Promovat
Vand casa cu livada in satul Ionesti Arges
10
30

Vand casa cu livada in satul Ionesti Arges

Vând casă rustică cu anexe aflată în satul Ionești, comuna Buzoesti, județul Argeș. Casa de tip tradițional rural, construită din paianta cu amprenta la sol 40 mp, care necesita renovare. Anexe: patul (58 mp), fanar (32 mp), foisor (20 mp). Suprafata terenului intravilan este de 4500 mp, cu livada matura ...

725 EUR/m2 | 40 m2

Ionesti, Arges

Promovat
casă batrineasca  de vânzare
5
9

casă batrineasca de vânzare

casă batrineasca la 40 km de pitesti cu toate utilitățile apa rețea lumina puț grădină pruni vita de vie solar cu gard ciment în comuna Stolnici sat vlascuta județul Argeș casă este locuibila este situată la strada cu vecini stinga dreapta

0 EUR/m2 | 3,800 m2

Stolnici, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Gospodărie rurala, casa, terenuri
6
28

Gospodărie rurala, casa, terenuri

Proprietar, vând gospodărie formată din 2 case locuibile, anexa din bca, teren 7800mp, într-o zona de deal, deosebita, liniștită, comuna Cuca, Argeș, sat Barbalani, la aproximativ 55km de Pitești. Utilități, apa si curent (2 contoare), drum asfaltat! O casa este de cărămidă, anul 1974, 3 camere , bucătărie, ...

3 EUR/m2 | 14,411 m2

Pitesti, Arges

Vand casa Salatrucu Arges !
4
1

Vand casa Salatrucu Arges !

Vand casa comuna Salatrucu sat Salatrucu de jos situata la 50 metri de strada principala pe ulita asfaltata , linistita cu vecini putini ! Casa are 3 camere si hol ! In aceeasi curte se afla inca o temelie de casa de 51 mp cu proiect de casa parter plus mansarda ! O alta cladire cu destinatia fanar ...

908 EUR/m2 | 65 m2

Salatrucu, Arges

Vind casa in comuna Priboieni sat Iordachesti nr 25 26

Vind casa in comuna Priboieni sat Iordachesti nr 25

Casa este alcătuită din dormitor , living , bucatarie, baie si un hol lung de 9 metri . Sus la mansarda se poate amenaja si alte camere. Suprafata casei este de 85 m patrati.

36 EUR/m2 | 700 m2

Jugur, Arges

Casa de vanzare Topoloveni direct de la proprietar
2

Casa de vanzare Topoloveni direct de la proprietar

Vand casa, 3 camere, 2 holuri, 2 intrari, anexe, toate utilitatile Suprafata totala gospodarie 865 mp

769 EUR/m2 | 65 m2

Topoloveni, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Casa de caramida cu 5900mp intravilan
9
29

Casa de caramida cu 5900mp intravilan

Casa de caramida (52mp) cu trei camere, baie cu wc, cada, apa rece, apa calda (boiler), anexa (bucatarie 20 mp), magazie si teren intravilan 5900mp (gradina, livada si vie) in.comuna Mozaceni jud. Arges la 1 ora 15min de Bucuresti (93 km). Acte in regula, cadastru, intabulare.

486 EUR/m2 | 72 m2

Mozaceni, Arges

Proprietar,vand casa cu teren 2100mp, Malureni-Arges
10
5

Proprietar,vand casa cu teren 2100mp, Malureni-Arges

Proprietar - Vând casă (154mp), Malureni-Arges (zona deal) spre Bradet cu teren 2100mp, din care 700mp curti constructii si 1400mp livadă,cu deschidere de 30m. Dispunere casă: la parter 87mp, 3 camere, hol,baie,bucătărie,terasă închisă și la etaj 67mp,spațiu neamenajat pt. 2 camere + baie(cu instalatie ...

877 EUR/m2 | 154 m2

Malureni, Arges

Vând casă, și teren. 1000mp langă unitatea militară bascov
5
11

Vând casă, și teren. 1000mp langă unitatea militară bascov

30mp locuibili, cu utilitățile necesare, ex: apa curent canalizare gazele sunt la poartă. alte detalii la telefon:

767 EUR/m2 | 30 m2

Bascov, Arges

Vand casa in Domnesti Arges
10
1

Vand casa in Domnesti Arges

Vand casa in Domnesti jud, Arges 300m de centru, cu 4 camere, magazie, garaj pentru 2 masini, gradina cu solar, anexe pentru pasari si animale, ca utilitati curent, cablu (fibra optica), apa, canal iar gazul este in fata portii. Stare cum se vede in poze, mai multe detalii in poze, la telefon sau la ...

