Case/Vile Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Timis Persoane Incalzire: Gaz Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Individuală Parta 4 camere 103mp utili 500mp teren
5
5

Individuală Parta 4 camere 103mp utili 500mp teren

Proprietar, comision 0% Individuală aflată în Parta, la 15min de Shopping city, 5min de centura SUD, 5min de Sag. 103mp utili + terasa cu un teren generos de 529 mp la asfalt cu iluminat public, situată într-o zona foarte liniștită pe strada privată ferită de trafic Compartimentare: -3 dormitoare ...

1349 EUR/m2 | 103 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii
20
3

Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii

Vand casa in comuna Giarmata, compartimentata inteligent, ideala pentru doua familii ! Oportunitate ideala pentru un cuplu tanar care doreste sa aiba parintii aproape, dar sa-si pastreze intimitatea. Locuinta beneficiaza de acces facil catre scoala, magazine alimentare si statie de autobuz. Casa ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
3

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% | Duplex de vanzare | Remetea Mare
11
1

COMISION 0% | Duplex de vanzare | Remetea Mare

Favorit Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare un duplex cu 3 camere, situat în Remetea Mare, la doar 200 metri de strada principală, într-o zonă liniștită, cu acces facil. Imobilul beneficiază de toate utilitățile: apă, curent, gaz și canalizare. Strada este asfaltată și dispune de iluminat ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Remetea Mare, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar-Casă individuală (4 camere+living+3băi) Moșnița Nouă-asfalt
10
11

Mai este disponibilă o singură casă " Casa e gata, mâine te muți!" CASĂ - PREMIUM MOSNITA NOUĂ 0% COMISION DIRECT PROPRIETAR Accept verificarea de către un EXPERT TEHNIC IMOBILIAR Există poze și documente pt toate etapele executiei. Casa are un regim de înăltime P+1E(2 Placi) +Pod(cu scara acces) Suprafata ...

2131 EUR/m2 | 107 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa Individuala
5
1

Casa Individuala

Propietar vând casă individuală, complet mobilată și utilată, situată în localitatea Diniaș 19km de Timișoara, într-o zonă liniștită, ideală pentru familie. Compartimentare: 4 dormitoare 2 băi Living spațios cu bucătărie open space Garaj Cameră tehnică Anexă în curte Curte amenajată Casă ...

1439 EUR/m2 | 180 m2

Dinias, Timis

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara
2
15

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc. Suprafata teren 671mp. Ideal pentru investitie datorita pozitionari. Are 2 fronturi stradale 25mp respectiv 27mp. Casa 77mp. Anexa 64mp. Anexa46mp. Anexa76mp.

4584 EUR/m2 | 77 m2

Complexul%2525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Casa de vânzare
10
8

Casa de vânzare

Vând casă in Varias, timis aprox. 700m2 din care 220 constructie alcatuită din: 3 dormitoare 1 camera de joaca pt copii 1 baie cu cada 1 bucătarie 1 debara 1living 1terasa deschisa 1terasa închisa care se poate deschide 1 garajcasa este izolata necesita doar decorativa. centrala pe gaz pt încalzire ...

332 EUR/m2 | 220 m2

Varias, Timis

Casa individuala neg
10
3

Casa individuala neg

Casă individuală modernă 2023 | Sânmihaiu Român | Complet mobilată Vând casă individuală construită în 2023, situată într-o zonă liniștită din Sânmihaiu Român, la doar câteva minute de Timișoara. Suprafață utilă: 116 mp Teren: 440 mp Acces rapid la șosea (40 m) Compartimentare ideală: ...

1466 EUR/m2 | 116 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi   Braytim, Cartierul Florilor
2
15

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi Braytim, Cartierul Florilor

- Suprafață construita136 mp - Teren: 210 mp - Compartimentare : P + E + Pod izolat - Tip: casă de mijloc, fără perete comun - Ansamblu de 4 case insiruite, an constructie 2013 - Calorifere, centrala proprie, aer conditionat - Racordata complet la utilitati (Aquatim), apometre, contor gaz Locație premium ...

1397 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Duplex,serena 3,str flautului
3
16

Duplex,serena 3,str flautului

Proprietar vând duplex str flautului, serena 3, 350 teren, ,115 utili,3 dormitoare, 2 bai,living, bucătărie, terasa acoperita, utilități apa,gaz,curent, canalizare, asfalt si trotuare, Duplex despărțit prin camera tehnica

1818 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex Mosnita Noua - direct de la proprietar, cu toate utilitatile
10
8

Duplex de vânzare în Moșnița Nouă - Înspre Urseni DIRECT DE LA DEZVOLTATOR| FARA COMISION| FARA TVA | Modern | Spațios | Proiect Nou cu Finalizare iunie 2026 Construcție în curs - Predare la cheie - Preț: 143.000 unitate - negociabil - Zonă în plină dezvoltare, ideal pentru familie sau investiție! - ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Noua, Timis

DUPLEX NOU 2026, la doar 4 km de Timișoara
10
10

DUPLEX NOU 2026, la doar 4 km de Timișoara

DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...

