Promovat
Casa la tara in Sacadat, Bihor, teren 2826 mp, acces auto - Vanzare
20
1

Agentia Oradea imobiliare propune spre vanzare o proprietate ideala ca locuinta permanenta pentru o familie, sau pentru cei care cauta linistea vietii rurale, o evadare de weekend din agitatia orasului, situata in localitatea Sacadat la 25 km de Oradea, cu acces facil la E60. Teren 2826 mp din care: ...

1234 EUR/m2 | 96 m2

Sacadat, Bihor

Promovat
Casa de locuit pentru 2 generatii - Urvind - IMOBIHOR
8
2

Casa de locuit pentru 2 generatii - Urvind - IMOBIHOR

Proprietate imobiliară situată la aproximativ 30 km de Oradea, în satul Urvind, comuna Lugașu de Jos, județul Bihor, amplasată pe un teren propriu generos de 2.754 mp, cu deschidere la șoseaua principală Oradea Cluj-Napoca (E60). Locația oferă acces facil și vizibilitate excelentă, fiind potrivită ...

250 EUR/m2 | 400 m2

Urvind, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa si teren in Vadu Crisului,Bihor
3

Vand casa si teren in Vadu Crisului,Bihor

Vand proprietate formata din teren in suprafata de 847 mp si 2 corpuri de cladire.Corp C1 cu suprafata construita de 89 mp plus beci de 5 mp construita in anul 1964.Corpul C2 - bucatarie de vara cu suprafata de 101 mp construita in anul 1974.Aceasta nu are tencuieli exterioare(partial) .Proprietatea ...

302 EUR/m2 | 199 m2

mediana, Vadu Crisului, Bihor

Casa de vanzare Salonta
5

Casa de vanzare Salonta

Se ofera spre vanzare casa rezidentiala,proprietate privata in zona centrala Salonta.Imobilul este vechi,dar renovat integral,total locuibil,utilat si mobilat complet,cu 4 camere,camera de zi,bucatarie,baie,curte,gradina,anexe etc.Bagatorii de seama sa se abtina,rog sa ma sune numai cei seriosi.Detalii ...

1385 EUR/m2 | 130 m2

Central, Salonta, Bihor

De vanzare casa  3 camere,strada Adevarului,Oradea
10
9

De vanzare casa 3 camere,strada Adevarului,Oradea

De vanzare casa 3 camere situata pe strada Adevarului, intr-o zona foarte linistita ,frumoasa si curata a orasului Oradea. Casa are o suprafata construita de 85 Mp - o suprafata utila de 65 Mp si este alcatuita din parter+ mansarda. La parter casa e alcatuita dintr-un hol, o bucatarie, o baie si doua ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Oradea, Bihor

Promovat
20
1

1234 EUR/m2 | 96 m2

Sacadat, Bihor

Casă Oradea Nufarul Morii
6
4

Casă Oradea Nufarul Morii

Vând Casă Oradea Nufarul Morii 2 camere 1 bucătărie trebuie renovata

1127 EUR/m2 | 55 m2

Betfia, Bihor

Vând Fermă Piscicolă. Afacere la cheie
10
24

Vând Fermă Piscicolă. Afacere la cheie

Păstrăvărie situată în Loc. Iaz Județ Sălaj. Suprafață 1800mp. Pe suprafața de teren sunt construite: -1 casă cu etaj. An construcție 2018. Partea de jos locuibilă care dispune de 1 cameră, 1 baie ,1 bucătărie open space cu living, șemineu, depozit, curent trifazic, panouri solare apă caldă, monitorizare ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Orașul Nou, Oradea, Bihor

Vand casa Husasau de Tinca
9
1

Vand casa Husasau de Tinca

In Husasau de Tinca, pe strada Pincipala, se vinde o casa traditionala bine intretinuta, ideala pentru locuire permanenta sau casa de vacanta, pentru cei care vor liniste, spatiu, verdeata, fara sa fie izolati. Proprietatea are acces auto atat prin fata, cat si prin spate, prin gradina, un detaliu rar ...

773 EUR/m2 | 55 m2

Husasau de Tinca, Bihor

Vand casa cu teren in Taut, com.Batar, jud. Bihor
4
20

Vand casa cu teren in Taut, com.Batar, jud. Bihor

Casa este din lemn. Toate utilitatile sunt la poarta. Terenul este intravilan, 1600mp. Zona este linistita, in centrul localitatii.

