Case si vile de vanzare Botosani

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Tulbureni
8

Casa de vanzare Tulbureni

Casă individuală cu materiale de constructie de cea mai inalta calitate de vânzare Strada Tulbureni Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită situată într-o zonă foarte convenabilă, la intersecția cu acces rapid atât către șoseaua spre Iași, cât și către Botoșani. Casa este ideală pentru o familie ...

1100 EUR/m2 | 200 m2

Tulbureni, Botosani, Botosani

Casa de vanzare Copalau, Botosani
4

Casa de vanzare Copalau, Botosani

Vă oferim spre vânzare o proprietate solidă, situată pe un teren de c.a 2100 mp ( curte +gradina) , complet împrejmuit. Casa este construită cu responsabilitate, având structura la roșu la interior, dar cu toate elementele de izolație și utilități deja finalizate la exterior. Compartimentare și Structură ...

542 EUR/m2 | 120 m2

Copalau, Botosani

Casa la tara - 9 km de Dorohoi
9
18

Casa la tara - 9 km de Dorohoi

Vand casa la 9 km (10 min) de Dorohoi, in satul Iezer, comuna Hiliseu Horia, judetul Botosani, pozitie foarte buna, la drumul principal care este asfaltat. Locuinta este din caramida acoperita cu tabla, are 5 camere, 3 holuri, incalzire cu sobe de teracota, racordata la curent electric EON, apa curenta ...

340 EUR/m2 | 100 m2

Iezer, Botosani

Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Casa noua executata cu cele mai de calitate materiale ,semimobilata,se poate intra a locui fara nici o problema.Casa este construirá pe o parcela de 500 mp.

567 EUR/m2 | 100 m2

Mlenauti, Botosani

Casă bătrâneasca, Dracsani - Comuna Sulita 12

Casă bătrâneasca, Dracsani - Comuna Sulita

Vând casă batraneasca locuibila in Dracsani, Comuna Sulita (aproximativ 28 km de Botosani), cu teren in suprafata de 3600 mp. Casa are 3 camere, hol si magazie. Alături are o anexă gospodareasca (grajd) compusa din 3 camere. Toate actele la zi, intabulare, energie electrica, fântână, canalizare și ...

6 EUR/m2 | 3,600 m2

Dracsani, Botosani

Casa cu teren de 3000mp2 in Dorohoi De Vanzare rate 5 ani
1
4

Casa cu teren de 3000mp2 in Dorohoi De Vanzare rate 5 ani

Casa Batraneasca de vanzare cu teren de 3000mp2 pe Strada Horea Nr 19 Langa Scoala , este fosta gradinita pe vremuri ca punct de reper teren cu deschidere de 40m2 pe 75mp2 aproape ideal pt o casa sau doua sau alte activitati comerciale o zona foarte buna cu toate utilitatiile pe strada

900 EUR/m2 | 100 m2

Dorohoi, Botosani

Casa la cheie
9
11

Casa la cheie

Persoana Fizica Propun Spre Vanzare: Casă modernă de 266mp Utili.situată pe un teren generos de 1050 mp. Această proprietate se remarcă printr-o clasă energetică A, garantând eficiență și costuri reduse la utilități.* Casa are o compartimentare funcționala,Etaj :4 camere luminoase, o baie modernă,dresing ...

695 EUR/m2 | 266 m2

Botosani, Botosani

Vând casă în Lișna. Com Suharau jud. BT
9
8

Vând casă în Lișna. Com Suharau jud. BT

Vând casă, în localitatea Lișna comuna Suharau jud. Botoșani cu anexă și grădină, suprafață de 40 Ari (4000 mp) Casa este situată în centru la șosea. Detalii la telefon Prețul este ușor negociabil 26500 Euro

221 EUR/m2 | 120 m2

Lisna, Botosani

Vând casă + teren sat Poiana com Flămânzi
8
6

Vând casă + teren sat Poiana com Flămânzi

Casa de vânzare în localitatea Flămânzi, jud. Botoșani (Poiana) + teren de 2050 mp cu o mica livada de pomi altoiți (meri, peri, cireși, pruni). Casa are un dormitor, sufragerie, magazie, bucătărie, 2 holuri, baie, beci cu intrare din interior + o anexa de depozitare. Este racordată la curent electric, ...

