Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren și casa in Doroteia, Frasin, Suceava

Teren și casa in Doroteia, Frasin, Suceava

3400 mp teren și casa la 1 km de mănăstirea Doroteia, zona turistică, bucătărie, baie, cámara noi, 2 camere și 2 holuri renovate, termopane triple la toată casa, fântână și fosa noi.

813 EUR/m2 | 160 m2

Gura Humorului, Suceava

Vând 2 Case cu Anexe
5
2

Vând 2 Case cu Anexe

Va propunem pentru vanzare 2 case cu anexe și 35 ari teren în aceeași curte, în Comuna Arbore, strada Fieriei Nr 15, Jud Suceava (locația de pe harta este nu este actualizata). Casa tradițională arhitectura Bucovineana. Este situata la 300 metri de centru și are toate utilitățile. Fanrana proprie cu ...

362 EUR/m2 | 290 m2

Arbore, Suceava

casa de vanzare 5

casa de vanzare

vand casa caramida in Radauti.strada Calea Cernauti.in spate la scoala Bogdan Voda nr5.Camere joase 2,40m si calduroase.casa are 2 camere,baie,bucatarie.dispune si de garaj din bca cu 2 camere deasupra.Beci,magazie.foarte aproape de primarie,scoala,magazine,centru. 148000 euro negociabil.nu raspund la ...

1233 EUR/m2 | 120 m2

Radauti, Suceava

Particular vand  casa P+1 si teren 4043 mp  Vatra  Dornei loc.Saru Dornei
7
28

Particular vand casa P+1 si teren 4043 mp Vatra Dornei loc.Saru Dornei

Particular vand casa P+1 si 4043 mp teren intravilan in Vatra Dornei localitatea Saru Dornei , drumul principal DJ 174, spre Panaci 100 m de pensiunea Karmina. Dispunere: -parter - living 24 mp , bucatarie, dormitor si baie ; -etaj - 3 dormitoare, o baie + 2 balcoane. Constructia ...

23 EUR/m2 | 4,043 m2

Saru Dornei, Suceava

Vand casa batraneasca, Fundu Moldovei, Suceava, Bucovina
3
1

Vand casa batraneasca, Fundu Moldovei, Suceava, Bucovina

Casa batraneasca 70 mp, Fundu Moldovei jud Suceava, 15 km de Campulung Moldovenesc, constructie din lemn, grajd, anexa, apa, curent electric, teren 800 mp, acte in regula, detalii la tel, pret 36000 euro negociabil

514 EUR/m2 | 70 m2

Fundu Moldovei, Suceava

Vând Casă Poiana Stampei
7
6

Vând Casă Poiana Stampei

Vând casă cu mansardă, locuibilă, la 12 km de Vatra Dornei, 3 camere parter plus 1 camera cu living la etaj, construcții anexe cu destinație specială magazie, garaj, depozit. Suprafața totală teren 1170mp, cu ieșire la str Principala, gradina și livadă, sursă apă potabilă, posibilitate de conectare la ...

250 EUR/m2 | 144 m2

Vatra Dornei, Suceava

Vând casă 120 mp, cu multiple dependințe și teren 2800 mp in Câmpulung Moldovenesc
7
3

Vând casă de cărămidă 120 mp, 5 camere, beci 40 mp, pod, două ganguri, plus două bucătării de vară, baie, două șuri, garaj, grajd, teren 2800 mp, toate utilitățile, in zonă liniștită în Câmpulung Moldovenesc. Preț 250 000 euro Telefon

2083 EUR/m2 | 120 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

Casa cu multiple dependinte, curte si livada, in Campulung Moldovenesc
10
3

Vând casă 120 mp, 5 camere, două ganguri, beci 40 mp și pod, plus două bucătării de vară, plus două șuri și grajd, plus baie, plus teren 2800 mp in Câmpulung Moldovenesc, zonă excelentă, liniștită, apa, canalizare, gaz la poartă, decantor, curent electric, internet. Casa este din cărămidă cu pereți de ...

2083 EUR/m2 | 120 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

Proprietate de vânzare în Bucovina, localitatea Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava
5

Casă cu 5 camere la parter, 5 camere la etaj, baie, cămară, două holuri mari, centrală pe lemne, o bucătărie și-un grajd în curte și teren total = 1024 mp

1087 EUR/m2 | 184 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

vand  proprietate total sau parti - constructii si teren  langa VATRA DORNEI 199 000 euro negociabil
10
5

vand proprietate total sau parti - constructii si teren langa VATRA DORNEI 199 000 euro negociabil

situata in poiana stampei,bucovina langa vatra dornei compusa din teren 6000m2 intravilan si 2 corpuri de locuit o vila etaj si parter circa180 m2 , la etaj 4 camere, 2 bai, spatiu de depozitare.hol generos ca si un salon, un balcon si doua terase esterioare incalzire cu lemne registru si calorifere parter ...

