Hai sa iti arat un mic paradis
10
4

Hai sa iti arat un mic paradis

Vand casa construita din BCA, izolata cu polistiren de 10cm, formata din parter+mansarda, alcatuita din 2 dormitoare, bucatarie, living, baie, camara + camera tehnica, pivnita (3 3). Mansarda din 3 incaperi + dresing . Curte generoasa 1000m2, decorata cu gust: toia, pomi fructiferi, arbusti decorativi, ...

960 EUR/m2 | 125 m2

Mircea Voda, Dambovita

Promovat
Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare   Schimb
10

Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Comision 0% - Exclusivitate - Vanzare Schimb

149.500 Euro - Casa Vistea + teren 2000 mp - 15 km de Cluj-Napoca - Exclusivitate - Vanzare sau schimb Va propunem spre vanzare casa in Vistea + teren 2000 mp + anexe gospodaresti. Se accepta schimb + diferenta din partea noastra cu apartament 3 sau 4 camere decomandate in cartierul Grigorescu. Colaboram ...

869 EUR/m2 | 172 m2

Vistea, Cluj

Promovat
Casa Urziceni de vanzare
10
1

Casa Urziceni de vanzare

De vânzare in Urziceni: teren intravilan 1837mp (aproximativ 27x70m) cu casă pe structura din lemn parter si pod cu suprafața construita de 59 mp (2 camere, hol, baie echipata cu obiecte sanitare si bucătărie mobilata), foișor 16mp si grup sanitar exterior in spatele curții echipat cu dus, lavoar si ...

2034 EUR/m2 | 59 m2

Cartier+Peste+Linie, Urziceni, Ialomita

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR | Casă tip duplex 77 mp utili, 3 camere, terasa acoperita, Sanandrei, lângă Timișoara
10
2

DIRECT PROPRIETAR: O casa tip duplex excelentă la un preț foarte avantajos! Un nou proiect de casă, creat special pentru confortul și intimitatea ta, complet finisata, aproape de Timișoara. Situată în Sânandrei, la doar câteva minute de Timișoara zonă liniștită, sigură și foarte bine conectată. Construcția ...

1623 EUR/m2 | 77 m2

Sanandrei, Timis

Casa de vacanta sau de locuit
8
8

Casa de vacanta sau de locuit

Casa din caramida integral,parter+etaj cu acoperis din tigla,ce are in compunere; 1.-La parter -Living cu bucatarie proprie si baie complet echipate -Apartament decomandat cu 2 camere,sufragerie,dormitor,hol,baie si bucatarie complet echipat -Hol intrare cu scara la etaj 2-La etaj -2 apartamente decomandate ...

556 EUR/m2 | 270 m2

Polizesti, Braila

Casă în construcție de vânzare
9

Casă în construcție de vânzare

Vând casă în construcție, teren 1.072 mp imprejmuit cu porți de fier,utilități in curte, pompă de apă și puț forat, 2 garaje construite,pivniță plus alte facilități mai multe detalii la telefon sau watssap

636 EUR/m2 | 110 m2

Tarian, Bihor

Casa de vanzare Gradistea
9

Casa de vanzare Gradistea

Casa de vanzare 100mp in comuna Gradistea, judetul Ilfov, pe un teren de 1.000 mp, deschidere de 15 ml, structura din beton si caramida, formata din 3 camere, 1 living generos, 2 bai, o bucatarie interioara si una de vara(langa terasa) ambele racordate la gaze naturale, un garaj, 2 terase, un beci acoperit, ...

1690 EUR/m2 | 100 m2

Gradistea, Ilfov

Casă bătrânească de vânzare   Sat Copaciu, Comuna Ghimpați, Jud. Giurgiu (la 30 min de București)
5
3

Casă bătrânească de vânzare Sat Copaciu, Comuna Ghimpați, Jud. Giurgiu (la 30 min de București)

Casă bătrânească de vânzare Sat Copaciu, Comuna Ghimpați, Jud. Giurgiu (la 30 min de București) Se vinde casă bătrânească din paiantă, situată în satul Copaciu, comuna Ghimpați, județul Giurgiu la doar 30 de minute de București, ideală pentru locuit permanent sau casă de vacanță. Detalii despre ...

