Promovat
ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL
20
1

ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE PREȚ BOMBA: 83.000 EURO SUB 1.000 EURO mp o oportunitate rară pentru o locație ULTRACENTRALĂ! LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare exclusivă o proprietate cu potențial extraordinar, situată pe Str. Mircea Vodă nr. 20C, una dintre cele mai căutate zone din Tulcea. Locație ...

847 EUR/m2 | 98 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
8

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
14
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 85000 euro,tel.0747698898

850 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Vand casa si teren Tulcea
10

Vand casa si teren Tulcea

Casa de vanzare 3 camere decomandate 125 mp in Tulcea pe un teren de 700 mp semicentral, spatii de depozitare, dressing generos, hol spatios. 2 intrari separate in casa, geamuri noi termopan, izolatie, deschidere larga 26 metri la strada principala, sistem de securitate video, garaj cu rampa si pod ...

321 EUR/m2 | 700 m2

C5, Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vanzare Jurilovca
8
3

Casă de vanzare Jurilovca

Casa de vanzare Jurilovca situata pe strada Dolosman nr28 la aproximativ 800m de Portul turistic Jurilovca o zona linistita fara trafic aglomerat .Propietar toate actele in regula intabulare cadastru certificat energetic.Pentru mai multe detalii la tel

792 EUR/m2 | 120 m2

Jurilovca, Tulcea

Vând casa in Murighiol
5
2

Vând casa in Murighiol

Vând casă in Murighiol, lângă școală. Suprafată teren 1220 mp

707 EUR/m2 | 70 m2

Murighiol, Tulcea

Teren cu casa in Tulcea-zona linistita, 760mp, front stradal 24 ml
1
11

Proprietar vand teren cu casa in Tulcea, zona linistita, 4 camere, 2 holuri, bucatarie, baie, suprafata teren 760 mp, front stradal 24 ml, suprafata construita 131mp, suprafata construita anexe 91mp, centrala fotovoltaica 6Kw instalata (prosumator). Nu sunt interesat de colaborari cu agentiile imobiliare. ...

1511 EUR/m2 | 131 m2

Tulcea, Tulcea

Vand casa in Tulcea
5
4

Vand casa in Tulcea

Vând casă în suprafață de 80mp și teren in suprafață de 223mp. Casa este compusa din 5 camere (2 dormitoare+living+bucătărie+baie)+bucătărie de vară+beci+anexe. Tip încălzire: centrala pe gaz+teracote Casa este perfect adaptata pentru a răspunde nevoilor și confortului dvs. Aceasta este amplasată într-un ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Cartier C5, Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare
8
3

Casa de vanzare

Vila de vanzare, cu o suprafata utila de 245 m2, curte 1470 m2 imprejmuita cu panouri de gard zincat, iar pe fata gard de piatra cu panouri de fier forjat, 2 terase deschise imense (11 2,5) la parter si etaj, cu vedere impresionanta catre padure si lac. Casa are o fundatie de 2 m, cu o crama generoasa ...

667 EUR/m2 | 300 m2

Babadag, Tulcea

casa de vanzare P+m 2

casa de vanzare P+m

casa de vânzare 160m utili,300m total ,încălzire centrală peleți ,zona păcii

750 EUR/m2 | 160 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Vand casa in statiunea turistica Murighiol
3

Vand casa in statiunea turistica Murighiol

Vând casa de vacanta in stațiunea turistica Murighiol, jud.Tulcea, cu iesire la lac, suprafata teren 2360 mp , suprafata utila 170 mp, P+1

1059 EUR/m2 | 170 m2

Tulcea, Tulcea

Vand sau schimb casa in Turda Jud Tulcea
7
5

Vand sau schimb casa in Turda Jud Tulcea

Vand sau schimb casa construita in anul 1994, suprafata cons 100 mp, suprafata totala 1500mp. Situata stradal, pomi fructiferi, canalizare, baie incalzire pe sobe construite in 2015 din caramida placate cu gresie speciala pt sobe, casa are 4 camere+ anexe, Baie cu toate utilitatile mai multe detalii ...

246 EUR/m2 | 130 m2

Turda, Tulcea

Casa de vânzare noua
9

Casa de vânzare noua

Casa de vânzare 2 dormitoare 4 4,living 4,30 5,50 baie 4 2,50 hol 4 12,50 posibil 2 camere +baie mansarda,construcție 145metri pătrați+150 curte total 300mp ,apa, curent,canalizare trase

167 EUR/m2 | 300 m2

Baia, Tulcea

Casa de vanzare
8
3

Casa de vanzare

Vând casa in oras Măcin, strada Tudor Vladimirescu, nr1.Suprafata totala a terenului este de aproximativ 250m2,din care casa are 115m2.(nu s a facut încă cadastrul pentru exactitate),beci 30mp renovat. Partial renovata(50mp), instalatie sanitara si electrica noua, terasa de 30 mp semi acoperita. Gaze ...