663 EUR/m2 | 300 m2

Casoi, Suceava

Casa de vanzare Oras DOLHASCA, Judet SUCEAVA
10

Casa de vanzare Oras DOLHASCA, Judet SUCEAVA

CASA IN ORASUL DOLHASCA, JUDET SUCEAVA PROPRIETATEA ESTE FORMATA DIN: - casa (100 m2) cu 3 camere, bucatarie, baie si 3 holuri; - in curte mai exista o constructie cu o camera de vara, camara si o magazie; - anexe (beci din piatra zidita, magazie de scule, - magazie unelte de gradina, sopron lemne, ...

980 EUR/m2 | 100 m2

Dolhasca, Suceava

Vând casă cu dependințe și livadă Câmpulung Moldovenesc
9
3

Vând casă cu dependințe și livadă Câmpulung Moldovenesc

Vând casă 120 mp, 5 camere, două ganguri, beci și pod, plus două bucătării de vară, plus două șuri și grajd, plus baie, plus teren 2800 mp in Câmpulung Moldovenesc, zonă excelentă, liniștită, apa, canalizare, gaz la poartă, decantor, curent electric, internet. Casa este din cărămidă cu pereți de 45 cm ...

2083 EUR/m2 | 120 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

vila cabana
5
5

vila cabana

Cabana, locuință multi familiala azil. Suprafața utilă=762mp. Demisol spatiu tehnic,4 încăperi. Parter= 1 apartament cu baie; bucătărie open space cu sala de mese;cămară;2 bai de serviciu. Etaj=1 apartament cu baie;7 camere cu bai proprii și balcoane. Mansardă=2 camere cu bai proprii;1 baie serviciu;sala ...

367 EUR/m2 | 762 m2

Dorna-Arini, Suceava

Vând casa Dolhestii Mari Suceava
10
10

Vând casa Dolhestii Mari Suceava

Vand casa la tara, in Dolhestii Mari, Jud Suceava. Gospodaria este compusa din casa cu 3 camere, 2 holuri, baie, bucatarie, camara, bucatarie de vara, sura, beci, fantana, curte si gradina de aproximativ 3500 mp. Incalzirea este cu sobe de teracota, apa curenta, fosa septica.

233 EUR/m2 | 150 m2

Dolhestii Mari, Suceava

 Casă de Vacanță la Munte   Vatra Dornei (Direct Proprietar)
10

Casă de Vacanță la Munte Vatra Dornei (Direct Proprietar)

O proprietate autentică, situată in Vatra Dornei pe strada Bârnărel, ce oferă echilibrul perfect între liniștea muntelui și proximitatea față de facilitățile orașului. Vă poftesc să treceți pragul nu doar al unei case, ci al unei istorii. Aceasta este casa care a aparținut bunicilor mei, locul unde ...

649 EUR/m2 | 131 m2

Vatra Dornei, Suceava

Imobil duplex P+1+M, nefinalizat, Foisor cu etaj, Garaj, 2000 mp teren Poieni SOLCA SUCEAVA
10
10

Comuna Poieni Solca se află situată în nord - estul României, în estul judetului Suceava, intr-un pitoresc si inedit peisaj alături de Mănăstirea Humorului, Solca sau Sucevița pe Obcina Mare a Bucovinei. Accesul in curte se face din DN 2E, strada asfaltata cu traffic mediu. Accesul auto și pietonal ...

175 EUR/m2 | 600 m2

Poieni-Solca, Suceava

Casa+Teren

Casa+Teren

Vând Casa+Teren aferent de 3000 MP (30 ARi) în Com.Mitocu Dragomirnei aproape de Primărie, casa este compusa din: 4 Camere 1 Baie Garaj Beci Magazie+Sura..... Casa este din cărămidă și are geamuri termopan ,apa curenta ,gresie și faianță în toată casa și se vinde mobilata și utilata complet la un pret ...

1233 EUR/m2 | 150 m2

Mitocu Dragomirnei, Suceava

Casă și teren în Vatra Dornei, str. 22 Decembrie, nr. 12 (la aproximativ 75 m de piața agro-alim)
2
7

Casă tip duplex și teren în Vatra Dornei, str. 22 Decembrie, nr. 12 (la aproximativ 75 m de piața agro-alimentară). Preț: 85.000 euro. Tel. . Casa este funcțională, cu utilități: apă, curent electric, sobe teracotă și branșament gaze naturale. Suprafață teren totală 247 mp (casa P+etaj, pe fiecare nivel ...

386 EUR/m2 | 220 m2

Vatra Dornei, Suceava

Vând casă tradițională în  Bucovina ,localitatea Cacica
8
5

Vând casă tradițională în Bucovina ,localitatea Cacica

"Casă tradițională în inima Bucovinei, compusă din două camere,hol,bucătărie, - Construcție autentică, cu materiale locale și meșteșug tradițional - Locație pitorească, aproape de pădure, râuri și natură neîntinată - Perfectă pentru cei care caută liniște, aer curat și un stil de viață rustic - Ideală ...

513 EUR/m2 | 76 m2

Cacica, Suceava

vind casă
5
3

vind casă

Casă de vânzare Șerbănești Suceava camere 3,anexe, garaj livada pomi fructiferi, beci, fintina, baie bucatarie teren,izolata interior și exterior este pe fundatie de beton 1700m2 cu deschidere de 27m scoala aproape mai multe magazine la 23km de Suceava

650 EUR/m2 | 110 m2

Serbanesti, Suceava

Salvează căutarea