Promovat
Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga
5
9

Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga

Vând casă cu multiple îmbunătățiri .. terenul are deschidere 29m , locuri de parcare și acces la rău .. mai multe detalii telefonic

208 EUR/m2 | 120 m2

Teleorman, Teleorman

Promovat
Casă de vânzare la cheie   Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț
10
21

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț Preț fix: 25.000 Euro Se oferă spre vânzare casă locuibilă, complet mobilată, situată într-o zonă liniștită din Comuna Traian. BONUS inclus în preț: teren extravilan cu pădure situat în apropierea ...

238 EUR/m2 | 105 m2

Traian, Teleorman

Promovat
Casa de vanzare Suhaia
9
8

Casa de vanzare Suhaia

Casa de vanzare in Suhaia, Jud Teleorman 118 mp suprafata utila(Casa cu 3 camere + baie + antreu + prispa) 2588 mp teren arabil + anexe + vii incalzire cu soba si centrala pe lemne

144 EUR/m2 | 118 m2

Suhaia, Teleorman

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând Casă pe Măgurele sau schimb cu apartament
5
7

Vând Casă pe Măgurele sau schimb cu apartament

An constructie 1975, renovata in 2010. -3 camere -1 baie -1 bucatarie -2 holuri -anexe gospodaresti -tamplarie PVC+Al -suprafata teren 850 m -apa curenta -canalizare -gaze la strada Situata pe Gradinilor 13.

488 EUR/m2 | 86 m2

Turnu Magurele, Teleorman

Casa mobilata de vanzare sau schimb cu apartament
14
19

Casa mobilata de vanzare sau schimb cu apartament

Vând casă situată într-o zonă liniștită, ideală pentru o familie sau pentru cei care caută confort și intimitate. Proprietatea are o suprafață construită de 70m și este amplasată pe un teren generos de 620m , perfect pentru activități în aer liber. Detalii despre proprietate: Suprafață construită: ...

686 EUR/m2 | 70 m2

Plosca, Teleorman

casa de vinzare, central 23

casa de vinzare, central

Vind casa cu 3 camere si dependinte. teren: 1.080mp, front stradal: 12 m.

46 EUR/m2 | 1,080 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Casă de vanzare! Teleorman,orbeasca de jos!
5
14

Casă de vanzare! Teleorman,orbeasca de jos!

Această casă de vânzare are 5 camere spațioase, ideale pentru o familie și cu o suprafață totală de 1375mp .Prețul este de 22000 EUR . Nu rata ocazia de a viziona această proprietate! Contactează-ne pentru mai multe detalii. Prețul este negociabil!!!

22000 EUR/m2 | 1 m2

Orbeasca de Jos, Teleorman

casa vanzare 3000m teleorman
5
6

casa vanzare 3000m teleorman

vand casa reabilitata cu multiple imbunatatiri terenul are 29m deschidere la strada si la rau + locuri de parcare in curte . ofer mai multe detalii telefonic.

125 EUR/m2 | 200 m2

Teleorman, Teleorman

Casă la țară în Stejaru, Teleorman   teren 1000 mp, utilități complete, locuibilă
10
6

Casă la țară în Stejaru, Teleorman teren 1000 mp, utilități complete, locuibilă

Vând casă situată în comuna Stejaru, județul Teleorman, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit permanent sau casă de vacanță. Proprietatea dispune de un teren generos de aproximativ 1000 mp și o casă cu suprafață de circa 100 mp, compartimentată în 2 dormitoare și living. Casa este locuibilă și ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Stejaru, Teleorman

Casa de vanzare in Turnu Magurele, Teleorman

Casa de vanzare in Turnu Magurele, Teleorman

Zona foarte buna, (str. Grivitei 42,) la 5 minute de Magazinul Central, parcul orasului ( Cinema Flacara), Primarie Casa construita din caramida, compusa din 4 camare, bucatarie , baie, camara, pivnita. Suprafata desfasurata a constructiei 161 mp. Curte constructie 350 mp, curte arabil 168 mp, total ...

422 EUR/m2 | 161 m2

Turnu Magurele, Teleorman

Vand casa cu garaj si teren comuna Islaz, Turnu Magurele, judetul Teleorman
8
3

Casa izolata termic, suprafata costruita la sol 110 mp, compusa din 2 dormitoare, hol generos, baie, bucătărie, pod inalt pe toata suprafata casei cu acces atat din casa (prin scara retractabila) cat si din exterior (usa spre spatele casei), instalatii electrice si sanitare noi, utilitati: electricitate, ...

