Case/Vile Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand urgent casa
10
3

vand urgent casa

casa de vânzare pe strada dorna Nr 11 zona confecție 2 camere baie și bucătărie garaj pentru mașini gradina beci magazie de lemne canalizare prețul este ușor negociabil toate actele la notariat se vor plăti de către cumpărător apa curent cablu canalizare căldura pe lemne centrală proprie gaz ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Deal, Barlad, Vaslui

Vând casă
5
11

Vând casă

Vând casă în comuna Dănești Vaslui strada principala 23 Casa construita din paiantă cu 2 camere baie bucătărie vara și iarna beci 5 magazii teren 2180 apa stradală internet prin fibra optica, curent electric,fosă ecologica se vinde cu tot ce este în interiorul casei, plus animale domestice , strada asfaltata, ...

376 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Vand casa bătrânească
9
15

Vand casa bătrânească

Vând casă în Dumești are doua camere bucătărie fântână in curte gradina casa este locuibilă necesita mici reparatii pentru mai multe detalii sunați sau mesaje aici

44 EUR/m2 | 270 m2

Dumesti, Vaslui

Vând  teren in  Mărășeni , Vaslui
7
2

Vând teren in Mărășeni , Vaslui

Vând teren în localitatea Mărășeni cu acces direct din DN cu toate utilitățile (gaz, curent, apa, canalizare). In curte se afla o casă batraneasca, o magazie și o fântână, precum și o vie si multi pomi fructiferi. Terenul are suprafața de 1015m2 în acte. În spatele casei este șes, apoi pădure. Toate ...

44 EUR/m2 | 1,015 m2

Maraseni, Vaslui

Vânzare casa batraneasca oras Murgeni

Vânzare casa batraneasca oras Murgeni

Va prezentam spre vanzare o casa in orașul Murgeni, cu teren 350 mp, pe strada Dr. Emil Juvara. Imobilul este situat la drumul asfaltat DN 26, ruta Murgeni-Blagesti spre Galati, cu iluminat stradal. Casa este racordata la curent electric si reteaua de apa. Pret: 26.500 euro negociabil Casa este din ...

189 EUR/m2 | 140 m2

Ieșire din Murgeni spre Galați , Murgeni, Vaslui

Casa si teren
3
20

Casa si teren

Vindem casa cu 3 camere in satul Tifu, comuna Banca, Jud Vaslui. Casa se afla in centrul satului la strada asfaltata in 2024. Deschidere 45,7 ml, cu intrare pentru masina, care poate fi parcata si in fata casei. Proprietatea are acces la apa de fantana cu pompa, dar se poate accesa si reteaua de apa ...

195 EUR/m2 | 100 m2

Tifu, Vaslui

Casă de vânzare cu garaj auto și anexa
5
1

Casă de vânzare cu garaj auto și anexa

Casă de vânzare în sat Iaz Com Solesti jud Vaslui cu garaj auto și anexa, acte în regulă preț 27000 negociabil la 25km de Vaslui cu asfalt la poartă.

318 EUR/m2 | 85 m2

Iaz, Vaslui

Casă de vânzare
2

Casă de vânzare

Casă spațioasă de vânzare în Stănilești jud. Vaslui compusă din 8 camere plus hol ,mobilata si utilata,construită din bca având o suprafata construibilă de 207,8 mp si o suprafață totală teren 4158 mp pe care se află și o vie pe spalieri cu suprafața de 2369 mp. Imobilul este situat la șoseaua principală ...

9 EUR/m2 | 208 m2

Stanilesti, Vaslui

Casa cu teren de vanzare Lipovat
6
6

Casa cu teren de vanzare Lipovat

De vanzare, Casa batraneasca in comuna Lipovat,jud. Vaslui la strada Principala si cateva sute de metri de padure. Casa + teren de app 5000 mp. intravilan , zona Capriana . Casa are iesire la sosea (soseaua nou refacuta ) , conectata la electricitate , posibilitate de conectare la reteaua de apa, canalizare ...

