Case si vile de vanzare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Vile Individuale Cuplate / Proiect Nou/ 20 Unitati Locative
20

Vile Individuale Cuplate / Proiect Nou/ 20 Unitati Locative

Ansamblu rezidențial exclusivist, compus din 20 de unități locative (vile cuplate), situat într-o zonă liniștită din Bragadiru – zona Dantelei, cu acces rapid la mijloace de transport. Caracteristici: Suprafață utilă: 120 mp + curte de 200 mp Regim de înălțime: P+1 Compartimentare ideală: • Parter ...

1625 EUR/m2 | 120 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casă noua individuala cu curte, Rahova
20
11

Casă noua individuala cu curte, Rahova

De vanzare o frumoasa casa nou-nouta in Bucuresti, sectorul 5, cartierul Rahova, in spatele pietei cu acelasi nume, pe str. Epigonilor. Cu spatii vitrate mari, o forma rectangulara si terasa circulabila, constructia se inscrie in stilul modern - mediteranean.. Este realizata din caramida pe structura ...

2532 EUR/m2 | 75 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casa individuala - singur curte
5
5

Casa individuala - singur curte

Casa individuala 3 camere, baie, bucatarie, singur curte, constructie de caramida, suprafata teren 130 mp, suprafata constructie 60 mp, curte amenajata, cladire izolata termic, renovata, parchet, termopan, AC, centrala termica, deschidere 9 ml, posibilitate parcare in curte, zona linistita.

1750 EUR/m2 | 60 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vila Spatioasa Bucuresti Prelungirea Ghencea
20

Vila Spatioasa Bucuresti Prelungirea Ghencea

Un vis implinit, o vila dispusa pe 5 nivele, Demisol+ Parter inalt+Etaj 1+ Etaj 2+ o Mansadra Spectacol. Imobilul beneficiaza de garaj, toate utilitatile (apa, gaz, curent electric 230v si 400v, canalizare, garaj fantanta in casa) si este deservita de 2 centrale termice pe gaz de mare putere. Sunt 4 ...

1231 EUR/m2 | 520 m2

ghencea, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand proprietate 791 mp 179 000 EUR putin negociabil 227 EUR m2
5
7

Direct proprietar vând casa cu curte spatioasa 791 mp, pretabil constructie ansamblu rezidential, strada Nicolae Dragan nr 12A, sector 5, distanta pana la Soseaua Giurgiului este de 150 metri, la 3 statii de Piata Progresul. La intersectia strazii cu Soseaua Giurgiului, incepe constructia unei noi statii ...

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Vand Casa Sector 5
6
6

Vand Casa Sector 5

Vand Casa in Rahova aproape de complexul Salaj, Muntii Carpati , aproape de scoala 127 Curte + casa = 160 metrii

833 EUR/m2 | 90 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă de vânzare
5
8

Casă de vânzare

Casă de vânzare 2camere, cartier Rahova, toate utilitățile

1979 EUR/m2 | 48 m2

Sector 5, Bucuresti

Case de vanzare strada jadului Bragadiru
5

Case de vanzare strada jadului Bragadiru

Case de vanzare intrun complex de 8 vile strada jadului mai multe detali la telefon

1389 EUR/m2 | 151 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa-Vila - Rahova - Alexandriei- Leroy Merlin -  170000E - tva inclus - COMISION 0!
14

Casa-Vila - Rahova - Alexandriei- Leroy Merlin - 170000E - tva inclus - COMISION 0!

Pretul acum este de 170.000E tva inclus POZELE SUNT DE LA UN PROIECT VANDUT DEJA. CASELE DIN OFERTA SUNT LA ROSU - FINALIZARE PROIECT - AUGUST 2026 - SEPTEMBRIE 2026 BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: Vilele stil duplex prezentate de firma noastra Activimob ndash; ...

1417 EUR/m2 | 120 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă 2 camere de vânzare   curte
6
6

Casă 2 camere de vânzare curte

Se vinde casă cu 2 camere, ideală pentru locuit sau investiție. Compartimentare: 2 camere Baie Bucătărie Hol Încălzire cu sobă de teracotă Boiler pentru apă caldă Curte comună Locuința este îngrijită, locuibilă imediat, potrivită pentru un cuplu, o persoană singură sau ca investiție pentru ...

1250 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa batraneasca cu teren rahova sector 5
1
4

Casa batraneasca cu teren rahova sector 5

Casa batraneasca demolabila cu teren de 203 mp vanzare. Terenul se afla in sectorul 5. In imediata apropiere este gradinita,after school,lidl.

1998 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Teren cu casa demolabila din paianta Sos Alexandriei- Luk Oil.
10

Compania imobiliara Apulum 94 va propune o casa parter din paianta, cu un teren total de 208 mp, situata in zona Sos Alexendriei- in apropiere de benzinaria Luk Oil. . Imobilul este la aproximativ 300 metri de Soseaua principala, pe o strada asfaltata, cu vecini civilizati. Casa are 3 incaperi, un hol ...

867 EUR/m2 | 90 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa sector 5
1
13

Casa sector 5

Casa sector 5(deschidere 2 străzi) o deschidere 14 ,cea dea doua 12 .

28 EUR/m2 | 400 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vând casă la curte in sectorul 5 5

Vând casă la curte in sectorul 5

Vând casă la curte din cărămidă, două camere, hol, baie și bucătărie, încălzire centrală pe gaz, suprafața locuibila 60mp, suprafața teren 400,53 mp. Deschidere 27m, adâncime pe o latură 16m și pe cealaltă latură 14m.Necesită igienizare și o minimă renovare. Căsa este izolata termic exterior cu polistiren ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Sector 5, Bucuresti

Casă şi teren de vânzare
5
1

Casă şi teren de vânzare

Ofer spre vânzare teren cu construcții situat pe Strada Amurgului, cartier Rahova București. Suprafata utila: 98mp Suprafață totală: 446 mp Deschidere stradală: 14 ml Stradă asfaltată, iluminat public Construcții existente pe teren: Casa principală renovată 2 Camere 2 Holuri 1 Baie 1 Bucătărie Izolație ...

1633 EUR/m2 | 98 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

casă  bătrânească 4

casă bătrânească

casă bătrâneasc din chirpici și parțial cărămidă; construcție din anul 1936 -2 camere +hol. În aceași locație se mai află la fel alte 2camere + hol . 342 m p teren cu o deschidere de 12,5 m în București ,sos. Giurgiului la100 m de piața Progresu sector 5. un loc liniștit cu utilitățile la poartă. Casa ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Casa 48mp Central Bucuresti
10
2

Casa 48mp Central Bucuresti

Casa interbelica, singur in curte, din anii 30, situata central, teren 81mp, din care suprafata construita 57mp + curte 24mp. Casa este amplasata in zona Bd Tudor Vladimirescu, Piata Chirigiu, la 7 minute de Lidl, 3 minute de mijloace de transport (tramvai autobuz), 6 minute de Jumbo Center, 8 minute ...

2813 EUR/m2 | 48 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa de Vanzare Zona Rahova(Teiusi Pucheni)
10
4

Casa de Vanzare Zona Rahova(Teiusi Pucheni)

Vând casă cu 2 camere, baie, bucătărie și hol, situată în zona Rahova (Pucheni Teiuși), într-o zonă liniștită și accesibilă. Proprietatea dispune de teren în suprafață de 150 mp, cu amprentă a casei de 62 mp, fiind ideală pentru o familie, un cuplu sau ca investiție. Locuința este racordată la toate ...

1613 EUR/m2 | 62 m2

Sector 5, Bucuresti

vând casă curte sector 5
10
7

vând casă curte sector 5

vând casă la curte suprafață teren 203 m suprafața utilă casa 165 m Rog seriozitate!

1121 EUR/m2 | 165 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa curte de vanzare Sos Salaj
10
1

Casa curte de vanzare Sos Salaj

Casa de vanzare parter si mansarda, zona Salaj complex Humulesti, sufragerie, dormitor, bucatarie, hol, baie, toate utilitatile apa, canalizare, gaze. Casa are un spatiu comercial, doua intrari separate. Mansarda este compusa dintr-o terasa generoasa, camera,bucatarie si baie poate fi folosita ca o ...

85 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Vânzare, Vilă, 7 camere, zona Parcul Carol
10

Vânzare, Vilă, 7 camere, zona Parcul Carol

Vilă cu 7 camere în zona Parcul Carol Ideal pentru locuință sau investiție! Vă prezentăm o Vilă cu 7 camere, aflat într-o zonă verde perfect pentru o familie sau ca oportunitate de investiție într-o afacere. Caracteristici principale: Suprafață: 123 mp; Suprafață curte: 185 mp; ...

3244 EUR/m2 | 123 m2

Parcul Carol, Sector 5, Bucuresti

casă de vanzare  zona salaj sect 5 8 cam teren 180 mp desc 25m mag.alimentar 155000  euro dis.
1
2

casă de vanzare zona salaj sect 5 8 cam teren 180 mp desc 25m mag.alimentar 155000 euro dis.

casă vila mag.alimentar de vanzare zona salaj proprietar 8 cam 5 grupuri sanitare desch.25m 180.000 euro dis.

861 EUR/m2 | 180 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Casa individuala 4 camere, toate utilitatile Salaj
13
15

Casa individuala 4 camere, toate utilitatile Salaj

Două case, o curte, o familie – echilibrul perfect între apropiere și independență Îți dorești să fii aproape de cei dragi, dar fiecare să aibă spațiul lui? În cartierul Sălaj te așteaptă o proprietate specială, gândită parcă pentru o familie extinsă: două corpuri de clădire față în față, în aceeași ...

1099 EUR/m2 | 71 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Vând casă în București, Sectorul 5
5
11

Vând casă în București, Sectorul 5

Vând casă pe strada Piramidei, nr. 18, București, Sectorul 5.

1643 EUR/m2 | 70 m2

Sector 5, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-5
Salvează căutarea