Vând casă în Petrești Alba
8
5

Vând casă în Petrești Alba

Vand casă generoasa cu gospodarie, ideală pentru familie, situată într-o zonă liniștită din Petrești, la doar câteva minute de Sebes Alba. Proprietatea oferă spații primitoare decomandate și o grădină superbă cu pomi fructiferi. Locație: Petrești, jud. Alba Casă individuală renovata 2015 S+P+M Suprafață ...

960 EUR/m2 | 177 m2

Petresti, Alba

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa vanzare Cugir
4
3

Casa vanzare Cugir

Casa de vanzare in cartier Suseni. Casa are un teren generos de peste 1000 mp. Casa principala este compusa din: 4 camere, baie, 2 holuri si o camara. Din casa principala se face accesul in pod. In curtea proprietatii mai este o casa secundara folosita ca bucatarie de vara. Din bucatarie se poate accesa ...

938 EUR/m2 | 80 m2

Cugir, Alba

Casă de vânzare Roșia Montană, Jud.Alba
8
10

Casă de vânzare Roșia Montană, Jud.Alba

Vând casă în Roșia Montană, județul Alba, în zona Valea Nanului, zona foarte liniștită. Fara utilitați(fara curent si fara apă).Casa este tencuita doar pe exterior ,în interior nu este tencuita).Preț 10 000 euro negociabil .Pt.mai multe detalii sunați la numărul de telefon

120 EUR/m2 | 75 m2

Rosia Montana, Alba

Cabana  zona   Botesti
9
57

Cabana zona Botesti

Casa de vacanta din lemn cu geamuri din termopan si usi din termopan ,locatie superbă departe de stresul si agitatia orasului cu 2 dormitoare ,living ,2 bai , bucatarie separată, izolata in interior cu vata de sticla si cu rigips ,livada pomi fructiferi , livada nuci , fantana proprie cu bazin de apa ...

1000 EUR/m2 | 50 m2

Campeni, Alba

Viorel
10
1

Viorel

Vând vilă cu trei dormitoare, două livinguri, birou, trei băi, bucătărie, beci, pod, teren 800mp, panouri fotovoltaice, panouri apă caldă

563 EUR/m2 | 320 m2

Abrud, Alba

Proprietate deosebita de vinzare in centrul orasului Sebes
8
2

Proprietate deosebita de vinzare in centrul orasului Sebes

În inima orașului Sebeș (Mulbach)va oferim spre vinzare o proprietate deosebită, compusă din 2 case situate pe un teren de694 mp ideală pentru locuința , cit și investiție Prima casă dispune de cinci camere luminoase 1 bucătărie și două băi! Curtea și grădina sunt frumos amenajate cu flori,vița de vie ...

576 EUR/m2 | 694 m2

Centru, Sebes, Alba

Vând casă cartier Orizont
10

Vând casă cartier Orizont

Vând casă 4 camere+living.: -incalzire în pardoseală -șemineu cu lemne cu degajare căldură pe etaj -supraveghere video -gazo+sistem Irigații -pivniță -puffer Se vinde parțial mobilată.

1297 EUR/m2 | 185 m2

Alba Iulia, Alba

vand casa comuna sugag
4
14

vand casa comuna sugag

Vind casa comuna Sugag , suprafata si constructie 274m2, pret negociabil .

142 EUR/m2 | 274 m2

Sugag, Alba

Se vinde !!! In Luncile Prigoanei, com. Sugag, jud. Alba 1

Se vinde !!! In Luncile Prigoanei, com. Sugag, jud. Alba

De vanzare casa de vacanta in Luncile Prigoanei, jud. Alba. Parter living, bucatarie, camara si baie cu cabina de dus. La mansarda 3 dormitoare si o baie. Doua dormitoare au balcon. La subsol este o camera ( dormitor). In curte este un foisor cu soba, gratar si cuptor de paine ( pizza)

42500 EUR/m2 | 4 m2

Tau Bistra, Alba

Casa si Teren in Alba Iulia in spatele Bazinului Olimpic
10
1

Casa si Teren in Alba Iulia in spatele Bazinului Olimpic

Proprietar Vând Căsuță amprenta la sol 70 mp și Teren suprafață de 2000 mp deschidere la drum 18 m Pe teren se găsește și o livadă de pomi fructiferi. Toate utilitățile ( apa,canalizare,gaz,curent,internet,) Zona foarte frumoasa Casa necesită renovare Stadă Asfaltată

5714 EUR/m2 | 70 m2

Cetate, Alba Iulia, Alba

Casa de vanzare Mihalt-Obreja
10

Casa de vanzare Mihalt-Obreja

Casa de vanzare in Mihalt - Obreja ( 23 km de Alba iulia) compusa din doua corpuri de cladire. Primul corp , din caramida, are suprafata construita de 97 mp si este format din trei camere decomandate, camara, hol cu o suprafata generoasa si beci,- confortul termic realizandu-se cu ajutorul sobelor de ...

556 EUR/m2 | 160 m2

Mihalt, Obreja, Alba

Vând casă de locuit.
9
1

Vând casă de locuit.

Vând casă individuală, locuibilă în com.Mihalt sat Cistei construită pe o parcelă de 1300 m p, împrejmuită, intravilan. Suprafața utilă fiind de 146 m p, compusă din 4 camere, bucătărie,hol, cămară, baie, pivniță având toate utilitățile gaz, curent, apa, canalizare. Casa dispune de curte, gradina , fântână ...

527 EUR/m2 | 146 m2

Cistei, Alba

Vand casa de caramida la rosu si 3765mp teren intravilan - Valea Ariesului, AB
8
3

Proprietar vand casa de caramida [la rosu - 147mp, 88mp amprenta la sol, parter(living, hol, bucatarie, camara, camera tehnica) + etaj(2 dormitoare, baie, hol)] cu 3765mp teren intravilan [94 ml deschidere directa la DN75 Turda - Campeni] situata pe Valea Ariesului, in loc. Manastire, com. Lupsa, jud. ...

544 EUR/m2 | 147 m2

Manastire, Alba

Casă de vânzare în Sebeș județ Alba.
10
2

Casă de vânzare în Sebeș județ Alba.

Casă de vânzare în Sebeș :subsol,parter și etaj -parter:living mare,bucătărie,baie,2 holuri - etaj:3 dormitoare,baie -subsol:pivniță Se vinde parțial mobilată Telefon:

906 EUR/m2 | 160 m2

Sebes, Alba

Vand casa individuala 4 camere 3 bai
1
1

Vand casa individuala 4 camere 3 bai

Casă modernă de vânzare confort, spațiu și lumină naturală Proprietar vând locuință complet utilată, ideală pentru o familie care caută confort, funcționalitate și un spațiu bine compartimentat într-o zonă liniștită. Detalii imobil: 3 dormitoare spațioase perfecte pentru odihnă și relaxare 3 ...

2180 EUR/m2 | 122 m2

Cetate, Alba Iulia, Alba

Casa de vanzare în Vinerea (Cugir)
10
2

Casa de vanzare în Vinerea (Cugir)

Vand casa în Vinerea (Cugir ), zona linistita și centrala. Construcție solida din cărămidă cu o suprafață utila de 77 mp, anexe de 110 mp pe un teren în suprafață totală de 526 mp. Compartimentare: parter 2 camere spațioase, Bucătărie mobilata , Camară Baie cu vana Hol generos Scări marmura către ...

1390 EUR/m2 | 77 m2

Vinerea, Alba

Vând casă în Razboieni-Cetate
5
2

Vând casă în Razboieni-Cetate

Descriere Persoană fizică ofer spre vânzare casă în Razboieni-Cetate,judAlba. Casa plus grădină în total 864mp. Casa are 125mp și este compusă din două camere,veranda,bucatarie,spațiu pentru baie,cămară,beci și magazie. În curte se afla construita și o bucătărie de vară,cămară și garaj. Casa este izolată ...

113 EUR/m2 | 864 m2

Razboieni-Cetate, Alba

Casă și teren de vânzare
6
3

Casă și teren de vânzare

Casă locuibilă + teren 5400 mp in Valea Lungă, Alba Preț: 70.000 euro Proprietate rurală excelentă, perfectă pentru locuință, casă de vacanță, investiție sau parcelare! Teren: 5400 m intravilan, se poate parcela Deschidere la 2 străzi, acces facil din două direcții Casă construită în 1960, ...

824 EUR/m2 | 85 m2

Valea Lunga, Alba

Casa D+P+1 cu 2 Garaje 2 Terase Teren 925 mp. Finisata si automatizata CETATE aproape Kaufland
10
1

Vand Casa D+P+M finisata la cheie, construita in 2012, cu 2 terase foarte mari de cate 35 mp. fiecare, un GARAJ dublu de 80 mp pentru 2 masini gresiat, izolat, incalzit si dotat, o curte mare cu gazon, gradina si livada, o FILIGORIE mare cu Set Gradina cu Masa, Banci si Scaune, GRATAR de Piatra, GAZON ...

1696 EUR/m2 | 280 m2

Alba Iulia, Alba

Cabană de Vînzare
5
9

Cabană de Vînzare

Vînd Cabană La ȘUREANU. LUNCILE PRIGOANEI, la 5 km. de Domeniul Schiabil Șureanu. Suprafața utilă 140mp. 2 băi , living spațios de 70 mp. pivniță , 4 dormitoare ,din lemn. Izolată interior exterior. Dispune de 1 centrală pe GPL.Șemineu în living Anexe exterioare generoase. Posibilitate de amenajare ...

929 EUR/m2 | 140 m2

Curmatura, Alba

Cabana duplex an luncile prigoanei domeniul schiabil SURIANU
10
4

Cabana compusa din4 dormitoare2 sufrageri 2 bucatari micicu apa curenta si canalizare2 bai cu wc. Antro cabana ancalzire centrala pe curent si semineu an cealalta ancalzire pe teracote cu lemne .Pentru bai si bucatariii apa calda se ancalzeste cu boilere electrice. .An curte o bucatarie cu soba ptr gatit ...

1250 EUR/m2 | 120 m2

Sugag, Alba

Salvează căutarea