563 EUR/m2 | 80 m2

Poiana (Flamanzi), Botosani

casa P+M, foisor si imprejmuire str. Alunis nr.1E (cartier Tulbureni - Botosani).
5
3

a new project ... locuinta P+M, foisor si imprejmuire str. Alunis nr.1E (cartier Tulbureni - Botosani). Lucrarile au demarat ... Casa de vanzare, avand o suprafata utila de 168,61 mp si construita de 190 mp, structurata astfel: Parter: hol, living + dining, bucatarie, dormitor, baie, spatiu tehnic, ...

1006 EUR/m2 | 169 m2

Botosani, Botosani

Casă de vânzare
9
2

Casă de vânzare

De vânzare casă în localitatea Braesti, județul Botoșani, posibilitate racordare apă și canalizare, fântână în curte, curent electric preț 33000 euro, relații la telefon . .

15 EUR/m2 | 2,200 m2

Braesti, Botosani

Casă de vânzare
10
2

Casă de vânzare

De vânzare casă locuibilă în localitatea Braesti, județul Botoșani compusă din hol și 4 camere,fântână în curte și posibilitatea de racordare apa și canalizare, curent electric, zona liniștită. Teren 22 ari.relatii la telefon sau

15 EUR/m2 | 2,200 m2

Braesti, Botosani

Vand casa 22 000 euro .
9
17

Vand casa 22 000 euro .

Vând casă locuibilă plus anexă situata in comuna Mitoc, într-o zonă liniștită aproape de Prut, cu teren aferent de 3850 mp cu deschidere la două străzi. Casa este renovata interior și izolata exterior.

293 EUR/m2 | 75 m2

Mitoc, Botosani

Casă de vânzare
10

Casă de vânzare

Persoana Fizica : Propun spre vânzare o vilă tip duplex, finalizata In Anul 2025, ce ofera o suprafața utila generoasă de 180Mp, completată de o terasa însumând 15 mp.-Per Vila!!! Foarte Important De Stiut Ca: Proprietatea este compusă din două unități individuale, fiecare având propriul living cu bucătărie ...

1056 EUR/m2 | 180 m2

Botosani, Botosani

Casa de vânzare
9
2

Casa de vânzare

Persoana Fizica : Propun spre vânzare sau Chirie vilă tip duplex, finalizata In Anul 2025, ce ofera o suprafața utila generoasă de 180Mp, completată de o terasa însumând 15 mp.-Per Vila!!! Foarte Important De Stiut Ca: Proprietatea este compusă din două unități individuale, fiecare având propriul living ...

1056 EUR/m2 | 180 m2

Botosani, Botosani

Casă bătrânescă +3000 m2 teren
8
20

Casă bătrânescă +3000 m2 teren

1 .Casă bătrânescă cu 3 camere xu sobe pe lemne . Grajd ,beci ,poiata si alte anexe . Casă este situata la strada asfaltată cu trei intrari in curte . Are apă , curent trase .Internetul la poartă disponibil. Este situat pe 3000 de m de teren cu peste 50 de pomi fructiferi ,vie și alți arbori . Casă ...

12 EUR/m2 | 3,000 m2

Leorda, Botosani

Casă de vânzare in Smârdan -Botoșani
10
6

Casă de vânzare in Smârdan -Botoșani

Casa de vânzare cu 3 camere baie si bucatarie. Casa batraneasca cu 1 camera, bucătărie si baia in construcție. Garaj cu beci si o camera utilizata ca magazie. Magazie de lemne, cotet de găini compartimentat. Suprafață teren 1950mp, drum asfaltat pana la poarta,200m pana la drumul național,se vinde mobilata ...

432 EUR/m2 | 125 m2

Smardan, Botosani

Casă în Botoșani Gaz-loc de casa-
7
14

Casă în Botoșani Gaz-loc de casa-

Casă în Botoșani, cartier Tulbureni 80 mp din caramida,teren 450 mp Centrala pe gaz și instalații noi Apa,canal,gaz,curent Schimb cu apartament Loc de casa 450 mp 50e Tel oșapte49322521

1063 EUR/m2 | 80 m2

Botosani, Botosani

Casa cu  1200  teren de vinzare. 26

Casa cu 1200 teren de vinzare.

Casa cu utilități,apa canal energie electrica și posibilitate gaz,la sosea la 5 min de centrul orasului ,cu livada tinara pe rod . Mai multe informații la tel

100 EUR/m2 | 500 m2

Botosani, Botosani

Proprietate 1,5 hectare la drum principal - casa si teren
8
2

Proprietate 1,5 hectare la drum principal - casa si teren

Vând gospodărie completă cu potențial uriaș, ideală pentru locuit sau investiție in sat Soldanesti, jud Botosani, 20 de minute de oras. Teren: 15.000 mp, parcelabil, cu avantajul de a avea acces din două părți. Casa (130 mp): 5 camere, 2 holuri generoase, baie și mansardă (necesită îmbunătățiri ). ...

5 EUR/m2 | 15,000 m2

Soldanesti, Botosani

Casă de vânzare, Botoșani, str Pușkin
7
11

Casă de vânzare, Botoșani, str Pușkin

Casă de vânzare- o oază de liniște! Proprietate aflată într-o zonă deosebit de liniștită a orașului Botoșani, cu grădină, ideală pentru relaxare sau cultivarea legumelor pomi fructiferi. Casa are suprafata de 88 mp- formată din 4 camere spatioase, veranda si pod. Curtea are o suprafata totala de ...

773 EUR/m2 | 88 m2

Botosani, Botosani

Vand casa batraneasca in Roșiori
9
7

Vand casa batraneasca in Roșiori

Vând casă bătrânească în Roșiori,2800 m ,drept,deschidere 45m liniari,cu toate utilitățile,2 fântâni,apă de la rețeaua publică,casa este locuibilă. Relații la telefon

23 EUR/m2 | 2,800 m2

Botosani, Botosani

Casa   si  teren,  Sale  House  with  land...
1

Casa si teren, Sale House with land...

CASA CU TEREN ...GRAJD...FANTANA...APA TRASA...CURENT ELECTRIC...ANTENA SATELIT programe Gratis...ACARETURI...etc...

22 EUR/m2 | 2,300 m2

Saveni, Botosani

Structura casa lemn P + mansarda, 155 mp
4
8

Structura casa lemn P + mansarda, 155 mp

Structura casa lemn P + mansarda, 155 mp, fabricata in Suedia din pin nordic.

135 EUR/m2 | 155 m2

Botosani, Botosani

vand casa la lebada-lac
5
4

vand casa la lebada-lac

vand casă nefinalizată, cu un real potențial de transformare într-un cămin primitor, situată într-o zonă liniștită și apreciată Lebăda. Proprietatea este amplasată pe un teren generos de 510 mp, ideal pentru relaxare și amenajări exterioare. Construcția are parterul complet realizat, cu o suprafață ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Botosani, Botosani

Vând casa ridicata plus teren
4
1

Vând casa ridicata plus teren

Vând casa ridicata acoperita, izolata cu instalația sanitara terminata și electrica cu geamuri și uși. Plus teren 2200 mp. Dispune de contoare la apa, lumina, gaz. Este situata lângă Mănăstirea Popauti terenu ajungând cu deschidere de 10 metri lângă izvor pe Doboșari. Schimb cu diferența și cu apartament ...

750 EUR/m2 | 240 m2

Botosani, Botosani

De vânzare Casă P+E si teren 680mp
7
4

De vânzare Casă P+E si teren 680mp

Se oferă spre vânzare construcție realizata din materiale premium începuta in anul 2016 . Suprafața construita este de 170 m.p. iar curtea are o suprafață de 680m.p.. Utilitățile (gaz, energie electrica, apa, cablu TV si internet) se afla la marginea proprietății. Casa se afla in imediata apropierea ...

588 EUR/m2 | 170 m2

Catamaresti-Deal, Botosani

Vând teren cu casă bătrânească
5
7

Vând teren cu casă bătrânească

Vând teren 3240mp cu casă bătrânească situată înMânăstireni [poiana],com Unțeni, deschidere pe ambele părți de 38 ml, curent tras și apă trasă la poartă, Terenul se poate parcela în 2 loturi a câte 1600 mp, fântână, pomi fructiferi, locul este drept. Casa e construită din chirpici si are 2 camere+magazie Mai ...

580 EUR/m2 | 50 m2

Manastireni, Botosani

Casa de vinzare
2
2

Casa de vinzare

Proprietar, vind casa în Călinești,oraș Bucecea suprafața 19 ari - 4 camere - baie - fosa - curent - apă de la rețea publică - beci - anexe

421 EUR/m2 | 95 m2

Calinesti (Bucecea), Botosani

Vând casă nouă cu teren 1970 mp-Cândești Bt.
7
37

Vând casă nouă cu teren 1970 mp-Cândești Bt.