591 EUR/m2 | 110 m2

Islaz, Teleorman

Vand casa, comuna Tiganesti, judetul Teleorman
9
4

Vand casa, comuna Tiganesti, judetul Teleorman

Casa de vanzare, 5 camere, 2 sali, dependinte, solar, incalzire centrala, 1500 mp, deschidere la strada 30m

37 EUR/m2 | 1,500 m2

Tiganesti, Teleorman

Casa de vanzare
5
7

Casa de vanzare

Vand casă de locuit în Comuna Saelele ,judetul Teleorman,str Mărginașă nr17. Suprafața totală: -2800 mp - 560 mp casa + anexe -2240 mp teren arabil( gradina + livada) Casa are 5 camere ,balcon, hol,pivniță,bucătărie Utilități: -curent electric -cablu -sobe -fantana Strada este asfaltata Casa înconjurată ...

11 EUR/m2 | 2,800 m2

Saelele, Teleorman

Casă de vânzare în Contesti, Teleorman
2
13

Casă de vânzare în Contesti, Teleorman

Casa de vanzare in comuna Contesti, Teleorman , suprafață de 815 metri pătrați. Toate informațiile la numărul de telefon - Eugen.

17 EUR/m2 | 815 m2

Contesti, Teleorman

Promovat
Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga
5
9

Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga

208 EUR/m2 | 120 m2

Teleorman, Teleorman

casa la țară
10
33

casa la țară

casa situata in comuna Uda Clocociov, compusa din corpuri de clădire după cum urmează; corp 1 80 mp- 3 camere, hol corp 2 30 mp - bucatarie, baie, camera tehnica suprafață curte 850mp utilități: energie electrica, apa curenta

122 EUR/m2 | 110 m2

Uda-Paciurea, Teleorman

Casa de vanzare alexandria str dr stanca75bis
5

Casa de vanzare alexandria str dr stanca75bis

Casa de vanzare in alexandria str DR STANCA NR75 BIS.casa batraneasca 620mp 10,5 mp deschidere apa canalizare, mai mulde detali la nr whatsapp su nr direct UK

680 EUR/m2 | 125 m2

Alexandria, Teleorman

casa de vanzare

casa de vanzare

casa de vanzare an alexandria poroschia 850 metri pătrați 2 dormitoare sufragerie baie bucătărie aer condiționat casa a fost renovata recent pret 80 de mii pentru detalii sunați

727 EUR/m2 | 110 m2

Poroschia, Teleorman

Schimb Casa la tara,cu apartment!
9
8

Schimb Casa la tara,cu apartment!

Schimb casa de locuit ,mobilata si utilata,plus anexe gospodaresti ,in comuna Dobrotesti, jud Teleorman cu apartament in Rosiori de Vede,cu conditia sa fie mobilat si utilat,doar la parter si zona sa fie aproape de centru.Fac doar schimb,pt informatii rog seriozitate la nr de telefon: zero ,sapte,sa ...

19 EUR/m2 | 200 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Casa de vanzare
5
3

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Piatra judetul Teleorman. Casa are: 3 dormitoare un hol un living room& o bucatarie O baie O camera ne-renovata O magazie. Mai multe detalii in privat.

15 EUR/m2 | 1,800 m2

Piatra, Teleorman

Imobil in Comuna Salcia Jud. Teleorman + 7500 mp teren intravilan
9
2

Casa mare + Teren intravilan in suprafata de 7500 mp (2 Case lipite , una la sol locuibila cu 3 camere, hol si baie si alta P+ 2 la rosu, in suprafata totala construita de 215 mp), imobile sunt situate la drumul judetean DJ 653, pretabie pentru o ferma, investitii in agricultura, locuinta, agroturism, ...

302 EUR/m2 | 215 m2

Salcia, Teleorman

Vand casă
3
45

Vand casă

Vând casă + 2000m intravilan, in comuna Plopii Slăvitești, sat Brâncoveanca, jud. Teleorman. Utilități: fântână in curte, apa curenta, curent electric,

5 EUR/m2 | 2,000 m2

Brancoveanca, Teleorman

Casa de vanzare
4
2

Casa de vanzare

Casa de vanzare pe strada 1933 la numarul 40 A,cu teren de 629 m2,casa are fundatie,stalpi de sustinere,construita din boltari,acoperis din tigla,casa are doua camere si un antreu folosit inainte ca si bucatarie,doua sobe de terracota,casa are nevoie de renovaré,pt mai multe detalii sunati la nr de tel ...

310 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Rosiori de Vede, Teleorman

Vila vanzare Rosiori de Vede
3
3

Vila vanzare Rosiori de Vede

Vila P+2 si diverse dependinte. Suprafata teren 2600 mp cu vita de vie altoita, gradina zarzavat, livada pruni. Utilitati: centrala termica, apa, canal, beci, garaj caramida. Zona linistita Str Stelian Popescu, proiect deosebit, pret negociabil. , suprafata utila: 400, suprafata totala: 2600

350 EUR/m2 | 400 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

 TEREN pentru loc de casa   Socetu Com. Stejaru Jud.Teleorman
10

TEREN pentru loc de casa Socetu Com. Stejaru Jud.Teleorman

TEREN pentru casa 470 mp (cadastru-intabulare) stradal, situat la DJ 679 B in Sat Socetu Str. Principală 192, Com. Stejaru, Jud. Teleorman, 17 Km de Rosiori de Vede. Pe teren se afla o casa autodemolată, pe care se poate reconstrui casa noua. Amplasament cu rigole si podet din beton carosabil Teren ...

14 EUR/m2 | 470 m2

Socetu, Teleorman

Casa de vanzare - Rosiori de Vede
4
3

Casa de vanzare - Rosiori de Vede

De vanzare casa in loc. Rosiorii de Vede, jud. Teleorman(punct de reper, str. Cotelici nr. 25, la 5 minute de Judecatoria Rosiori de Vede) Detalii: - teren 1.845 mp - suprafata casa 100 mp - 3 camere, bucatarie, baie, camara, veranda - geamuri si usi termopan, izolata cu polistiren si acoperita cu tencuiala - ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Vand casa in Alexandria
3
1

Vand casa in Alexandria

Vând casă batraneasca în Alexandria,4 camere,str.Fratii Golesti,suprafață 745mp. Are apa curenta,gazele sunt la poarta.Carte funciara lipsita de sarcini,deține și certificat energetic.

698 EUR/m2 | 86 m2

Alexandria, Teleorman

Casa de vanzare
1
32

Casa de vanzare

Casa de vanzare in sat Perii Brosteni, com. Olteni, jud. Teleorman

14 EUR/m2 | 1,000 m2

Perii Brosteni, Teleorman

Case INDIVIDUALE constructii Noi Alexandria  suprafata  130 mp
9

Case INDIVIDUALE constructii Noi Alexandria suprafata 130 mp

ACTIV IMOB: CASA te bucuri!!! A inceput numaratoarea inversa . In luna septembrie 2026 TOATE CASELE VOR FI GATA ( de locuit ) ULTIMELE 2 CASE DISPONIBILE PT VANZARE-Grabeste-te daca vrei sa achizitionezi casa visurilor tale PROIECT IMOBILIAR 2025-2026 CASE ...

1500 EUR/m2 | 130 m2

central, Alexandria, Teleorman

Casa-vila si teren in Nanov
20
1

Casa-vila si teren in Nanov

ACTIV IMOB: CASA te bucuri!!! Benefici pt clientii acestei oferte. Oferim spre vanzare DOUA case in Nanov. Prima casa P+mansarda in suprafata utila de 152 mp constructie BCA si beton armat 2011(renovata 2021) . A doua casa din caramida in suprafata utila de 75mp .Imobilele sunt alaturate si ...

682 EUR/m2 | 242 m2

Nanov, Teleorman

Casa-Vila Deosebita constructie 2025
20

Casa-Vila Deosebita constructie 2025

ACTIV IMOB: CASA te bucuri!!! CASA -VILA INDIVIDUALA constructie noua 2025 Poroschia aproape de Restaurantul Izabel .Constructie deosebita design modern , constructie din caramida Porotherm , tencuiala interior exterior + izolatie exterioara polistiren 10cm ESP80 . ...

1257 EUR/m2 | 334 m2

Poroschia, Teleorman

Casa -vila P+1+MANSARDA   de vanzare - ALEXANDRIA
20
4

Casa -vila P+1+MANSARDA de vanzare - ALEXANDRIA

ACTIV IMOB: CASA te bucuri!!! Oferta EXCLUSIVA Activ Imob Alexandria pret 215000 euro 1. Beneficii oferite de zona: CASA- P+1+ Mansarda , parte dintr-un DUPLEX este amplasata in orasul Alexandria .aproape BRD Dunarii colt cu Doctor Stanca , la catava minute de noul Tribunal de langa ...

