Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

DUPLEX 210 MP Utili in Timisoara
1
4

DUPLEX 210 MP Utili in Timisoara

Proprietar (Persoană Fizică) , vând Duplex P+1+M situat în Timișoara , pe strada Alma Cornea Ionescu , toate utilitățile disponibile , suprafața este de 210 MP Utili . Situat într-o zonă de vile, acest duplex este alegerea ideală pentru cei care își doresc liniște si confort . Construit pe PARTER ...

1000 EUR/m2 | 210 m2

Timisoara, Timis

Casa cu gradina 4

Casa cu gradina

Casa 3 camere, bucatarie, baie, teren 600 mp.

3125 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

 Vand casa zona Modern, Timisoara, amplasata pe un teren de 550 m patrati, 2 fronturi stradale
5
51

Este o casa din caramida, de aproximativ 110 metri patrati utili, construita in anul 1951 si este amplasat pe un teren de 550 metri patrati. Este pozitionata la intersectia strazii Lorena cu Aleea Padurea Verde, deci are 2 fronturi stradale de aproximativ 25 22 m. Casa necesita renovare si recompartimentare ...

1909 EUR/m2 | 110 m2

Modern, Timisoara, Timis

Casa  zona Freidorf
8
11

Casa zona Freidorf

Agentie ofer spre vanzare casa caramida batraneasca gen duplex(perete comun) 3 camere,bucatarie,baie,camara,centrala gaz,gradina,acces auto,anexe,suprafata 314 mp. din 628 mp.Casa necesita renovari,ocupabila imediat,strada linistita,Freidorf.

1549 EUR/m2 | 71 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casă cu teren mare 1230 mp în Nădlac, Arad   3 camere, gaz, front 40 m
7
3

Casă cu teren mare 1230 mp în Nădlac, Arad 3 camere, gaz, front 40 m

Se vinde casă spațioasă situată în orașul Nădlac jud Arad , într-o zonă bună, pe stradă asfaltată, cu toate utilitățile disponibile. Compartimentare: 3 camere Bucătărie 2 holuri Baie cu duș Cămară Curte principală + curte secundară Grădină Anexe gospodărești Detalii proprietate: ...

417 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara P +M direct de la Proprietar
4
14

Vand casa in Timisoara P +M direct de la Proprietar

Proprietar, vând casa in Timișoara, zona Freidorf,Lidl 5 camere, baie, bucatarie, hol, cămara, magazie, toate utilitățile, front stradal 18 ml. Suprafața 650 mp, utila 210 mp. Tel preț 285.000 euro.Accept finanțare prin credit bancar

1295 EUR/m2 | 220 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

5 minute de mall
1
37

5 minute de mall

Proprietar, schimb apartament 3 camere zona Dacia, etaj 2 (langa scoalile gimnaziale nr.18, 24, 26) balcon si logie, cu casa la maxim 20 km de Timisoara

1655 EUR/m2 | 55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Casa de vânzare în Remetea Mare nr 93
1
3

Casa de vânzare în Remetea Mare nr 93

Vând casa în Remetea Mare , 240 locuibili, 1500 parcelă, cu 5 camere ,2 bai ,3 balcoane toate utilitățile, strada principala ,190000

792 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR vand casa individuala 6 camere zona Girocului Musicescu
15
3

casa P+Etaj+pod cu 6 camere, 2 bai situata intr-o zona foarte linistita. Strada Prutul Casa dispune de toate utilitatile: gaz, apa de retea, curent, canalizare, internet si CATV. Centrala termica proprie. Garaj cu poarta electrica. Carport si poarta acces electrica Suprafata utila: 269 mp Suprafata ...

1301 EUR/m2 | 269 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand casa Comuna Carpinis Judet Timis
5
6

Vand casa Comuna Carpinis Judet Timis

Se oferă spre vânzare casă situată în Cărpiniș, la doar 200 m de strada principală, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Suprafață teren: 1000 mp (este împărțită intravilan) Proprietatea oferă spațiu generos, ideal pentru locuit sau investiție Instalațiile de curent și apă schimbate in 2025 ...

75 EUR/m2 | 1,000 m2

Timisoara, Timis

Vând casă. 8

Vând casă.

Casa parter plus etaj. Toate utilitățile.

1355 EUR/m2 | 203 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Casa zona Crisan
5
4

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casă în Cartier Ghiroda Nouă
9
9

Casă în Cartier Ghiroda Nouă

Vând casă individuală cu curte și grădină,total teren 376 mp, suprafață construită 100 mp utili. Are ca utilități apă,gaz,canalizare, electricitate. Acces auto ptr autoturism mic.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand casa în zona Mehala
10
1

Vand casa în zona Mehala

Proprietar vând casa confort 1 decomandat cu gradina cu acces auto în curte pentru 2 mașini în zona Mehala, aproape de catedrala veche compusa din 4 camere, 3 bai sufragerie mare 70 mp terasa on partea din spate a casei. Suprafață utilă este de 170 mp. Preț 210000 euro.

1235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului
5
14

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului cu o suprafață de aprox. 120 mp utili, construită pe un teren de 879 mp., 10 m front stradal cu acces în curte pe o poartă acționată electric pe bază de telecomandă sau control prin aplicație pe telefon prin modul WiFi. La parter avem bucătărie complet ...

2208 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

casa dumbravita duplex
9
2

casa dumbravita duplex

proprietar vand casa zona centrala .in apropriere de scola ,gredinita,primarie ,piata, casa face parte dintr-un duplex .parter +etaj. suprafata utila 96 mp. suprafata teren 345 cu dublu front stradal ....constructie caramida porotherm .izolatie exterioara.,,parter camera de zi open space cu bucatarie ...

2594 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de Rugby
9
8

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de Rugby

Vând casa in Ronat in spate la stadionul de RUGBY, casă are 375 de mp, 77 construiți, are garaj posibilitatea de a întra cu masina in curte, doua locuri de pe parcare afară in fata garajului. Are canalizare noua instalația de curent este nouă, centrala pe gaz, totul funcțional este locuibila, dar mai ...

1623 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare,zona Traian
4
10

Casa de vanzare,zona Traian

Casa cu 3 ap, un singur proprietar, ST 700 mp,SU 172 mp: Ap 1 :1 camera,WCS,hol Ap 2: 2 camere+WCS+bucatarie Ap 3: 4 camere circuit,baie cu vana,bucatarie,spais+camara Casa are gaz,curent,canaizare si Iesire la raul Bega.Incalzirea se face cu ga, in sobe.Pret 240000 euro,negociabil,fara comision.Direct ...

1395 EUR/m2 | 172 m2

Timisoara, Timis

 Proprietar   casă modernă P+M în Șag, teren 671 mp, mobilată și utilată
10
1

Proprietar casă modernă P+M în Șag, teren 671 mp, mobilată și utilată

Casă individuală modernă în Șag, 175 mp construiți (140 mp utili), mobilată și utilată, teren generos 671 mp, terasă, carport, curte amenajată, stradă asfaltată, aproape de Timișoara ideală pentru familie. Această proprietate dispune de regim de înălțime P+M, cu amprentă la sol de 84 mp. Parter: ...

1836 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna 2

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna

Achizitionez casa in timisoara chiar si in curte comuna ofer pana in 45.000euro in functie de zona si stare. TEL. zero sapte doi patru unu sase opt opt trei cinci

90 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea