Case si vile de vanzare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Companii Incalzire: Gaz Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa de vanzare/Craiova/str Raului
11

Casa de vanzare/Craiova/str Raului

Casă spațioasă P+E+M de vânzare în Craiova – ideală pentru familie sau investiție Vă prezentăm un imobil deosebit, situat pe strada Râului nr. 40, în Craiova, perfect pentru cei care își doresc confort, spațiu generos și multiple posibilități de utilizare. Proprietatea este construită pe un teren de ...

1463 EUR/m2 | 270 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Casa  Faleza Nord
10
1

Casa Faleza Nord

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o casa din anul 1920 din caramida cu 5 camere cu o suprafata utila de 95mp si un teren de 323 mp cu deschiderea de 13mp.Casa este racordata la toate utilitatile si necesita renovare . Imobilul are certificat de Urbanism Pentru mai multe detalii va rugam ...

3379 EUR/m2 | 124 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Duplex cu 3 camere, 82mp, parcare,  350mp teren, Zona Livezeni
13

Duplex cu 3 camere, 82mp, parcare, 350mp teren, Zona Livezeni

TLB Imobiliare oferă spre vânzare case noi tip duplex, situate în Livezeni, zonă rezidențială, cu panoramă, în apropiere de Târgu Mureș. Proprietățile sunt amplasate într-un cartier modern, cu drum asfaltat de 12 m lățime și iluminat stradal, oferind confort și acces facil. Prețuri: 112.000 € + TVA ...

1366 EUR/m2 | 82 m2

Livezeni, Mures

Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
3

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex modern cu 4 camere | Eficient energetic | Sacalaz
10

Duplex modern cu 4 camere | Eficient energetic | Sacalaz

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu dotări premium și eficienta energetica ridicată, situat în Sacalaz, foarte aproape de sala de sport, Lidl etc. Construit cu atenție la detalii și echipat pentru confort, economie și autonomie energetica. Situat pe etaj, amplasat pe un ...

1525 EUR/m2 | 80 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
COM 0% Vila cu design inedit in cartier Belvedere | Dumbravita
20
1

District Real Estate vă propune spre vânzare, în exclusivitate, o vilă superbă situată în cartierul Belvedere din Dumbrăvița. Imobilul are o suprafață utilă de 204 mp și un teren de 769 mp. Proiectul casei oferă multă lumină naturală, suprafețe deschise generoase și o delimitare foarte bine gândită ...

2696 EUR/m2 | 204 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
De vanzare duplex in Mosnita Noua Serena 3 119000 euro
3
5

De vanzare duplex in Mosnita Noua Serena 3 119000 euro

De vanzare duplex in Mosnita Noua Serena 3, pe parter, 250mp teren, 74 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, 2 dormitoare, baie, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 119000 euro negociabil

1608 EUR/m2 | 74 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De vanzare casa single in Dumbavita-Giarmata Vii, in sat la asfalt 160000 euro
9
2

De vanzare casa single in Giarmata Vii, in sat, la asfalt, cu toate utilitatile . Imobilul are o suprafata de 130 mp si teren de 450 mp. Constructia este de caramida. Este compus din bucatarie, 2 bai, 3 camere, terasa. Este finisata cu finisaje de calitate, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, ...

1231 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil
2

De vanzare duplex in Giroc 205000 euro negociabil

De vanzare duplex in Giroc , parter si etaj, 320mp teren, 130 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, 3 dormitoare, 1 birou, 3 bai, balcon, terasa, aproape de drum asfaltat, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 205000 euro negociabil finalizare iulie ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

De vanzare duplex în Mosnita Nouă aproape de Mega Image si Lidl 172000 euro negociabil
10

De vanzare duplex în Mosnita Nouă, aproape de Mega Image, si statie de autobuz, Parter+Etaj, suprafață teren 275 mp, suprafață utilă 115 mp, compartimentare astfel: la parter: bucătărie spațioasă, living cu acces pe terasă, baie cu duș; la etaj: 3 dormitoare, baie generoasă cu cadă și cu duș. Sunt incluse ...

1496 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa tip Parter 23 August
5
2

Casa tip Parter 23 August

Agentia imobiliara Alice Imob vă propune spre vanzare casa tip Parter, zona 23 August( ION Heliade Radulescu), in suprafata construita de 52 mp, situata pe un teren de 104mp, cu o deschidere de 13,29ml, racordata la utilitati -curent electric, retea apa, canalizare, gaze. Constructia este din caramida, ...

1210 EUR/m2 | 52 m2

Buzau, Buzau

Casa Scheia Str. Nicolae Aritonovici Intravilan
2

Casa Scheia Str. Nicolae Aritonovici Intravilan

Casa Scheia Str. Nicolae Aritonovici la roșu acoperita cu Linda neagra fântână făcută 10 ari 20 50 curent la poarta cu aviz obținut de racordare in curs de asfaltare . Casa are 240mp parter hol,living bucătărie baie două dormitoare. Etaj 4 dormitoare dresing hol și baie . Preț:116000 euro neg. Tel: ...

483 EUR/m2 | 240 m2

Scheia, Suceava, Suceava

Duplex,C.Columb-Dumbravita, 230.000E
9
1

Duplex,C.Columb-Dumbravita, 230.000E

IMODIVERS--2 x Jumatate Duplex, 115mp construiti, 98 mp Utili, 311mp 623mp, P+1E, 4 camere, 3 bai, dressing, bucatarie, 2 terase, interior la rosu, constructie 2023, 230.000E unitate individuala ( 245.000E- interior la gri, 260.000E -la cheie ) Utilitati racordate si achitate.

2347 EUR/m2 | 98 m2

Dumbravita, Timis

Vând casa p+m in Oncea, Oradea
10
1

Vând casa p+m in Oncea, Oradea

PROPRIETAR, vand casa din cărămidă porotherm din anul 2010 pe 2 nivele in cartierul Oncea, Oradea. Zona e foarte ușor accesibilă, într-un cartier nou și liniștit. Parterul e compus din1 hol, 1 living generos, 1 baie, 1 hol, încă 1 baie cu spălătorie, 1 dining, 1 bucătărie. Mansarda e compusă din 3 dormitoare, ...

1000 EUR/m2 | 170 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Vand casa in Zadareni ID:RH-37250-property
17
4

Vand casa in Zadareni ID:RH-37250-property

Oportunitate rară teren generos + casă, poziție excelentă în Zădăreni (zona Primăriei) Vă propun spre vânzare o proprietate cu potențial real, situată în Zădăreni, pe strada Primăverii una dintre cele mai apreciate zone ale localității, liniștită și ferită de traficul intens, dar foarte aproape ...

460 EUR/m2 | 150 m2

Zadareni, Arad

Promovat
 Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €
7
2

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | 180.000 €

Casă de vânzare Sâncraiu de Mureș | 120 mp | renovată complet 2025 | încălzire în pardoseală | 180.000 € Descriere: Se oferă spre vânzare o casă modernă, complet renovată în 2025, situată în Sâncraiu de Mureș, Str. Mureșului, într-o zonă foarte bine poziționată, cu acces rapid la magazine, stație de ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

central, Targu Mures, Mures

Casă Breaza central cu un mare cireș alb pentru dulceață!
10
23

Casă Breaza central cu un mare cireș alb pentru dulceață!

O locuință care-ți conferă liniște și te încarcă de energie pozitivă! Casă la strada principală, poziție excelentă, aproape de unitățile administrative, de învățământ, comerciale; 872 mp teren aferent, ultra suficient (inclusiv pentru diverse extinderi). Posibilitate de mansardare.

1333 EUR/m2 | 90 m2

Breaza, Prahova

Casa+teren Vinga de vânzare
4

Casa+teren Vinga de vânzare

Vă propun casă mică cu 2 încăperi din cărămidă solidă,teren 300 mp acces auto ,toate utilitățile pe stradă ,gaz ,apă,curent ,canalizare ,în Vinga 30km de Timisoara și 20 km de Arad ,Preț ,29000euro.Tel.0742143679.

967 EUR/m2 | 30 m2

Vinga, Arad

Casa 30km de Timisoara de vânzare
19

Casa 30km de Timisoara de vânzare

Vă propun spre vânzare ,casă solidă de cărămidă la 30 km de Timișoara și 20 km de Arad ,în Vinga vatra veche ,toate utilitățile la stradă ,gaz,canalizare ,apă ,curent ,3 camere ,bucătărie ,loc de baie ,placă turnată de beton se poate mansarda ,fundație solidă de beton cu piatra 1.5m,anexe ,garaj ,magazie ...

570 EUR/m2 | 100 m2

Vinga, Arad

Casa Vinga de vânzare
17

Casa Vinga de vânzare

Vă propun spre vânzare casă de cărămidă construită în 1984 cu fundație de piatra cu beton de 1.5 m ,casa este solidă are turnata placă de beton se poate mansarda ,sânt 3 camere ,hol ,bucătărie cu geam și loc de baie ,utilitățile în fața casei ,gaz,canalizare ,apă și curent ,teren total 600mp front 18 ...