Case/Vile Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Timis Incalzire: Altele Numar camere: 3 camere Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
vand casa la curte traian 100000 euro
8
30

vand casa la curte traian 100000 euro

Vand casa la curte comuna in Traian, renovata cu pivnita, termopane, parchet , 3 camere baie si bucatarie mare, camara si terasa, teren in proprietate 250 mp, 100000 euro, 0727408979

1250 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern de vanzare, direct de la proprietar.
10
8

Duplex modern de vanzare, direct de la proprietar.

Vă propunem spre vânzare un duplex modern situat intr-o zona linistita, in plina dezvoltare, in apropiere de padure. Având o experiență de peste 10 ani în domeniul dezvoltării imobiliare, am reușit să livrăm numeroase imobile rezidentiale în localitatea Dumbrăvița. Duplexul este ultimul disponibil in ...

2263 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa de vacanta Surduc -Langa lac- 3 camere - 400 mp teren - CF- Utilitati- 43.000 euro negociabil
6
7

Se vinde casa de vacanta la Surduc, la aproximativ 100 m de lac. Casa este construita pe structura de lemn si este compusa din 3 camere, bucatarie, baie si o terasa acoperita. Suprafata terenului este de 400 mp. Casa este intabulata in CF. Utilitati: apa, canalizare, curent electric, gaz in curs de executie. Pret ...

860 EUR/m2 | 50 m2

Fardea, Timis

Promovat
Casa individuală de vânzare
10
4

Casa individuală de vânzare

Casă individuală de vânzare Orțișoara, jud. Timiș | 180 mp utili | 650 mp teren | 100000 De vânzare casă individuală situată în comuna Orțișoara, județul Timiș, ideală pentru cei care își doresc liniște, spațiu și acces facil către Timișoara. Suprafață construită: 180 mp Teren: 650 mp Compartimentare: ...

154 EUR/m2 | 650 m2

Ortisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vanzare mosnita veche
6

casa de vanzare mosnita veche

Casă de vânzare Moșnița Veche, Vatra Veche Se oferă spre vânzare casă mai veche din caramida ,situată în Moșnița Veche, zona Vatra Veche, amplasată pe un teren generos, cu acces facil. Suprafață teren: 647 mp Front stradal: 19,25 ml Suprafață construită: 174 mp Utilități la poartă Posibilitate acces ...

1192 EUR/m2 | 130 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Duplex modern de vanzare, direct de la proprietar.
10
8

Duplex modern de vanzare, direct de la proprietar.

2263 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Casa de vanzare in Nerau, judetul Timis
8

Casa de vanzare in Nerau, judetul Timis

Casă de vânzare în Nerău, județul Timiș Str. Horia nr. 8 Agentia Imobiliara Sannicolau Mare vă propune o proprietate ideală pentru liniște și spațiu generos Construcție nouă, realizată în anul 2013 Suprafață utilă: 110 mp Teren generos: 1917 mp perfect pentru grădină, relaxare sau investiție ...

336 EUR/m2 | 110 m2

Nerau, Timis

De vanzare casa nemteasca, demisol+parter, zona Balcescu
10
7

De vanzare casa nemteasca, demisol+parter, zona Balcescu

De vanzare casa nemteasca individuala, demisol inalt, parter si pod in zona Balcescu, suprafata utila 250 mp,teren in suprafata de 545 mp, la demisol 3 camere, bucatarie, 3 holuri, baie si dependinte, la parter 4 camere, antreu, baie si dependinte, necesita amenajari, pret 275.000 Euro, putin negociabil+comisionul ...

1100 EUR/m2 | 250 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Proprietar vand casa la gri in Jebel
5
21

Proprietar vand casa la gri in Jebel

Proprietar , vând casa la gri în Jebel Suprafață construită 139mp Compusă din 3 dormitoare, baie , hol verandă închisă. Casa este prevăzută din ziduri groase la exterior si ranforsată cu centuri și stâlpi de beton pe toată suprafața casei. Acoperiș cu tigla confecționat în anul 2025. Renovata până la ...

392 EUR/m2 | 139 m2

Jebel, Timis

Casa batraneasca Sanmartinu Maghiar
8
9

Casa batraneasca Sanmartinu Maghiar

Focus Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala in Sanmartinu Maghiar avand suprafata utila de aprox 110mp utili si teren in proprietate 2769mp cu acces auto. Casa este situata pe strada principala in apropiere de biserica Compartimentarea fiind : Hol acces, baie, bucatarie, 3 camere, ...

279 EUR/m2 | 107 m2

Sanmartinu Maghiar, Timis

Promovat
Casa si Teren generos 2.769 mp   Sanmartinu Maghiar
10
25

Casa si Teren generos 2.769 mp Sanmartinu Maghiar

Vand proprietate situata in localitatea Sanmartinu Maghiar (comuna Uivar), judetul Timis, ideala pentru cei care isi doresc o locuinta linistita o casa de vacanta sau o mică gospodarie la doar 35-40 km de Timisoara Detalii principale: Suprafata teren: 2.769 mp (intravilan, teren drept, pretabil pentru ...

