Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Promovat
Casă cu două locuințe, teren 309 mp, aproape de centru   Cartier Aluniș
20
1

Casă cu două locuințe, teren 309 mp, aproape de centru Cartier Aluniș

Casă de vânzare Cartier Aluniș, Drobeta Turnu Severin Proprietate complet amenajată, cu două locuințe și anexă, la 800 m de centru Proprietatea se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii. Vând proprietate situată pe strada Vasile Alecsandri, între străzile Bahna și Semenic, în ...

1393 EUR/m2 | 186 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Casa de vanzare aproape de centrul orașului
10
9

Casa de vanzare aproape de centrul orașului

Casa de vanzare in Ploiești la 5 minute de centru si la 2 minute de cel mai frumos parc din oraș, aproape de cel mai mare spatiu verde .Are statii de autobuz in apropiere dar si scoli si grădinițe. Este o zona sigura cu vecini prietenoși , care nu deranjează in niciun fel Este construită in anul 1934 ...

683 EUR/m2 | 139 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Vand casa cu livada in satul Ionesti Arges
10
30

Vand casa cu livada in satul Ionesti Arges

Vând casă rustică cu anexe aflată în satul Ionești, comuna Buzoesti, județul Argeș. Casa de tip tradițional rural, construită din paianta cu amprenta la sol 40 mp, care necesita renovare. Anexe: patul (58 mp), fanar (32 mp), foisor (20 mp). Suprafata terenului intravilan este de 4500 mp, cu livada matura ...

725 EUR/m2 | 40 m2

Ionesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila deosebită P+M Platou Gavana
9

Vila deosebită P+M Platou Gavana

Agenție imobiliară vinde proprietate deosebită, situată în cea mai exclusivistă și căutată zonă din Pitești, Platou Gavana, lângă pădure, într-un cadru natural liniștit, cu aer curat și acces rapid către oraș. DETALII PROPRIETATE: Suprafață teren: 300 mp Suprafață locuibilă: 160 mp Regim de ...

1688 EUR/m2 | 160 m2

Pitesti, Arges

Casă solidă 100 m  construiți + teren 900 m  în Iclod, Cluj.
10
4

Casă solidă 100 m construiți + teren 900 m în Iclod, Cluj.

Casă cu potențial enorm în comuna Iclod, jud. Cluj Vă prezentăm o oportunitate rară de investiție și locuire în inima Ardealului, în comuna Iclod, la doar câțiva km de Gherla și la 35 km de Cluj-Napoca. Detalii proprietate: Suprafață casă: 100 m Compartimentare: 2 dormitoare spațioase, living generos, ...

1100 EUR/m2 | 100 m2

Iclod, Cluj

vand casa de vacanta la Dunare in Partizani
3
4

vand casa de vacanta la Dunare in Partizani

vând casă cu 7 dormitoare, P+M, 2 livinguri, bucătărie, construcții anexe, 3000 mp, deschidere la Dunăre , locație izolată, racordată la curent, pompă de căldură, acces auto, multe alte îmbunătățiri .

567 EUR/m2 | 300 m2

Partizani, Tulcea

Vila Tip Duplex Zona Chitila Parc Dendrologic
4
7

Vila Tip Duplex Zona Chitila Parc Dendrologic

Localizare excelentă: Amplasat cu grija intre liziera padurii Mogosoaia si malul lacului Chitila, intr-o adevarata oaza de natura si liniste, Parcul dendrologic chitila, - Zonă foarte liniștită, oferindu-vă un mediu relaxant și calm - Oferă intimitate și liniște, fiind totuși ușor accesibilă și aproape ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

Sector 1, Bucuresti

Kit csa lemn 72 mp
8
38

Kit csa lemn 72 mp

Vindem structuri de case prefabricate din lemn. Casele se executa in fabrica si se monteaza pe santier in 4-6 zile functie de suprafata casei.Se pot executa orice modele dupa un proiect de arhitectura. Pretul din anunt include doar Kit casă la rosu (fără finisaje) format din pereti exteriori din lemn ...

326 EUR/m2 | 46 m2

Brasov, Brasov

imobil - vila - casa
4
3

imobil - vila - casa

Se vinde imobil la Radauti judetul Suceava, zona centrala, str. Stefan cel mare, -11 camere, 3 bai din care doua perfect functionale. -suprafata utila 430, mp, -anexe 50, mp, -teren 800, mp (8 ari), -constructie din caramida. -395000 euro.

919 EUR/m2 | 430 m2

Central, Radauti, Suceava

Casa-OLT Nicolae Titulescu, stradal, potrivita si pentru spatiu comercial
7
9

De vânzare casă individuală pe strada principală în Nicolae Titulescu, județul Olt. ( Zero 7 sase 2 noua noua 6 sase doi 7) Detalii proprietate: Localizare: Nicolae Titulescu, județul Olt stradă principală Suprafață teren: 359 mp (intravilan, curte proprie în față și spate) Suprafață construită la ...

55 EUR/m2 | 300 m2

Nicolae Titulescu, Olt

vand apartament la  casa ultracentrala Oradea curte comuna
5
4

vand apartament la casa ultracentrala Oradea curte comuna

Casă situată ultracentral în Oradea, pe strada Szigligeti Ede curte comuna Această proprietate este într-o curte comună. Curtea a fost împărțită astfel încât fiecare apartament să beneficieze de curtea sa proprie Compusă din: Antreu, bucătărie, dormitor și magazie + posibila mansardare Datorită ...

1450 EUR/m2 | 40 m2

Oradea, Bihor

Casa din Caramida - 142 mp Utili + Magazie + Teren - 890 mp - Comuna Nicolae Balcescu
10
33

Casa Deosebita din Caramida 30 km NV de Constanta Comuna Nicolae Balcescu Pret : Varianta A - 115.000 Euro - Casa + Magazie Atelier + Teren - 890 mp sau Varianta B - 135.000 Euro - Casa + Magazie Atelier + Livada + Teren - 1.210 mp sau Varianta C - 165.000 Euro - Casa + Magazie Atelier + Livada ...

810 EUR/m2 | 142 m2

Nicolae Balcescu, Constanta

Kit casă 74 mp
8
31

Kit casă 74 mp

Kit casă format din pereti exteriori din lemn de brad uscat tratat dublu rândeluit 145x45 placat la exterior cu osb3 de 10mm iar la interior cu osb3 de 10mm. pereti interiori din lemn uscat tratat dublu rândeluit 95x45 dulu placat cu osb3 de 10mm. acoperiș șarpantă în două ape cu căpriori din lemn uscat ...

236 EUR/m2 | 66 m2

Brasov, Brasov

Vând casă în Turnisor
5
1

Vând casă în Turnisor

Fie că ești Sibian sau nu , trebuie să recunoști că Sibiul este un oraș extraordinar !Un oraș unde investițiile tale nu prezintă un risc in viitor ,fiind un oraș în plină dezvoltare pretențiile sunt foarte mari tocmai de aceea îți prezentăm o Vila in Cartierul Turnisor ( str Ogorului ) Cu vedere spre ...

3327 EUR/m2 | 150 m2

Sibiu, Sibiu

Casa de vanzare cu teren
4

Casa de vanzare cu teren

Casa batraneasca locuibila, partial mobilata cu urmatoarele caracteristici: - suprafata casa: 107 mp ; - teren arabil 1934 mp ideal pentru noi constructii ; - pe suprafata de teren se mai gasesc pomi fructiferi diferite soiuri, vita de vie pe rod ; - deschidere la sosea principala de 33 mp ; - ...

1075 EUR/m2 | 107 m2

Siminoc, Constanta

teren si casa la țară

teren si casa la țară

Teren cu vie pe rod,bine întreținută si casa in zona liniștită,comuna Glavanesti, Sat Razesu. Casa se afla in mijlocul satului ,la drum cu asfalt. In curte este fântână, gardul este refăcut,cu temelie de beton,gaz metan tras pana la poarta. Casa se vinde cu tot ce este in ea.

320 EUR/m2 | 100 m2

Razesu, Bacau

Casa batraneasca de vanzare
6
8

Casa batraneasca de vanzare

Casa batraneasca de paianta, 2 camere, 5000 metri teren intravilan, fantana, curent, zona linistita. Casa in sat Ciurari, comuna Săceni, jud Teleorman, la 18 km de Roșiori de vede si la 100 km de Bucuresti.

240 EUR/m2 | 50 m2

Ciurari, Teleorman

Proprietar, vand(schimb)casa la tara
3
1

Proprietar, vand(schimb)casa la tara

(1) Casa situata in satul Cornesti Com.filipesti,jud.Bacau,str.VESELIEI NR.71.Teren intravilan 900 mp,si 1350 mp in continuare extravilan.In gospodarie avem un grajd cu anexe gospodaresti,beci betonat,bucatarie de vara...Vița de vie pe spalieri,pomi fructiferi.LOCUIBILA,necesita ceva imbunatatiri. ...

692 EUR/m2 | 60 m2

Filipesti, Bacau

casa de vanzare
9
21

casa de vanzare

Această casă de vânzare este formată din 2 imobile una veche(stă să cadă) și cealaltă construită în 2020. Cea nouă este parțial mobilată. Este o opțiune excelentă pentru familii sau pentru investiție. Grădina este destul de mare. Sursa de apă în curte. Prețul este atractiv, doar 28.000 EUR. Locația ...

35 EUR/m2 | 800 m2

Zarnesti, Buzau

Vând casă complet mobilată
8
16

Vând casă complet mobilată

Vând casă complet mobilată în oraș Ineu, cartier Traian. Casa este racordată la apă, canalizare și gaze. Casa este compusă din 2 corpuri, încălzirea se face cu centrală pe gaz și sobe de teracotă. Într-unul din corpuri există și aparat de aer condiționat. Suprafața totală a terenului este 1439 mp. Nu ...

279 EUR/m2 | 280 m2

Ineu, Arad

Casa de vacanta Lac Surduc
6
5

Casa de vacanta Lac Surduc

Vand casa de vacanta din caramida cu structura de rezistenta beton armat cu 4 camere si living, foarte aproape de lacul Surduc.Stare foarte buna.

630 EUR/m2 | 100 m2

Fardea, Timis

casă, cart Dorobantu Ploiești
9
14

casă, cart Dorobantu Ploiești

Vand casa,4 camere,beci bucătărie baie garaj,cartier Dorobantu str Albisori nr 17.200metri de teren 150 utili.

400 EUR/m2 | 150 m2

Ploiesti, Prahova

Casă de vânzare in Smârdan -Botoșani
10
5

Casă de vânzare in Smârdan -Botoșani

Casa de vânzare cu 3 camere baie si bucatarie. Casa batraneasca cu 1 camera, bucătărie si baia in construcție. Garaj cu beci si o camera utilizata ca magazie. Magazie de lemne, cotet de găini compartimentat. Suprafață teren 1950mp, drum asfaltat pana la poarta,200m pana la drumul național,se vinde mobilata ...

432 EUR/m2 | 125 m2

Smardan, Botosani

Salvează căutarea