Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vânzare casă zona Ștefan cel Mare
1
16

Vânzare casă zona Ștefan cel Mare

Vând imobil pe Strada Viesparilor, sector 2, în curte comuna, format din: - teren in folosinta 40,01 mp - constructie parter (demolabilă): cameră + marchiză + antreu = 24,8 mp, WC + bucătărie + magazie + pivnița = 17 mp Imobilul dispune de acces la utilitati, are cadastru si este intabulat. Pozitionarea ...

1071 EUR/m2 | 42 m2

Stefan%25252bcel%25252bMare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica
10
16

vand imobil 153 mp in Colentina Doamna Ghica

Vand sau schimb teren 153 mp in Bucuresti, cu doua constructii, casa 56mp + anexa 26mp, amplasat pe colt, cu deschidere dubla, la strazile Heliade intre vii si Pancota, la 50 m de sensul giratoriu cu Doamna Ghica. Curtea si constructiile se afla in stadiu avansat de renovare, s-a inlocuit gardul, au ...

850 EUR/m2 | 153 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
DE VÂNZARE   Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București
9
2

DE VÂNZARE Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București

Ansamblu Imobiliar Excepțional | Zona Dorobanți, Sector 1, București Suprafață teren: 239,70 mp | Suprafață construită: 235 mp | Regim înălțime: P+1 Propietari, vă prezentăm o oportunitate rară pe piața imobiliară din una dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucureștiului Dorobanți, Sector 1. Ansamblul ...

3830 EUR/m2 | 235 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vile tip duplex de vânzare   Bucureștii Noi (2 Cocoși   Străulești)
4

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești)

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești) Două vile tip duplex situate într-o zonă liniștită, rezidențială, cu acces rapid către nordul Bucureștiului. Imobilele sunt semifinisate, ceea ce înseamnă că poți alege finisajele și personaliza casa după preferințe. Finalizarea ...

1556 EUR/m2 | 225 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Vilă Brâncoveanu | 330 mp | Proprietar | Fără comision | Negociabil!
4
16

Zonă premium Brâncoveanu stradă liniștită, ideală pentru familie sau business! Direct proprietar fără comision! Vând vilă elegantă și spațioasă, perfectă pentru locuit sau pentru investiție (firmă, clinică, grădiniță etc.) Detalii cheie: Construită în 2010 330 mp suprafață construită ...

1455 EUR/m2 | 330 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti
6
16

Apartament semidecomandat de vânzare în Bucuresti

Vând apartament studio, situat în București într-o casă cu două etaje, având curte interioară, cu ieșire la Bulevardul Mihail Kogălniceanu, la 100 m de statuia cu același nume. Apartamentul este situat la parter, nu are geamuri înspre bulevard, deci nu se percep zgomotele, și, ce este deosebit, are o ...

1630 EUR/m2 | 46 m2

Sector 5, Bucuresti

Vînd  Locuință curte  + 2 spatii comerciale +terenuri  curte) 110 mp
5
89

Vînd Locuință curte + 2 spatii comerciale +terenuri curte) 110 mp

Vînd garsoniera curte + 2 spații comerciale total 75 mp construibili + curte interioara si la strada 40 mp strada apa, canalizare ,curent normal și trifazic etc- suprafață totala proprietate ambele imobile plus terenuri de 110 mp -pretabil locuinta la curte sau diverse afaceri strada principala ...

1458 EUR/m2 | 72 m2

Sector 3, Bucuresti

Particular vand vila P+1+M zona Vitan Dudesti
10

Particular vand vila P+1+M zona Vitan Dudesti

Vand vila situata in zona Vitan - Dudesti compusa din 3 apartamente cu intrari separate, curte. Suprafata pe etaj = 100mp. Fiecare apartament are boxe la subsol, podul este mansardat la un apartament si este mansardabil pentru celelalte.

3833 EUR/m2 | 300 m2

Sector 3, Bucuresti

Super afacere ! vand dreptul litigios
3
60

Super afacere ! vand dreptul litigios

Vand dreptul de sechestru aupra unui imobil situat in Bucuresti,sect.1,Bucurestii Noi. Casa P+1 constructie 2009, 320 mp construiti,teren 390 mp, zona linistita. Valoarea de piata a imobilului este de peste 350.000 euro. Pretul cerut de mine pentru a vinde dreptul de sechestru este 25.000 euro ,adica ...

78 EUR/m2 | 320 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Vila 3 dormitoare
5
11

Vila 3 dormitoare

Proprietar ofer spre vânzare vila P+2 situata în Sectorul 3 zona prelungirea Bdul Nicolae Grigorescu. Vila este situata pe un teren de 284 mp din care 100 mp amprenta la sol și este formata din Subsol, parter (terasa parter, living, baie servici, casa scării, bucătărie, spațiu tehnic, garaj ), et 1 ...