5 EUR/m2 | 5,000 m2

Lipovat, Vaslui

Vând casa Corbu Lipovat 2300mp
5

Vând casa Corbu Lipovat 2300mp

Vând casa in satul Corbu, comuna Lipovat Teren 2300 mp. Front stradal aproximativ 40 m. Utilitati curent apa gaz internet la limita proprietatii. Biserica,magazine comerciale,statie autobuz,scoala gradinita in maxim 5-10 minute de mers pe jos o746 826949 Sunati doar intre orele 8:00 - 15:00

425 EUR/m2 | 100 m2

Corbu, Vaslui

Vand casa cu teren Perieni
8

Vand casa cu teren Perieni

Vand casa cu doua camere, hol, bucatarie, magazine, beci si dependinte cu 1000 mp teren in localitatea Perieni, jud. Vaslui. Pret 45.000,00 negociabil Posibilitate de vanzare separat loc pentru casa si curte, 200 mp, 30.000,00 negociabil

556 EUR/m2 | 90 m2

Vaslui, Vaslui

casă tradițională la țară cu potențial turistic
10
1

casă tradițională la țară cu potențial turistic

Persoană fizică, vând casă la țară, la drum asfaltat, design specific moldovenesc, cu teren intravilan 3000 mp,, la 15 km de Vaslui,, în satul Deleni, o localitate liniștită din comuna Deleni, ideală pt cei care își doresc liniște, natură și aer curat, la mică depărtare de orașul agitat. Casa este ...

300 EUR/m2 | 150 m2

Deleni, Vaslui

Casă de vânzare - Huși, strada Anton Sîrbu nr 13
9
2

Casă de vânzare - Huși, strada Anton Sîrbu nr 13

Casă de vânzare - 4 camere, teren 550 mp Vând casa în Huși, str Anton Sîrbu 13, compusa din 4 camere, 2 holuri, bucătărie (2 intrări) Suprafața totala 550 mp Utilități: apa ( in casa si curte), curent , încălzire cu sobe( posibilitate de racordare la reteaua de gaze). Casă locuibilă, zona linistita, ...

82 EUR/m2 | 550 m2

Husi, Vaslui

Casa de vanzare, sat Gugesti, comuna Botesti, jud. Vaslui, 34500 neg.
4
1

Casa de vânzare cu succesiune dezbătută, în sat Gugești, com. Boțești, jud. Vaslui, cu teren intravilan în suprafață de 4634 mp, din care curți, construcții 1278 mp. Utilități: fântână,curent electric, drum pietruit și rețea comunală de apă, la poartă. Preț 34500 EUR negociabil

575 EUR/m2 | 60 m2

Gugesti, Vaslui

Vand casa frumoasa.
3
5

Vand casa frumoasa.

Vand casa locuibila cu anexe si gradina 3.000mp.

400 EUR/m2 | 100 m2

Vaslui, Vaslui

Vand Casa in sat Plopi com. Bunesti-Averesti
6

Vand Casa in sat Plopi com. Bunesti-Averesti

Vand casa cimentuita, acoperita cu tabla zincata, mobilata si utilata in sat Plopi com. Bunesti-Averesti aflata la drum principal, cu suprafata de 117.37 mp , suprafata utila de 80.69 avand urmatoarele: 4 camere 1 camara, 1 hol, 1 bucatarie Fantana pe tuburi cu pompa electrica Vie pe spalieri 1535.20 ...

296 EUR/m2 | 81 m2

Plopi, Vaslui

vând casă 3 camere gară Buhăiești Jud Vaslui
10
6

vând casă 3 camere gară Buhăiești Jud Vaslui

vând casă 3 camere hol baie cu wc și cadă plus bucătărie parchet toată casa uși geamuri termopan suprafață 90 m2 teren 1040m2 la șosea cu o deschidere de 40 m2 la șosea o anexă bucătărie de vară de 20 m2 casa este din chirpici cimentuita mobilata utilata complet curent electric fântână proprie anexe ...

422 EUR/m2 | 90 m2

Voinesti (Vulturesti), Vaslui

Vand Constructie
10
1

Vand Constructie

Vând construcție cu destinație în acte ca locuința 85 mp fara utilități și 5000 mp teren , locație buna pentru grădinărie, creștere animale ,recreere . aflată la 10 m de râul Bârlad pe linia CFR Bârlad -Galați zona depozit militar pod fier ce traversează Râul Preț 35000 eur

515 EUR/m2 | 68 m2

Barlad, Vaslui

Casa Batraneasca Maraseni Gaz Apa racordare canalizare
4
2

Casa Batraneasca Maraseni Gaz Apa racordare canalizare

Vand Casa Batraneasca Maraseni Com Stefan Cel Mare 10 min de mers cu masina din Vaslui apa si gaz la poarta posibilitate racordare canalizare , 785 m pozitie centrala actele ok relatii aici pe site prin mesagerie

56 EUR/m2 | 785 m2

Maraseni, Vaslui

Casă de vânzare sau schimb cu apartament
8
2

Casă de vânzare sau schimb cu apartament

Casă de vânzare sau la schimb cu apartament, situată în Miclești, jud Vaslui, nou construită.Este situată a întrarea în sat dinspre DN 24.72000 Euro negociabil. Pentru mai multe detalii în privat la .

