Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Bacau Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
casă și teren Hemeiuș jud. Bacău
10
1

casă și teren Hemeiuș jud. Bacău

Casa are 250 mp utili, distribuită pe un singur nivel, compusă din living cu extindere (luminoar), 3 dormitoare, 2 băi (una cu cadă, una cu duș) din care una în suită cu dormitorul matrimonial care are și un dressing, două bucătării (una rustică cu sobă), 2 camere cu destinația de magazie, beci mare, ...

680 EUR/m2 | 250 m2

Hemeius, Bacau

Promovat
Casă de vânzare
10
6

Casă de vânzare

} Casă nouă 2026 160 utili, 400mp teren Calea Romanului Vând casă modernă, finalizată în 2026, construită cu materiale de calitate, ideală pentru locuit imediat. Calea Romanului str. Costache Radu 160mp utili | 400 mp teren Parter + Etaj Compartimentare: - living spațios - 3 camere ...

869 EUR/m2 | 160 m2

Serbanesti, Bacau, Bacau

Promovat
casa de vanzare Magura Bacau
10
4

casa de vanzare Magura Bacau

Casa parter 155mp construiti (living spațios, 3 dormitoare, doua băi, 2 holuri, terasa, beci),situata in Măgura-platoul Farbe,cu 420 mp teren.Accesul se face pe un drum privat de 9 metri ,,latime,iluminat public , cu acces de pe strada nou asfaltata .Casa este construită din caramida, are placa de beton ...

1068 EUR/m2 | 130 m2

Bacau, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa moderna P+1 in Magura,  teren 421 mp, la 10-12 min de Bacau
20

Casa moderna P+1 in Magura, teren 421 mp, la 10-12 min de Bacau

Va propunem spre vanzare o casa moderna, regim de inaltime P+1E, construita din BCA, acoperita cu tabla si tamplarie PVC la toate geamurile, ideala pentru o familie numeroasa sau pentru doua familii, datorita compartimentarii care permite impartirea in 2 locuinte. Proprietatea are teren de 421 mp, amprenta ...

708 EUR/m2 | 240 m2

Bacau, Bacau

Vand vila P+1+M, Bld. Ionita Sandu Sturza
6
9

Vand vila P+1+M, Bld. Ionita Sandu Sturza

Vila situata ultracentral, Bld. Ionita Sandu Sturza, P+1+M, 240 mp construiti, teren 430 mp, suprafata construita la sol 96 mp. A fost construita in anul 2001, cu destinatia locuinta unifamiliala, cu accent pe rezistenta imobilului, triplu izolata - consum energetic scazut,- construcție din cărămidă, ...

1667 EUR/m2 | 240 m2

Central, Bacau, Bacau

Service complet utilat cu portofoliu de clienți
7
28

Service complet utilat cu portofoliu de clienți

Vand service auto in Comănești fostă I.R.T.A Preț negociabil Rel la tel.

13 EUR/m2 | 400 m2

Vermesti, Bacau

Casa+teren de vanzare
10
6

Casa+teren de vanzare

De vanzare casa + teren intravilan si extravilan, situate in com. Motoseni, sat Fantanele, jud. Bacau. Proprietatea are o suprafata de 4.490 mp, constructia imobilului a fost finalizata in 2016 si este locuibil, dispus pe o suprafata utila de 70mp, construit pe fundatie din beton, cu zidarie din boltari, ...

631 EUR/m2 | 70 m2

Fantanele (Motoseni), Bacau

Vand proprietate complet mobilata   340 MP | DUPLEX + SPAȚIU COMERCIAL | BACĂU
9

Vand proprietate complet mobilata 340 MP | DUPLEX + SPAȚIU COMERCIAL | BACĂU

Proprietar direct | Fără agenție | Nu răspund agenților imobiliari Proprietate unică în municipiul Bacău, situată într-o zonă liniștită de case, compusă din două corpuri de clădire interconectate, cu o suprafață totală construită de 340 mp. Configurația flexibilă permite utilizarea ca locuință pentru ...