1433 EUR/m2 | 150 m2

Alexandria, Teleorman

Casa si teren 600mp str Libertatii Alexandria
2
3

Casa si teren 600mp str Libertatii Alexandria

ACTIV IMOB: CASA te bucuri!!! DETALII PROPRIETATE COMISION ZERO DE LA CUMPARATOR -Casa individuala de vanzare si curte afarenta 600 mp cu o deschidere de 10 m liniari , in Alexandria pe strada LIBERTATII , aproape de Liceul Agricol . - SUPRAFATA TOTALA TEREN 612MP , CASA SUPRAFATA ...

1050 EUR/m2 | 100 m2

libertatii, Alexandria, Teleorman

Casa de vanzare in Rosiori de vede
10
1

Casa de vanzare in Rosiori de vede

Vand casa in Rosiori de Vede recent renovata,situata intr-o zona buna a orasului, ideala pentru cei care isi doresc liniste, spatiu si acces rapid catre punctele de interes ale orasului. Detalii imobil: Suprafață construită: 110 mp Suprafață teren: 1000 mp Suprafață garaje anexe: 100 mp Compartimentare: ...

1227 EUR/m2 | 110 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Vand casa Poroschia
9
12

Vand casa Poroschia

Vand casa Poroschia langa Primarie,pe soseaua principala

625 EUR/m2 | 120 m2

Poroschia, Teleorman

Vând casa în Turnu Magurele,cartier Măgurele 10

Vând casa în Turnu Magurele,cartier Măgurele

vand casa plus teren în Turnu Măgurele.Suprafata teren 1500 mp.Deschidere 35m,situata pe colt,se poate împărți,parcela.

350 EUR/m2 | 100 m2

Turnu Magurele, Teleorman

Vând casă mobilată în orașul Rosiori de Vede
4
29

Vând casă mobilată în orașul Rosiori de Vede

teren mp + 50 mp casa Casă de vânzare în Roșiori de Vede pregătită pentru noul proprietar! Se oferă spre vânzare casă situată într-o zonă liniștită din Roșiori de Vede, pe strada Caragiale ideală pentru cei care își doresc liniște, intimitate și un nou început. Locuința este cadastrată, dispune ...

100 EUR/m2 | 50 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

vând casă în Comuna Nanov
5
2

vând casă în Comuna Nanov

vând casă în comuna Nanov Casa are următoarele 2 dormitoare sufragerie beci terenul are cu tot cu casa 1950 încălzire pe peleți . Accept la schimb cu apartament în București sector 6 (militari residence) aștept oferte.Mai multe detalii la telefon:

1475 EUR/m2 | 80 m2

Nanov, Teleorman

Vand vila cu teren
5

Vand vila cu teren

Vand imobil in Rosiori de Vede, compus din: -etaj vila 100 mp -anexa locuibila 50 mp + alte anexe -teren curte 1000 mp Imobilul este intabulat. Are centrala proprie, gaze, termopane, parchet. Este situat in zona ultracentrala, la 200 metri de Primarie sau 3 minute de mers pe jos. Nu raspund la mesaje, ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Casa de vânzare în satul Baciu judetul Teleorman cu o suprafață construită de 160 mp, aflată pe un teren de 2160 mp cu o deschidere la strada principală de 20 ml. Casa are 9 camere, beci, este racordata la curent electric, dispunde de puț cu hidrofor (tras în casă ) și pompa de apa potabilă. Mai sunt ...

269 EUR/m2 | 160 m2

Baciu, Teleorman

Casa batranesca de vanzare Fantalele Teleorman
4
11

Casa batranesca de vanzare Fantalele Teleorman

De vânzare Casă bătrânească 3 camere 78 mp curent și apă curentă grădină 3927 mp drum asfaltat până la poarta cadastru

192 EUR/m2 | 78 m2

Fantanele, Teleorman

Casă de vânzare în Lița (Teleorman)
10
9

Casă de vânzare în Lița (Teleorman)

Casa de vânzare la țara, cu gradina de 1300m , fântână cu apa potabila, posibilitate de a racorda la apa curenta , ( și gaze în viitorul apropiat proiectul este în desfașurare) casa are acoperiș de tabla, tencuita, și fara crapaturi, pereți groși, dispune si de o soba de teracota în stare perfectă. ...

240 EUR/m2 | 125 m2

Lita, Teleorman

Teren cu casa de vanzare
10
9

Teren cu casa de vanzare

Vand teren cu casa locuibila in Comuna Orbeasca de Sus,Teleorman.Este situat aproape de soseaua principala,DJ 504 cu acces pe strada pietruita.Terenul cu o suprafata de 1746 mp, dispune de doua deschideri de aproximativ 25 m si 75 m.Aproximativ 1000 m este teren viran fara vegetatie inalta sau constructii.Pe ...

