Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând  vilă  și  spațiu comercial în zona centrală
4
2

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală

Vând vilă și spațiu comercial în zona centrală, aproape de Primăria orașului Huși. Prețul este 230.000 euro. Mai multe detalii la telefon 0_7_8_6_8_3_0_1_1_8.

1045 EUR/m2 | 220 m2

Central, Husi, Vaslui

Vând casă
4
6

Vând casă

Vând casă în Vaslui, str. Aleea Hulubăț, suprafață construită 123,73 mp, teren în jurul casei 530 mp. Preț 85 000 euro.

Vaslui, Vaslui

Vând vilă Bârlad ultracentral   accept apartament + diferență. 3

Vând vilă Bârlad ultracentral accept apartament + diferență.

Vând vilă P+1 în Bârlad, zona ultracentrală ultramodernă; Suprafață utilă: 220 mp Garaj: 57 mp Compartimentare: 6 camere, 2 băi, bucătărie, etc. Vila este complet mobilată și utilată. Se acceptă variante cu apartament + diferență.

1408 EUR/m2 | 277 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand casa cu teren Perieni
8

Vand casa cu teren Perieni

Vand casa cu doua camere, hol, bucatarie, magazine, beci si dependinte cu 1000 mp teren in localitatea Perieni, jud. Vaslui. Pret 45.000,00 negociabil Posibilitate de vanzare separat loc pentru casa si curte, 200 mp, 30.000,00 negociabil

556 EUR/m2 | 90 m2

Vaslui, Vaslui

Vând teren intravilan +casa 1

Vând teren intravilan +casa

Vând teren intravilan +casa 2600mp în Vaslui, com suletea ,sat jigalia, detalii telefon

10 EUR/m2 | 2,600 m2

Jigalia, Vaslui

Oportunitate rară - casă situată ultracentral
4
2

Oportunitate rară - casă situată ultracentral

De vânzare proprietate situată în Bârlad, ultracentral, ideală atât pentru locuință cât și pentru investiție pe termen lung.Proprietatea este compusă din casă de cărămidă, renovată în 1992 și teren aferent și este racordată la toate utilitățile.

1214 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Barlad, Vaslui

casă tradițională la țară cu potențial turistic
10
1

casă tradițională la țară cu potențial turistic

Persoană fizică, vând casă la țară, la drum asfaltat, design specific moldovenesc, cu teren intravilan 3000 mp,, la 15 km de Vaslui,, în satul Deleni, o localitate liniștită din comuna Deleni, ideală pt cei care își doresc liniște, natură și aer curat, la mică depărtare de orașul agitat. Casa este ...

300 EUR/m2 | 150 m2

Deleni, Vaslui

Vand casa in Drujesti comuna Bacani
1

Vand casa in Drujesti comuna Bacani

Vand casa decomandata (3 camere,baie,bucatarie) in Drujesti,comuna Bacani cu iesire directa la sosea. Anul constructiei este 1996 si are o suprafata utila de 104mp.Casa este construita din boltari cu planseu din beton armat. Pe terenul dimprejurul casei (1700mp) există o bucatarrie de vara,beci, garaj ...

552 EUR/m2 | 104 m2

Barlad, Vaslui

vanzare 11

vanzare

casa de pământ cu gradina

17 EUR/m2 | 550 m2

Gara Docaneasa, Vaslui

casa noua de vanzare
5

casa noua de vanzare

Casa de vanzare 108 mp utili, teren 500 mp Casa este in curs de constructie, intr-un complex de 7 case, situata in Muntenii de Jos, zona Motel Everest. Este construita din caramida, acoperis Rufster, geamuri Salamander Imobilul are 3 dormitoare, 2 bai, bucătărie si sufragerie open space, terasa acoperita. Utilitati: ...

1368 EUR/m2 | 106 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

Casă de vânzare - Huși, strada Anton Sîrbu nr 13
9
2

Casă de vânzare - Huși, strada Anton Sîrbu nr 13

Casă de vânzare - 4 camere, teren 550 mp Vând casa în Huși, str Anton Sîrbu 13, compusa din 4 camere, 2 holuri, bucătărie (2 intrări) Suprafața totala 550 mp Utilități: apa ( in casa si curte), curent , încălzire cu sobe( posibilitate de racordare la reteaua de gaze). Casă locuibilă, zona linistita, ...