279 EUR/m2 | 107 m2

Sanmartinu Maghiar, Timis

Vând duplex 1 2
10
21

Vând duplex 1 2

Vând duplex la sol exterior izolat cu polistiren de 10 ,branșament curent , canalizare și apă de la rețea , la cheie la pretu de 110000 euro in BEREGSĂU MARE Cu toate utilitățile suprafață utilă 90 mp st 350 mp casa conține o camera tehnica despărțite prin camera tehnica proprie 2 dormitoare bucătărie ...

1222 EUR/m2 | 90 m2

Sacalaz, Timis

Duplex de vanzare P +1E
5
1

Duplex de vanzare P +1E

Pret vanzare 165 000 Fiecare jumatate apartament are teren - 550mp , Arie construita - 82.5 mp, Spatiu util -140 mp + pod- 38.3, terase-17.74 in Cerneteaz la 13km de centrul Timișoarei. Are 3 dormitoare , 2 bai, bucatarie, camera tehnica, camera de zi generoasa, pod, teren adecvat pentru orice ...

1000 EUR/m2 | 140 m2

Cerneteaz, Timis

Casă de vanzare Oferta
5
7

Casă de vanzare Oferta

CASA ESTE LA ROȘU!800m teren ,200m construiți, 3 dormitoare,2 bai ,1 bucatarie ,debara ,spalator ,terasa închisă, casa se află pe strada Nufarului nr 64.

450 EUR/m2 | 200 m2

Sannicolau Mare, Timis

Casă individuală de vânzare   proprietar   teren 720 mp   construcție 2024
10
2

Casă individuală de vânzare proprietar teren 720 mp construcție 2024

Vând casă individuală situată într-o zonă liniștită din orașul Buziaș, cu mult spațiu verde și priveliște deschisă, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște și intimitate. Imobilul are: * 87 mp utili (Parter: Living deschis cu bucătărie, baie și dormitor Mansardă: dormitor și ...

793 EUR/m2 | 87 m2

Buzias, Timis

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu
5
23

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu

Vand Casa Timisoara, zona Sagului, casa parter modesta, 3.camere mari + 3 wc, s.ctr. 100mp, necesita renovare integrala, front stradal 22ml, apa, gaz, canal, asfalt, garaj, locuri de parcare, s.teren 500mp, curti constructii si arabil, intravilan, vecinatati locuite, un perete comun de calcan, PUZ nu ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa  de vanzare
6

Casa de vanzare

Vand casa la doar 5 minute de Lugoj in sat Herendesti. Constructia este P M 190 metri este finalizata la stadiul tencuiala facute materiale de calitate aveti posibilitate de-a finaliza pe gustul vs.Teren 3000 .info in pvt . 95.000 negociabil

500 EUR/m2 | 190 m2

Herendesti, Timis

Proprietar vând casă individuală in Timisoara zona Mures
5
12

Proprietar vând casă individuală in Timisoara zona Mures

VÂND CASĂ INDIVIDUALĂ TIMIȘOARA ZONĂ LINIȘTITA , ZONA MUREȘ Proprietar vând casă P+1 cu potențial deosebit pentru renovare completă. Locație: zonă liniștită, cu parc în apropiere și vecini discreti Suprafață: 100 mp utili are casa ,160 mp suprafață totală Compartimentare: Subsol Beci Parter: ...

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casă de vînzare
10
29

Casă de vînzare

Vînd casă la curte comună cu 3 camere + sala de baie cu dus italian și cadă bucătărie amenajată totul nou stil occidental in zona gării de nord 2 minute de la gara de nord. Totul e nou amenajat cu parchet de stejar telefonul este cu nr de contact de franța 0033656834419 sau pe email +2 locuri de p ...

1313 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

860 EUR/m2 | 50 m2

Fardea, Timis

Promovat
vand casa la curte traian 100000 euro
8
30

vand casa la curte traian 100000 euro

1250 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

vînd casa
10
65

vînd casa

Vand casa Crivobara jud Timiș com Secas Nr 28

424 EUR/m2 | 99 m2

Crivobara, Timis

Promovat
Casa individuală de vânzare
10
4

Casa individuală de vânzare

154 EUR/m2 | 650 m2

Ortisoara, Timis

Casa de vanzare
2
3

Casa de vanzare

Se vinde casă bătrânească cu teren de 862 mp. Casa este veche și necesită renovare sau demolare, fiind potrivită pentru cine dorește să construiască o locuință nouă. Utilități: gaz tras apă curentă . Curent Acces direct la drum Teren generos 862 mp Zonă liniștită, ideală pentru ...

43 EUR/m2 | 863 m2

Periam, Timis

Salvează căutarea