1246 EUR/m2 | 281 m2

Sector 3, Bucuresti

Vila de vanzare
5
14

Vila de vanzare

Proprietar ofer spre vânzare vila P+2 situata în Sectorul 3 zona prelungirea Bdul Nicolae Grigorescu. Vila este situata pe un teren de 284 mp din care 100 mp amprenta la sol și este formata din Subsol, parter (terasa parter, living, baie servici, casa scării, bucătărie, spațiu tehnic, garaj ), et 1 ( ...

1241 EUR/m2 | 282 m2

Sector 3, Bucuresti

Imobil multifamiliar
10
2

Imobil multifamiliar

Proprietar,ofer spre vânzare un imobil multifamiliar situat in soseaua Alexandriei, in apropierea carfour Kaufland Lidl.Imobilul este construit din BCA pe o structură de beton foarte rezistentă.S,au investit materiale de înaltă calitate, începând de la fundație până la acoperiș.La cererea clientului, ...

1200 EUR/m2 | 400 m2

Soseaua Alexandriei, Sector 5, Bucuresti

Casa Tip Duplex | sector 5 | Prelungirea Ghencea
8
1

Casa Tip Duplex | sector 5 | Prelungirea Ghencea

Descoperă eleganța și confortul în noul complex rezidențial Stefi Residence! Vă prezentăm Stefi Residence, un ansamblu exclusivist de 10 case moderne, aflate în plină dezvoltare, perfect concepute pentru cei care își doresc un stil de viață rafinat și confortabil. Suprafață construită: 180 mp Suprafață ...

1128 EUR/m2 | 135 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă de vânzare   79 900 euro
10
31

Casă de vânzare 79 900 euro

Casă de vânzare fără probleme juridice, acte complete,vanzare imediată! Se vinde casă la curte de 200 m2, casa in forma de L 90 m2, curte in mijloc libera 110m2, construcție mixtă (paiantă + cărămidă), 1 bucatarie 3 camere, 1 baie, 1 hol mare, 3 magazii cu toate utilitățile funcționale,pod (sobe cu ...

400 EUR/m2 | 200 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

constructii anexe
5
12

constructii anexe

construcții anexe garajuri magazii căsuțe lemn diferite modeluri și materiale pt execuție . manopera montaj + materiale .

40 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Vând vilă, Băneasa, Vatra Nouă, Sisești, sector 1
10
7

Vând vilă, Băneasa, Vatra Nouă, Sisești, sector 1

Vilă de vânzare, Băneasa, str. Drumul Plaiu Cornului (din Bdul Sisesti), sector 1 București, aproape de lac și pădure, Kaufland la 5 min., Lidl la 10 min., P+1, 200 mp, 5 camere, 2 băi, 1 bucătărie, 1 balcon, terasă, 500 mp teren, deschidere 15 m, an construcție 2003, gaze, curent, hidrofor, fosă, centrală ...

2833 EUR/m2 | 180 m2

Sector 1, Bucuresti

casă de vanzare
10
4

casă de vanzare

casă cu etaj ,etajul nu e finalizat . Aceasta casă e bine întreținută, are curte mare ,toate utilitățile si deschidere de 20 m la stradă principală

1533 EUR/m2 | 150 m2

Giulești Sârbi, Sector 6, Bucuresti

casa 4 camere
5
4

casa 4 camere

casa 4 camere , sector 1 , zona soseaua Chitilei, st 135 m , SC 90m , toate utilitățile , preț8 190000euro. 2 camere sunt consolidate cu plasa de Buzău și tencuite, iar celelalte 2 sunt construite in 2006 cu fundație făcută pentru constructie etaj.Particular.

2111 EUR/m2 | 90 m2

Sector 1, Bucuresti

Casă vânzare Colentina Maior Băcilă
10
11

Casă vânzare Colentina Maior Băcilă

Casă primitoare, situată într-o zonă liniștită și corectă, potrivită pentru locuire permanentă. Proprietatea este bine compartimentată și oferă un nivel bun de confort, ideal pentru o familie. Este o alegere potrivita pentru cei care doresc o locuinta completa si exclusivista. Vecinatati dupa care alearga ...

1095 EUR/m2 | 210 m2

Sector 2, Bucuresti

Casa D+P+E zona Marriott-Sirenelor T=300 Sc=300 cu aut extindere toate facilitatile libera ev schimb
8
1

Casa buna zona Marriott- str Sirenelor D+P+E, T=300 Sc=300 cu aut extindere toate facilitatile libera eventual schimb cu gars apt 2 camre plus diferenta sustantiala schite, alte foto- la cerere Va rog, sunati numai seara!

1400 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă nouă 2025 Săbăreni | 4 camere | 102 mp utili | Teren 500 mp | Materiale premium
5
1

Proprietar vând casă nouă construită în 2025, situată în Săbăreni, într-un cartier nou deja locuit, într-o zonă liniștită și în dezvoltare. * Suprafață utilă: 102 mp * Suprafață construită: 120 mp * Teren: 500 mp Compartimentare: - 3 dormitoare - living spațios - bucătărie - 2 băi - cameră tehnică - ...

1275 EUR/m2 | 102 m2

Sector 1, Bucuresti

vanzare duplex sector 1
5
3

vanzare duplex sector 1