14 EUR/m2 | 1,746 m2

Orbeasca de Sus, Teleorman

Vând sau închiriez două case la preț de una!!
2
32

Vând sau închiriez două case la preț de una!!

Casă gata de locuit!Curte 3900mp,livadă,garaj..etc Vând sau schimb cu garsoniera Craiova.

364 EUR/m2 | 110 m2

Suhaia, Teleorman

Casă de vânzare Calomfirești
2
2

Casă de vânzare Calomfirești

Casă de vânzare în Calomfirești, Teleorman. Pentru detalii sunați la nr de tel!

31 EUR/m2 | 950 m2

Calomfiresti, Teleorman

Casa batraneasca 4

Casa batraneasca

Casa veche batraneasca 68mp, 2 camere, hol, bucătărie, anexe. Suprafață teren 1164 front stradal 20 m. Apa trasa în curte, gaz la poarta, se poate racorda oricând. Locație Zimnicea str Ion Creanga nr 171 preț 25.000 euro negociabil. Mai multe detalii la Tel . Va rog nu deranjați inutil cu oferte ai ...

368 EUR/m2 | 68 m2

Zimnicea, Teleorman

Vand casa la tara
9
8

Vand casa la tara

Vand casa la tara compusa din 3 camere, baie, bucatarie, izolata exterior, terasa, apa de la retea, fantana, canalizare in curs de bransare, fosa septica, asfalt, 2 anexe, mobilata. La 110km fata de București. Acte la zi, unic proprietar. 1 Wasap la numărul

533 EUR/m2 | 75 m2

Troianul, Teleorman

Casă cu 4 camere de vânzare - Beiu, Teleorman
10

Casă cu 4 camere de vânzare - Beiu, Teleorman

Se oferă spre vânzare o casă aflată în stadiu de construcție „la roșu”, situată în localitatea Beiu, pe strada Vasile Răcota, în apropiere de Profi Loco. Zona este accesibilă, cu drum circulat, dar cu vecini liniștiți și un cadru potrivit pentru locuire permanentă. Construcția este realizată din BCA, ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Beiu, Teleorman

Casă spațioasă, cu teren generos – Alexandria, jud. Teleorman
20

Vă prezentăm o proprietate deosebită situată în Alexandria, pe strada Mihăiță Filipescu nr. 16, o locuință construită în anul 1998 care se remarcă prin spațiile generoase, construcția solidă și atenția acordată materialelor folosite. Este genul de casă care oferă confort, intimitate și suficient loc ...

2009 EUR/m2 | 224 m2

Central, Alexandria, Teleorman

Casa de vanzare
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare P+1+M situata in strada Vicsoreanu nr 3, Rosiori de Vede, utilata, mobilata complet. Imobilul este alcatuit din 7 camere, 3 bai (fiecare etaj cu baie proprie), 3 bucatarii (fiecare etaj cu bucatarie proprie), 3 livinguri si o sala de sport. Casa dispiune de centrala proprie si toate utilitaile ...

1525 EUR/m2 | 282 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Casa de vanzare
10
11

Casa de vanzare

Vând urgent casă în comuna Maldaeni, judetul Teleorman .Casa are 8 camere,baie,beci și o grădină de 1650mp.Este situată în centrul comunei vis-a-vis de Profil,aproape de Primărie statie de autobuz,poliție, grădinița și școala.Pret 38.000 euro telefon

190 EUR/m2 | 200 m2

Maldaeni, Teleorman

Casa parinteasca de Vanzare Dracea
5
10

Casa parinteasca de Vanzare Dracea

Se vinde casă părintească situată în comuna Dracea, județul Teleorman, cu o suprafață totală de 1252 mp. Imobilul nu a fost locuit de aproximativ 10 ani. Casa principală este compartimentată astfel: * 2 dormitoare * 1 sobă * 2 intrări * geamuri termopan * o sală de trecere care duce către: o baie, ...

159 EUR/m2 | 66 m2

Dracea, Teleorman

Oferta case de vanzare
5
10

Oferta case de vanzare

De vânzare Două case în aceeași curte, teren 1.917 mp Se oferă spre vânzare două locuințe situate în aceeași curte, cu o suprafață totală a terenului de 1.917 mp, amplasate în Județul Teleorman, comuna Vârtoape, sat Gărăgău. Casa 1 Stradă principală Suprafață construită: 42,5 mp Construcție din ...

700 EUR/m2 | 45 m2

Teleorman, Teleorman

Salvează căutarea