Case si vile de vanzare Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Bucuresti Terasă Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Casa 6 Camere, gradina spectaculoasa, Erou Iancu Nicolae
18
1

Casa 6 Camere, gradina spectaculoasa, Erou Iancu Nicolae

Intr-una dintre cele mai cautate zone rezidentiale din nordul Capitalei, pe o strada linistita si verde din apropierea Bulevardului Erou Iancu Nicolae, se afla o proprietate deosebita, construita în 2009, ce imbina spatiul generos cu atmosfera calda a unei adevarate “acasa”. Parterul este format din ...

2769 EUR/m2 | 238 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Casă + teren 585 mp, front 25 ml | Pipera – C. Pritopescu
7
10

Casă + teren 585 mp, front 25 ml | Pipera – C. Pritopescu

Propunem spre vânzare un teren excelent poziționat în zona Pipera – Constantin Pritopescu, pe o stradă liniștită, cu circulație redusă (stradă închisă). Proprietatea are o suprafață totală de 585 mp și o deschidere generoasă de 24,72 ml, ideală pentru proiecte rezidențiale premium. Pe teren se află ...

1666 EUR/m2 | 150 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vilă elegantă în zona Primăriei Sector 1 - la 10 minute de Piața Victoriei
10
4

Situată într-o zonă rezidențială exclusivistă, liniștită și sigură, chiar în apropierea Primăriei Sectorului 1, această casă modernă, construită în 2015, îmbină perfect confortul urban cu intimitatea unei locuințe private. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către Piața Victoriei, Șoseaua Kiseleff ...

3492 EUR/m2 | 126 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

VILĂ SPAȚIOASĂ NOUA | 200 m de Sector 1 | Poziție Deosebită   Mogoșoaia
9
6

VILĂ SPAȚIOASĂ NOUA | 200 m de Sector 1 | Poziție Deosebită Mogoșoaia

Agenția HT PREMIUM GROUP vă oferă spre vânzare o vilă modernă, construită NOUA, amplasată excelent în Mogoșoaia, la doar 200 m de Sector 1 București, într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid către oraș. Detalii proprietate: - Teren: 250 mp | Curte liberă: 180 mp - Suprafață desfășurată: 230 mp ...

1134 EUR/m2 | 216 m2

Sector 1, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2519 EUR/m2 | 135 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

PROPRIETAR   Casă Sector 1, Șos. Chitila | Teren 277mp | Renovată 2023
10
1

PROPRIETAR Casă Sector 1, Șos. Chitila | Teren 277mp | Renovată 2023

Descriere:Vând casă individuală pe strada Constantin Godeanu, zonă liniștită, lângă Colosseum Mall. Construcție solidă (cca. 2000), BCA și cărămidă, gata de mutat. DATE CONSTRUCȚIE:Teren: 277 mp (curte pavată). Suprafață construită: 85 mp amprentă la sol. Suprafață utilă: 110 mp (Parter + Mansardă). Izolație: ...

2273 EUR/m2 | 110 m2

Chitila, Sector 1, Bucuresti

Casa + curte Zona Delfinului sector 2 PROPRIETAR
10
8

Casa + curte Zona Delfinului sector 2 PROPRIETAR

Casă cărămidă, singur în curte, toate utilitățile fără comision agenții Se oferă spre vânzare casă solidă din cărămidă, reconstruită integral după anul 1990 (construcția veche a fost aproape complet demolată, păstrându-se doar magazia încăperea nr. 12 din releveu). Suprafață teren: 276 mp Amprentă ...

1058 EUR/m2 | 137 m2

Delfinului, Sector 2, Bucuresti

Duplex  Bucureștii Noi Străulești
8

Duplex Bucureștii Noi Străulești

Propietar vând Vila în duplex în zona Bucureștii Noi 2 Cocoșii . Duplexul este la stadiul de semi gata , urmand ca dupa semnarea antecontractului clientul să-și aleagă finisajele și în decurs de 3 luni sa le finisam la gata dupa placerea clientului! Imobilul este racordat la toate utilitățile ( Gaze,apa ...

1545 EUR/m2 | 220 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Casă la curte de vânzare
5
8

Casă la curte de vânzare

Vând casă la curte, construcție din anul 2000, parter și etaj. Parterul este compus din 2 camere, hol, bucătărie mare, baie de serviciu pivniță. Mansarda este compusă din două camere, hol, baie, terasă, construcție din lemn cu izolație și îmbrăcate în lambriu de lemn. Curtea este pavată cu gresie. Zonă ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand casă la curte
2
2

Vand casă la curte

Vand casa la curte in stare f bună. Zona Hala Traian. Apart are 64m curte 84. Balcon, beci, posibilități masardare. Termopane, parchet de bună calitate, uși din lemn masiv, centrală etc. Are cadastru intabulare. Perfectă pt birouri, coafor dar si pt a fii locuită! Detalii la telefon!

