Casa zona Pacii
14
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 85000 euro,tel.0747698898

850 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare
20
4

ID 6657 EXCLUSIVITATE - Vila de tip P+M+pod de vanzare

SUPER OFERTĂ PREȚ REDUS! Alege varianta care ți se potrivește: 128.000 EURO Mobilată și utilată complet (Gata de mutare!) 122.000 EURO Nemobilată COMISION 0% PENTRU CUMPĂRĂTOR! Vă doriți o locuinta care să asigure un mediu ideal pentru toată familia? Agentia LUX Imobiliare vă propune spre vanzare ...

968 EUR/m2 | 126 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL
20
1

ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE PREȚ BOMBA: 83.000 EURO SUB 1.000 EURO mp o oportunitate rară pentru o locație ULTRACENTRALĂ! LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare exclusivă o proprietate cu potențial extraordinar, situată pe Str. Mircea Vodă nr. 20C, una dintre cele mai căutate zone din Tulcea. Locație ...

847 EUR/m2 | 98 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp
7

Zona centrala - Casa batraneasca, teren 690 mp

Agentia Dobrogea Imobiliare va prerzinta spre vanzare o caza batraneasca in zona Centrala, cu o suprafata aprox de 80 mp, situata pe un teren de 690 mp si o deschidere stradala de 11 ml. Imobilul are perete comun cu o alta proprietate, este compus din 3 camere, plus anexe, incalzirea se face cu sobe, ...

938 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa P+1 de vanzare in zona ultracentrala Tulcea
17

Casa P+1 de vanzare in zona ultracentrala Tulcea

Agentia imobiliara Europa va ofera spre vanzare in exclusivitate Casa P+1 situata in zona ultracentrala a orasului Tulcea in imediata apropiere a pietei civice. Imobilul construit din piatra si chirpic face parte dintr-un duplex. Este compusa din living, 3 dormitoare, baie, bucatarie, balcon. Este renovata ...

1038 EUR/m2 | 130 m2

ultracentral, Tulcea, Tulcea

Casa P+M in localitatea Plopu Delta Dunarii
20
7

Casa P+M in localitatea Plopu Delta Dunarii

 Agentia Imobiliara Europa ofera spre vanzare  casa de vacanta P+M, anexa de exploatatatie agricola,situata in DELTA DUNARII, localitatea Colina, com. Murighiol, pe o suprafata totala de 10.000 mp cu deschidere la canalul Lipovenilor si lacul Razelm, langa pensiunea Castalia,de unde se poate ajunge in ...

1031 EUR/m2 | 160 m2

Colina, Tulcea

Salvează căutarea