Vand casa Amara Ialomita strada Mircesti
5

Vand casa Amara Ialomita strada Mircesti

Vilă de vânzare 180 mp Amara, Ialomița, lângă lac Oportunitate excelentă de achiziție! Vă prezentăm o vilă spațioasă și luminoasă, situată în Amara, județul Ialomița, într-o zonă liniștită, foarte aproape de lac. Proprietatea are o suprafață utilă de 180 mp și este ideală atât pentru locuință permanentă, ...

889 EUR/m2 | 180 m2

Amara Noua, Amara, Ialomita

Promovat
Vânzare casa in satul Totea de Hurezani, judetul Gorj
10

Vânzare casa in satul Totea de Hurezani, judetul Gorj

Se vinde casa individuala in suprafata de 103 mp la sol si desfasurata 150 mp plus terasa 36 mp si 6202 mp teren intravilan. Casa solida construita in anul 1960, renovata in intregime de la temelie in anul 2016, pentru uz personal, este compusa din 4 camere decomandate, 2 dormitoare, living, camera de ...

1100 EUR/m2 | 150 m2

Totea de Hurezani, Gorj

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa!
8
9

Vand casa!

Vand Casa,Comuna Campuri,Judetul Vrancea,carte funciara,3100m ,mai multe detalii in privat,la fel si poze cu casa! Este un loc plin de liniste si nu va deranjeaza nimeni.Drumul spre casa se face pe jos sau treci cu masina.Mai multe poze in privat! Masina din curte va fi luata.

275 EUR/m2 | 160 m2

Campuri, Vrancea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa Carcea
6
21

Vand casa Carcea

Propietar vand casa Carcea, str.Aeroportului, an constructie 2021, suprafata teren 380m2 cu toate utilitatile. Casa are suprafata construita 250m2, din care 162m2 suprafata utila. Parterul este compus din terasa de 34m2, living 40m2, hol 10m2, birou 14m2 si baie 5,40m2. La etaj are dormitor matrimonial ...

920 EUR/m2 | 162 m2

Craiova, Dolj

vanzare
5
12

vanzare

Vila Georgiani Costinesti la 50m de plaja 15cam cu baie proprie utilități boilere solare presurizate boilere electrice curent electric trifazic gaze la poartă izolat termic telefon

787 EUR/m2 | 380 m2

Costinesti, Constanta

Casă batraneasca 3 cam + teren 1.056 mp cu iesire la lac, Petrachioaia
7
56

Casă batraneasca 3 cam (necesită reparații majore) + teren 1.056 m cu iesire la lac, sat Petrăchioaia. Locație: Strada Brebeneilor, Com Petrachioaia, Sat Petrachioaia, jud Ilfov Preț: 44.000 EUR Teren: 1056 m Suprafață Utilă Casă: 70 m Stare: necesită reparații majore Situată într-o zonă liniștită, ...

629 EUR/m2 | 70 m2

Petrachioaia, Ilfov

Vand casa, Coltau (8 km de Baia Mare)
10

Vand casa, Coltau (8 km de Baia Mare)

Vand casa in Colt u, zona noua, linistita, cu putine case in zona, curte mare, perfect pentru relaxare si LINISTE. - Teren de 800mp, (lungime 34 metri, latime 24 metri aproximativ) - garaj mare de 2 masini (lungime 8 metri X latime 7,5 metri) - terasa mare deschisa, cu baie, tv, bucatarie, chiuveta, ...

2338 EUR/m2 | 80 m2

Coltau, Maramures

Casa batraneasca in Casin, 3200 mp
2

Casa batraneasca in Casin, 3200 mp

Casa batraneasca la strada principala in Casin, 3200 mp suprafata totala, gradina generoasa, casa tip grajd de 100mp, beci, bucatarie, cadastru facut, se poate vinde oricand. Pret 25 euro mp negociabil, 75.000 euro. Pentru detalii sunati la '

750 EUR/m2 | 100 m2

Casin, Bacau

Proprietate cu 2 case, livadă, vie și teren 1450 mp
10
1

Proprietate cu 2 case, livadă, vie și teren 1450 mp

Vând proprietate situată în satul Doba, comuna Pleşoiu, într-o zonă liniștită, la aproximativ 20 de minute de Slatina. Detalii proprietate: Casă principală compusă din 4 camere + hol A doua casă mai mică: 2 camere + beci Teren total: 1450 mp Curte spațioasă + grădină Livadă cu pomi fructiferi Vie Utilități ...

27 EUR/m2 | 1,450 m2

Doba, Olt

Vand casa Ianca sau schimb cu un apartament in braila
5

Vand casa Ianca sau schimb cu un apartament in braila

Bună ziua vand casa in Ianca Jud Brăila sau schimb cu un apartament in braila acest anunț este pentru cei care doresc sa faca un schimb cu o casa la tara Pentru mai multe informati bas ruga sa ma contactati aici cu un mesaj

8 EUR/m2 | 1,000 m2

Centru , Ianca, Braila

Vând casă în Țebea la 7km de mun Brad
5
5

Vând casă în Țebea la 7km de mun Brad

Vând casa in sat Țebea comuna Baia de Criș la doar 7 km de municipiul Brad. Casa se afla pe valea Caraciului. Drumul pana la casa este asfaltat. Casa este recent renovata, Este compartimentata astfel : -2 dormitoare mari -1 salon mare -1 bucatarie -1 baie mare -1 hol spatios -1camara Geamuri ...

475 EUR/m2 | 100 m2

Tebea, Hunedoara

Casa în construcție de vânzare
5
1

Casa în construcție de vânzare

Se vinde casă în construcție situată în Comuna Băneasa, într-o zonă liniștită, cu priveliște deschisă. Construcție solidă din beton și BCA, cu compartimentare deja realizată, ideală pentru a fi finalizată și amenajată după propriul gust. Proprietatea este împrejmuită, cu acces din drum. Utilități disponibile: ...

21 EUR/m2 | 635 m2

Baneasa, Galati

Casa Ocna Mures 90450 euro
4
2

Casa Ocna Mures 90450 euro

Casa este construita in anul 1970, situata pe strada Memorandumului, nr 94 si are 72 mp suprafata utila, 1000 mp teren. Utilitati: - curent electric - apa - gaz - racordata la canalizare. Este locuibila, are bucatarie, baie functionala, camara, 2 camere, hol (nelocuita de 14 ani). Toate taxele sunt ...

1256 EUR/m2 | 72 m2

Ocna Mures, Alba

Promovat
Proprietate cu potențial investițional   casă + teren generos 2.700 mp
6
1

Proprietate cu potențial investițional casă + teren generos 2.700 mp

Casă de vânzare cu teren generos - Șerbănești, jud. Suceava. Se oferă spre vânzare casă în stare bună, cu toate utilitățile necesare, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță, într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare alături de cei dragi. Suprafață casă: ...

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

Schimb casa de vacanta în bodrogu vechi, rezervația naturală lunca Mureșului
8
28

Schimb casă de vacanță în bodrogu vechi , judetul Arad,2300 mp,sute de pomi fructiferi, zonă liniștită,ideală pentru pescuit și drumeții cu similar în zona Lugoj, Buziaș, Timișoara...unde se pot creste albine

800 EUR/m2 | 50 m2

Bodrogu Vechi, Arad

Casă 3 camere de vânzare Sat Mihai Viteazu Județul Cluj
9
1

Casă 3 camere de vânzare Sat Mihai Viteazu Județul Cluj

Vând casă în satul Mihai Viteazu din Judetul Cluj. Aceasta are 80mp cu2 dormitoare, 1 living spațios, bucătărie, hol, baie, cămară debara, bucătărie de vară cu foișor și beci. Casa dispune de încălzire centrală pe gaz cu instalație din cupru, aceasta este izolată cu polistiren de 10 cm, iar acoperișul ...

1688 EUR/m2 | 80 m2

Mihai Viteazu, Cluj

Casa de vanzare in Husasau de Tinca - jud. Bihor
3
1

Casa de vanzare in Husasau de Tinca - jud. Bihor