Promovat
Complex turistic în Munții Apuseni  3 clădiri (cabane), 10 camere, teren 3740 mp
8
2

Complex turistic în Munții Apuseni 3 clădiri (cabane), 10 camere, teren 3740 mp

O oportunitate rară în inima Munții Apuseni, la doar 6 km de Câmpeni și 35 km de Arieșeni. Proprietate compusă din 2 cabane complet mobilate + 1 sală spațioasă, ideală atât pentru locuință de familie, cât și pentru închiriere turistică. Se poate locui imediat sau folosi direct ca afacere în turism. ________________________________________ ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Botesti (Campeni), Alba

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Partos
5

Casa de vanzare Partos

Casa de vânzare Alba Iulia ,Partos.Casa la gri,230 mp utili,teren 480 mp.Casa conține 3 dormitoare,un dressing,2 bai,living ,bucătărie,debara,garaj 40 mp demisol.

478 EUR/m2 | 230 m2

Partos, Alba Iulia, Alba

casa individuală de vânzare
5

casa individuală de vânzare

Va propun spre achiziție o casa individuală , spațioasă situată intr-o zonă rezidențială liniștită. Proprietatea beneficiază de o suprafață de aproximativ 327 mp, oferind posibilitatea de amenajare unei grădini de legume, loc de relaxare sau altor proiecte personale. Casa cu o suprafață de 138 mp dispune ...

1449 EUR/m2 | 138 m2

Orizont, Alba Iulia, Alba

vind casa Sebes - Alba
3
2

vind casa Sebes - Alba

Se vinde casa spatioasa si bine intretinuta , situata intr o zona linistita si centrica. Suprafata utila de 285m2 , nr camere 5 , 1 baie , Bucatarie , curte si gradina de 957 m2 , garaj si 70,5 m2 anexe .

877 EUR/m2 | 285 m2

Sebes, Alba

Casă de vânzare Roșia Montană, Jud.Alba
8
8

Casă de vânzare Roșia Montană, Jud.Alba

Vând casă în Roșia Montană, județul Alba, în zona Valea Nanului, zona foarte liniștită. Fara utilitați(fara curent si fara apă).Casa este tencuita doar pe exterior ,în interior nu este tencuita).Preț 10 000 euro negociabil .Pt.mai multe detalii sunați la numărul de telefon

120 EUR/m2 | 75 m2

Rosia Montana, Alba

Casă de vânzare Ocna Mureș
6
3

Casă de vânzare Ocna Mureș

Imobilul este în Ocna Mureș !!! Este aproape de Băile Sărate , într-o zonă liniștită. Suprafață totală 1200 mp. Imobilul spațios construit din cărămidă are un living spațios , 2 dormitoare , bucătărie, baie, cămară alimente, terasă, pod. Casa este complet utilată și mobilată, parchet fag, termopane. ANEXE ...

600 EUR/m2 | 100 m2

Alba Iulia, Alba

Casa Ocna Mures 90450 euro
4
2

Casa Ocna Mures 90450 euro

Casa este construita in anul 1970, situata pe strada Memorandumului, nr 94 si are 72 mp suprafata utila, 1000 mp teren. Utilitati: - curent electric - apa - gaz - racordata la canalizare. Este locuibila, are bucatarie, baie functionala, camara, 2 camere, hol (nelocuita de 14 ani). Toate taxele sunt ...

1256 EUR/m2 | 72 m2

Ocna Mures, Alba

Casă de vânzare- Daia Română
2
1

Casă de vânzare- Daia Română

Ofer spre vânzare casă cu etaj în centrul comunei La parter: -2 camere -baie -bucătărie -pivniță La etaj: -3 camere -baie neamenajată -cămară Anexe + grădină mare Numere de contact: -

500 EUR/m2 | 200 m2

Daia Romana, Alba

Casa de vanzare Avram Iancu
4
9

Casa de vanzare Avram Iancu

Se vinde casa Avram Iancu. Casa construită din lemn, situata in centru comunei Avram Iancu. Are o suprafata de 110 mp, compusa din 5 camere, 1baie, debara. Teren 650mp. Nr .

