Promovat
Complex turistic în Munții Apuseni  3 clădiri (cabane), 10 camere, teren 3740 mp
8
2

Complex turistic în Munții Apuseni 3 clădiri (cabane), 10 camere, teren 3740 mp

O oportunitate rară în inima Munții Apuseni, la doar 6 km de Câmpeni și 35 km de Arieșeni. Proprietate compusă din 2 cabane complet mobilate + 1 sală spațioasă, ideală atât pentru locuință de familie, cât și pentru închiriere turistică. Se poate locui imediat sau folosi direct ca afacere în turism. ________________________________________ ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Botesti (Campeni), Alba

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Teius
5

Casa de vanzare Teius

Casa de vânzare în Teiuș str.Principala, compusa din: 2 dormitoare, o sufragerie, baie, antreu, bucătărie, bucătărie de vara, pivniță si anexe gospodaresti, curte si grădină totul în suprafață de 1500mp. Casa are toate utilitatile(gaz, curent, apa, canal).

1056 EUR/m2 | 90 m2

Teius, Alba

Vand casa in Mihalt jud. Alba
1

Vand casa in Mihalt jud. Alba

Vand casa in localitatea Mihalt, zona centrala, casa + gradina 2587m , casa este locuibila, pentru detali ma puteti suna dupa ora 18 la nr. de tel.

1957 EUR/m2 | 46 m2

Oiejdea, Alba

Schimb casă în Centru Alba Iulia cu apartament 2-3 camere ( in funcție de suprafață) plus diferență
10
3

Casă de vânzare în Centru. Alba Mall 5 minute, ,centrul orașului la 7 minute de mers pe jos. Casa dispune de 3 camere, bucătărie, 2 băi, terasă acoperită, garaj, beci, cameră tehnică, bucătărie de vară, Mansardă înaltă neamenajată. Utilități: apă, gaz, canal, internet Suprafață teren: 398mp Suprafață ...

1377 EUR/m2 | 138 m2

Lipoveni, Alba Iulia, Alba

Casa de vanzare Bucerdea Grânoasa
1

Casa de vanzare Bucerdea Grânoasa

Casa de vanzare Bucerdea Grânoasa Strada Bisericii nr 12 1200 metrii patrati teren 3 camere 60 000 negociabil 1968

750 EUR/m2 | 80 m2

Bucerdea Granoasa, Alba

Casa de vanzare Blaj, Judetul Alba
1

Casa de vanzare Blaj, Judetul Alba

Casa de vanzare Blaj Strada Clujului 114 459 metrii patrati teren 3 camere 55 000 Euro negociabil

688 EUR/m2 | 80 m2

Blaj, Alba

casa de vanzare Rahau
7
2

casa de vanzare Rahau

Casă de vânzare suprafață generoasă, preț avantajos Suprafață totală teren: 2.465 mp Casă + curte: 619 mp Preț: 95000 euro Proprietatea oferă un spațiu amplu, ideal pentru cei care își doresc liniște, intimitate și posibilitatea de a amenaja după propriul stil. Terenul generos oferă multiple ...

153 EUR/m2 | 619 m2

Rahau, Alba

Casa cu gradina Petrisat
10
1

Casa cu gradina Petrisat

Ofer spre vanzare casa cu curte si gradina mare in Petrisat langa fantanita, casa este locuibila, insa necesita modificari. Terenul este de 2000 mp, in fundul gradinii curge Tarnava Mica. Casa se afla pe strada principala.

38 EUR/m2 | 2,000 m2

Petrisat, Alba

Casa Ocna Mures 90450 euro
4
2

Casa Ocna Mures 90450 euro

Casa este construita in anul 1970, situata pe strada Memorandumului, nr 94 si are 72 mp suprafata utila, 1000 mp teren. Utilitati: - curent electric - apa - gaz - racordata la canalizare. Este locuibila, are bucatarie, baie functionala, camara, 2 camere, hol (nelocuita de 14 ani). Toate taxele sunt ...

1256 EUR/m2 | 72 m2

Ocna Mures, Alba

Casa de vanzare in Teiuș
4

Casa de vanzare in Teiuș

Vând casă în Teiuș strada Mihai Eminescu 47

818 EUR/m2 | 55 m2

Teius, Alba

vand casa sau schimb cu garsoniera sau apartament
5
3

vand casa sau schimb cu garsoniera sau apartament

Strada libertatii nr 45.Casa din caramida 2 camere bucatarie pod pivnita hol anexe 2.615 m.p.curte gradina constructii.Apa,gaz, curent,canal.Dispune de convectoare.

21 EUR/m2 | 2,615 m2

Ocna Mures, Alba

Cabană de Poveste în Arieșeni (Bubești)   Vedere spre Răsărit!
5
1

Cabană de Poveste în Arieșeni (Bubești) Vedere spre Răsărit!

Visezi la dimineți cu aer curat și o panoramă care îți taie respirația? Această cabană din lemn, construită cu grijă în 2006, este refugiul perfect în inima Apusenilor, fie că o vrei pentru tine, fie ca investiție turistică. Reperele Proprietății: Configurație Excelentă (P+M): Suprafață desfășurată ...

652 EUR/m2 | 112 m2

Bubesti, Alba

Casă de vânzare
10

Casă de vânzare

Casă de vânzare în Ocna Mureș, str. Cuza Vodă nr.17, compusă din 5 camere,bucătărie, cămară ,hol.baie,pivniță. Casă este izolata termic, are încălzire centrala,geamuri termopan. Suprafața construita este de 148 mp, Suprafața totală teren 830 mp. În curte există garaj din cărămidă și anexe.

858 EUR/m2 | 148 m2

Ocna Mures, Alba

Casa cu etaj in Căpud, jud. Alba
6
2

Casa cu etaj in Căpud, jud. Alba

Casa de vanzare 6 camere, doua bai, camara, bucatarie. Gradina mare plus anexe. Teren de 60 de arii. Mai multe informatii:

200 EUR/m2 | 400 m2

Capud, Alba

Vand casă în comuna Sâncel, Jud Alba
8
1

Vand casă în comuna Sâncel, Jud Alba

Vând casă familială din cărămidă pe fundație de beton, 114 m.p., cu 899 m.p. teren, în comuna Sâncel (lângă Blaj), județul Alba, str Avram Iancu, nr 7. Casa e compusa din 3 camere, 1 bucătărie, 1 cămară, 1 hol, 1 pivniță și are că anexă o șură de 57 m.p.

86 EUR/m2 | 1,013 m2

Sancel, Alba

Alba Iulia, constructie la roșu, de vânzare, 1000 mp, 19 camere
1
3

Construcție la roșu (S+P+1+M), 1000 mp, 19 camere ( 4 locuibile), 2 spații comerciale, situata pe strada Lucian Blaga25. Este racordată la utilități ( 380V, canalizare, apa, gaz) posibilități de dezvoltare pentru o eventuala clinica, hotel, pensiune, azil, grădinița. Se afla la 300 m de Poarta Cetății, ...

1250 EUR/m2 | 800 m2

Alba Iulia, Alba

Casă de vânzare
3
9

Casă de vânzare

Vând casă in Micești(Alba-Iulia),4 camere,bucătărie,baie,beci,terasă+ încă o clădire,(cameră,bucătărie,baie)două curți,grădină,suprafață900 mp.Mai multe informații la telefon .

1316 EUR/m2 | 114 m2

Alba Iulia, Alba

Casa batraneasca de vanzare, Vidra, jud Alba
5
17

Casa batraneasca de vanzare, Vidra, jud Alba

Casa batraneasca cu 2 camere, camara, curte, bucatarie de vara, anexe pt gaini porci, magazie, wc, suprafata totala aprox. 700 mp. Curent electric, incalzire cu lemne. Situata la mai putin de 100 m de soseaua principala, in comuna Vidra, jud Alba. Pret 25000 euro negociabil. Informatii la tel.

625 EUR/m2 | 40 m2

Vidra, Alba

Vand casa 3 camere in sat Iclod judetul Alba
5

Vand casa 3 camere in sat Iclod judetul Alba

Vand casa 3 camere si dependinte situata in Iclod judetul Alba conectata la toate utilitatile

594 EUR/m2 | 80 m2

Iclod, Alba

casă de vănzare
5

casă de vănzare

vănd casă ocna mureș situata pe str M Vitrezu nr 142 144 4 camere toate utilitățile negociabil tel

133 EUR/m2 | 601 m2

Ocna Mures, Alba

Vila de vanzare in Oarda de Sus pentru iubitori de natura si liniste
9

Casa de vanzare, pretabila pt doua famili ,daca se doreste ,in Oarda de Sus la 6 km de cetatea Carolina. Cu o terasa pretioasa ,intr un loc linistit, in plina natura se vinde aceasta casa superba , cu tot ce este in ea: mobila ,televizoare ,masina de spalat rufe ,masini de spalat vase, dulapuri in pereti. ...

1591 EUR/m2 | 220 m2

Oarda, Alba

Categorii

Județe

Alba
Salvează căutarea