Serbanesti, Bacau, Bacau

Casă nouă de vânzare
10
18

Casă nouă de vânzare

Casă în Moinești, zona Hangani, str.1 Mai nr.167 A, construită în 2023, cu 2 dormitoare, bucătărie cu open space, baie, toate utilitățile (gaz, apă, fosă septică - posibilitate de canalizare), încălzire în pardoseală, CT, jaluzele exterioare din aluminiu și plase țânțari, ușa de la intrare termopan ...

1460 EUR/m2 | 50 m2

Moinesti, Bacau

Casa devanzare, central Tg.Ocna
10
2

Casa devanzare, central Tg.Ocna

Casă de vânzare în Tg.Ocna, str. Poet Grămadă, foarte aproape de centru, primărie, școala nr.1, ștrandul salinei. Teren în suprafată totală de 860 mp. 2 dormitoare mari de 18mp fiecare, living open space 25mp, bucătărie, baie. Terasă acoperită, beci de piatră. Casa are amprenta la sol 104 mp, supr. utilă ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Central, Targu Ocna, Bacau

vand CASA cu BECI+GARAJ+TEREN langa Padurea de Pini, Moinesti, Bacau
2
3

OCAZIE UNICA! CASA cu BECI suprafata construita aprox.91 mp + teren aprox. 850 mp cu pozitionare UNICA, langa Padurea de Pini in Moinesti cu panorama superba asupra orasului si a dealului Magura. Baie relativ noua cu centrala termica pe gaz și cabina dus,mașină spălat. toate utilitatile -gaz, curent, ...

833 EUR/m2 | 90 m2

Moinesti, Bacau

Casa de vanzare

Casa de vanzare

Se oferă spre vânzare 2 case îngrijite și complet renovate ideale pentru familie sau investiție! 330mp Situate in cartier Serbanesti, Str. Tecuciului (inainte de targul de masini) aproape de un complex cu magazine, școală, centru medical și alte facilități importante. Proprietatea dispune de: ...

485 EUR/m2 | 330 m2

Serbanesti, Bacau, Bacau

Casa si teren Faraoani la 15 min de Bacau
10
13

Casa si teren Faraoani la 15 min de Bacau

Teren 1409 mp si casa noua 135 mp cu mansarda (nefinalizata) centrala termica pe lemne, beci 20mp, foisor, scranciob ,bucatarie de vara, magazie de lemne, atelier. Apa si canalizare prezenta, gaz pana la poarta. Situate pe strada Principala nr.25, vi-a-a vis de magazinu Euroexpres, langa Biserica.

800 EUR/m2 | 135 m2

Bacau, Bacau

Vand pensiune vila
20
6

Vand pensiune vila

Vila P+1situata la soseaua Onesti -Comanesti in suprafata de 148 mp amprenta la sol 3 camere mari 2 holuri 2 bai +etaj 148 mp 6 camer hol 5 bai si balcon., beci 2 camere de 60 mp,doua terase de 40 mp.Incalzirea se face cu doua centrale pe gaz.Doua fose septice,,termopane etcVila e construita din BCA ...

414 EUR/m2 | 290 m2

Darmaneasca, Bacau

CASĂ  mobilată și utilată gata de locuit
8
8

CASĂ mobilată și utilată gata de locuit

Proprietar vând casă în Letea Veche., la strada principala (str. Alexandru Ioan Cuza) după primarie ,construită în 2018, din cărămidă, cu suprafața de 93 mp pe un teren de 450mp . Plan parter, compartimentată astfel: living, 2 dormitoare, baie, bucătărie închisă cu ieșire pe terasă, cameră tehnică ...