455 EUR/m2 | 110 m2

Avram Iancu, Alba

Casa de vanzare in Oarda Alba spatioasa si intr o zona foarte linistita.Merita vazuta
7

Casa de vanzare, pretabila pentru doua famili daca se doreste, in Oarda de Sus Alba Iulia, la 6 km de cetatea Carolina. Casa este foarte luminoasa , spatioasa ,situata intr o zona foarte linistita. Compusa din parter: salon ,bucatarie, baie si camera tehnica; etaj- Salon, hol, doua bai, bucatarie ,camara, ...

1750 EUR/m2 | 200 m2

Oarda, Alba

Vila de vanzare in Oarda de Sus pentru iubitori de natura si liniste
9

Casa de vanzare, pretabila pt doua famili ,daca se doreste ,in Oarda de Sus la 6 km de cetatea Carolina. Cu o terasa pretioasa ,intr un loc linistit, in plina natura se vinde aceasta casa superba , cu tot ce este in ea: mobila ,televizoare ,masina de spalat rufe ,masini de spalat vase, dulapuri in pereti. ...

1591 EUR/m2 | 220 m2

Oarda, Alba

Vând casă cartier Orizont
10

Vând casă cartier Orizont

Vând casă 4 camere+living.: -incalzire în pardoseală -șemineu cu lemne cu degajare căldură pe etaj -supraveghere video -gazo+sistem Irigații -pivniță -puffer Se vinde parțial mobilată.

1297 EUR/m2 | 185 m2

Alba Iulia, Alba

Casă de vânzare în Sebeș județ Alba.
10
2

Casă de vânzare în Sebeș județ Alba.

Casă de vânzare în Sebeș :subsol,parter și etaj -parter:living mare,bucătărie,baie,2 holuri - etaj:3 dormitoare,baie -subsol:pivniță Se vinde parțial mobilată Telefon:

906 EUR/m2 | 160 m2

Sebes, Alba

Casă modernă de vânzare
10
3

Casă modernă de vânzare

Casă modernă de vânzare 121 mp utili, teren 333 mp, renovată integral, dotări premium Localizare: Alba Iulia An construcție: 2017 Renovare completă: 2021 Suprafață utilă: 121 mp Teren: 333 mp Stare: Dotata si utilata complet, gata de mutare Descriere generală Se vinde o casă modernă, ...

1926 EUR/m2 | 121 m2

Alba Iulia, Alba

Se vinde !!! In Luncile Prigoanei, com. Sugag, jud. Alba 1

Se vinde !!! In Luncile Prigoanei, com. Sugag, jud. Alba

De vanzare casa de vacanta in Luncile Prigoanei, jud. Alba. Parter living, bucatarie, camara si baie cu cabina de dus. La mansarda 3 dormitoare si o baie. Doua dormitoare au balcon. La subsol este o camera ( dormitor). In curte este un foisor cu soba, gratar si cuptor de paine ( pizza)

42500 EUR/m2 | 4 m2

Tau Bistra, Alba

grajd, cabană din lemn
4

grajd, cabană din lemn

vând grajd foarte puțin folosit din grinzi pe 10cm cu acoperiș din tablă, lemnul poate fi folosit și pentru o cabană. 6*5m plus 2m prelungire din scânduri

57 EUR/m2 | 40 m2

Albac, Alba

Calitate Premium și Eficiență sub Pragul Pieței din Orizont.COMISION  ZERO CUMPARATOR!
3

Calitate Premium și Eficiență sub Pragul Pieței din Orizont.COMISION ZERO CUMPARATOR!

PROIECT EXCLUSIV Standard Rezidențial în Alba-Miceșt-Orizont.COMISION  ZERO CUMPARATOR! Agenția Imobiliară Citadela prezintă în regim de Exclusivitate un nou ansamblu rezidențial situat în zona -Alba Micești, conceput pentru cumpărătorul informat, care analizează piața prin prisma raportului calitate-preț-poziție. Într-un ...

