Promovat
Casă de vânzare, 4 camere, Sanandrei
13

Casă de vânzare, 4 camere, Sanandrei

Imobilul este situat în vatră veche a satului, și este desfășurat pe parter și mansardă. La parter se regăsește o bucătărie, o zonă de living și dining, o baie cu duș, un dormitor și o zonă de depozitare. La mansardă se regăsesc 2 dormitoare( dormitorul matrimonial dispune de dressing și balcon), o baie ...

1633 EUR/m2 | 150 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Casa individuală
2

Casa individuală

Proprietar, vând casă individuală Parter în vatra veche a satului, la cheie cu 140000EURO. Casa este alcătuită din 3 camere,baie, bucătărie, teren. Com. Sânandrei, jud. Timiș, str. Liniștei, Nr 24.

1628 EUR/m2 | 86 m2

Vatra Veche , Sanandrei, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vanzare in Sanandrei
5
1

casa de vanzare in Sanandrei

Casă de vânzare în Sânandrei confort și liniște aproape de Timișoara Se vinde casă situată în Sânandrei, într-o zonă liniștită și cu acces facil către Timișoara. Detalii proprietate: Suprafață teren: 470mp Suprafață utilă: 135 mp Compartimentare: living spațios, bucătărie, 3 dormitoare, ...

1667 EUR/m2 | 135 m2

Sanandrei, Timis

Proprietar,vand casa cartier select in Sanandrei
9
1

Proprietar,vand casa cartier select in Sanandrei

Proprietar, vand casă deosebită în localitatea Sanandrei. Locatie: strada Bisericii Nr. 109, la 400 metri de centrul localităţii , pe strada asfaltata. Suprafaţa casa: 105 mp util+pod +terasa 15 mp acoperita+grădina privată. Parterul este alcatuit din: living cu dining, bucătărie deschisă cu posibilitate ...

1487 EUR/m2 | 105 m2

Sanandrei, Timis

PROPRIETAR | Casă tip duplex 77 mp utili, 3 camere, terasa acoperita, Sanandrei, lângă Timișoara
10
2

DIRECT PROPRIETAR: O casa tip duplex excelentă la un preț foarte avantajos! Un nou proiect de casă, creat special pentru confortul și intimitatea ta, complet finisata, aproape de Timișoara. Situată în Sânandrei, la doar câteva minute de Timișoara zonă liniștită, sigură și foarte bine conectată. Construcția ...

1623 EUR/m2 | 77 m2

Sanandrei, Timis

Vind case insiruite (7 unitati ramase) in Sanandrei, Timis.