Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Botosani Companii Centrala proprie Gaz Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare Vila situata Ultracentral-425 mp
20

De vanzare Vila situata Ultracentral-425 mp

VILĂ DEOSEBITĂ DE VÂNZARE – Spațioasă, elegantă, complet utilată! Zona Ultracentrala Suprafață utilă: 425 mp An construcție: 2005. Renovată în 2015 Preț: 385.000 € negociabil ✨ Caracteristici generale: ✅ Construcție solidă din BCEA ✅ Structură: Subsol + Parter + Etaj + Pod ✅ 8 camere generoase ✅ ...

906 EUR/m2 | 425 m2

central, Botosani, Botosani

De vanzare casa nou finalizata la sfarsitul anului 2024
11

De vanzare casa nou finalizata la sfarsitul anului 2024

Camelia- 0740452955 ☎ De vânzare casa noua finalizată la sfârșitul anului 2024. Dispune de: Apă, gaz, canalizare Centrală termică Încălzire în pardoseală Tâmplărie PVC cu geam termopan Loc de parcare Clasa A+ la consum de energie Suprafață utilă: 120 mp Suprafață teren: 180 mp ➡Compartimentare: ▪Parter: ...

1242 EUR/m2 | 120 m2

periferie, Botosani, Botosani

Categorii

Case de vanzare

Județe

Botosani

Localități

Salvează căutarea