1609 EUR/m2 | 110 m2

Alba Iulia, Alba

Casă de vanzare cu 4 camere in Blaj -Petrisat
7
5

Casă de vanzare cu 4 camere in Blaj -Petrisat

Casa de vanzare cu 4 camere, bucătărie, baie, camara si pivniță. Constructia este situata pe un teren de 714 mp. Oferă posibilitate pentru grădinărit sau relaxare. Se poate achizitiona si cu credit . Proprietatea include o bucătărie de vară, anexe gospodăresti și beneficiază de toate utilitățile: ...

908 EUR/m2 | 98 m2

Blaj, Alba

Casa de vanzare in Bucium pe Transapuseana
3
6

Casa de vanzare in Bucium pe Transapuseana

Ofer casa de vanzare in localitatea Bucium sat la strada principala pe traseul Transapuseana Mai multe detalii la nr de tel: (

55 EUR/m2 | 330 m2

Bucium-Sat, Alba

vand casa comuna sugag
4
13

vand casa comuna sugag

Vind casa comuna Sugag , suprafata si constructie 274m2, pret negociabil .

142 EUR/m2 | 274 m2

Sugag, Alba

Casa si Teren in Alba Iulia in spatele Bazinului Olimpic
8
1

Casa si Teren in Alba Iulia in spatele Bazinului Olimpic

Proprietar Vând Căsuță amprenta la sol 70 mp și Teren suprafață de 2000 mp deschidere la drum 18 m Pe teren se găsește și o livadă de pomi fructiferi. Toate utilitățile ( apa,canalizare,gaz,curent,internet,) Zona foarte frumoasa Casa necesită renovare Suntem deschiși și la schimb cu apartament și d ...

5714 EUR/m2 | 70 m2

Cetate, Alba Iulia, Alba

Casa de vânzare
2
5

Casa de vânzare

Casa familiei noastre este de vânzare. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să sunați la numărul de mai jos.

94 EUR/m2 | 1,174 m2

Aiudul de Sus, Alba

Casa vanzare Cugir
4
3

Casa vanzare Cugir

Casa de vanzare in cartier Suseni. Casa are un teren generos de peste 1000 mp. Casa principala este compusa din: 4 camere, baie, 2 holuri si o camara. Din casa principala se face accesul in pod. In curtea proprietatii mai este o casa secundara folosita ca bucatarie de vara. Din bucatarie se poate accesa ...

938 EUR/m2 | 80 m2

Cugir, Alba

Proprietate deosebita de vinzare in centrul orasului Sebes
4
1

Proprietate deosebita de vinzare in centrul orasului Sebes

În inima orașului Sebeș (Mulbach)va oferim spre vinzare o proprietate deosebită, compusă din 2 case situate pe un teren de694 mp ideală pentru locuința , cit și investiție Prima casă dispune de cinci camere luminoase 1 bucătărie și două băi! Curtea și grădina sunt frumos amenajate cu flori,vița de vie ...

793 EUR/m2 | 694 m2

Centru, Sebes, Alba

 Casa moderna de vanzare - Proprietar
10
7

Casa moderna de vanzare - Proprietar

Ofer spre vânzare o proprietate deosebita situată în Alba Iulia, ideală pentru o familie care își dorește confort, siguranță și liniște.Casa dispune de de o suprafață utilă de 256 mp, fiind compartimentată astfel : La parter se află un living generos, o bucătărie complet utilată, un birou și o baie spațioasă ...

1318 EUR/m2 | 258 m2

Ampoi 3, Alba Iulia, Alba

Casa de vanzare in Abrud. Tel.   .
10
1

Casa de vanzare in Abrud. Tel. .

Vand casa compusa din 2 dormitoare, sufragerie, bucatarie, baie, camara, scari interioare, hol, terasa, doua intrari, grajd +fanar, suprafata totala a terenului este de 8000 mp. .

