Case si vile de vanzare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Persoane Incalzire: Gaz Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii
20
3

Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii

Vand casa in comuna Giarmata, compartimentata inteligent, ideala pentru doua familii ! Oportunitate ideala pentru un cuplu tanar care doreste sa aiba parintii aproape, dar sa-si pastreze intimitatea. Locuinta beneficiaza de acces facil catre scoala, magazine alimentare si statie de autobuz. Casa ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Vand casa individuala cu curte si gradina in Petrila
10
2

Vand casa individuala cu curte si gradina in Petrila

Vând casă individuală, curte și grădină în suprafață totală de 522 de metri pătrați. Casa este compusă din hol intrare (cerdac), bucătărie, baie, o altă cameră mai mică și două camere mari. Casa este situata la intrare in Petrila pe strada Republicii, inainte de strada Minei. Este racordata la reteaua ...

707 EUR/m2 | 75 m2

Cimitir, strada Minei, Petrila, Hunedoara

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand mansardă
4
4

Vand mansardă

Vand mansardă 6 camere 2 bucatarii ,2 bai,175 mp Universitate -Spitalul Coltei.

767 EUR/m2 | 150 m2

Centrul Istoric, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa si teren de vanzare in Pucioasa, Dambovita, B-dul trandafirilor, bulevard principal. 39500 Euro
10
46

Casa parinteasca din caramida acoperita cu tabla - care necesita renovare si este formata din 2 corpuri (Partea de sus formata din hol, 2 camere si dresing si respectiv partea mai recenta formata din o camera, hol, baie, bucatarie, pivnita ), toate mobilate. Suprafata utila= 85mp, suprafata desfasurata ...

39500 EUR/m2 | 1 m2

Nord, Pucioasa, Dambovita

Casa de vanzare in Oarda Alba spatioasa si intr o zona foarte linistita.Merita vazuta
7

Casa de vanzare, pretabila pentru doua famili daca se doreste, in Oarda de Sus Alba Iulia, la 6 km de cetatea Carolina. Casa este foarte luminoasa , spatioasa ,situata intr o zona foarte linistita. Compusa din parter: salon ,bucatarie, baie si camera tehnica; etaj- Salon, hol, doua bai, bucatarie ,camara, ...

1750 EUR/m2 | 200 m2

Oarda, Alba

Vila de vanzare in Oarda de Sus pentru iubitori de natura si liniste
9

Casa de vanzare, pretabila pt doua famili ,daca se doreste ,in Oarda de Sus la 6 km de cetatea Carolina. Cu o terasa pretioasa ,intr un loc linistit, in plina natura se vinde aceasta casa superba , cu tot ce este in ea: mobila ,televizoare ,masina de spalat rufe ,masini de spalat vase, dulapuri in pereti. ...

1591 EUR/m2 | 220 m2

Oarda, Alba

Vând casă Satu Mare
5

Vând casă Satu Mare

Vând casă strada Danton 2a Satu Mare preț 60000de euro nr de telefon

1200 EUR/m2 | 50 m2

Satu mare, Satu Mare, Satu Mare

Casa Individuala
10
1

Casa Individuala

Propietar vând casa individuala situată în cartierul nou din Dinias la doar 19 km distanta,iesire spre oras pe 3 cai: PeciuNou, Sanmihaiu Roman si Sacalaz. -suprafata teren : 796m (curtea amenajata cu arbori,aspensoare,gazon,plante etc) -suprafata utila de 180 mp fara garaj și anexele din curte-- baie, ...

1439 EUR/m2 | 180 m2

Dinias, Timis

Casa de vanzare Albesti P+M
10
4

Casa de vanzare Albesti P+M

Casă de vânzare în Albești - P+M, complet mobilată si utilată! Casa are o suprafață totala de 134 mp și teren de 382 mp. Casa are 4 dormitoare, living open space, bucătărie complet utilată, 2 băi, iar în curte se afla un garaj! Casă este prevazuta cu tocatorie din PVC și geamuri tripan, izolație polistiren ...

1306 EUR/m2 | 134 m2

Albesti, Dolj

De vanzare sau schimb
11

De vanzare sau schimb

Proprietate situata in imediata apropriere de renumitele Cheile Gradistei , fosta pensiune turistica, teren 1200m p. Nu colaborez cu cei care vor exclusivitate.

790 EUR/m2 | 240 m2

Cheia, Brasov

Casa la Chisoda
10
6

Casa la Chisoda

190000 Casa la Chisoda individuala ,zona linistita,drum pietruit,2 parcari amenajate, front stradal 46 m,pomi fructiferi , zmeura

2111 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

Proprietar casa Cartierul 23 Republica Catelu Carrefour Pantelimon Lacul Pantelimon
10
57

Proprietar, vand casa din BCA intr-o zona linistita din Cartierul 23 Republica, la o statie de Carrefour Pantelimon si vis-a-vis de parcul si lacul Pantelimon. Casa este amplasata pe un teren cu o suprafata totala de 150 mp. Suprafata utila este de 64 mp, iar cea construita la sol este de 78 mp. Deschidere ...

2016 EUR/m2 | 64 m2

23%252baug, Sector 3, Bucuresti

Casa 144 mp Becicherec Mic
5
7

Casa 144 mp Becicherec Mic

Persoana fizica ! Casa parter + mansardă înaltă 144 mp Suprafața totală a terenului 500 mp Cartier nou, șosea asfaltata,canalizare,apa,cablu internet fibra,încălzire centrală gaz ! Clima ! Construita din cărămidă BCA,izolatie,țiglă Bramac 2 dormitor mari 22,20 mp , living 22mp, bucătărie 20 mp,2 bai,2 ...

1000 EUR/m2 | 145 m2

Becicherecu Mic, Timis

Casa si curte in Centrul vechi
5
1

Casa si curte in Centrul vechi

vând casă în centrul vechi al Hunedoarei 8 camere-7bai 700mp

571 EUR/m2 | 700 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casă individuala 256 m construiti
10
11

Casă individuala 256 m construiti

Vând sau schimb cu apartament, casă înșiruită sau duplex + diferenta.Locație de Top la un minut ( la pas) de viitoarea școală și gradinită - casă individuala 256 m construiți , situata pe o stradă foarte lata, doar cu case individuale,asfaltata in spatele magazinului Ikea, pe strada Brasilia(între Praga ...

1807 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

*Casa ta primitoare aproape de Timișoara   confort și liniște la un preț corect*
10
1

*Casa ta primitoare aproape de Timișoara confort și liniște la un preț corect*

*Casa ta ideală la doar 10 minute de Timișoara! 3 camere, garaj, terasă și multe alte surprize 399.000 EUR negociabil* Vrei un cămin spațios și primitor aproape de oraș? Avem o casă grozavă, situată chiar în spatele reprezentanței BMW, la doar 10 minute cu mașina de centrul Timișoarei și 5 minute ...

2000 EUR/m2 | 200 m2

Ghiroda, Timis

Vanzare casa duplex Suceava utracentral
10
2

Vanzare casa duplex Suceava utracentral

Suceava. Se vinde 1 2 duplex ultracentral, ideal pentru locuit sau investitie (birouri, cabinete medicale,inchiriere in regim hotelier).Proprietatea este complet renovata , are instalatii electrice si sanitare noi, finisaje moderne si calitative.Detine o curte generoasa ideala pentru relaxare sau gradina, ...

1072 EUR/m2 | 250 m2

Central, Suceava, Suceava

 Casa noua cu 2300mp teren
6
2

Casa noua cu 2300mp teren

Se vinde in Măgurele Vârteju,strada Turturelelor nr40,casa parter construită în anul 2023 in cartier cu constructii noi.Zidarie BCA 25cm,structura de rezistenta grinzi și stalpi din beton armat, acoperiș tabla Bilka gri antracit.Izolatie exterioara 10cm EPS100.Tamplarie PVC Gealan S9000,gri antracit ...

87 EUR/m2 | 2,300 m2

Varteju, Ilfov

Casa Giroc 215000 euro
5

Casa Giroc 215000 euro

ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
3

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea