Promovat
Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia
12
2

Casa si teren, central Barlad, str Al Sahia

Va prezentam in exclusivitate, o casa in centrul orasului Barlad, construita din caramida, pe un teren in suprafata de 260 mp, in zona Piata Barlad, in spatele fostei vami, pe strada Al. Sahia. Pret: 69.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Teren: 260 mp, intravilan, front 10 m. Casa: ...

1121 EUR/m2 | 62 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă de vânzare în mun. Vaslui, jud. Vaslui - 0% Comision
20
2

Vă oferim spre vânzare o proprietate impunătoare, situată într-o zonă liniștită și căutată a municipiului Vaslui (str. Călugăreni). Această vilă spațioasă este ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și un spațiu exterior generos. * Detalii Suprafață și Construcție: ​- Regim înălțime: ...

899 EUR/m2 | 345 m2

Nord-Est, Vaslui, Vaslui

Promovat
Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
8
11

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare

O casa cu suflet, aproape de oras! Casa solida, construita cu grija si mestesug. Imobilul necesita renovari, dar are o structura sanatoasa si ofera un potential fantastic pentru a fi transormat intr-un camin. Teren incapator, impartit intre curti constructii si arabil, perfect pentru gradinarit , relaxare ...

396 EUR/m2 | 96 m2

Zorleni, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Vând ,sau schimb casa la rosu detali la nr de tel

Teren 300m2 amprenta la90m2 cu mansarda poze si mai multe detali in privat

375 EUR/m2 | 160 m2

Barlad, Vaslui

Vând casă Vaslui, Str. Florilor nr.5
9
8

Vând casă Vaslui, Str. Florilor nr.5

Se află în apropierea bisericii,,Sf. Nicolae,, , lângă unitatea militară. Deschiderea la stradă este de 30m, suprafața totală a terenului este de 752mp, casa e pe o suprafață de 158mp.

1203 EUR/m2 | 158 m2

Vaslui, Vaslui

De vanzare , teren + proiect casa+ autorizatie de constructie
5
3

De vânzare teren 300 mp cu proiect casa și autorizație de construcție aflat pe strada D Cantemir din Vaslui . Proiectul casei dispune de două dormitoare luminoase un hol generos , living destul de mare cu ieșire la terasă , bucătărie mare și un dressing .

300 EUR/m2 | 100 m2

Vaslui, Vaslui

Casa de vânzare
6
1

Casa de vânzare

Casa de vânzare 67 mp Baie bucătărie utilități centrala termica Beci plus anexe

967 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Casa bătrânească in Barlad 4

Casa bătrânească in Barlad

Vând casă bătrânească in Bârlad cu toate utilitatile 350m, 6 camere, 2 holuri, un beci și o magazie.

171 EUR/m2 | 350 m2

Barlad, Vaslui

Vând 3000m teren cu Casă 260 m și afacere în  VASLUI
10
6

Vând 3000m teren cu Casă 260 m și afacere în VASLUI

Suprafața totală de 2826 mp in acte iar in realitate aproximativ 3000mp situat pe str PODUL ÎNALT în spatele blocului de lângă TERMICA (fostul CET- VASLUI) , compusă din: -teren de minifotbal si tenis de 1000 mp -construcție betonată pe un nivel de 260 mp -terasa de 80 mp,magazie de 60mp -garaj pentru ...

769 EUR/m2 | 260 m2

Vaslui, Vaslui

Casa si teren de vanzare in sat Fundul Vaii,comuna Lipovat,jud Vaslui 31

Casa si teren de vanzare in sat Fundul Vaii,comuna Lipovat,jud Vaslui

Vand casa batraneasca ,in sat Fundul Vaii,aceasta este prevazuta cu 3 camere,cu o suprafata in jurul casei de 10.000mp{1 ha} Mentionez ca pe suprafata din jurul casei ,exista o fantana folosibila si inca 3-4 surse de apa{izvoare} si de asemeni terenul este prevazut cu pomi fructiferi,ses si teren arabil.Persoanele ...

2 EUR/m2 | 10,000 m2

Lipovat, Vaslui

Casa de vanzare cartier deal barlad
3
8

Casa de vanzare cartier deal barlad

De vanzare casa in Barlad , cartier Deal , str. Tudor Vladimrescu , cu 3 camere, bucatarie , hol, baie si anexe , casa locuibila, toate utilitatile: curent, apa, gaz, canalizare, suprafata de teren 635 mp, cu gradina plus o fantana in curte, deschidere la strada de 16 mp. Zona buna si linistita ! Pret ...