683 EUR/m2 | 120 m2

Abrud, Alba

Casa de vanzare Aiud(Hepat)- 130 000 euro
10
6

Casa de vanzare Aiud(Hepat)- 130 000 euro

Casa de vanzare situata pe strada Valea Lupului(Hepat), nr 52, Aiud, jud Alba. Casa este la rosu, avand suprafata desfasurata de 324 mp impartiti pe 3 nivele(S+P+M); suprafata la sol este de 108 mp. Suprafata totala a terenului(casa+curte) este de 540 mp. Diferenta de 240 mp sunt in concesiune. Anul ...

241 EUR/m2 | 540 m2

Aiud, Alba

Vand casa, curte si gradina cu magazie
9
5

Vand casa, curte si gradina cu magazie

Vand casa, curte si gradina cu magazie Casa este situata in urban (Vinerea, Cugir jud. Alba) si are o suprafata de 39 metri patrati. Suprafata intregului teren (casa, curte si gradina) este de 334 metri patrati. Facilitati: 1. unic proprietar 2. imobilul este intabulat cu drept de proprietate, dobandit ...

1026 EUR/m2 | 39 m2

Vinerea, Alba

Vând casă în Abrud, jud. Alba
9
6

Vând casă în Abrud, jud. Alba

Vând casă P+ M în orașul Abrud, județul Alba. Casa se află pe strada Octavian Goga, nr. 22, are 55 mp construiți și un teren de 100 mp, anexe: cameră centrală termică (bucătărie de vară), lemnărie, garaj cu acces din spatele proprietății. Compartimentarea parterului clădirii este următoarea : hol, salon ...

463 EUR/m2 | 160 m2

Central, Abrud, Alba

Casa cu gradina 25

Casa cu gradina

Casa are suprafata de 130mp iar gradina 1660mp Casa este compusa din 3 camere 2 holuri bucatarie camara baie pivnita ,atelier . Centrala pe gaz, partial termopane . Este racordata la canalizare. Se afla aproape de oras, de scoala, gradinita. Se afla pe strada AXENTE SEVER(Fosta Viilor)nr. 30 oras ...

423 EUR/m2 | 130 m2

Blaj, Alba

Vând sau schimb cu ap+dif casă Micesti-Orizont,5 camere finisată
10
4

Proprietar vând sau schimb casă cu ap. 2-3 camere Alba-Iulia + diferență...se află în cartier Micesti pe strada Comarnic nr 11 pe un teren de 350 mp(teren liber in curte 260 mp)... Este o casă de p+m(inalt) cu 5 camere finisată și mobilat complet parterul cu mobila și electrodomestice noi... Are 160 ...

1156 EUR/m2 | 160 m2

Orizont, Alba Iulia, Alba

Vand casa de caramida la rosu si 3765mp teren intravilan - Valea Ariesului, AB
8
3

Proprietar vand casa de caramida [la rosu - 147mp, 88mp amprenta la sol, parter(living, hol, bucatarie, camara, camera tehnica) + etaj(2 dormitoare, baie, hol)] cu 3765mp teren intravilan [94 ml deschidere directa la DN75 Turda - Campeni] situata pe Valea Ariesului, in loc. Manastire, com. Lupsa, jud. ...

544 EUR/m2 | 147 m2

Manastire, Alba

Vind casa in Sebes str Calaras nr   45.       necesita renovare
7
1

Vind casa in Sebes str Calaras nr 45. necesita renovare

vind casa in sebes doua camere

900 EUR/m2 | 40 m2

Sebes, Alba

Imobiliare casa in rosu alba iulia  1000 mp  s+p+1+m  3 camere  locuibile 300 m  de poarta cetati
5
33

Imobiliare casa in rosu alba iulia 1000 mp s+p+1+m 3 camere locuibile 300 m de poarta cetati

ARE CURENT 380V CANALIZARE APA CURTE FATA SPATE GAZE CONSTRUCTIE IN ROSU PRET NEGOCIABIL 300 M POARTA CETATI LICEU ECONOMIC

10 EUR/m2 | 1,000 m2

Alba Iulia, Alba

Vând casă în Razboieni-Cetate
5
2

Vând casă în Razboieni-Cetate

Descriere Persoană fizică ofer spre vânzare casă în Razboieni-Cetate,judAlba. Casa plus grădină în total 864mp. Casa are 125mp și este compusă din două camere,veranda,bucatarie,spațiu pentru baie,cămară,beci și magazie. În curte se afla construita și o bucătărie de vară,cămară și garaj. Casa este izolată ...