2344 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casa Individuala Parcul Carol | Renovata | Centrala | Curte |
20
1

GOLDEN GATE REAL ESTATE vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată la doar 100 m de intrarea în Parcul Carol, într-o zonă exclusivă de case, liniștită și ferită de zgomotul traficului urban dar si bine conectata la mijloacele de transport in comun. Imobilul este dispus S+P+1+M și are o ...

3016 EUR/m2 | 176 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Casa de vanzare centru
6
2

Casa de vanzare centru

Casa de vanzare pozitionata in centrul Bucurestiului la aproximativ 500 m de Calea Victoriei , situata in str. Luncani nr.2 , parter + etaj + terasa cu vedere panoramica , cu acces in curte , suprafata 220 mp, 8 camere , toate utilizatile, gaze, canalizare, Proprietatea beneficiaza si de curte de ...

2091 EUR/m2 | 220 m2

Sector 1, Bucuresti

Casa la curte in sector 2, zona Lizeanu 25

Casa la curte in sector 2, zona Lizeanu

Vând casa la curte de o suprafața de 502m2, strada Despot Vodă ( între Lizeanu și Eminescu) , zona foarte calma, cu copaci, casa necesita renovare , are apa curenta, canalizare, gaze, centrală termică.

697 EUR/m2 | 502 m2

Stefan%2bcel%2bMare, Sector 2, Bucuresti

Casă curte
10
3

Casă curte

Casă 2019 pretabilă pentru două familii, birouri. Suprafață locuibilă 140 mp. Parter bucătărie 16 mp,living 32mp, baie 9mp. Etaj 3 dormitoare din care două cu balcon. Baie 12mp. Pivniță la bucatărie 9mp. Curte 90mp. Terasă parter 32mp. Cadadastru,intabulare . Unic proprietar. Acoperiș Lindab.

2107 EUR/m2 | 140 m2

Sector 2, Bucuresti

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro
3

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro, Se pot construi s+p+2+3r

1938 EUR/m2 | 258 m2

Sector 3, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2499 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Proprietate rară pe Lacul Grivița | Teren 1902 mp + Vilă 568 mp | Nord Bucuresti
10

Proprietate rară disponibilă în Nordul Bucureștiului, cu deschidere directă la Lacul Grivița. Situată într-una dintre cele mai discrete și valoroase zone rezidențiale din Sector 1 Damaroaia Bucureștii Noi această proprietate oferă un tip de poziționare care a devenit aproape imposibil de replicat ...

3725 EUR/m2 | 349 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

vila decebal 700 mp 999000
18

vila decebal 700 mp 999000

vila decebal 500 metri construiti formata din s+p+3 in suprafata de 700 metri construiti si 500 utili 999000 euro

1427 EUR/m2 | 700 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Colentina,Spital Fundeni, str Smeurei,3 cam 80 mp, 100m teren,2 gr san,singur curte
5
8

Colentina, 3 camere,80 mp, 2 gr sanitare, 2 intrări, 100 mp teren, singur în curte, casa renovată integral în 2020-2023, centrală termică în garanție , Nu se acceptă credit , preț de ap la bloc . Preț negociabil .Se vinde mobilat și utilat

1313 EUR/m2 | 80 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

CASA SINGUR CURTE, Colentina,100mp teren,3 cam,80mp, renovata 2024
9
13

Casă singur în curte, Zona Colentina, parc Motodrom, Carrefour Colentina la 5 min, teren 100 mp, 3 camere,80 mp, parțial mansardată, termopane, centrală nouă , totul renovat în 2024, termoizolata , curte liberă betonată , preț de ap Nu se acceptă credit ipotecar

1313 EUR/m2 | 80 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

 Casa Vatra Luminoasa 3 camere 8

Casa Vatra Luminoasa 3 camere

Casă 3 camere în Vatra Luminoasă Caracteristici tehnice & utilități Suprafață utilă: 47 mp Teren total: 60 mp Camere: 3 Baie: 1 Bucătărie: 1 Construcție întreținută în stare bună Racord complet la utilități: Apă Canalizare Gaze naturale Curent electric Internet fibră optică Avantaje ...

2111 EUR/m2 | 90 m2

Vatra%252525252525252bLuminoasa, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea