 mp teren intravilan in Vatra Dornei localitatea Saru Dornei , drumul principal DJ 174, spre Panaci 100 m de pensiunea Karmina. Dispunere: -parter - living 24 mp , bucatarie, dormitor si baie ; -etaj - 3 dormitoare, o baie + 2 balcoane. Constructia ...

23 EUR/m2 | 4,043 m2

Saru Dornei, Suceava

Vând casa Dolhestii Mari Suceava
10
10

Vând casa Dolhestii Mari Suceava

Vand casa la tara, in Dolhestii Mari, Jud Suceava. Gospodaria este compusa din casa cu 3 camere, 2 holuri, baie, bucatarie, camara, bucatarie de vara, sura, beci, fantana, curte si gradina de aproximativ 3500 mp. Incalzirea este cu sobe de teracota, apa curenta, fosa septica.

233 EUR/m2 | 150 m2

Dolhestii Mari, Suceava

 Casă de Vacanță la Munte   Vatra Dornei (Direct Proprietar)
10

Casă de Vacanță la Munte Vatra Dornei (Direct Proprietar)

O proprietate autentică, situată in Vatra Dornei pe strada Bârnărel, ce oferă echilibrul perfect între liniștea muntelui și proximitatea față de facilitățile orașului. Vă poftesc să treceți pragul nu doar al unei case, ci al unei istorii. Aceasta este casa care a aparținut bunicilor mei, locul unde ...

649 EUR/m2 | 131 m2

Vatra Dornei, Suceava

Imobil duplex P+1+M, nefinalizat, Foisor cu etaj, Garaj, 2000 mp teren Poieni SOLCA SUCEAVA
10
10

Comuna Poieni Solca se află situată în nord - estul României, în estul judetului Suceava, intr-un pitoresc si inedit peisaj alături de Mănăstirea Humorului, Solca sau Sucevița pe Obcina Mare a Bucovinei. Accesul in curte se face din DN 2E, strada asfaltata cu traffic mediu. Accesul auto și pietonal ...

175 EUR/m2 | 600 m2

Poieni-Solca, Suceava

Casă și teren în Vatra Dornei, str. 22 Decembrie, nr. 12 (la aproximativ 75 m de piața agro-alim)
2
7

Casă tip duplex și teren în Vatra Dornei, str. 22 Decembrie, nr. 12 (la aproximativ 75 m de piața agro-alimentară). Preț: 85.000 euro. Tel. . Casa este funcțională, cu utilități: apă, curent electric, sobe teracotă și branșament gaze naturale. Suprafață teren totală 247 mp (casa P+etaj, pe fiecare nivel ...

386 EUR/m2 | 220 m2

Vatra Dornei, Suceava

Casa batrânească
5

Casa batrânească

LOC PERFECT ȘI PRIVELIȘTE DEOSEBITĂ PENTRU CEI CARE IUBESC NATURA. Pârâul,dealul,liniștea si verdeața fac proprietatea foarte atractivă pentru cineva care caută relaxare sau vrea sa faca o cabană, casă de vacanță,foișor sau refugiu de weekend . Zonă liniștită ...

471 EUR/m2 | 70 m2

Grigoresti, Suceava

Casă de vânzare în orașul Siret
3
3

Casă de vânzare în orașul Siret

Casă de vânzare în orașul Siret pe strada 9 Mai, nr 19 cu teren intravilan de 1000 mp Construcție din cărămidă, cu etaj, din anul 1935. - cu instalație electrică și de apă - 8 camere - 4 intrări Gaz tras la poartă Cu garaj Casa și terenul intabulate Suprafață locuibilă de 237 mp

633 EUR/m2 | 237 m2

Siret, Suceava

Valea Moldovei, casa P+1+pod, anexa, gradina 500 mp
9
2

Valea Moldovei, casa P+1+pod, anexa, gradina 500 mp

Valea Moldovei este locul ideal pentru cei care caută o casă într-un cadru natural autentic. Așezată între Obcinele Bucovinei și aproape de masivele Rarău, Călimani și Stânișoarei, zona oferă aer curat, liniște și peisaje montane superbe. Comuna are o istorie impresionantă, cu situri arheologice din ...

369 EUR/m2 | 130 m2

Valea Moldovei, Suceava

casa batraneasca cu teren 550 mp
5
18

casa batraneasca cu teren 550 mp

Vând casă batraneasca cu 550 mp, în Vatra Dornei, str. N. Balcescu 14, Suceava

673 EUR/m2 | 52 m2

Vatra Dornei, Suceava

Casa+Teren

Casa+Teren

Vând Casa+Teren aferent de 3000 MP (30 ARi) în Com.Mitocu Dragomirnei aproape de Primărie, casa este compusa din: 4 Camere 1 Baie Garaj Beci Magazie+Sura..... Casa este din cărămidă și are geamuri termopan ,apa curenta ,gresie și faianță în toată casa și se vinde mobilata și utilata complet la un pret ...