Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Promovat
Casă modernă cu grădină generoasă în Luna de Sus
10

Casă modernă cu grădină generoasă în Luna de Sus

Casă modernă cu grădină generoasă în Luna de Sus Mutare imediată! Vă oferim spre vânzare o proprietate deosebită, ideală pentru o familie care caută spațiu și confort, situată în localitatea Luna de Sus . Casa are o suprafață utilă generoasă de 187 mp și este amplasată pe un teren de 794 mp, oferind ...

1417 EUR/m2 | 187 m2

Luna de Sus, Cluj

Promovat
Casă limitrof Cluj-Napoca 285mp si 513mp curte, PF, CF. Preț 295.000 euro
10
3

Persoană fizică, vând în Sălicea (central, accesibil, 15 min de centru Cluj-Napoca) casă nouă, cu CF, certificat energetic tip A. Dispunere pe trei niveluri, 7 camere, suprafață desfășurată 285mp. Teren propriu: 513mp, îngrădit. Curte cu gazon. Garaj propriu cu intrare din stradă, alte locuri de parcare ...

1035 EUR/m2 | 285 m2

Salicea, Cluj

Promovat
casa langa Bucuresti!
1
2

casa langa Bucuresti!

Ocazie unica! Vrei o casa langa Bucuresti la pret de garsoniera? Casa solida, constructie 2012, P+1, suprafata utila totala 214mp, 5 camere, 2 bai, centrala pe gaz, curte 598mp pentru doar 90000 euro! Bine conectata, in apropiere se gasesc magazine, scoala, gara,centru medical. Este o casa scoasa ...

421 EUR/m2 | 214 m2

Darza, Dambovita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casâ cu etaj construita ín anul 1976
5
1

Casâ cu etaj construita ín anul 1976

De vanzare casa cu etaj ín Carei .Pretul ín euró zsír negociabil.Mai múlté detalii lá ne de telefon pe WhatsApp.Va rög seriozitate sa nu jignesc pe nimeni etc.

519 EUR/m2 | 270 m2

Central, Carei, Satu Mare

Casa si teren de vanzare Poienari - Bumbesti Pitic
10
2

Casa si teren de vanzare Poienari - Bumbesti Pitic

Vand casa parter, subsol, anexe, total 450mp construiti, impreuna cu teren 6330mp, cu deschidere 24ml la drumul national 67, in sat Poienari, comuna Bumbesti Pitic, Gorj, strada Principala 75, vis-a-vis de scoala din sat, la mica distanta de intersectia cu drumul spre Baia de Fier. In corpul principal ...

450 EUR/m2 | 200 m2

Poienari, Gorj

Vând proprietate cu două case plus anexe!
10
1

Vând proprietate cu două case plus anexe!

Se află în comuna Runcu sat Balta la 20 km de oraș cu potențial turistic cele două case sunt locuibile cu încălzire pe sobe teracotă, mobilate cu utilități apă, curent ,canalizare la poartă,cablu TV ,internet , camere supraveghere. Una dintre locuințe este recent renovată exterior acoperiși anexe având ...

7 EUR/m2 | 30,000 m2

Targu Jiu, Gorj

Casă individuala  Voiteg
7
19

Casă individuala Voiteg

Oportunitate investiție! Va prezentam in exclusivitate Casa din cărămidă + teren 1750 mp Front stradal 20 m Pentru achiziționarea casei se acceptă credit bancar ipotecar,oferim consultanta pentru obținerea unui credit bancar ipotecar zona Centrala in comuna Voiteg judetul Timis la ...

571 EUR/m2 | 126 m2

Voiteg, Timis

Vând casă Satu Mare
5

Vând casă Satu Mare

Vând casă strada Danton 2a Satu Mare preț 60000de euro nr de telefon

1200 EUR/m2 | 50 m2

Satu mare, Satu Mare, Satu Mare

Vind sau schimb casă p+1 în Măgurele
10
27

Vind sau schimb casă p+1 în Măgurele

Vind sau schimb imobil în com. Măgurele construit în anul 2000 cu amprenta la sol de 100 mp și suprafața teren 425. Casa este construită din beton cărămidă și bca deține toate utilitățile (apă, gaze, lumină, fose septice), parterul este format din living, hol bucătărie și baie iar la etaj trei dormitoare ...

350 EUR/m2 | 200 m2

MAGURELE, Prahova

Vând casă
10
1

Vând casă

vând casă de 123m cu teren total de 5 arii în Beclean, județul Bistrița Năsăud, informații la telefon

1179 EUR/m2 | 123 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

casă la roșu pischia parter
4
4

casă la roșu pischia parter

casă la roșu de vînzare, schimb etc.. pischia. 51000E 737 mp utilități la capătul parcelei,între case,..etc..

425 EUR/m2 | 120 m2

Pischia, Timis

Casa Ineu de Cris
8

Casa Ineu de Cris

Vand casa in ineu nr 570 bihor. Casa este compusa din trei camere in stare buna,un hol si camara de lemne. Fiecare camera are soba de teracota. In curte se afla si o terasa de vara. Acces la apa ,canalizare si sosea .Teren 400m patrati din care 140m patrati construcția.

286 EUR/m2 | 140 m2

Ineu, Bihor

grajd, cabană din lemn
4

grajd, cabană din lemn

vând grajd foarte puțin folosit din grinzi pe 10cm cu acoperiș din tablă, lemnul poate fi folosit și pentru o cabană. 6*5m plus 2m prelungire din scânduri

57 EUR/m2 | 40 m2

Albac, Alba

Vând  teren in  Mărășeni , Vaslui
7
2

Vând teren in Mărășeni , Vaslui

Vând teren în localitatea Mărășeni cu acces direct din DN cu toate utilitățile (gaz, curent, apa, canalizare). In curte se afla o casă batraneasca, o magazie și o fântână, precum și o vie si multi pomi fructiferi. Terenul are suprafața de 1015m2 în acte. În spatele casei este șes, apoi pădure. Toate ...

44 EUR/m2 | 1,015 m2

Maraseni, Vaslui

Casa de vanzare - Husasau de Tinca, judetul Bihor
7
3

Casa de vanzare - Husasau de Tinca, judetul Bihor

Ofer spre vanzare casa la tara cu anexe gospodaresti, situata in comuna Husasau de Tinca, la aproximativ 35 km de Oradea. Suprafata casa: 100 mp, Suprafata teren intravilan: 14 arii Compartimentare casa: hol de acces, 3 camere, baie (obiecte sanitare, boiler pe lemne) Utilitati: apa curenta, electricitate, ...

410 EUR/m2 | 100 m2

Husasau de Tinca, Bihor

Casă de vânzare în Livezile Alba 70000  negociabil
5

Casă de vânzare în Livezile Alba 70000 negociabil

Casă de vânzare Livezile, jud. Alba Suprafață utilă de locuit de aproximativ 70 m compusă din 3 camere de 4x4m, hol 4x3m, hol 4x2.5m + 2 încăperi 4x4m la demisol (pevnițe) Teren aproximativ 400 m drept și aproxinativ 2000 m plan înclinat Casa este racordată la apă și curent electric. ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Livezile, Alba

Case de vînzare confort apartament
8
7

Case de vînzare confort apartament

Două case fundații beton, pereți tencuiți, gletuiți ,izolați ,vopsiți cu pistol profesional ,tavane rigips, laminate in (camere- izolate și pe interior) --baile -gresie, faianță Buc-la fel ,,,Gaz in sobe de teracota Încălzire pe gaz sau pe lemne curent gaz apa tras nou șase sopruri unul cu cazan de ...

428 EUR/m2 | 152 m2

Resita, Caras-Severin

Vând casă
10
9

Vând casă

Vând casă în Iecea Mare Teren 900m

272 EUR/m2 | 250 m2

Iecea Mare, Timis

Vand casa cu 3 camere in comuna Fibis judetul Timis
5

Vand casa cu 3 camere in comuna Fibis judetul Timis

Vand casa cu 3 camere in comuna Fibis judetul Timis .Casa este in stare buna .Sura,Anexe,Teren 1500mp.Tel: .Rog oferte serioase.

542 EUR/m2 | 120 m2

Fibis, Timis

Casă Ciochina, Ialomița, 4 camere, 1610 mp teren
10
6

Casă Ciochina, Ialomița, 4 camere, 1610 mp teren

Casă Ciochina, Ialomița 4, camere, o bucătărie,două holuri și încă o cameră mică care poate fi transformată în baie cu teren 1644 metri pe care se regăsesc câțiva pomi fructiferi ( cireș, măr, par, pruni, nuc, dud) și un rând de vie în fața casei cu struguri albi de masă Casa nu este locuită, necesită ...

275 EUR/m2 | 100 m2

Ciochina, Ialomita

 De vânzare   Proprietate deosebită în Bușteni, jud. Prahova
10
2

De vânzare Proprietate deosebită în Bușteni, jud. Prahova

De vânzare Proprietate deosebită în Bușteni, jud. Prahova Ofer spre vânzare o casă spațioasă, situată în Bușteni, într-o zonă liniștită, cu vedere spectaculoasă către munte ideală atât pentru locuință proprie, cât și pentru investiție turistică. Structură imobil: - Parter + 2 etaje + mansardă - ...

1232 EUR/m2 | 633 m2

Busteni, Prahova

Casa de vanzare sau inchiriere Ana Ipatescu
10
9

Casa de vanzare sau inchiriere Ana Ipatescu

Inchiriez sau vand casa P+1+pod+subsol+anexa, 300mp construiti, in Targu Jiu, strada Ana Ipatescu 14, in proximitatea garii. In cazul inchirierii, se va amana vanzarea pe perioada contractului. Se prefera la inchiriat un sediu de firma sau birou de lucru sau destinatie mixta, termen lung. La parter exista ...

760 EUR/m2 | 250 m2

Targu Jiu, Gorj

DUPLEX NOU 2026, la doar 4 km de Timișoara
10
10

DUPLEX NOU 2026, la doar 4 km de Timișoara

DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...

1653 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Salvează căutarea