330 EUR/m2 | 115 m2

Macin, Tulcea

Casa de vanzare - 4 camere, pivnita - 120mp - teren 2000 mp - M. Kogalniceanu - Tulcea - 86.000 Euro
10
1

Casa are o arhitectură inteligentă, cu spații foarte generoase si o suprafata de 120 mp. Este situată intr-o zonă linistită si foarte accesibilă. Casa este proiectată pentru a oferi un echilibru perfect între estetică și funcționalitate. Casa este compusa din: 4 camere luminoase si spatioase, bucatarie ...

717 EUR/m2 | 120 m2

Mihail Kogalniceanu, Tulcea

Casa constructie  LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL
16

Casa constructie LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL

VANZARE : CASA CONSTRUCTIE BCA Constructie 2018 la ROSU ADRESA : Loc. NICULITEL jud Tulcea Pret : 65000 euro negociabil VIZIONARI Whatsapp : 0751.807.190 -suprafata teren 529 mp -suprafata construita 180 mp totali -suprafata construita pe amprenta 90 mp -imobil compus din parter si mansarda inalta Parter ...

361 EUR/m2 | 180 m2

Niculitel, Tulcea

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea
6

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea

CASA DE VANZARE - SATU NOU jud Tulcea - teren 3447mp --Agentie imobiliara vindem, casa batraneasca 128mp construiti pe o suprafata teren 3447mp. Casa este construita in totalitate din CHIRPIC cu fundatie solida din piatra de rau. -- Peretii casei sunt grosi si fara pic de crapaturi. Nu exista mucegai ...

250 EUR/m2 | 128 m2

Satu Nou, Tulcea

Casa Bca Agighiol-constructie noua
7

Casa Bca Agighiol-constructie noua

--Se oferă spre vânzare o casa noua solida, receptionata recent, situata central, fix lângă scoala generala din AGIGHIOL. Proprietatea beneficiază de acces facil si rapid către oraș, fiind ideala atât pentru locuit cat si pentru activitate economica. --Imobilul are o suprafață construita de 119mp ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Agighiol, Tulcea

Casa  spatiu centru
16

Casa spatiu centru

CASA SPATIU | TULCEA PRET 87.000 EURO Vindem casa situata in Tulcea pe o strada central pozitionata. Casa este construita din caramida, an 1978. DETALII TEHNICE *SUBSOL -2 beciuri *DEMISOL - 2 camere + baie (MOBILATE) *PARTER - 3 camere +baie TEREN 121Mp Construiti 159Mp (amprenta 74Mp) SURSA ...

547 EUR/m2 | 159 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Vand casa in Tulcea
5
14

Vand casa in Tulcea

Vând casă în orașul Tulcea zona păci cu 4 camere 1 baie, bucătărie un hol mare plus garaj transformat în camera tehnica ,accept variante cu un apartament mai ieftin plus diferența. Mai multe detalii la telefon.

306 EUR/m2 | 180 m2

Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare plus teren loc. Satu Nou, Judetul Tulcea
4
4

Casa de vanzare plus teren loc. Satu Nou, Judetul Tulcea

Vand casa batraneasca locuibila + teren cu suprafata totala de 3447 mp in localitatea Satu Nou, judetul Tulcea. Casa are o suprafata utila de 128 mp cu bucatarie, magazie cu beci si 4 camere de locuit. Casa se afla pe strada asfaltata si iluminata cu iesire la 2 strazi. De asemenea este racordata la ...

234 EUR/m2 | 128 m2

Satu Nou, Tulcea

Teren intravilan si casa bătrânească
1
11

Teren intravilan si casa bătrânească

Vand casa batraneasca in localitatea Plopu, comuna Murighiol , judetul Tulcea (zona turistica). Casa se afla la marginea localitatii cu acces rapid de la soseaua principala (DJ222C), este construita in anul 1958, detine 3 dormitoare, hol, bucatarie si baie. Intreaga suprafata a terenului este 1887 metri ...

11 EUR/m2 | 1,887 m2

Plopul, Tulcea

Vand proprietate in comuna Chilia Veche judet Tulcea
10
1

Vand proprietate in comuna Chilia Veche judet Tulcea

Vand proprietate in Delta Dunarii, in intravilanul comunei Chilia Veche, strada Dunarii, nr.61, cu o suprafata a terenului de 900 mp. Proprietatea se compune din casa de locuit, compusa din living mare, bucatarie utilata complet, baie, hol si doua dormitoare, foisor, gratar nou cu plita si chiuveta, ...