311 EUR/m2 | 90 m2

Copaciu, Giurgiu

Casa de vânzare în Prahova
8
10

Casa de vânzare în Prahova

Casa de vânzare Pucheni mari prahova Drumul național 1 La 15 km de ploiesti Casa batraneasca Teren 1000 metri Stradal Utilități gaze. Lumina. Apa Mai multe detalii la tel Zero șapte trei cinci799998

917 EUR/m2 | 60 m2

PUCHENII MARI, Prahova

casa de vanzare 165.000 EUR negociabil
6
2

casa de vanzare 165.000 EUR negociabil

Casa de vanzare in cartierul Sarat. Suprafata construita 126 mp: 4 camere, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camara, 1 debara, pivnita, anexe si garaj. Suprafata teren 300 mp. Pentru cei interesati casa se poate viziona in weekend, programare si alte informatii pe Whats-app la nr

1310 EUR/m2 | 126 m2

Campia Turzii, Cluj

Vând casă renovată la gri în Reșița zona Luncă
10
1

Vând casă renovată la gri în Reșița zona Luncă

Locație- Reșița , zona Luncă Vă oferim spre vânzare o proprietate cu un potențial deosebit, aflată în stadiul perfect pentru ca viitorii proprietari să-și pună propria amprentă de originalitate și stil. Este locul în care vă puteți construi căminul exact așa cum l-ați visat, pornind de la o bază solidă ...

1029 EUR/m2 | 170 m2

Resita, Caras-Severin

Casă Nouă P+1 cu Spațiu Comercial   Str. Soveja  Mobilată și Utilată, gata de mutat! 235.000euro neg
10
6

Casă Nouă P+1 cu Spațiu Comercial Str. Soveja Mobilată și Utilată, gata de mutat! 235.000euro neg

Casă P+1 + spațiu comercial Strada Soveja | La cheie, mutare imediată Preț: 235.000 ușor negociabil (nu sunt acceptate oferte nerealiste) Se oferă spre vânzare casă P+1 la cheie, complet mobilată și utilată, situată pe strada Soveja, într-o zonă foarte liniștită, cu acces rapid la: grădiniță (la ...

936 EUR/m2 | 250 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vila de vanzare in Campina Prahova
6
23

Vila de vanzare in Campina Prahova

Vila de vanzare in Campina Prahova an de constructie 2004,decomandata,compusa din parter 2 holuri,baie ,living,bucatarie,etaj hol,3 dormitoare ,baie ,2 balcoane,,amprenta la sol 65 mp,foisor si camara suprafata totala 200 mp,toate utilitatile..apa,electricitate,gaze,canalizare,in zona rezidentiala la ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

Campina, Prahova

Casa de Vanzare
10
2

Casa de Vanzare

Casa este idela pentru 2 familii deoarece are doua intrari separate,fiecare parte este dotata cu cate 3 camere,baie,bucatarie,hol .In continuarea casei este si o bucatarie de vara racordata la gaz cu debara si o terasa cu priveliste spre gradina cu flori unde se poate face un gratar. Casa are centrala ...

1048 EUR/m2 | 124 m2

Ceremac, Calarasi, Calarasi

Vand vila cabana in Muntele Baisorii
10
19

Vand vila cabana in Muntele Baisorii

proprietar, vând vila în Muntele Băișorii. 4 dormitoare, 2 băi, living generos, bucătărie, zona de luat masa, saună, jacuzzi, terase și 800 mp teren. renovată, acoperiș nou, toate actele în regulă atât pentru teren cât și pentru construcție. Branșament electric monofazic și trifazic, încălzire cu termosemineu ...

