vand casa in Faget, Timis
casa este compusă din 3 camere, living, o baie și bucătărie, două curți și o grădină generoasă. încălzirea este făcută pe centrală lemne și peleți
887 EUR/m2 | 124 m2
Faget, Timis
16 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
887 EUR/m2 | 124 m2
Faget, Timis
16 mai
-PROPRIETAR VAND SAU SCHIMB CASA LA sat PARTA.10 KM DE TIMISOARA -casa constructie 2023 teren 788. mp .construiti 270mp. exterior placat polistiren si Decorativa -curtea din fata si pe lateralele casei pavata -scarile din fata si balconul de la etaj imbracate in gresie -soclu la casa si pervazele ...
693 EUR/m2 | 270 m2
Parta, Timis
ieri 08:14
COMISION 0 Vând casă individuală P+M în Giroc chiar în vatra satului aproape de școală Proprietatea are o suprafata utila de 146 mp si un teren de 274 mp, construita in anul 2006, pe structura de beton si caramida. Compartimentare: Parter: - living + zonă de dinning - bucătărie închisă - dormitor ...
1692 EUR/m2 | 146 m2
Giroc, Timis
16 mai
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...
1550 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
CASA TIMISOARA - LIPOVEI 300.000 EUR Zona de linistita, de case. 2 corpuri de cladire, garaj, gradina, curte, terasa. Teren 360 mp 2 corpuri de cladire, dupa cum urmeaza: Corp 1 - 55 mp Parter - 2 camere, hol, bucatarie, baie, camera tehnica Corp 2 - 135 mp + terasa 5 mp Parter - Pivnita, 2 camere, ...
1500 EUR/m2 | 200 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
ieri 14:45
De vanzare casa cu 4 camere cu o suprafata de 78 mp utili, 2 bai, gradina proprie, pod. Casa este construita din caramida, intr-o curte comuna cu 6 apartamente. Situata la 15 minute de centrul Timisoarei. Caracteristici. Compartimentare Solida: Construita in intregime din caramida, asigurand rezistenta ...
1731 EUR/m2 | 78 m2
Balcescu, Timisoara, Timis
ieri 14:42
Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...
2170 EUR/m2 | 76 m2
Timisoara, Timis
ieri 14:38
Cauți un loc unde să îți construiești visul sau să renovezi o casă cu fundație solidă? Această proprietate din Recaș îmbină farmecul tradițional cu avantajele unei poziții excelente! Teren generos: 1470 mp (Front stradal de 20 m) spațiu suficient pentru grădină, livadă sau chiar o a doua construcție. ...
700 EUR/m2 | 100 m2
Recas, Timis
ieri 14:34
Vand casa cu gradina situata in loc. Fadimac, com. Balint, jud Timis, situata pe strada principala. Imobilul este racordat la reteaua electrica, reteaua de apa este introdusa in curte si dispune si de o fantana proprie in curte. Suprafata totala, curte si gradina 2254 mp. Acte la zi.
14 EUR/m2 | 2,254 m2
Fadimac, Timis
ieri 14:33
Vând casă de cărămidă, izolată termic în comuna Coșteiu, localitatea Țipari str Teiului nr 13, cu o suprafață totală de 2200 mp, din care 200 mp construcții ( anexe gospodărești, curte, terasă, garaj). Casă este compusă din 4 camere, bucătărie, baie, cămară cu acces în pod. Casa dispune de următoarele ...
43 EUR/m2 | 2,200 m2
Tipari, Timis
ieri 14:31
Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro
917 EUR/m2 | 180 m2
Timisoara, Timis
ieri 14:30
Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...
1949 EUR/m2 | 277 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
ieri 14:29
Duplexul este separat prin camera tehnică ,oferind astfel intimitatea și confortul unei case individuale.Fiecare parte beneficiază de acces lateral cu loc de parcare pentru două mașini , vizibil in pozele din anunț. -Regim de înălțimea P+M -Suprafată teren 315mp -Suprafată construită 152mp -Suprafată ...
1913 EUR/m2 | 115 m2
Mosnita Noua, Timis
ieri 14:29
Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...
2647 EUR/m2 | 68 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
ieri 14:29
Proprietar vând 2 case separat,în Calacea sat, se poate dezmembra pt două familii, 4116 mp, prin spatele terenului trece o apă curgătoare ce vine de la o pescărie, 28 km, de Timișoara preț 20 e mp. sau schimb cu ap.Telf
19 EUR/m2 | 4,116 m2
Calacea, Timis
ieri 14:22
De vânzare, casa de tip duplex, P+1E,cu posibilitate de mansardare,3 dormitoare foarte spațioase , 3 bai, living și bucătărie inchisa, pe strada cu drum asfaltat, cu toate utilitățile, în zona noua, între Timișoara și Giroc, foarte aproape de școală, parc și magazine, cu amenajări deosebite, 140mp +terasa, ...
1821 EUR/m2 | 140 m2
Timisoara, Timis
ieri 14:19
Casa în comuna Sag în curs de finalizare în zona mănăstirii, zona liniștita, drum asfaltat. Compartimentare: -hol acces, living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, terasa acoperita. Utilitati:apa, gaz, curent, fosa sepetica. Imobilul este in curs de constructie .
1378 EUR/m2 | 98 m2
Sag, Timis
ieri 14:15
Va ofer spre vanzare o casa individuala construita in anii 1930, situata in Timisoara, zona Olimpia-Stadion, Piata Tineretului, avand o suprafata utila locuibila de 110 mp. Este formata din doua camere, bucatarie, o baie si la demisol 3 camere, conform RLV-ului anexat. Zonele de acces terasele sunt acoperite. ...
3182 EUR/m2 | 110 m2
STADION, Timisoara, Timis
ieri 14:10
Casa cu garaj 144,5mp. utili ,5 camere,3 bai,bucătărie, terasa ,balcon,teren 392mp.,front stradal 15ml. finalizat 270000 euro la alb. Proprietar.
1893 EUR/m2 | 145 m2
Ion%25252bcreanga, Dumbravita, Timis
ieri 14:08
Casă modernă și luminoasă, 108 mp utili, la 100 m de Bega zona Dâmbovița Se oferă spre vânzare o casă deosebită, complet renovată, situată în zona Dâmbovița, la doar 100 m de malul Begăi și pista de biciclete, iar la aproximativ 3 minute de mers pe jos se află stația de vapor de pe Bega. Locuința ...
1806 EUR/m2 | 108 m2
Timisoara, Timis
ieri 13:55
Vand casa in comuna Giarmata, compartimentata inteligent, ideala pentru doua familii ! Oportunitate ideala pentru un cuplu tanar care doreste sa aiba parintii aproape, dar sa-si pastreze intimitatea. Locuinta beneficiaza de acces facil catre scoala, magazine alimentare si statie de autobuz. Casa ...
1327 EUR/m2 | 150 m2
Giarmata, Timis
ieri 13:53
Proprietar persoana fizica, vand casa Sanandrei, zona linistita, pozitie ideala, compartimentare eficienta plus teren mare 1000 mp, livada 50 pomi fructiferi, plante ornamentale, gazon, sera legume cu foraj propriu si sistem irigare automat, carport 2 masini, gratar+cuptor gradina, carport 2 masini, ...
2056 EUR/m2 | 160 m2
Sanandrei, Timis
ieri 13:51
Casă de vânzare la Știucă Jud Timiș ,casa este racordată la toate utilitățile (curent,apă,canalizare).Parterul casei este alcătuit din salon, sala pranzo, bucătărie și baie iar etajul are 4 camere cu ieșire la terasă ,hol și baie. Pentru mai multe detalii mă puteți contacta la numărul din fotografie
0 EUR/m2 | 780 m2
Stiuca, Timis
ieri 13:51
Casa are 90 mp si un teren de 740 mp. Casa este amenajată în 2025, cu încalzire cu centrală pe peleți, cu calorifere. Are apa si canalizare. Geamuri termopan. Se da cu mobila. Instalatie electrica noua, instalatie apa noua.
522 EUR/m2 | 90 m2
Herneacova, Timis
ieri 13:49