- Contact doar prin mesaj pe site!!! Casa este construită din BCA, acoperită cu tablă roșie, geamuri termopan Gealan, fundație de beton. Este prevăzută cu baie cu instalație amenajată pentru a fi montată fosă, un hol și 2 camere. Deschiderea la stradă este de 9 metri. Casa se află poziționată la asfalt ...

463 EUR/m2 | 40 m2

Botosani, Botosani

Vând casă Catamarasti,Botoșani. 3

Vând casă Catamarasti,Botoșani.

Urgent vând casă noua,octombrie 2025 160m,suprafață teren,1000m,compartimentată astfel:parte-living,bucătărie,dormitor,camera centralei;etaj-3 dormitoare,baie,dressing.Pod înalt.Terasa 15m. Important proprietar,casa nu a fost construită pentru a se vinde și s a folosit pentru construcție materiale de ...

980 EUR/m2 | 148 m2

Catamaresti-Deal, Botosani

Casă de vânzare
9
8

Casă de vânzare

Vând casă locuibilă în județul Botoșani Casa este acoperită cu o tablă Linda este izolată are curent electric este formată din patru camere plus hol Interioarele cât și exteriorul la casa nu necesită investiții deoarece sunt renovate recent interioarele Are mai multe anexe în curte cum ar fi următoarele ...

471 EUR/m2 | 85 m2

Niculcea, Botosani

Casa  in oras  zona liceul pedagogic proprietar
10
1

Casa in oras zona liceul pedagogic proprietar

Vind casa situata in oras, cu suprafata utila de 150 mp si total teren de 300 mp, construita in anul 2019, din BCA, zona Liceul Pedagogic, Botosani. Casa dispune de gresie, faianta, parchet, tamplarie PVC Tripan, izolatie termica, si este racordata la energie electrica, apa-retea publica, gaz-centrala ...

1100 EUR/m2 | 150 m2

Est, Botosani, Botosani

Vând casă și teren 30

Vând casă și teren

Vând casă bătrânească,cu 5000mp teren(livadă,vie,teren arabil) în loc.Schit Orășeni (Maici),com.Cristesi, Botoșani.Casa are o suprafață de 55mp cu 2 camere,hol și bucătărie,are curent electric tras cu fântână în curte.Terenul este drept cu deschidere la drum de 25ml.Vanzarea se face direct la proprietar,acte ...

8 EUR/m2 | 5,008 m2

Botosani, Botosani

Casa de vanzare Dorohoi
10
2

Casa de vanzare Dorohoi

Se vinde casă P+1+M, Casă din cărămidă din 7 camere 1 baie, 1 bucătărie+mansarda , garaj de 3 mașini, anexă casă de cărămidă, 4800mp teren, livada . I Preț 220.000 Euro

1100 EUR/m2 | 200 m2

Dorohoi, Botosani

Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Casa de caramida,situated la strada , in Satul Podriga , Com Drăguşeni,Județul Botoşani.Are 5 camere in total (o baie , bucatarie,sufragerie,dormitor ,camera de depozitare pt centrala).Pretul fiind de un miliard sapte sute de lei , negociabil. Pt mai multe detalii sunati la numarul de telefon .

2055556 EUR/m2 | 18 m2

Podriga, Botosani

casa comnina Romanesti Jud. Botosani
4
12

casa comnina Romanesti Jud. Botosani

casa și pământ 3000 m vie + gradina, curent electric, fântâna în curte, posibilitate de racordare la apă.

275 EUR/m2 | 60 m2

Românesti, Botosani

Casa de vânzare
5
6

Casa de vânzare

Vand casă în satul Dumeni, comuna George Enescu, județul Botoșani 3camere, baie, bucatarie, bucatarie de vară, magazii, garaj.

13 EUR/m2 | 2,000 m2

Dorohoi, Botosani

Casă cu etaj din cărămidă
1

Casă cu etaj din cărămidă

Casa cu etaj, din caramida, în orașul Dorohoi. strada Florilor. Utilități: apa (din rețeaua orașului+fântână), energie electrica, canalizare, centrală termică pe gaz. Magazie, garaj, pomi fructiferi pe rod, teren 580 m.p. Suprafața construita 128m.p. Suprafața utilă 106 m.p.