586 EUR/m2 | 140 m2

Barlad, Vaslui

Vând casă
5
1

Vând casă

Vând casă în Vaslui, vizavi de spital, Aleea Hulubăț, suprafață construită 123,73 mp, suprafață în jurul casei 500 mp

691 EUR/m2 | 123 m2

Vaslui, Vaslui

Vand casa frumoasa.
3
5

Vand casa frumoasa.

Vand casa locuibila cu anexe si gradina 3.000mp.

400 EUR/m2 | 100 m2

Vaslui, Vaslui

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.
10
10

Casa de vanzare, cartier Tuguiata, renovata recent.

Vand casa, aflata pe strada Pictor Adamiu nr.42, judet Vaslui, oras Barlad, cartier Tuguiata. Casa este compusa din 4 camere, bucatarie, o baie, 2 holuri + beci. Casa construita in 1985 din caramida si acoperita cu tabla. Dispune de centrala termica, aer conditionat, termopane, termoizolatie. Casa a ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vanzare 4

Casă de vanzare

Vand casa compusă din 4 camere serioase 2 holuri bucătărie,baie Este racordata la toate utilitățile,apa,canal,gaz,electricitate internet Cu dependențe bucătărie de vara,garaj,foișor etc Așezată pe o durată de 780 mp cu deschidere stradală de 50 m strada principala aproape de primărie 200m si 300m de ...

1154 EUR/m2 | 130 m2

Husi, Vaslui

Casă D+P+1E zona Motel Everest
10
4

Casă D+P+1E zona Motel Everest

Casă individuală D+P+1E situată in zona motelului Everest. Proprietatea beneficiază de teren 550 mp, suprafață construită 257mp din care demisol 53 mp, parter 101 mp și etaj 103 mp. Compartimentare: - demisol cu camera tehnica, magazie; - parter cu living, hol, bucătărie, birou, baie; - etaj cu 3 dormitoare, ...

856 EUR/m2 | 187 m2

Vaslui, Vaslui

Locuinț  la etaj, centru Huşi
10

Locuinț la etaj, centru Huşi

Locuință luminoasă, decomandată, formată din 2 camere, bucătărie, baie, cămară și hol. Dispune de apă curentă, curte mică proprie și acces ușor la toate punctele de interes. Zonă liniștită, ideală pentru locuit sau investiție. O locuință tip apartament, dar cu intimitatea și farmecul unei curți proprii, ...

809 EUR/m2 | 68 m2

Husi, Vaslui

Casa de vanzare
10
12

Casa de vanzare

Casa de vanzare in Barlad .Casa se afla la 10 minute de mers pe jos de centrul orasului.Deschiderea este de 12 mp.Are 4 camere,2 bucatarii,baie,2 holuri( hol mare 30 mp,hol mic 4 mp),beci,magazie,termopane toata casa,centrala termica+ sobe,izolata, canalizare, strada asfaltata. .Terenul este de 1339 ...

750 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Casă de vânzare în zonă centrală sau schimb cu apartament!
9

Casă de vânzare în zonă centrală sau schimb cu apartament!

Vând casă cu 3 camere ,semidecomandate,în orașul Huși, zona centrală,lângă biserica Sf.Anton,strada Melchisedec. Casa este construită din cărămidă. Suprafața totală teren 380mp Suprafața totală contruita 166mp Dispune de toate utilitățile: centrală pe gaz, apă, curent electric, fântână în curte, magazie,anexă ...

494 EUR/m2 | 160 m2

A, Husi, Vaslui

Vand Casa in sat Plopi com. Bunesti-Averesti
6

Vand Casa in sat Plopi com. Bunesti-Averesti

Vand casa cimentuita, acoperita cu tabla zincata, mobilata si utilata in sat Plopi com. Bunesti-Averesti aflata la drum principal, cu suprafata de 117.37 mp , suprafata utila de 80.69 avand urmatoarele: 4 camere 1 camara, 1 hol, 1 bucatarie Fantana pe tuburi cu pompa electrica Vie pe spalieri 1535.20 ...

296 EUR/m2 | 81 m2

Plopi, Vaslui

vând casă 3 camere gară Buhăiești Jud Vaslui
10
6

vând casă 3 camere gară Buhăiești Jud Vaslui

vând casă 3 camere hol baie cu wc și cadă plus bucătărie parchet toată casa uși geamuri termopan suprafață 90 m2 teren 1040m2 la șosea cu o deschidere de 40 m2 la șosea o anexă bucătărie de vară de 20 m2 casa este din chirpici cimentuita mobilata utilata complet curent electric fântână proprie anexe ...