629 EUR/m2 | 140 m2

Muntele Baisorii, Cluj

Vand casa  comuna Berceni
8

Vand casa comuna Berceni

Casă de vânzare Comuna Berceni, Str. Eroilor nr. 23-16 | Proprietar | 5 min până la viitoarea stație de metrou Vând casă nouă, P+1E+Pod, situată într-o zonă liniștită din comuna Berceni, la doar 5 minute de viitoarea stație de metrou și 750 m de mijloace de transport în comun. În apropiere se află ...

1645 EUR/m2 | 121 m2

Berceni, Ilfov

casa de vanzare
5
1

casa de vanzare

Utilitati la poarta !!6 km de orașul Horezu,25 km de Varful lui Roman si 50 de Ranca!!Zona este foarte liniștita cu potential turístic !!Casa este nelocuită de 7 ani,dispune de 3 camere , anexă de încă 3 camere compuse din bucătărie,dormitor și baie ,anexă fânar și polata pentru garaj ,magazie lemne ...

29 EUR/m2 | 1,400 m2

Telechesti, Valcea

Casa individuala 4 camere
10
5

Casa individuala 4 camere

Casa de vanzare 4 camere, toate utilitatite. Unitatea face parte dintr-un ansamblu de 4 case ,situate pe strada Fortului ,Domnesti, strada privata cu poarta de acces . Constructie finalizata in anul 2024, cu 4 camere: Parter- bucatarie, living, baie, hol; Etaj : 3 dormitoare dintre care cel matrimonial, ...

Domnesti, Ilfov

Vând- Clădire de 1048 mp-la preț de apartament
10

Vând- Clădire de 1048 mp-la preț de apartament

OCAZIE UNICĂ BĂICOI: CLĂDIRE 1048 MP LA PREȚ DE APARTAMENT! Vând regim de URGENȚĂ clădire de birouri spațiu comercial situată în Băicoi, str. Republicii, la doar 2 minute de DN1 și 300 m de centru. PREȚ IMBATABIL: 160.000 EURO (doar 136 mp!) Aceasta este cea mai ieftină proprietate comercială ...

153 EUR/m2 | 1,048 m2

Baicoi, Prahova

Vând vilă în Sector 2 zona Fundeni
10

Vând vilă în Sector 2 zona Fundeni

Vand vila spațioasă O oportunitate valoroasă în Sectorul 2 zona Fundeni Str. Buridava, aproape de Spitalul Fundeni zonă liniștită, cu acces imediat la mijloacele de transport in comun. Suprafata casei este 290 mp utili , teren 400 mp, P+1+mansarda, an construcție 2005 . La parter regăsim ...

1690 EUR/m2 | 290 m2

Sector 2, Bucuresti

Casă Mocira - Baia Mare mobilată - utilată
4
2

Casă Mocira - Baia Mare mobilată - utilată

174.000 euro. Vindem casă foarte primitoare, bine structurată și compartimentată, așezată cât mai potrivit pe terenul suficient de generos, în Mocira, cartierul nou, zona străzii Mara, în loc liniștit și aproape de oraș. Accesul în curte se face pe stradă privată, betonată, delimitată de gardurile ...

1289 EUR/m2 | 135 m2

Mocira, Maramures

Vilă de lux + piscina
10
1

Vilă de lux + piscina

Descoperiti Vila de Vis Va oferim spre vanzare o vila exclusivista, complet mobilată si utilată, un adevarat refugiu de lux si rafinament. Aceasta proprietate spectaculoasa, cu un regim de inaltime P+E+M, se remarca prin arhitectura moderna si finisajele de inalta calitate. Cu o amprenta la sol de 148,80 ...

1475 EUR/m2 | 244 m2

Giurgiu, Giurgiu

Se vinde o casă de familie
5
2

Se vinde o casă de familie

Se vinde o casă de familie, construită în 1997, situată în satul liniștit Told, județul Hajdú-Bihar, la doar 10 km de granița cu România. Terenul are 4200 mp, iar casa are 120 mp. Casa dispune de 3 camere, living, toaletă, baie, bucătărie cu zonă de luat masa, cămară și cameră pentru centrală. Baia, ...

625 EUR/m2 | 120 m2

Bors, Bihor

Salvează căutarea