736 EUR/m2 | 106 m2

Dorohoi, Botosani

Casa de vinzare 4

Casa de vinzare

casa 3 camere suprafață 100mp cu bucătărie de vara separat apa trasă în curte situată la strada principala cu anexe și două gradini

20 EUR/m2 | 1,000 m2

Mitoc, Botosani

Casă modernă de vânzare   Botoșani   zona Împărat Trăian
5
1

Casă modernă de vânzare Botoșani zona Împărat Trăian

Vă propun spre vânzare o casă spațioasă și luminoasă, eficienta energetic, situată în zonă liniștită cu acces facil la spațiile comerciale,grădinițe,școli , ideală pentru familie. S-au utilizat materiale premium (quartz , marmura , granit: in living,bucatarie, bai, terasa), termostat smart, poartă ...

2250 EUR/m2 | 140 m2

Botosani, Botosani

vand casa la tara in Lunca, jud. Botosani
4
14

vand casa la tara in Lunca, jud. Botosani

Vand casa traditionala batraneasca la tara, in jud Botosani, comuna Lunca, sat Stroiesti, la 34 de km de Botosani intr o zona linistita. Casa este in stare buna, este construita din nuiele, furci si lut si este acoperita cu tigla. Suprafata casei este 48 mp, are doua camere (intr-o camera este soba cu ...

271 EUR/m2 | 48 m2

Stroiesti, Botosani

Casa de vanzare 9

Casa de vanzare

Vând casa la tara la 18 km de Botosani situata în centrul satului la strada principala

333 EUR/m2 | 75 m2

Botosani, Botosani

2 case de vanzare !
5
2

2 case de vanzare !

De vanzare 2 case, una de 80 metri patrati,caramida, tabla, PENTRU DEMOLARE! Cealalta constructie noua de aprox. 110 mp,bca,lindab,grinzi de lemn. Proiectul a fost realizat ca da fie la parter: sufragerie,bucatarie,baie. La etaj sau mansarda 2 dormitoare. La aprox. 100 m de centrul satului. Scoala,Politie, ...

150 EUR/m2 | 110 m2

Viisoara, Botosani

Casa in Botoșani 50.000 eur

Casa in Botoșani 50.000 eur

Se vinde apartament la casă, pe structură din paiantă, renovată integral și îmbunătățită in 2010 (întărită cu plase, tencuită, izolată și acoperită cu tablă) și parțial în 2021. Suprafața locuibilă este in jur de 41 mp (amprenta la sol este de 53 mp), este INTABULATĂ și împărțită în 2 camere de aprox ...

1220 EUR/m2 | 41 m2

Sc%25252bgenerala%25252b3, Botosani, Botosani

Se vinde!!!!!! Complet utilată și mobilată!!
1

Se vinde!!!!!! Complet utilată și mobilată!!

De vânzare!! La 5 minute de orașul Săveni,complet utilată și mobilată.

1000 EUR/m2 | 130 m2

Petricani, Botosani

Vand casa !!
10
21

Vand casa !!

Proprietar: Vand casa din caramida, structura foarte rezistenta, cu 3 camere, baie, bucatarie, doua holuri,acoperis nou din tabla, pod,termopane, gradina cu vie, pomi fructiferi, dependinte(doua magazii, etc.)beci si foarte important, vecini foarte linistiti. Suprafata locuibila 65mp Casa este situata ...

508 EUR/m2 | 65 m2

Trusesti, Botosani

Casă bătrânească
1
4

Casă bătrânească

De vânzare casă bătrânească locuibilă cu anexe, livadă, vie și teren arabil. Teren intravilan in suprafață de 6300 mp. Casa se află la drumul principal,asfalt in fața casei. Localizată în sat Rădeni,Com. Frumușica, Jud. Botoșani. Prețul este de 32000 euro. Mai multe informații la tel ,sau WhatsApp.

5 EUR/m2 | 6,300 m2

Frumusica, Botosani

Casă bătrânească
1
11

Casă bătrânească

6,300 m2

Frumusica, Botosani

casa de vanzare horlaceni
10
10

casa de vanzare horlaceni

casa de vanzare la 7km de dorohoi.sendriceni horlaceni. in curte gasim o casa din ani2015 (160metri patrati)care cuprinde la parter camera,bucatarie doua holuri si baie.la etaj doua camere.baia este collegata cu o alta camera si bucatarie.o alta casa batraneasca cu trei camere care poate fi locuita ( ...