Semicentrala, Domnesti, Arges

Vand teren cu anexa, Budeasa Mica
9
3

Vand teren cu anexa, Budeasa Mica

Vand teren 1030 m intravilan cu anexa construita in anul 2023 cu autorizatie, fundatie de 1 m si ziduri de bca, pod izolat si magazie pentru unelte sau garaj in zona Budeasa Mica. Este situat langa pârâu si padure, zona deosebita, linistita, curata, drum privat. Utilitati trase in casa curent si apa, ...

3611 EUR/m2 | 18 m2

Budeasa Mica, Arges

Casa de vanzare in Baiculesti,judetul Arges
10
38

Casa de vanzare in Baiculesti,judetul Arges

Casa de vanzare in comuna Baiculesti,judetul Arges,suprafata utila de 84 m patrati, structura rezistenta din caramida(demisol+ parter),mobilata,cu 3 camere,2 holuri,camera prevazuta pentru baie. La demisol se afla bucataria si o incapere anexa. Casa este inconjurata de multa verdeata,vita-de-vie,pomi ...

935 EUR/m2 | 84 m2

Baiculesti, Arges

Casă de vanzare 1

Casă de vanzare

Casă 110 mt .construita 9 ani in urma izolata cu vata...BCA.izolatie vata .scândură.cabina dus .boiler lemne.fara mobilier.in curte sunt 2 case ..una mica 30 mt.1850 mt teren.apa robinet.afara baie bucătărie.casele sunt acoperite cu tabla de 0.4.pe proprietate se mai afla arcade zincate pt toată suprafața ...

182 EUR/m2 | 110 m2

Strambeni (Caldararu), Arges

Vând ansamblu de trei cabane în zona turistică Brăduleț de Argeș, pe valea Vâlsanului, intabulate
10
76

În jud. Argeș, satul Brăduleț, aflat pe valea Vâlsanului, râul care curge din munții Făgăraș, pe versantul estic al acestuia, la doar 10 km de munții Făgăraș, într-o zonă de dealuri retrase de la gălăgia străzii și praful mașinilor, se află 2 cabane de brad, cu pereți făcuți din scânduri cu lung. de ...

313 EUR/m2 | 210 m2

Brabeti, Arges

vand casa si teren, sat Bogati, jud. Ages, la 90 km de Bucuresti. 4

vand casa si teren, sat Bogati, jud. Ages, la 90 km de Bucuresti.

vand casa si teren 1000 mp

48 EUR/m2 | 1,000 m2

Bogati, Arges

Vând  Casă sau  schimb cu variante .
10
13

Vând Casă sau schimb cu variante .

Vând Casă sau Schimb cu Apartament sau Garsoniera în Pitești sau Bucuresti sau schimb cu Auto Suv + diferență ( depinde de auto ) Casa se află în Lunca Corbului jud Argeș, casa este din cărămidă și învelită cu tablă . Mai multe anexe în curte, 1 Garaj , 2 beciuri , 1 bucătărie de ...

466 EUR/m2 | 120 m2

Lunca Corbului, Arges

vind teren deosebit (+ casuta )
7
1

vind teren deosebit (+ casuta )

Vind cabana mansardata,construita in regie proprie in 2005,nefinisata,115mp(!),parter cu sufragerie mare, holuri,bucatarie open space si toaleta cu dus,sus dormitor,hol,toaleta si terasa,ofer materiale izolatie cadou(vata bazaltica) ,dar mai important decit casa este locul,4000mp pamint in jurul casei ...

243 EUR/m2 | 115 m2

Ursoaia, Arges

Vand Casa Com Recea Jud Arges
24
10

Vand Casa Com Recea Jud Arges

Dacă ești un iubitor al vieții la țară, unde te poți bucura de liniște și aer curat, această proprietate ar putea fi perfectă pentru tine. Situată la doar 43 km de orașul Pitești, mai exact în Com. Recea, zona centrală. Proprietatea se întinde pe un teren generos de 2341 mp intravilan, care include o ...

12 EUR/m2 | 2,341 m2

Recea, Arges

Vand casuta sentimentala in satul valea popii!
10

Vand casuta sentimentala in satul valea popii!