82 EUR/m2 | 550 m2

Husi, Vaslui

Casa de vânzare
6
5

Casa de vânzare

Casa de vânzare la 15 km de Vaslui, mijloc de transport oraș microbuze, sosea asfalt până acasă. Casa e din 1951 e întreținută se poate locui fara probleme, are energie electrică, gaz, apa de la rețea, centrala termica pe gaz, încălzire calorifer, două sobe pe lemne in una camera șemineu electric. Casa ...

802 EUR/m2 | 81 m2

Lipovat, Vaslui

Casa de vanzare
5
5

Casa de vanzare

In zona centrala a orasului Vaslui,la 50 m de piata Traian ,in spatele primului bloc de langa Alarmtel,va asteapta un loc perfect pentru a va desfasura o activitate de succes in zona 0 a orasului sau ,de ce nu,pentru a va muta in mijocul unui orasel,cu toate facilitatile necesare. Casa a fost locuita..pana ...

276 EUR/m2 | 380 m2

Traian, Vaslui, Vaslui

Casa + teren 860 mp HUSI
5

Casa + teren 860 mp HUSI

Se oferă spre vânzare casă cu teren de 860 mp, situată pe Str. Salcîmului nr. 34, în zona Corni la periferia orașului, într-o zonă liniștită, cu trafic redus, unde sunt doar locuințe. Avantaje locație: Grădiniță cu program prelungit, inaugurată în 2025, la numai 100 m. Stație de autobuz la 100 m. Magazin ...

47 EUR/m2 | 860 m2

Husi, Vaslui

Vând casă,  nouă, mică si economa.
5
3

Vând casă, nouă, mică si economa.

Vând casă nouă, micuță, economă,doua dormitoare, living opensace cu bucataria, se poate delimita,baie si hol. Detine si teren arabil, vie, pomi fructiferi tineri, de la 4 ani la un an, grădiniță cu flori in fata casei. Nu e finisat exteriorul, deocamdata,adica decorativa si terasa. Se incalzeste cu centrala ...

500 EUR/m2 | 100 m2

Tanacu, Vaslui

Teren si Casa
6
4

Teren si Casa

Se vinde un teren de 840mp situat in Secuia,com Muntenii de Jos la 10km de Vaslui cu o deschidere de 24.5 m la o strada asfaltata,pe teren se afla o casa locuibilă conectată la toate utilitățile :apă,canalizare,curent,gaz(este trasă teava și pt centrala ). Se acceptă schimb cu un apartament garsonieră ...

46 EUR/m2 | 840 m2

Secuia, Vaslui

Casa de vanzare, sat Gugesti, comuna Botesti, jud. Vaslui, 34500 neg.
4
1

Casa de vânzare cu succesiune dezbătută, în sat Gugești, com. Boțești, jud. Vaslui, cu teren intravilan în suprafață de 4634 mp, din care curți, construcții 1278 mp. Utilități: fântână,curent electric, drum pietruit și rețea comunală de apă, la poartă. Preț 34500 EUR negociabil

575 EUR/m2 | 60 m2

Gugesti, Vaslui

Schimb cu apartament
8
11

Schimb cu apartament

De vanzare casa individuala din structura de lemn in zona Ciusmeaua Moldovencei-Vaslui cu urmatoarele caracteristici: -structura de lemn realizata in 2017 -suprafata totala de 160 mp -suprafata teren intravilan extravilan 800mp -4 camere,2 bai,1 bucatarie -ferestre termopan-lemn masiv din stejar -instalatie ...

469 EUR/m2 | 160 m2

Vaslui, Vaslui

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Teren 300m2 amprenta la90m2 cu mansarda poze si mai multe detali in privat

375 EUR/m2 | 160 m2

Barlad, Vaslui

Vând casă Vaslui, Str. Florilor nr.5
9
8

Vând casă Vaslui, Str. Florilor nr.5

Se află în apropierea bisericii,,Sf. Nicolae,, , lângă unitatea militară. Deschiderea la stradă este de 30m, suprafața totală a terenului este de 752mp, casa e pe o suprafață de 158mp.

1203 EUR/m2 | 158 m2

Vaslui, Vaslui

Salvează căutarea