70 EUR/m2 | 1,000 m2

Miclesti, Vaslui

vand casa 5camere
9
4

vand casa 5camere

vând casa 5 camere noua 140 m2 cu 5000m2 teren vie 1000 m2 Bucătărie vara in sat Blesca com Ivanesti Vaslui .Casa este la Soseaua bc-vs.

250 EUR/m2 | 140 m2

Blesca, Vaslui

Casă bătrânească de vânzare Huși
5

Casă bătrânească de vânzare Huși

Casă bătrânească de vânzare - 4 camere, teren 550 mp Vând casa în Huși, str Anton Sîrbu 13, compusa din 4 camere, 2 holuri, bucătărie (2 intrări) Suprafața totala 550 mp Utilități: apa ( in casa si curte), curent , încălzire cu sobe( posibilitate de racordare la reteaua de gaze). Casă locuibilă, zona ...

82 EUR/m2 | 550 m2

Husi, Vaslui

Casă de vânzare
7

Casă de vânzare

Vând casă locuibilă cu 3 camere 80 mp are lumină fântână bucătărie de vară șură coteț de porci coteț de găini și teren de 33 de ari în sat Căzănești oraș Negrești județ Vaslui preț 16.500 de euro mai multe detalii la telefon nu răspund la mesaje

206 EUR/m2 | 80 m2

Cazanesti, Vaslui

Casa de vanzare și spatiu
4

Casa de vanzare și spatiu

Vând casă cu grădină, compusă din 4 camere și hol plus anexe de 110mp suprafață construită , teren(grădină) de 1400mp,racordată la apă și curent electric, canalizare lângă poartă, la strada principala lângă școală, aproape de primărie, cabinetul medical și mijloace de transport în comun. Detalii la Nr: ...

364 EUR/m2 | 110 m2

Grivita, Vaslui

Casă și teren de vinzare in com.vutcani , judetul vaslui

Casă și teren de vinzare in com.vutcani , judetul vaslui

Casa de vinzare in satul Vutcani jud. Vaslui formata din 6 camere + dependite si 28 arii teren arabil pret negociabil. Cotactatine la nr telefon sau

108 EUR/m2 | 150 m2

Vutcani, Vaslui

casa de vanzare
5
3

casa de vanzare

Casa locuibila compusa din 3 camere decomandate:sufragerie 5 4,2 dormitoare 3 4 ,hol in forma de L. bucatarieApa in curte trasa plus fantana si gazul la poarta.Beci cimentuit. In aceiasi curte casa cu nivel si mansarda la rosu 110metri patrati ! Casa este ridicata in 2006,are baie ,bucatarie,living la ...

500 EUR/m2 | 80 m2

Costesti, Vaslui

Vz. CASA 4 camere+dep.+ teren 6200mp. LATASTI ,MURGENI, VS. ID-416
11
1

Va propunem spre Vanzare, in regim de REPREZENTARE EXCLUSIVA, prin Agentia e-IMPACT - BURSA IMOBILIARA e-IMPACT - , prin Procedura CONCURS DE OFERTE - CASA individuala de Vanzare in zona - loc. LATASTI, zona Murgeni, jud. Vaslui, avand 4 camere, 3 dormitoare, suprafata totala construita 92 mp, suprafata ...

217 EUR/m2 | 90 m2

Latesti, Vaslui

Casă de vanzare
4

Casă de vanzare

Casa batraneasca de vanzare in huși strada Dumitru patras nr 10 corni. Casa cu 3 camere +anexa o bucătărie + magazie.126 mp construita.teren aferent in fața casei 493+992.in spatele casei.

