Case si vile de vanzare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Persoane Incalzire: Gaz Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă în Brașov, zona Noua, aproape de gradina Zoologică
5
6

Casă în Brașov, zona Noua, aproape de gradina Zoologică

Casă de vânzare în zona Noua cu o suprafață utilă de 180 mp și locuibil de 100 mp cu două camere, o bucătărie, o baie, un hol lung și un balcon, fiind complet mobilată și ferestre cu termopan. Separat dispune de o bucătărie de vară cu debara. Curtea exterioară este amenajată cu beton. Mai mult, proprietatea ...

1800 EUR/m2 | 100 m2

Noua, Brasov, Brasov

Promovat
casa langa bucuresti!
1
1

casa langa bucuresti!

Ocazie unica! Vrei o casa langa Bucuresti la pret de garsoniera? Casa solida, constructie 2012, P+1, suprafata utila totala 214mp, 5 camere, 2 bai, centrala pe gaz, curte 598mp pentru doar 90000 euro! Bine conectata, in apropiere se gasesc magazine, scoala, gara,centru medical. Pentru mai multe detalii ...

421 EUR/m2 | 214 m2

Darza, Dambovita

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar casa Cartierul 23 Republica Catelu Carrefour Pantelimon Lacul Pantelimon
10
57

Proprietar, vand casa din BCA intr-o zona linistita din Cartierul 23 Republica, la o statie de Carrefour Pantelimon si vis-a-vis de parcul si lacul Pantelimon. Casa este amplasata pe un teren cu o suprafata totala de 150 mp. Suprafata utila este de 64 mp, iar cea construita la sol este de 78 mp. Deschidere ...

2016 EUR/m2 | 64 m2

23%252baug, Sector 3, Bucuresti

Vand casa Leordeni Arges
8
19

Vand casa Leordeni Arges

Vand casa cu 2 camere,bucatarie si hol 50mp in comuna Leordeni,sat Ciulnița,judetul Arges,situat la 5km de Topoloveni și 25km de Pitești,la Dn aproape de autostradă,teren 600 mp si cateva anexe.Casa este din caramida avand utilitati gaz,curent,(apa si canalizare la poarta) .Pret 23.500 euro negociabil...Cine ...

470 EUR/m2 | 50 m2

Leordeni, Arges

casa in berca . necesita renovare
2
9

casa in berca . necesita renovare

se vinde casa in berca necesita renovare !! constructie din caramida 3 camere, 1 debara, 1 hol direct propietar ( fara probleme juridice ) acte disponibile imediat gaze apa curent curtea dispune de un mic beci si o mica fosa septica 459 metri patrati constructia 77 mp + 31 mp anexa casa este ...

278 EUR/m2 | 108 m2

Berca, Buzau

Vand APARTAMENT in vila istorica Zona Josefin, Strada Preyer, la parter foarte inailt, 4 camere
3
17

Persoana fizica, vand apartament in vila istorica, cu drept de proprietate, in Zona Josefin, pe Strada Preyer, aproape de colt cu Bulevardul Iuliu Maniu (fosta strada Resita). Locatie este ideala atat pentru locuinta, cabinet medical, birou notarial, policlinica etc.... sau ca investitie, având un potențial ...

1507 EUR/m2 | 102 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casă de vânzare - Belinț
3

Casă de vânzare - Belinț

Casă modernă de vânzare Belinț, cartier nou Descoperă confortul unei locuințe gândite pentru familie! Îți prezentăm o casă spațioasă, cu o suprafață construită de 138 mp, amplasată într-o zonă liniștită, în plină dezvoltare. Compartimentare ideală: 3 dormitoare luminoase 2 băi moderne Living generos Bucătărie ...

290 EUR/m2 | 138 m2

Belint, Timis

Proprietar! Duplex unit prin camera tehnica,zona Mcity, str Gabriela
10
1

Proprietar vand duplex Parter +etaj despartit prin camera tehnica cu 4 camere si 2 bai, situat intr-o zona foarte buna,langa MCity, str Gabriela, in localitatea Mosnita Noua. Duplexul are o suprafata utila de 95mp si un teren de 300 mp, construita in 2025. Compartimentare: - Parter: hol, living, bucatarie(poate ...

1858 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa de Vanzare
20

Casa de Vanzare

Casa de Vânzare 4 camere 1 baie ,1 Anexa Grajd,toate utilitățile,2500 mp teren,

833 EUR/m2 | 120 m2

Campulung, Arges

CASA DE VANZARE unitate individuala duplex
5

CASA DE VANZARE unitate individuala duplex

EXCLUSIVITATE | Unitate individuală din Duplex P+M de vânzare Poarta Albă, județul Constanța Vă prezentăm spre vânzare o unitate individuală din duplex modernă, cu regim de înălțime P+M, construită în anul 2021, situată în comuna Poarta Albă, într-o zonă liniștită, cu stradă asfaltată ...

1284 EUR/m2 | 111 m2

Poarta Alba, Constanta

Proprietar vand duplex cu piscina in Mosnita Noua
10
4

Proprietar vand duplex cu piscina in Mosnita Noua

Proprietar vând duplex parter + 1 etaj, model mediteranean, 110 m utili, în Mosnita Nouă, gaz, curent, canalizare, 200 m până la strada principală vizavi de restaurantul Valery, la etaj: 3 dormitoare, o baie, 2 balcoane, la parter: living spațios 40 mp, cu posibilitatea de ieșire pa terasă, bucătărie ...

2164 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Vilă P+1 în Berceni Miorița  150 mp utili | Metrou Tudor Arghezi | Direct proprietar | Fără comision
10

Vilă P+1 în Berceni Miorița 150 mp utili | Metrou Tudor Arghezi | Direct proprietar | Fără comision

Proprietar, persoană fizică, ofer spre vânzare o casă modernă individuală, construită în 2023, situată în comuna Berceni, pe strada Miorița, în Cartierul Nou la 2.6 km de stația de Metrou Tudor Arghezi și 450 m față de transportul în comun. Suprafață utilă: 150 mp Teren: 315 mp Regim: Parter + Etaj Casa ...

1433 EUR/m2 | 150 m2

Berceni, Ilfov

Casa la Cheie Santandrei(Gard Inclus)
9
44

Casa la Cheie Santandrei(Gard Inclus)

Casă Nouă de Vânzare Sântandrei 88 mp construiți | '70 mp utili | Parcelă 500 mp Acces asfaltat până la intrarea pe stradă Predare: Semifinisată (avansat la alb )- 127.000 TVA inclus Sau la cheie 135.000 TVA inclus Detalii generale: Compartimentare: 2 dormitoare Living + bucătărie ...

1814 EUR/m2 | 70 m2

Santandrei, Bihor

Casă tip vilă de vânzare
9
1

Casă tip vilă de vânzare

Casă Parter+mansardă situată în oraș Negresti jud Vaslui si teren intravilan în suprafață de 1.000mp. Deschidere la stradă 21m liniari, 252 m2 construiți și 182mp utili. La parter este compusa din living 24mp, dormitor 20mp, hol intrare 8mp, bucătărie 12 mp, baie 9,2 mp, debara 12 mp, hol 13,8 mp, complet ...

879 EUR/m2 | 182 m2

Negresti, Vaslui

Casă nouă de vânzare Teiuș, jud. Alba
5

Casă nouă de vânzare Teiuș, jud. Alba

Casa este finisată, are 3 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie open space, dresing, cămară, beci și terasa. Sistem de udare al gazonului automat Teren aferent 1006 mp.

568 EUR/m2 | 271 m2

Teius, Alba

vănd casă Medeea
5

vănd casă Medeea

Vând casă Constanta , cartier Medeea, condiții lux

1625 EUR/m2 | 120 m2

Medeea, Constanta, Constanta

Ianova - Remetea Mare
20
4

Ianova - Remetea Mare

Proprietar vând casă ,curte, grădină, solar în Ianova -Remetea Mare ,jud. Timiș, compusă din 3 camere ,2 băi, Cămară alimente, Hol, bucătărie mobilată nou, cameră tehnică unde se află centrală pe gaz și cazan încălzire pe lemne funcționând automat în modul complementar. Suprafața utilă 125 mp, la sol ...

1264 EUR/m2 | 125 m2

Ianova, Timis

Vand casa tip P+M Martinesti
10
3

Vand casa tip P+M Martinesti

De vanzare casa cu mansarda constructie noua in zona Martinesti. Suprafata construita de 128mp + Terasa acoperita 12,5mp + Balcon 3mp + Parcare acoperita 21mp Teren 4,44 ari Parter: compus din living cu bucatarie open space cu iesire in terasa, hol, baie, camara. Mansarda: 3 camere, balcon, hol, ...

977 EUR/m2 | 128 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare Cumpana
7
24

Casa de vanzare Cumpana

Pret 179000 Euro Casa de vanzare comuna Cumpana 4camere , bucatarie inchisa , camera tehnica , 2 bai, 2 dresinguri (pozitionata intr-o zona foarte buna , aproape de statia de transport in comun , magazine , scoala , gradinita ) Se vinde bransata la toate utilitatile (gaz, curent electric, apa si canalizare) Strada ...

1193 EUR/m2 | 150 m2

Cumpana, Constanta

Casa de vânzare
7
23

Casa de vânzare

Casa de vânzare în comuna Jebel cu 4 dormitoare, sufragerie și doua bai , plus bucătărie. Casa are o suprafață de 138 m . Lângă casă mai este o terasa de 40 de m și o anexă. In curte se mai găsesc o magazie și boxa pentru câini. Suprafața totală a terenului este de 1400m . Casa se vinde utilita și ...

725 EUR/m2 | 138 m2

Jebel, Timis

Vand casa 3 camere Deva
10
11

Vand casa 3 camere Deva

Persoana fizica, Vand casa cu 3 camere, baie si bucatarie, garaj, teren 250mp in zona Sala Sportului cu garaj 35mp, beci Casa se vinde mobilata si este disponibila. Zona este linistita si aproape de toata facilitatile. tel

1774 EUR/m2 | 93 m2

Deva, Hunedoara

Casa de vanzare
5
6

Casa de vanzare

Se ofera spre vanzare o casa situata in localitate Glodeni. Imobilul este compus din:4 camere, bucatarie, baie, 2 holuri, camara, curte, gradina, garaj, pivnita, suprafata teren 1450mp. Casa de utilitati precum apa, curent electric, curent cu 3 faze, gaz, pentru mai multe detalii la nr. de telefon a ...

1 EUR/m2 | 1,450 m2

Glodeni, Mures

Salvează căutarea