422 EUR/m2 | 90 m2

Voinesti (Vulturesti), Vaslui

Casa cu mansarda
10
20

Casa cu mansarda

Vand casa cu mansarda în Vaslui, str George Enescu nr 57, bună atât pt locuit cât și pt cabinete medicale sau altele, suprafață 114 m 2,are beci, parter, etaj, balcon, o terasa in spatele casei,pret de apartament negociabil. Relatii la tel: . Sau schimb cu apartament sau garsoniera în Vaslui sau Mangalia. ...

632 EUR/m2 | 114 m2

Vaslui, Vaslui

Casă de vânzare Bârlad
8
8

Casă de vânzare Bârlad

Vând casă în cartier Țuguieta,P+1E,168 mp,suprafața teren 308 mp.Construcție din bolțari,finalizată în 2000. Casa este izolată termic,termopane,parțial mobilată. 4 camere,living,2 holuri,bucătărie și 2 băi,balcon și 2 anexe. Curent electric și apă,fosă,gaz și canalizare la poartă.

655 EUR/m2 | 168 m2

Barlad, Vaslui

Teren  2100 metri   Casa Traditionala
5
1

Teren 2100 metri Casa Traditionala

Telefon : Teren 2021 metri Casa Traditionala Valeni Comuna Padureni , Judetul Vaslui( Husi) Casa este situata langa Scoala din Valeni Exista si anexe gospadaresti Strada asfaltata pana la poarta, apa, curent electric Sunati pentru detalii Telefon:

163 EUR/m2 | 120 m2

Husi, Vaslui

Vand Constructie
10
1

Vand Constructie

Vând construcție cu destinație în acte ca locuința 85 mp fara utilități și 5000 mp teren , locație buna pentru grădinărie, creștere animale ,recreere . aflată la 10 m de râul Bârlad pe linia CFR Bârlad -Galați zona depozit militar pod fier ce traversează Râul Preț 35000 eur

515 EUR/m2 | 68 m2

Barlad, Vaslui

Casă tip vilă de vânzare
9
1

Casă tip vilă de vânzare

Casă Parter+mansardă situată în oraș Negresti jud Vaslui si teren intravilan în suprafață de 1.000mp. Deschidere la stradă 21m liniari, 252 m2 construiți și 182mp utili. La parter este compusa din living 24mp, dormitor 20mp, hol intrare 8mp, bucătărie 12 mp, baie 9,2 mp, debara 12 mp, hol 13,8 mp, complet ...

879 EUR/m2 | 182 m2

Negresti, Vaslui

De vanzare Teren si Casa BARLAD
3
1

De vanzare Teren si Casa BARLAD

De vanzare Teren si Casa veche, cu o suprafata de 364 mp in zona central - rezidentiala in Barlad, situate in Str. Caraiman, nr. 6. Utilitati functionale: - Apa - Canalizare - Gaze - Curent electric In proximitate aveti Penny Supermarket, Ana si Cornel, Scoli, Statie Autobuz. Pret: 57.500 (NEGOCIABIL) Telefon ...

1045 EUR/m2 | 55 m2

Central, Barlad, Vaslui

casa batraneasca
1
50

casa batraneasca

vand casa batraneasca in sat Craciunesti comuna Rebricea, Vaslui cu 3 camere fantana si lumina 1400 mp. teren. 12.000 putin neg. Se poate si in rate cu 7000 avans

171 EUR/m2 | 70 m2

Rebricea, Vaslui

Casa Batraneasca Maraseni Gaz Apa racordare canalizare
4
2

Casa Batraneasca Maraseni Gaz Apa racordare canalizare

Vand Casa Batraneasca Maraseni Com Stefan Cel Mare 10 min de mers cu masina din Vaslui apa si gaz la poarta posibilitate racordare canalizare , 785 m pozitie centrala actele ok relatii aici pe site prin mesagerie

56 EUR/m2 | 785 m2

Maraseni, Vaslui

Casă de vânzare sau schimb cu apartament
8
2

Casă de vânzare sau schimb cu apartament

Casă de vânzare sau la schimb cu apartament, situată în Miclești, jud Vaslui, nou construită.Este situată a întrarea în sat dinspre DN 24.72000 Euro negociabil. Pentru mai multe detalii în privat la .

70 EUR/m2 | 1,000 m2

Miclesti, Vaslui

imobil cu 2 case de locuit
7
11

imobil cu 2 case de locuit

Imobil cu 2 case de locuit - suprafata totala de 400 mp din care, 158 mp, construit ( casa 1 - 74 mp si casa 2 - 84 mp). Casa 1 - 74 mp , cuprinde - 2 camere de locuit , marchiza , bucatarie, baie cu grup sanitar. acoperis din tabla , apa curenta in interior, racord la canalizarea ...