357 EUR/m2 | 126 m2

Husi, Vaslui

De vânzare casă batraneasca în comuna Blăgești județul Vaslui
4
3

VÂND CASĂ BĂTRÂNEASCĂ ÎN CENTRUL COMUNEI BLĂGEȘTI JUDEȚUL VASLUI CU IEȘIRE LA DOUĂ STRĂZI DN ȘI STRADA COMUNALĂ AMBELE ASFALTATE,CU TEREN INTRAVILAN CU O SUPRAFAȚĂ TOTALĂ DE 1774 METRI PĂTRAȚI, TOTUL ÎN SUPRAFAȚĂ PLANĂ, CU POSIBILITATEA DE A INIȚIA DIVERSE ACTIVITĂȚI PRODUCTIVE. GARDUL ESTE DIN PLĂCI ...

123 EUR/m2 | 150 m2

Blagesti, Vaslui

 Proprietate cu potențial generos   Casă + 2200 mp teren. Sat Codăești, județul Vaslui.
2
2

Proprietate cu potențial generos Casă + 2200 mp teren. Sat Codăești, județul Vaslui.

Vă propunem spre vânzare o gospodărie autentică, ideală pentru cei care caută liniște și spațiu. Proprietatea este ideală pentru cei care își doresc un proiect de restaurare după propriul gust. Este locul perfect pentru a crea un cămin personalizat, beneficiind de o bază solidă și un spațiu generos. ...

400 EUR/m2 | 70 m2

Codaesti, Vaslui

Casa de vanzare,în sat Crasnaseni
8

Casa de vanzare,în sat Crasnaseni

Vând casa la tara în sat Crasnaseni comuna Tatarani la 10km de orașul Huși .Casa de renovat :2 camere ,bucătărie +anexe. Casa dispune de curent și apa de la fântâna proprie ,drum asfaltat pana la poartă Casa are 83 m amprenta iar curte și gradina intravilan 3500 m.si se află în centrul satului lângă ...

176 EUR/m2 | 85 m2

Crasnaseni, Vaslui

Oaza ta de liniște la țară
10
2

Oaza ta de liniște la țară

Proprietate completă în centrul satului Pogana, la 7 min de Bârlad ! Preț: 60.000 euro negociabil Se vinde casă bătrânească locuibilă, cu geamuri și uși din termopan, dotată cu sobă cu plită funcțională,se vinde complet utilată , mobilă , aragaz , frigider , canapele , etc, într-o zonă excelentă în ...

857 EUR/m2 | 70 m2

Pogana, Vaslui

casa batraneasca muntenii de jos
5

casa batraneasca muntenii de jos

vand casa batraneasca in muntenii de jos.pe proprietate sunt construite 2 imobile si o anexa.utilitati disponibile:gaz metan,apa curenta,energie electrica,telecablu.suprafata totala este de 3500 mp.

750 EUR/m2 | 100 m2

Muntenii de Jos, Vaslui

casa de vanzare
10
5

casa de vanzare

Vând casă în sat Hoceni jud Vaslui cu suprafață construită 54mp ,Suprafață totală teren casă 900mp Se află la șosea centru utilități apă în curte ,electricitat

278 EUR/m2 | 54 m2

Husi, Vaslui

casa de vanzare
5
11

casa de vanzare

casa de vânzare in barlad zona confectie deal aproape de școala 10 garaj 2 camere Bucătărie și baie mobilat și renovat 2024 necesita doar un var exterior are izolație de 10 apa și curent canalizare boilar grădina beci magazie de lemne terasa coteț de găini grădina curtea are 100 de metri centrală ...

500 EUR/m2 | 100 m2

Deal, Barlad, Vaslui

Vând casă urgent, 59.000 de E
5
1

Vând casă urgent, 59.000 de E

Vând urgent casă în localitatea Laza, la 8 km de Vaslui, drum asfaltat, aproape de șoseaua națională. An de construcție 2000, suprafață 120 mp, teren 4500 de mp, cu vie mare pe butuci, pomi fructiferi, anexe moderne gospodărești. Casa are 5 camere, sobe pe lemne, 1 baie, 1 bucătărie, care trebuiesc reamenajate. ...

492 EUR/m2 | 120 m2

Laza, Vaslui

Casa de vanzare - sat valea lui darie, comuna rosiesti

Casa de vanzare - sat valea lui darie, comuna rosiesti

Vand casa in sat Valea lui Darie, Rosiesti. Proprietatea este situata la 30 min de orasele Birlad Vaslui intr-o zona linistita, drum asfaltat in sat, apa curenta + camin construit in curte, 1 fantana forata la 10m adancine. Suprafata proprietatii este 3116mp, impartita astfel: - 2 case locuibile & mobilate ...