300 EUR/m2 | 40 m2

Taut, Bihor

case de vanzare
1
2

case de vanzare

de vanzare doua case in aceeasi curte,800 metri patrati teren aferent.mai multe informatii la telefon sau

159 EUR/m2 | 132 m2

Rohani, Bihor

Vand central imobil 140 mp
4
6

Vand central imobil 140 mp

Vand central la curte comună (2 proprietari), pe strada General Berthelot, pentru locuință sau activitate economică, 2 apartamente lipite, avand o suprafață comună construită de 100mp si util de 85mp, pereți groși din cărămidă, camere inalte, spatioase, pe un teren de 200 mp. Curte proprie de 100 se ...

929 EUR/m2 | 85 m2

Magheru, Oradea, Bihor

Casa de vanzare Pietroasa
10
13

Casa de vanzare Pietroasa

Casa de vanzare in Cociuba Mica, comuna Pietroasa, casa este construita din caramida, fiind formata din 2 rânduri de anexe, are 2 intrari separate de la stradă, garaj, casa se vinde complet mobilată, pivnita sub casa, 1 baie, 5 dormitoare, 2 bucatarii, gradina, o cladire pentru depozit sau poate fi ...

136 EUR/m2 | 400 m2

Cociuba Mica, Bihor

Vânzare casă cu etaj plus dependințe   Schimb cu casă în cartier Westfield  Arad ori Sân Paul  Arad
10

Vânzare casă cu etaj plus dependințe Schimb cu casă în cartier Westfield Arad ori Sân Paul Arad

Casă cu etaj plus dependințe mobilată Preț: 190000 euro

613 EUR/m2 | 310 m2

Beius, Bihor

Vânzare casă și teren

Vânzare casă și teren

Vând casă, anexe cu curte și teren aferent de 80 arii în localitatea Beiușele Nr 118, comuna Curățele. Vând și 3 hectare teren - livadă. Informații Viorel

260 EUR/m2 | 300 m2

Curatele, Bihor

VAND teren cu casa intravilan aproape de oradea in Uileacu De Munte
10
7

Suprafata teren 2215 mp intravilan Utilitati -apa de la retea (racordata) - curent electric -canalizare Constructii- o casa locuibila cu 3 camere ,necesita renovare partea din fata suprafata 64mp + o anexa cu 1 camera si baie 12 km de Oradea - Această proprietate reprezintă alegerea ideală pentru ...

811 EUR/m2 | 80 m2

Uileacu de Munte, Bihor

Casa de vanzare comuna Salacea Bihor,Prez rentabil si negociabil
7
7

Casa de vanzare in Salacea SATUL CELOR 1000 DE PIVNITI(atractie turistica si culturala)60 km de la Oradea ,20km de la Marghita si 20 km de la Valea lui Mihai de 110 mp cu 3 camere,bucatarie ,baie,anexa,veranda,posibilitate de a realiza a 4 camera,gradina si teren pentru gospodarie,pivnita cu electricitate ...

409 EUR/m2 | 110 m2

Salacea, Bihor

Casă de vânzare în Cadea!!!
10
33

Casă de vânzare în Cadea!!!

Casa este compusă din Dormitor,living,Bucătărie,baie,spațiu de depozitare,pivnița +anexe!!! Suprafaț utilă 70 mp !!! Suprafaț Totală 1439mp! Casa este locuibilă!!! Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon Zero zero patru nouă unu cinci doi doi șapte trei opt cinci doi șase zero !!!

707 EUR/m2 | 70 m2

Oradea, Bihor

casa de vanzare
10
22

casa de vanzare

vând casă . casa este renovată parțial , în curte sunt 2 clădiri, una cu o cameră, antreu și baie iar cealaltă dispune de 3 camere și cămară. Imobilul este locuibil, racordat la rețeaua de apă și canalizare, dispune de anex , curte mare, garaj, grădină și loc de casă. Se vinde complet mobilat. Mai multe ...

150 EUR/m2 | 200 m2

Taut, Bihor

Vînd casă în Sălacea (satul cu o mie de pivnițe) jud.Bihor
10
12

Vînd casă în Sălacea (satul cu o mie de pivnițe) jud.Bihor

Trei camere + cămară + terasă + 'garaj' , 17 ari grădină ? Geamuri termopan și acoperiș nou , suprafață totală clădire 118 mp , suprafață anexă 40mp , curte suprafață totală 700mp , suprafață curte 588mp , teren arabil 600mp , dacă te interesează vi să vezi , nu fac deplasări

35 EUR/m2 | 1,300 m2

Salacea, Bihor

De vânzare casă parter în loc. Petreu
2
2

De vânzare casă parter în loc. Petreu

De vânzare casă în Petreu, având 3 camere, bucătărie, cămară, hol, atelier, pivnita, anexa. Suprafața casa 178mp. Suprafața anexa 8mp. Suprafață teren 1196mp. Utilități: apă, canalizare, curent. Actele la zi.