113 EUR/m2 | 864 m2

Razboieni-Cetate, Alba

Viorel
10
1

Viorel

Vând vilă cu trei dormitoare, două livinguri, birou, trei băi, bucătărie, beci, pod, teren 800mp, panouri fotovoltaice, panouri apă caldă

563 EUR/m2 | 320 m2

Abrud, Alba

Casa de vinzare la tara
14
18

Casa de vinzare la tara

Casa de vinzare la tara se poate face cabana teren aferent 600 mp la 12 kilometri de Aiud

440 EUR/m2 | 50 m2

Ormenis, Alba

Cabană de Vînzare
5
9

Cabană de Vînzare

Vînd Cabană La ȘUREANU. LUNCILE PRIGOANEI, la 5 km. de Domeniul Schiabil Șureanu. Suprafața utilă 140mp. 2 băi , living spațios de 70 mp. pivniță , 4 dormitoare ,din lemn. Izolată interior exterior. Dispune de 1 centrală pe GPL.Șemineu în living Anexe exterioare generoase. Posibilitate de amenajare ...

929 EUR/m2 | 140 m2

Curmatura, Alba

Casa D+P+1 cu 2 Garaje 2 Terase Teren 925 mp. Finisata si automatizata CETATE aproape Kaufland
10
1

Vand Casa D+P+M finisata la cheie, construita in 2012, cu 2 terase foarte mari de cate 35 mp. fiecare, un GARAJ dublu de 80 mp pentru 2 masini gresiat, izolat, incalzit si dotat, o curte mare cu gazon, gradina si livada, o FILIGORIE mare cu Set Gradina cu Masa, Banci si Scaune, GRATAR de Piatra, GAZON ...

1696 EUR/m2 | 280 m2

Alba Iulia, Alba

Vand casa veche 80 mp si teren 1300 mp, zona ultra centrala   Teius
1

Vand casa veche 80 mp si teren 1300 mp, zona ultra centrala Teius

Persoana Fizica vand Casa Veche, 3 camere, renovabila sau demolabila de 80mp, plus teren intravilan (curte casa) de 1300 mp, zona ultra centrala, zona ZERO Teius, judetul Alba. Latimea frontului 14m. Terenul are toate utilitatile trase si poate fi o investitie excelenta pentru o afacere sau uz privat, ...

Teius, Alba

Casă de vânzare
9
5

Casă de vânzare

Se vinde proprietate situată în zona centru Alba Iulia în apropiere de Tribunal Primărie toate instituțiile financiare, școală chiar și piața agro alimentară. Este o locație potrivită pentru confortul locuinței cu funcționarea unor spatii de birouri. Zona în care este situată proprietatea oferă acces ...

1135 EUR/m2 | 200 m2

Alba Iulia, Alba

casa de vanzare Rahau
7
2

casa de vanzare Rahau

Casă de vânzare suprafață generoasă, preț avantajos Suprafață totală teren: 2.465 mp Casă + curte: 619 mp Preț: 95000 euro Proprietatea oferă un spațiu amplu, ideal pentru cei care își doresc liniște, intimitate și posibilitatea de a amenaja după propriul stil. Terenul generos oferă multiple ...

153 EUR/m2 | 619 m2

Rahau, Alba

Se vinde casă de vacanță cu vedere la munte în Valea Mănăstirii, Râmeți, județul Alba
10
5

Proprietatea se poate achiziționa ca locuință privată sau casă de vacanță în regim turistic (există deja în circuitul turistic). Casa dispune de piscină exterioară, grădină cu priveliște spre munte, foișor, grătar. Imobilul are suprafața utilă de 168mp, construit pe un teren de 551mp, fiind format din ...

863 EUR/m2 | 168 m2

Ramet, Alba

Casă de vânzare!
5
5

Casă de vânzare!

Vând casă în Câmpeni județul Alba complect utilată, construită și locuită din 2008. Pentru detalii vă rog să mă contactați in privat.

563 EUR/m2 | 320 m2

Campeni, Alba

Casa p+m Blaj Costache Negri
7

Casa p+m Blaj Costache Negri

Vând casă in Blaj cartier Costache Negri cu teren de 500m2 constructie p+m.Suprafața utila 190 m2.Casa dispune de hol,bucătărie mare,salon,cămară,4 dormitoare,2 băi,spatiu depozitare casa stărilor.Casa este tencuită manual interior,instalatia electrica aproape finalizată... .Pentru mai multe detalii ...

625 EUR/m2 | 200 m2

Blaj, Alba

Cabană de vinzare
5
7

Cabană de vinzare

vind cabană situată la 17 km de municipiul Alba Iulia în loc, Poiana Ampoiului construita in anul 2021pe structură de lemn cu izolație și rigips la interior ,terenul este de 550 mp mai multe det la tel.

587 EUR/m2 | 46 m2

Sard, Alba

Casa de vanzare in jud.Alba, Garbova de Jos
20
10

Casa de vanzare in jud.Alba, Garbova de Jos

De vanzare apartament cu suprafata de 55 mp, 3 camere, hol, bucatarie, 2 camari, beci betonat cu mai multe incaperi si pod, intr o cladire CFR, langa calea ferata si la aprox. 250 m de soseaua principala, la mijlocul distantel dintre Teius si Aiud, pe partea dreapta a soselei pe sensul de mers Teius- ...

174 EUR/m2 | 55 m2

Aiud, Alba

Vand casa individuala 4 camere 3 bai
1
1

Vand casa individuala 4 camere 3 bai

Casă modernă de vânzare confort, spațiu și lumină naturală Proprietar vând locuință complet utilată, ideală pentru o familie care caută confort, funcționalitate și un spațiu bine compartimentat într-o zonă liniștită. Detalii imobil: 3 dormitoare spațioase perfecte pentru odihnă și relaxare 3 ...

2180 EUR/m2 | 122 m2

Cetate, Alba Iulia, Alba

Casă și teren de vânzare
6
3

Casă și teren de vânzare

Casă locuibilă + teren 5400 mp in Valea Lungă, Alba Preț: 70.000 euro Proprietate rurală excelentă, perfectă pentru locuință, casă de vacanță, investiție sau parcelare! Teren: 5400 m intravilan, se poate parcela Deschidere la 2 străzi, acces facil din două direcții Casă construită în 1960, ...

824 EUR/m2 | 85 m2

Valea Lunga, Alba

vand casa  in Zlatna
5

vand casa in Zlatna

se vinde casa situata in zona ultracentrala in orașul Zlatna Are in componenta 5camere. o terasa in spate. bucătărie mai are 2 bai una pe fiecare nivel plus un garaj mare situat sub una din camere si o magazie cu2 întrări. Casa mai dispune de o curte cu întrare din strada principala si o gradina ...

600 EUR/m2 | 200 m2

Cetatea Bastionară Alba Carolina, Alba Iulia, Alba

Casa de vânzare Abrud
5
1

Casa de vânzare Abrud

Casa de vânzare în Abrud Compusa din 2 corpuri Corpul 2,baie și bucătărie Corpul 1,, 2 camere,hol,2 pivnițe Suprafața totală teren 265 mp Corpul 1, 50 mp Corpul 2, 37mp Mai multe detalii la numărul de telefon

196 EUR/m2 | 265 m2

Abrud, Alba

Salvează căutarea