1653 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Vând casă individuală lângă Timișoara ( Nord )
10
32

Vând casă individuală lângă Timișoara ( Nord )

Casă de vânzare, lângă Timișoara ( 8 min ) zona Nord, în Becicherecu Mic Construită în 2021, într-o zonă liniștită, nepoluată și în plină dezvoltare. 124 mp construiți | 680 mp teren, 5 locuri de parcare. Structură solidă, izolație EPS 100 (10 cm) Geamuri Gealan cu rulouri. Electric cupru, panou A+, ...

1597 EUR/m2 | 124 m2

Becicherecu Mic, Timis

Casa Individuala
10
1

Casa Individuala

Propietar vând casa individuala situată în cartierul nou din Dinias la doar 19 km distanta,iesire spre oras pe 3 cai: PeciuNou, Sanmihaiu Roman si Sacalaz. -suprafata teren : 796m (curtea amenajata cu arbori,aspensoare,gazon,plante etc) -suprafata utila de 180 mp fara garaj și anexele din curte-- baie, ...

1439 EUR/m2 | 180 m2

Dinias, Timis

Casa la Chisoda
10
6

Casa la Chisoda

190000 Casa la Chisoda individuala ,zona linistita,drum pietruit,2 parcari amenajate, front stradal 46 m,pomi fructiferi , zmeura

2111 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Casa 144 mp Becicherec Mic
5
7

Casa 144 mp Becicherec Mic

Persoana fizica ! Casa parter + mansardă înaltă 144 mp Suprafața totală a terenului 500 mp Cartier nou, șosea asfaltata,canalizare,apa,cablu internet fibra,încălzire centrală gaz ! Clima ! Construita din cărămidă BCA,izolatie,țiglă Bramac 2 dormitor mari 22,20 mp , living 22mp, bucătărie 20 mp,2 bai,2 ...

1000 EUR/m2 | 145 m2

Becicherecu Mic, Timis

Casă individuala 256 m construiti
10
11

Casă individuala 256 m construiti

Vând sau schimb cu apartament, casă înșiruită sau duplex + diferenta.Locație de Top la un minut ( la pas) de viitoarea școală și gradinită - casă individuala 256 m construiți , situata pe o stradă foarte lata, doar cu case individuale,asfaltata in spatele magazinului Ikea, pe strada Brasilia(între Praga ...

1807 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

*Casa ta primitoare aproape de Timișoara   confort și liniște la un preț corect*
10
1

*Casa ta primitoare aproape de Timișoara confort și liniște la un preț corect*

*Casa ta ideală la doar 10 minute de Timișoara! 3 camere, garaj, terasă și multe alte surprize 399.000 EUR negociabil* Vrei un cămin spațios și primitor aproape de oraș? Avem o casă grozavă, situată chiar în spatele reprezentanței BMW, la doar 10 minute cu mașina de centrul Timișoarei și 5 minute ...

2000 EUR/m2 | 200 m2

Ghiroda, Timis

Casa Giroc 215000 euro
5

Casa Giroc 215000 euro

ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
3

Casa individuala Giroc

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
10

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

De vânzare casa individuală, Săcălaz, Cartierul Primăverii, la 10 minute de Timișoara, Timiș
10

Construcția P+1, este compusă din 4 dormitoare, 2 băi, living, bucătărie și garaj, cu o suprafață desfășurată de 233mp, având utili 126mp, terasă, front stradal de 25m și teren cu o suprafață de 589mp și este împărțită astfel: PARTER: terasă acces, hol, baie, birou, spațiu tehnic, bucătărie, living ...

2683 EUR/m2 | 126 m2

Sacalaz, Timis

duplex ap1 și ap 2
5

duplex ap1 și ap 2

Se vinde duplex amândouă părțile. Ap.1 la prețul de 139.000 euro iar ap 2 la 178.000 euro. Apartament 1 nu este finisata, este la roșu , izolat exterior și are la etaj 3 dormitoare, 2 băi,un spațiu pt dresing și urcarea în podul care este înalt și se poate face un loc de joacă sau un birou dacă nu ...

1158 EUR/m2 | 120 m2

Sag, Timis

Salvează căutarea