1392 EUR/m2 | 93 m2

Letea Veche, Bacau

Direct proprietar vând vila ultracentral in Bacău
8

Direct proprietar vând vila ultracentral in Bacău

Vând vilă în Bacău, zonă ultracentrală, liniștită, numai de case. Este din cărămidă, suprafața 290 mp, amprenta la sol 160 mp, parter și etaj, beci 16 mp, curte de 650 mp. Preț 460.000 euro.

1716 EUR/m2 | 268 m2

Bacau, Bacau

Casa de vanzare!
10
1

Casa de vanzare!

Proprietar vând gospodarie situată in Comuna Dofteana ,Judetul Bacău, Strada Principală,nr.123 deschidere 25 m la DN 12A compusă din : 1.Casă (156 mp),Anexe (54 mp) și Teren (750 mp) situate in Comuna Dofteana ,Judetul Bacău, Strada Principală,nr.123. Casa este construită din lemn și bolțari ,acoperita ...

800 m2

Dofteana, Bacau

Casa cu etaj in Laloaia
10
23

Casa cu etaj in Laloaia

Casa din BCA noua acoperita cu tabla cu etaj 150 mp centrala etc situat in Comanesti Str.Cuza Voda Nr.34A.Pret 97 mii .Rel la tel .

808 EUR/m2 | 120 m2

Comanesti, Bacau

Casa Sarata, jud. Bacau
10
6

Casa Sarata, jud. Bacau

Vând casa din BCA, izolata, de 77 mp la parter, situata pe teren de 607 mp în sat Sarata, lângă Bacau. Casa are la parter 2 camere(dormitor si sufragerie), baie și hol, bucătăria fiind în aceeași incapere cu sufrageria. Are pod mansardabil cu ieșire la un balcon de aprox 1.7m pe 3.3 m. Are camera tehnica ...

1415 EUR/m2 | 65 m2

Sarata (Nicolae Balcescu), Bacau

casă de vânzare
5

casă de vânzare

Casă de vânzare, construcție nouă. Alcătuită din 3 camere, baie,bucătărie, hol ,terasă închisă cum se vede in poza. centrală pe lemne+ beci,etaj ne terminat.pentru mai multe detalii la numărul de telefon. sau prețul este în euro 89.000de mii.negocial ,

66 EUR/m2 | 1,343 m2

Izvoru Berheciului, Bacau

Casa dubla P+M + anexe - 1000 m2 - Constructie 2024 - Galbeni - Bacau
9
3

Casa dubla P+M + anexe Galbeni - Filipesti - Jud. Bacau Suprafata totala teren 1000 m2 Constructie: - Anul 2000 - P+M - 140 m2, - Anul 2024 - P+ M - 106 m2. Se pot ocupa individual Centrala termica si canalizare separata Toate facilitatile: - apa curenta - gaz -canalizare Fantana in curte cu apa potabila Garaj Foisor ...

360 EUR/m2 | 250 m2

Galbeni (Filipesti), Bacau

Casa de vanzare Calea Moinesti
8
3

Casa de vanzare Calea Moinesti

Vă oferim spre vânzare o casa individuală P+1 , situate pe Calea Moinești, la doar 600 m de Primăria Mărgineni. Casa se afla la stadiul de gri și se poate achiziționa așa sau la gata. Preț la alb : 119.900 euro Preț la cheie : 139.000 euro - Suprafață utilă generoasă, compartimentare practică: ...

983 EUR/m2 | 122 m2

Margineni, Bacau

Casă de vânzare Bucșești-Bacău
4

Casă de vânzare Bucșești-Bacău

Vând casă situată, în Sat Bucșești, Com. Poduri, Jud. Bacău, la 5 km de Municipiul Moinești. Locuința are o suprafață de 109 mp și dispune de 2 dormitoare, living, bucătărie open space și baie. Încălzirea este asigurată de centrală pe lemne. Utilități: apă de la rețea, electricitate, fibră optică, panou ...

794 EUR/m2 | 109 m2

Bucsesti, Bacau

Salvează căutarea