222 EUR/m2 | 178 m2

Petreu, Bihor

Casă de vânzare
5
9

Casă de vânzare

De vânzare casă bâtrânească din vaioagă în comuna Ginta 45 km de Oradea lângă Crișul Negru.Casa are fântânâ in curte.

213 EUR/m2 | 80 m2

Ginta, Bihor

Casa de vanzare in Husasau de Tinca - jud. Bihor
3
1

Casa de vanzare in Husasau de Tinca - jud. Bihor

Vând casa cu gradina situate ultracentral, pe str. Principala. Proprietatea cuprinde trei clădiri: casa de locuit (3 camere, bucătărie, hol și baie), anexa ( bucătărie de vara, magazie și pivnita) și grajd. Clădirile sunt din valuta. Curtea are o suprafață de 496 ma, gradina 2813 ma. Accesul pe proprietate ...

542 EUR/m2 | 120 m2

Husasau de Tinca, Bihor

Casa de vanzare in Tinca
10
1

Casa de vanzare in Tinca

Vand casa in localitatea Tinca, la aproximativ 38 km de Oradea. Casa este situata pe strada Avram Iancu, nr. 144 C, aproape de Baile Tinca. Casa este compusa in felul urmator: - 3 camere, hol, baie, camara - sunt integral din caramida - Bucataria (si o anexa alaturata) sunt lipite de cladirea principala ...

474 EUR/m2 | 95 m2

Tinca, Bihor

Casa de vacanta de vanzare in Cosdeni
10
4

Casa de vacanta de vanzare in Cosdeni

Ofer spre vânzare locuința personala, compusa din 2 corpuri de casa ,anexe, lemnărie,butoaie de stejar vechi, mobila veche.,cuptor de cărămidă tradițional, beci ,afumătoare , și gradina cu pomi fructiferi care se învecinează cu o pădure ..Suprafata totala 2300 mp. Exista apa curenta, canalizare ,curent ...

364 EUR/m2 | 100 m2

Cosdeni, Bihor

casa de vanzare
6
4

casa de vanzare

Doua case de locuit în aceași curte cu dependente. pe casa renovata sunt și șase panouri fotovoltaice

46 EUR/m2 | 875 m2

Batar, Bihor

Promovat
Casa de locuit pentru 2 generatii - Urvind - IMOBIHOR
8
2

Casa de locuit pentru 2 generatii - Urvind - IMOBIHOR

250 EUR/m2 | 400 m2

Urvind, Bihor

Vand acasă
1
1

Vand acasă

Vand acasă în comuna Gepiu ,Bihor. Casa este compusă din 4 camere ,două bai, debara de alimente,bucatarie și living. O cameră si o baie nu sunt terminate. O bucătărie de vară cu baie si o cămară de lemne. Pământul are 1030m ,și casa 160m,din care are 3 camere si o baie la etaj. Casa are apa si canalizare ...

865 EUR/m2 | 156 m2

Gepiu, Bihor

Vand casa Mestesugarilor Iosia
5

Vand casa Mestesugarilor Iosia

Vand casa str Mestesugarilor colt cu str Barcaului: - dublu front stradal 32,6 ml+ 16,8 ml - teren 486 m2 - coeficient de înălțime S+4 E - POT 85% - PRET 485 000 EURO NEG - Tel

6063 EUR/m2 | 80 m2

Oradea, Bihor

Vând casă ,sau schimb cu apartament 2cam
1
25

Vând casă ,sau schimb cu apartament 2cam

Vând casă ,actele la zi .sau schimb cu apartament 2 cam Mai multe detalii la telefon.

457 EUR/m2 | 162 m2

Oradea, Bihor

Casa de vanzare la tara,teren5000 mp plus o hala de 100 m p.
7
10

Casa se afla in loc.Carasau com.Cociuba județul Bihor, are 2 corpuri de clădiri, la strada 3 camere, in spate 3 camere,apa de la retea sî put propriu plus ohala de 100 m pătrati,pe strada este retea de gaz fuctionala,si canalizare,apa.Schimb si cu apartament in Oradea ,apa trasa de la rețea in ...

321 EUR/m2 | 140 m2

Carasau, Bihor

Vand teren cu casa demolabila
1
2

Vand teren cu casa demolabila

Vand teren 687 mp, cu casa demolabila 5 camere , ultracentral, aproape de parc si la 200 metri de transport in comun Informatii pe whatsapp sau viber pe nr. telefon 1 917 224 8644.