411 EUR/m2 | 158 m2

Est, Husi, Vaslui

Casa de vanzare
10
3

Casa de vanzare

Vand casa batraneasca de renovat ,cu bucatarie de vara construita din bulumaci bca locuibila in sat Baltateni com.Bacani jud Vaslui cu teren intravilan in suprafata de 1868m patrati.In spatele gradinii incepe o padure de salcami cu un peisaj foarte frumos. Casa se afla la o distanta de11km de municipiul ...

Baltateni, Vaslui

Vând casă bătrânesca
9
7

Vând casă bătrânesca

Vând casă bătrânesca în Costești, Vaslui. Este compusa din 3 camere, racordată la gaz și apă curentă, încălzire pe gaz cu centrală Ariston și calorifere în cele trei camere. Casa mai are 2 anexe.Suprafata utila este 92 metri pătrați, total suprafață 1100 metri pătrați și în spatele casei mai sunt 946 ...

304 EUR/m2 | 92 m2

Costesti, Vaslui

Vând casa  plus teren
8

Vând casa plus teren

Vând casa 3 camere plus bucătărie vara zona centrala plus utilitati

467 EUR/m2 | 75 m2

Tanacu, Vaslui

Casă bătrânească de vânzare
4
2

Casă bătrânească de vânzare

Vând teren cu casă bătrânească, situat în Huși, str. Al. I. Cuza nr. 85, 354 mp în acte, măsurată 383 mp, front la stadă 12 m, toate actele la zi, poziționare foarte bună, acces la toate utilitățile. Preț 31000 EURO, negociabil.

310 EUR/m2 | 100 m2

Husi, Vaslui

Vând casă cartier Livada în
10
3

Vând casă cartier Livada în

Vând casă la intrare în cartier Livadă Casa este amplasată pe un teren de 520 m și are4 dormitoare living bucătărie și 2 băi ,încălzire în pardoseală izolată cu spumă poliuretanică la interior și polistiren esp 100 de 10 cm la exterior,geamuri tripan clasa A energie ,,,

1250 EUR/m2 | 160 m2

Barlad, Vaslui

casă vila
10
4

casă vila

Superb de frumoasa 3 dormitoare 2 băi bucătărie living sufragerie beci 2 holuri camera de zi

616 EUR/m2 | 365 m2

Vaslui, Vaslui

vand casa 5camere
9
4

vand casa 5camere

vând casa 5 camere noua 140 m2 cu 5000m2 teren vie 1000 m2 Bucătărie vara in sat Blesca com Ivanesti Vaslui .Casa este la Soseaua bc-vs.

250 EUR/m2 | 140 m2

Blesca, Vaslui

Casă de vanzare 2

Casă de vanzare

Case de vanzare 4 camere,2 holuri,2 intrati Camerele sunt mari living generos 7pe 6 camere la fel serioase,baie bucatarie Este datata cu toate utilităților gaz apa canal electricitate,centrala pe gaz calorifere de oțel,sobe de tradiția în toate camerele,așezată pe o suprafață de teren aprox 800 mp cu ...

192 EUR/m2 | 780 m2

Husi, Vaslui

Casa de vanzare 3

Casa de vanzare

4 cam,2 holuri,2 intrati,baie bucatariesi alte dependențe Celule votovoltaice 3kw,utilități toate

1200 EUR/m2 | 125 m2

Husi, Vaslui

Casă de vânzare în Barlad 16

Casă de vânzare în Barlad

Casă de vânzare în Bârlad zona Confecții, Str. Câmpia Libertății nr.5 Vând casă situată într-o zonă liniștită și bine poziționată din Bârlad (zona Confecții), pe strada Câmpia Libertății. Suprafață teren: 300 mp Suprafață utilă casă: 100 mp Construcție din cărămidă, solidă și bine întreținută ...

880 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Casa de vânzare 1

Casa de vânzare

Casă de vânzare în huși str Dumitru patras nr 10.suprafata construita 130m.teren aferent 1300m

385 EUR/m2 | 130 m2

Husi, Vaslui

casa de vanzare berezeni
4
49

casa de vanzare berezeni

vand casa comuna berezeni jud vaslui ,suprafata totala 860m* ,se vinde mai mult pentru constructie noua ,apa curenta,lumina contor propiu ,fantana in curte,beci,CADASTRU,etc mai multe informatii la telefon ROG SERIOZITATE, numar camere: 5, numar loc de parcare: 1, numar bai: 1, suprafata utila: 860, ...