VAND CASUTA CU SENTIMENTE DE DRAGOSTE,PACE SI IUBIRE. 4 CAMERE,1 BUCATARIE BAIE ,VERANDA 71 M2,CASA CONSTRUITA IN 1939, CU 4000M DE TEREN,ANEXA ALATURATA O CABANUTA CU SALA DE 53 M2. CASA SE VINDE CU MOBILA SI 16 PANOURI SOLARE VALORATE IN MAI MULT DE 10,000 DE EIRO. VALOAREA CASEI ESTE DE 65.000 DE ...

71 m2

Valea Popii (Mihaesti), Arges

Casa zona linistita
3
2

Casa zona linistita

Proprietatea se afla în satul Sboghitesti la strada principală pe un teren de 2400 mp și este formata din casa cu 2 beciuri, anexa cu bucatarie de vară și magazie din lemn. Casa este pe structura de piatră, are 2 camere, baie cu boiler, hol și prispa. Accept eventuale schimburi cu garsoniera apartament ...

789 EUR/m2 | 57 m2

Sboghitesti, Arges

Casa de vanzare, in Dobrogostea, la 5 km de Pitesti
13
3

Casa de vanzare, in Dobrogostea, la 5 km de Pitesti

Vand casa construita in anul 1992, situata la 5 km de Pitesti,in Dobrogostea, in vecinatatea limitei comunei Bascov. Este foarte bine construita, proprietarul fiind inginer constructor. Este situata la cca 5 km de Pitesti, avand o pozitie si panorama foarte frumoasa, spre lacul Budeasa. La demisol dispune ...

1192 EUR/m2 | 125 m2

Varzaru, Arges

Casa batraneasca din caramida de vanzare in Voroveni Arges
2

Casa batraneasca din caramida de vanzare in Voroveni Arges

casa de caramida 3 camere, bucătărie, baie beci 81 mp. magazie din cărămidă 58 mp anexa lemn 37 mp teren total 828 mp

556 EUR/m2 | 81 m2

Voroveni, Arges

Case si terenuri la țară.
5
13

Case si terenuri la țară.

Vând casă batrânească și teren aferent intravilan în suprafață de 3845m situată in sat Glodu,com Leordeni, jud Argeș, zonă liniștită lângă pădure. Utilități: curent electric, apă (cablu TV, internet) Deschidere 63,50 m, acte cadastrale. Preț 45000 euro (negociabil) Relații telefon

833 EUR/m2 | 54 m2

Leordeni, Arges

Teren de vanzare
10
27

Teren de vanzare

Vand teren 3100 m intravilan cu apa curenta trasa, curent electric, pom fructiferi. Este situata in Comuna Malureni Sat Bunesti Jud Arges

500 EUR/m2 | 70 m2

Bunesti (Malureni), Arges

Vand constructie in zona montana ,Corbi ,jud Ag.Facilitati,apa curent ,gaze naturale ,asfalt la poar
10
94

Vand constructie care necesita consolidare si finisare si poate fi folosita ca si casa de vacanta.Total suprafata curte 227 mpZona este superba ,pe malul Raului Doamnei ,cu potential turistic deosebit.Se pot face trasee pe Moldoveanu,Molivis,Balea lac,Biserica din piatra Corbi ,Lacul invartita,Statiunea ...

34 EUR/m2 | 227 m2

Corbsori, Arges

Promovat
Vand casa cu livada in satul Ionesti Arges
10
30

Vand casa cu livada in satul Ionesti Arges

725 EUR/m2 | 40 m2

Ionesti, Arges

Promovat
casă batrineasca  de vânzare
5
9

casă batrineasca de vânzare

0 EUR/m2 | 3,800 m2

Stolnici, Arges

Teren și casa de vazare
5

Teren și casa de vazare

Casa și teren de vânzare gaze și lumina apa potabila put in curte .canal și apa la poarta drum asfaltat 6km de pitesti .vita de vie și pomi fructiferi

667 EUR/m2 | 60 m2

Stalpeni, Arges

Vând CASA Câmpulung Muscel Zona Centrala
10
12

Vând CASA Câmpulung Muscel Zona Centrala

Vând casa Câmpulung Muscel situata lângă Liceul Dan Barbilian racordata la utilitati (apa. Curent. canalizare) și posibilități de racordare la rețeaua de gaze. Casa este acoperita cu tigla are o suprafață construita de 159.mp și un teren în fata de 127 mp. Imobilul este o compus din 2 apartamente parter ...

421 EUR/m2 | 159 m2

Campulung-Muscel, Arges

Casă cu teren Poiana Lacului
3
38

Casă cu teren Poiana Lacului

Vând casă locuit (lemn-zidărie) cu anexe și teren agricol 3840 m , sat Sămara centru nr 41, cu deschidere stradală 20 metri liniari, cu posibilitate racordare gaze și apă (puț la poartă).

429 EUR/m2 | 70 m2

Samara, Arges

Vind teren intravilan și cabană
10
21

Vind teren intravilan și cabană

Dacă îți dorești liniște,aer curat,drumeții prin pădure, hrană bio de la localnici,vecini cumsecade, priveliște,deosebita de pe un platou cu panorama pădurilor,odihnă și o viață frumoasă vindem o cabanuta pe piloni de 50mp.doua camere mari decomandate,baie cu cabina de dus ,wc,intravilan,cu utilități,pe ...

480 EUR/m2 | 50 m2

Tutana, Arges

Teren de vânzare
10
6

Teren de vânzare

Vând teren 5000 mp cu casă bătrânească și anexe, în comuna Cepari, sat Plaiul Oii, la 15 km de Curtea de Argeș. Casa necesită renovare. Preț 10 euro mp negociabil.

667 EUR/m2 | 75 m2

Cepari, Arges

Vand casa cu etaj si 3100mp teren in sat Gardinesti,23km de Pitesti
1
28

Este situata la soseaua nationala DN67B,la 23km de Pitesti,este compusa din 4 camere,2 la etaj, 2 la parter,accesul la etaj se face pe scara exterioara,are curte mare,gradina,livada,la marginea livezii se afla padurea.

408 EUR/m2 | 120 m2

Poiana Lacului, Arges

Casa Câmpulung Muscel
5
10

Casa Câmpulung Muscel

Vând casa in Câmpulung Muscel, central, la 5 min de mers pe jos, fata de piata centrala, 3 camere decomandate, baie, bucătărie, anexe gospodărești, teren 200mp, suprafață utila 90mp, telefon.

478 EUR/m2 | 90 m2

Campulung, Arges

Gospodărie autentică in Berevoești (sat.Ungureni) Câmpulung!
10
2

Vă propun spre vânzare o proprietate cu farmec deosebit, situată în satul Ungureni, comuna Berevoești, la aprox 15 km de Câmpulung, județul Argeș. Este locul ideal pentru cei care caută liniștea de la poalele munților, aerul curat de Muscel și o curte spațioasă, plină de verdeață. Proprietatea este formată ...

250 EUR/m2 | 160 m2

sat. Ungureni., Berevoesti, Arges

Casa de vanzare
2
10

Casa de vanzare

Vând casa batraneasca in Câmpulung cu îmbunătățiri ,locuibilă 90 m2 ,teren 201m2,zona Piata Centrala. 3 camere,baie si bucatarie toate utilitatile (cablu,internet,apa,canalizare,curent,gazele trec pe strada) curte,spatii de depozitat posibilitati de extindere a constructiei.Actele de propietate si cadastru ...

467 EUR/m2 | 90 m2

Campulung, Arges

Casă din cărămidă cu 9000 mp teren
10
16

Casă din cărămidă cu 9000 mp teren

Casă cu 4 camere + baie, bucătărie, cămară cu 3 beciuri Pe proprietate se mai află o bucătărie de vară și 2 încăperi cu fănar Curent electric și un puț cu apă ,este apă și de la rețea pe stradă Suprafața teren 9000mp Proprietatea se află la drumul principal aproape de centrul comunei Mai multe ...

9 EUR/m2 | 9,000 m2

Cotmeana, Arges

Casa batraneasca potențial casa de vacanta
1
1

Casa batraneasca potențial casa de vacanta

Casa batraneasca compusa din 2 construcții si teren in suprafață de 1800 mp cu pomi fructiferi si legume situata la 40 de km de orașul Pitesti intr-un sat linistit ideala pentru persoane care prefera viata tihnita la tara cu potențial de a creste animale si de a avea o mini sera pentru consum propriu. Construcția ...

557 EUR/m2 | 70 m2

Harsesti, Arges

Casă de vânzare
10
8

Casă de vânzare

Casă de vinzare din caramida 4 camere și baie di anul 1966 ,100 de mpatrati,și un corp de casă de 60 de m format din bucătărie și magazie,apa curentă lumina cablu fântână, 1000 de m pătrați. Acte în curs de perfectarea, titlu de moștenitor.Este amplasată la șoseaua principală, spre trei orașe, Curtea ...

320 EUR/m2 | 100 m2

Poienari (Poienarii de Arges), Arges

Vând casă de vacanță   Piscu Negru-Paltinu, TRANSFĂGĂRĂȘAN
2
1

Vând casă de vacanță Piscu Negru-Paltinu, TRANSFĂGĂRĂȘAN

VÂND CASĂ DE VACANȚĂ PISCU NEGRU, TRANSFĂGĂRĂȘAN | 125.000 Oportunitate rară în inima munților! Casă spațioasă situată în comuna Arefu, sat Arefu, la punct "Piscu Negru-Paltinu", cu acces direct la Transfăgărășan. Suprafețe: Teren: 174 mp (intravilan) Suprafață construită la sol: 83 mp Suprafață ...

718 EUR/m2 | 174 m2

Arefu, Arges

Vând casa nouă
10
3

Vând casa nouă

Citiți cu atenție anunțul de mai jos! Vin cu informații noi în avantajul cumpărătorului. Proprietatea din Dogari se adresează și potențialilor cumpărători care sunt încă în câmpul muncii sau care caută un job în apropierea casei. Curând, în com Fagetelu, va începe construcția celei mai mari fabrici ...

938 EUR/m2 | 80 m2

Dogari, Arges

Gospodărie de vânzare în comuna Davidești, sat Voroveni.
9
17

Gospodărie de vânzare în comuna Davidești, sat Voroveni.

Gospodărie de vânzare, cu o suprafață de 1100 mp, situată în com. Davidești sat Voroveni, județul Argeș, o zonă liniștită la aproximativ 12 km de Mioveni. Utilități: apă din rețea, curent electric, încălzire cu sobe din teracotă și boiler electric pt baie. Gospodăria cuprinde: - casă din anul 1975 cu ...

625 EUR/m2 | 80 m2

Voroveni, Arges

Casa de vânzare
5
4

Casa de vânzare

casă de vânzare în județul Argeș com Rătești sat Patuleni suprafață de 755mp casa este alcătuită din 4 camere o baie și o bucătărie complet utilată în curte se mai găsesc 2 anexe un puț cu apă potabilă și o hazna prețul este negociabil pentru detalii sunați la Nr de tel casa se poate vinde și cu un ...

480 EUR/m2 | 75 m2

Tigveni, Arges

Casa de vânzare Pădureti
5
1

Casa de vânzare Pădureti

2 case vânzare pentru mai multe detalii sunați 55000 euro Tel

2200 EUR/m2 | 25 m2

Padureti, Arges

Casă batrineasca
19
11

Casă batrineasca

Vind casă batrineasca în stolnici sat vlascuta cu anexe grădină pruni vita vie solar la 40 km de pitesti

4 EUR/m2 | 3,800 m2

Pitesti, Arges

Vând casă + teren la 14 km de Pitești pe DN Pitești-Costesti

Vând casă cu teren la 14 km de Pitești pe DN Pitești-Costesti- la strada -4048 m pătrați - utilități la limita proprietății

164 EUR/m2 | 977 m2

Podu Brosteni, Arges

Vând casă comuna Călinești sat Udeni
10
13

Vând casă comuna Călinești sat Udeni

Vând casă comuna Călinești sat Udeni An construcție 2011 Suprafață casă: 150 mp 2 Suprafață casă+ teren 1362 mp 2 La parter : hol 6 m lungime bucătărie living mare 27 mp 2 baie La etaj: hol 4 m lungime living 27 mp 2 baie 2 dormitoare și balcon Casa este poziționată chiar în centrul satului Utilități: ...

380 EUR/m2 | 150 m2

Calinesti, Arges

Vând casă de vacanță   Piscu Negru-Paltinu, TRANSFĂGĂRĂȘAN
2
3

Vând casă de vacanță Piscu Negru-Paltinu, TRANSFĂGĂRĂȘAN

718 EUR/m2 | 174 m2

Arefu, Arges

casa de vanzare
10
3

casa de vanzare

Casa de vânzare cu teren507 mp,comuna Mihaiesti sat Valea popi,apă rețea,puț în curte Curent gaze la poarta canalizare,deschidere 24,8m,drum asfaltat zonă liniștită.toate actele la zi