1303 EUR/m2 | 211 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Casă de vânzare în Comuna Camar, județ Sălaj.
5
1

Casă de vânzare în Comuna Camar, județ Sălaj.

Casă de vânzare 2 imobile + pivniță Camăr, jud. Sălaj Oportunitate excelentă! Se vinde proprietate situată într-o zonă liniștită din comuna Camăr, județul Sălaj, compusă din două case de locuit aflate în aceeași curte, cu pivniță, ideală pentru locuit sau investiție. Avantaje: două imobile ...

288 EUR/m2 | 150 m2

Suplacu de Barcau, Bihor

Vând casă  Haieu B.Felix
4
3

Vând casă Haieu B.Felix

Vând casă în localitatea Haieu între B.felix și b.1Mai, cărămidă, fundație de beton .Este compusă din 2 camere de 16 mp, baie,hol 60 mp apa curent,canal,gaz,asfalt in casa există sobe de teracota, fântână,dublu fs,500 mp teren, imediat ocupabila .Casa este din 1995.

1050 EUR/m2 | 60 m2

Halta, Haieu, Bihor

Casa de vanzare Sacadat Bihor
5
1

Casa de vanzare Sacadat Bihor

Casă familială +Anexe în curte Suprafață casă: 100 mp Suprafață teren aferent: 2000 mp Număr camere: 3 Stare imobil: Foarte bună Teren aferent: Intravilan Utilități: Apa, Canalizare, Curent electric Acces: Asfaltat, Iluminat stradal Preț : 117000 EUR Se află la 14 km de Oradea

1170 EUR/m2 | 100 m2

Sacadat, Bihor

Casa veche la țară trebuie dărâmată chiar . Se vinde  pentru teren 900 mp casa plus grădină
3
8

Casa veche la țară trebuie dărâmată chiar . Se vinde pentru teren 900 mp casa plus grădină

Casa veche la țară comuna Gepiu sat Bicaci Bihor 23 km de Oradea Casa este veche trebuie dărâmată . Suprafața 900 mp casa + treren și anexe .drum asfaltat

189 EUR/m2 | 90 m2

Bicaci, Bihor

Tinca A.iancu casa de vinzare
6
5

Tinca A.iancu casa de vinzare

Vind casa locuibila in Tinca strada principal la 600 de Baile Balneoclimatrinice zona linistita ,doau camere la strada + baie + o camera de 4 5 cu baie si bucatarie 2 anexe locuibile dar necesita investitie 48000 usor negociabil nr de WhatsApp

353 EUR/m2 | 136 m2

Tinca, Bihor

casa la tara 2 camere, 79 mp
3
1

casa la tara 2 camere, 79 mp

Casă de vânzare , zona comunei Rabagani - jud. Bihor teren 2.000 mp, livadă de 10-12ani, poziție centrală, cu acces direct la drum asfaltat. Suprafață casă: 79 mp Compartimentare: 2 camere, hol,cu duș și chiuvetă Construcție din cărămidă casă solidă și bine întreținută Teren total: 2.000 ...

747 EUR/m2 | 79 m2

Rabagani, Bihor

Vând Casă în Abram
5

Vând Casă în Abram

Această casă de vânzare dispune de trei camere, cordor cămară. Există o a doua clădire care este alcătuită din o bucătarie de vară, camară, sub ea pivniță, și lănga el grajd. În curte se mai află un garaj, hambar de fân și grădină. Există posibilitatea de conectare la rețeaua de gaze naturale. Terenul ...

34 EUR/m2 | 1,607 m2

Abram, Bihor

casa cu gradina la tara
8
2

casa cu gradina la tara

Vind casa cu gradina la 25 km de Oradea in satul Santimreu. Casa are 3 camere decom, living, bucătărie, baie. suprafața construită 97 mp. Suprafața totală cu gradina 1677 mp. Utilități: curent, canalizare, apa la fantina. renovata complect, acoperiș noua uși și geamuri termopan noi, jgheaburi noi

608 EUR/m2 | 97 m2

Santimreu, Bihor

Casa malul Crisului Repede
5
5

Casa malul Crisului Repede

NU DORESC COLABORARE CU AGENTII IMOBILIARE. Persona fizica vand casa pe malul Crisului Repede intr-o zona linistita cu multa verdeata,ponton la Crisul Repede. -teren 650 m2 -casa S+P+M -modernizata,izolatie termica cu polistiren de 15 cm -izolatie cu spuma sub acoperis -instalatie electrica noua -incalzirea ...