16 EUR/m2 | 860 m2

Berezeni, Vaslui

Vând casă  - Vaslui, Str. Florilor nr.5
7
14

Vând casă - Vaslui, Str. Florilor nr.5

Casa este în apropierea bisericii,,Sf. Nicolae,,. Suprafața terenului este de 752mp, deschiderea la stradă este de 30m. Suprafața casei este de 158mp, mai sunt dependințe și teren arabil.

1266 EUR/m2 | 158 m2

Vaslui, Vaslui

Casă bătrânească de vânzare Huși
5

Casă bătrânească de vânzare Huși

Casă bătrânească de vânzare - 4 camere, teren 550 mp Vând casa în Huși, str Anton Sîrbu 13, compusa din 4 camere, 2 holuri, bucătărie (2 intrări) Suprafața totala 550 mp Utilități: apa ( in casa si curte), curent , încălzire cu sobe( posibilitate de racordare la reteaua de gaze). Casă locuibilă, zona ...

82 EUR/m2 | 550 m2

Husi, Vaslui

Casa cu 5 camere la 500 metri de LIDL piata centru
11
1

Casa cu 5 camere la 500 metri de LIDL piata centru

Direct proprietar, comision zero. Situata la 500 metri de Podul Pescariei sau LIDL piata, cartier Podeni, strada Alexandru Vlahuta nr. 60 (langa fostul magazin La Pitici) cu deschidere la doua strazi (Str. Alexandru Vlahuta 12,83 metri liniari si str. C.A. Rosseti 46,80 metri liniari), proprietatea ...

1024 EUR/m2 | 127 m2

Barlad, Vaslui

SCHIMB CASA cu apartament plus diferenta
1

SCHIMB CASA cu apartament plus diferenta

Schimb casa cu apartament plus diferență exclus etajul 4 și pârtier casă se află pe strada muncii cartier tef

943 EUR/m2 | 87 m2

Gura Bustei, Vaslui, Vaslui

Casă de vânzare
7

Casă de vânzare

Vând casă locuibilă cu 3 camere 80 mp are lumină fântână bucătărie de vară șură coteț de porci coteț de găini și teren de 33 de ari în sat Căzănești oraș Negrești județ Vaslui preț 16.500 de euro mai multe detalii la telefon nu răspund la mesaje

206 EUR/m2 | 80 m2

Cazanesti, Vaslui

casa vind sau schimb
2
9

casa vind sau schimb

casa de vinzare sau schimb cu apartament și diferența.

217 EUR/m2 | 300 m2

Periferie, Barlad, Vaslui

Casa de vânzare
3
3

Casa de vânzare

Vând casă cartier Tuguieta ,str pictor adamiu 19.Casa este formata din 3 camere,hol, bucătărie,baie,anexa cu bucătărie vara,beci și o cameră . Suprafață totala 250 m. Preț 62.000euro neg.

620 EUR/m2 | 100 m2

Barlad, Vaslui

Teren + casa la rosu
2
5

Teren + casa la rosu

Vând teren cu suprafața de 300 mp + casa, situat în Bârlad, zona Deal, lângă Cimitirul Eternitatea. Pe teren se află o casă la roșu, oferind oportunitatea perfectă pentru a-ți construi căminul visat. Detalii: Suprafață teren: 300 mp Casa la roșu: 120 mp Locație liniștită și accesibilă cu priveliste ...

150 EUR/m2 | 300 m2

Barlad, Vaslui

casă de vânzare
5
1

casă de vânzare

Casă cu teren 2400 mp ( real 3250 mp). Terenul cuprinde vie pe spalieri ( 1000 mp), anexe pentru cresterea animalelor ( porci, găini, cai vaci), fântână tubată și adăpostită intr-o constructie din scândură acoperită cu tablă. Casa are trei dormitoare, un hol, bucătărie de vară, cramă, magazie. Terenul ...

133 EUR/m2 | 150 m2

Vutcani, Vaslui

Casa parter-4 camere, grădină, garaj. Zona Libertății, Vaslui.
10
1

Locație excelentă, aproape de Piața Traian, școli, magazine, transport public. 4 camere cu baie complet utilată în casă,. Încălzire: centrală termică cu calorifere+ 2 sobe de teracotă. Beci boltit și acoperit, grătar zidit. Foișor, grădină. Magazie. Garaj. Curte pavată cu dale. Suprafața teren 490 m ...

1035 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Salvează căutarea