Cabana de vanzare
9
6

Cabana de vanzare

De vanzare cabana de 48mp, 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, pivnita, magazie de lemne. Mai multe detalii in privat.

1229 EUR/m2 | 48 m2

Santejude-Vale, Cluj

Promovat
Casa pasiva, Sera, autosustenabilitate
7
1

Casa pasiva, Sera, autosustenabilitate

Va invit sa valorificati o rara oprtunitate de achizitionare a unei Case Pasive, localizata intr-o oaza de liniste si verdeata siutata in Jud Ilfov, intr-o zona privata, ferita de zgomotul urban dar, foarte aproape de toate caile de comunicatie, inclusiv de metroul din Otopeni si de toate facilitatile ...

1592 EUR/m2 | 250 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Vila Balotesti Lac Padure
10
1

Vila Balotesti Lac Padure

Bucurati-va de un stil de viata rafinat in aceasta vila spectaculoasa din Balotesti, amplasat strategic pentru a vă oferi o priveliste panoramic la un lac linistit si o pădure inverzit. Cu 6 camere luxoase si o serie de facilitati premium, aceasta proprietate reprezinta un adevarat refugiu pentru cei ...

1112 EUR/m2 | 445 m2

Dumbraveni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare sau schimb cu apartament + diferenta
5
1

Casa de vanzare sau schimb cu apartament + diferenta

Casa de vanzare sau schimb cu apartament + diferenta. Casa se afla in comuna Independenta, judetul Galati. Suprafata teren + casa 1000 mp. Casa cu suprafata de 120 mp. Primele 3 camere sunt din casa veche (dar refacute pe interior cu rigips, parchet, etc) si celelalte camere + magazie + garaj sunt ...

725 EUR/m2 | 120 m2

Independenta, Galati

Case de vânzare Câmpulung Moldovenesc
10
1

Case de vânzare Câmpulung Moldovenesc

De vânzare 2 case, 2garaje,1 anexă depozitare lemne, foisor cu beci zidit cu piatra. Casă nouă:2 dormitoare, 2 bai, living generos, bucatarie, dresing,terasa +balcon, centrala gaze naturale, sobe teracotă. Casă veche:2 dormitoare, bucatarie, baie,hol centrala gaze naturale, sobă teracotă. Complet ...

1400 EUR/m2 | 200 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

Casa de vanzare in cartierul Mihai Viteazul
10
33

Casa de vanzare in cartierul Mihai Viteazul

Vând casă în cartierul Mihai Viteazul pe strada Lupeni la nr 85. Suprafata terenului este de 200 m2 iar suprafata construită de 100 m2. Casa necesita renovare si este formată din 3 camere, două holuri, 1 bucatarie si o cămară. Se accepta și schimb cu apartament sau garsoniera în Buzău sau Brașov. Diferența ...

500 EUR/m2 | 100 m2

Buzau, Buzau

Casă cu farmec interbelic de vânzare în centrul orașului Buzău
4
9

Casă cu farmec interbelic de vânzare Spre vânzare o casă deosebită, cu aer istoric, situată într-o zonă liniștită in apropiere de centrul orașului Buzău (zona Policlinicii 23 August, strada Măghiran), perfectă pentru cei care caută un proiect de suflet sau o oportunitate de investiție. Caracteristici: Arhitectură ...

1709 EUR/m2 | 110 m2

Buzau, Buzau

Casa tip pensiune caramidă poroterm
9

Casa tip pensiune caramidă poroterm

casa tip pensiune : 9 camere, 5 băi , terasă mare , centrală pe lemne , pompă de căldură , teren 1100mp . parcare mare, etc. Aproape de centru, posibilitate dedicatie turistica si de locuit. CUPTOR PIZZA , ..

989 EUR/m2 | 177 m2

Brad, Hunedoara

Proprietate mare la drumul județean: oferte serioase sunt binevenite
6
1

#Trimite oferă ta # WhatsApp Propietate mare , ideal investiții construcție 540 mp + teren 1473 mp la șosea județeană 49.000 negociabil Se vinde casă spațioasă situată la șoseaua județeană, în comuna Tătăranu, județul Vrancea. Proprietatea are teren generos și oferă multe posibilități: locuință ...

91 EUR/m2 | 540 m2

Tataranu, Vrancea

vând casă cu 5 camere si 700 mp de teren
1
14

vând casă cu 5 camere si 700 mp de teren

vând casă în cartierul vile noi din Deva jud Hunedoara casa are 5 camere 2 bai bucătărie pivniță garaj și 110 mp pe etaj terenul este de 700 mp prețul este 140 000 euro negociabil

1273 EUR/m2 | 110 m2

Deva, Hunedoara

Casa de vanzare in Pecica
8
1

Casa de vanzare in Pecica

Casa de vanzare in Pecica in zona linistita.Compusa din doua cladiri locuibile. Cladirea mica are 1 camera,hol si bucatarie.Incalzire cu centrala pe gaz si racordat la reteaua de apa. Cladirea mare are 3 camere,hol si camara.Incalzire cu teracota si posibilitate de racordare la centrala pe gaz. + anexe. Suprafata ...

Pecica, Arad

Case de vanzare
5

Case de vanzare

Va prezentam un proiect in dezvoltare OPORTUNITATE DE INVESTIȚIE !!! Un Proiect Rezidențial Exclusivist !!! , cu un design arhitectural si o utilitate studiata pana in cel mai mic detaliu , si da , am reusit sa proiectam si sa conturam totul intr- un proiect perfect , totul !, cand spunem totul ...

1000 EUR/m2 | 150 m2

Oradea, Bihor

Casa de vanzare in loc.Izvoarele com.Livezile.jud.Alba
7
9

Casa de vanzare in loc.Izvoarele com.Livezile.jud.Alba

Casa este din piatra,zidul de 60 cm. 2 camere de 18-19 m2 fiecare, 2 pivnite bucatarie,baie,Toate cu intrare separata,curte 5 ari,gradina 5 ari,livada 10 ari si dependinte. Zone turistice-muntele badeleu,pesterea poarta zmeiilor,huda lui papara,localitatea rimetea castel templu cavalerilor cheiile valisoarei,soseaua ...

500 EUR/m2 | 120 m2

Izvoarele (Livezile), Alba

Casa de vanzare Pascani
2
13

Casa de vanzare Pascani

Ag.imobiliar va propune spre cumparare casa in Pascani,la4-500m de Spitalul Municipal.Casa este din caramida,acoperita cu tabla avand in compunere 3 camere si alte spatii,beci,izolata exterior ,si are o suprafata construita de 80 mp,pe un teren de 340mp.Locatia dispune de toate utilitatile,apa,canal,gaz,curent.CT ...

699 EUR/m2 | 78 m2

Pascani, Iasi

Casa noua P+Et 1+ M, 414 mp, 5 camere, teren 768 mp, Plopu, Nisipoasa
10
2

Casa noua P+Et 1+ M, 414 mp, 5 camere, teren 768 mp, Casă de vânzare la 10 minute de Ploiesti, in Com. Plopu, Sat. Nisipoasa, jud. Prahova. Este situată între case într-o zona frumoasă, liniștită si împădurită. Terenul are o suprafață de 768 mp. Proprietatea este compusa din casă 139 mp ( 414 mp desfasurati), ...

483 EUR/m2 | 414 m2

Nisipoasa, Prahova

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda
31
8

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda

Va propunem spre vanzare duplec cu 3 dormitoare, 2 băi, dresing, living, bucătărie, terasă mobilată și utilată cu o suprafat de 120 mp utili, terasa de 25 mp, suprafata de teren 380 mp, pozitia foarte buna, situata in CHISODA intre case, are toate utilitatile. Pret. 210 000 euro Telefon. 07 ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Chisoda, Timis

Casă + teren generos de vânzare   Piatra-Neamț   135.000   NEGOCIABIL
5

Casă + teren generos de vânzare Piatra-Neamț 135.000 NEGOCIABIL

Casă construită din cărămidă, situată într-o zonă liniștită de case din Piatra-Neamț, în apropiere de Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi . Proprietatea beneficiază de teren drept și generos, cu o suprafață totală de aproximativ 1.200 mp și deschidere mare la stradă, ideală atât pentru locuit, cât și pentru ...

931 EUR/m2 | 145 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

 chilipir rar în baia mare   400 mp cu potențial uriaș la doar 210.000   | investiție cu posibilitat
10
3

chilipir rar în baia mare 400 mp cu potențial uriaș la doar 210.000 | investiție cu posibilitat

FĂRĂ COMISION DIRECT DE LA PROPRIETAR Oportunitate rară de investiție | Baia Mare | Demisol + S+P+E 400 mp Se vinde proprietate spațioasă și versatilă, ideală atât pentru locuință premium, cât și pentru dezvoltarea unei afaceri profitabile. Situată strategic la intrare ieșire din Baia Mare, la ...

525 EUR/m2 | 400 m2

Baia Mare, Maramures

Vand casa Carcea
6
21

Vand casa Carcea

Propietar vand casa Carcea, str.Aeroportului, an constructie 2021, suprafata teren 380m2 cu toate utilitatile. Casa are suprafata construita 250m2, din care 162m2 suprafata utila. Parterul este compus din terasa de 34m2, living 40m2, hol 10m2, birou 14m2 si baie 5,40m2. La etaj are dormitor matrimonial ...

920 EUR/m2 | 162 m2

Craiova, Dolj

Vând casă în Grigorescu
10

Vând casă în Grigorescu

Vând casă în Grigorescu, casa este construita pe un teren de 420m2 Construcția este alcătuită din P+E+M 360 M2 construiți Casa are 6 dormitoare 3 bai 2 livinguri camera tehnica, spatii de depozitare, terasă de 50m2

2038 EUR/m2 | 260 m2

Oradea, Bihor

Proprietar vând casă in Cenei,195 mp,teren 2.656 mp, 3 fronturi stradale
10
14

Vând casă ideală pentru familie numeroasă sau investiție, situată în localitatea Cenei, la doar 28 km de Timișoara. *DETALII PROPRIETATE:* - Suprafață casă principală: 195 mp,pod înalt mansardabil,2 intrari separate : - prima intrare 3 dormitoare mari,living generos cu bucatarie,baie ...

590 EUR/m2 | 195 m2

Cenei, Timis

casă bătrânească de vanzare
5
35

casă bătrânească de vanzare

Vând casă bătrânească in Galați ,2 camere ,singur in curte ,bucătărie ,baie cu dus,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro,tel ,gaze,canalizare ,lumina,apa ,doresc seriozitate

1098 EUR/m2 | 41 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Casa+Teren
10

Casa+Teren

Se vinde complet utilata si mobilata !!!!Vând Casa+Teren aferent de 7000 MP (70 Ari) Sau 50 Ari Intra-vilan (5000 Mp)=150000 fără casa în Com.Mitocu Dragomirnei aproape de Primărie, casa este compusa din: 4 Camere 1 Baie Garaj Beci Magazie+Sura..... Casa este din cărămidă și are geamuri termopan ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Mitocu Dragomirnei, Suceava

Salvează căutarea