1581 EUR/m2 | 117 m2

Oradea, Bihor

Actualizare preț !!! Preț nou, actualizat 80000 eur
10
1

Actualizare preț !!! Preț nou, actualizat 80000 eur

Casă de vânzare la Marghita, str. Liliacului nr.30 Teren mare, cu două imobile, 2 intrări auto, pivniţă, garaj, depozit, multe anexe Detalii în privat

444 EUR/m2 | 180 m2

Marghita, Bihor

Casa veche in Cetariu
4
5

Casa veche in Cetariu

Vând casa veche renovabila in comuna Cetariu,14 km de la Oradea, situată într-o zonă liniștită cu un teren de 2117 mp.Mai multe informații la tel. .

1000 EUR/m2 | 50 m2

Cetariu, Bihor

Casă pădure
17
25

Casă pădure

Casa se află în comuna Borod, e foarte bine îngrijită,are 2 camere,o baie,bucătărie și terasă, are apă ,canalizare,curent electric,teren de 1200 m,cu intrare separată total, pentru mai multe detali vă pot da la telefonul: . Hoțopan Mariana.

75 EUR/m2 | 1,200 m2

Oradea, Bihor

imobiliare
10
6

imobiliare

casă cu toate națiunile curent, apă, canalizare, anexe;100mp,29 ari gradina

1000 EUR/m2 | 100 m2

Gurbediu, Bihor

Casă de vânzare ultracentral zona 0 Oradea
5
4

Casă de vânzare ultracentral zona 0 Oradea

Vând casă situată ultracentral, în zona 0 Oradea (aproape de Piaţa Unirii Primărie), ideală pentru locuință, birou sau investiţie (Airbnb, cabinet etc.) Suprafaţă utilă: 150 mp Teren: 150 mp 3 camere 2 băi 2 bucătării (posibilitate 2 apartamente separate) Construcție solidă: cărămidă + beton Acces ...

1700 EUR/m2 | 150 m2

Oradea, Bihor

Casă de vacanță, 1100 MP teren, Cauaceu, Biharia, Bihor.
20
17

Casă de vacanță, 1100 MP teren, Cauaceu, Biharia, Bihor.

Casă de vacanță la 10 minute de oraș cu 1100 mp teren. În comuna Biharia, la marginea satului Cauaceu, se ascunde o mică oază de bucurie. Aici, timpul pare că s-a oprit puțin doar cât să-ți lase răgazul să respiri, să asculți păsările și să-ți bei cafeaua sub filigoria acoperită, în sunetul blând ...

1450 EUR/m2 | 22 m2

Biharia, Bihor

Casa cu spatiu comercial
4
1

Casa cu spatiu comercial

Casa cu etaj construita in 84, cu spatiul comercial, potrivit birouri, frizerie, coafor, farmacie etc

563 EUR/m2 | 160 m2

Alesd, Bihor

casă de vânzare
4
6

casă de vânzare

vând casă în roșu în localitatea pausa Bihor preț 69.000 euro negociabil 160 metri pătrați locuibili.

83 EUR/m2 | 160 m2

Les, Bihor

Vând casă în Brădet, județul Bihor
5

Vând casă în Brădet, județul Bihor

Proprietar, vând casă în satul Brădet, comuna Buntesti jud Bihor, suprafață utilă de aproximativ 120 mp, 3 camere, baie, bucătărie, cămară, anexe, inclusiv un cazan pentru făcut palinca, teren în suprafață de 2400 mp și un teren extravilan în suprafață de 3000 mp, preț 36500 euro, negociabil ușor

304 EUR/m2 | 120 m2

DC252 Brădet, Bihor Strada DC252, Bradet, Bihor

Casa la tara!
5
3

Casa la tara!

Proprietar cu acte în regulă -vand casă de voioaga tencuită integral 2 camere in Cheșa Bh! Casa are geamuri termopan, apa și canalizare bagate, robinet de curte, fântână săpată cu apă in ea, fântână arteziană pt agrement, Gazul platit pana la poarta! In curte mai este o filigorie cu bucătărie de vară ...

427 EUR/m2 | 55 m2

Oradea, Bihor

Casa de vanzare in Alesd
8
35

Casa de vanzare in Alesd

VAND casa , loc Alesd , jud. Bihor str.Mihai Eminescu, 2 camere, bucatarie baie,coridor , imobil prevazut cu : - Suprafata totala 831 mp din care 500 mp gradina,230 mp curte,100 mp casa. - Apa , canalizare ,curent electric ( monofazic + trifazic ) , incalzirea prevazuta pe sobe de teracota, conducta ...

864 EUR/m2 | 110 m2

Alesd, Bihor

Salvează căutarea