Case si vile de vanzare Buzau

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Buzau Suprafata utila: 61-100 Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand teren 1100 mp cu casa, sat Heliade Radulescu, Ramnicu Sarat-BZ
5
25

Proprietar, vand casa din caramida, invelita cu tabla groasa, cu bucatarie, 4 camere - mobilate, fantana, anexe, situata la 15 km de E85 si 17 km de Ramnicu Sarat, sat Heliade Radulescu, jud. Buzau, Strazile in sat sunt asfaltate. Mijloace de transport in comun. Terenul total 1100 mp. Pret negociabil ...

325 EUR/m2 | 80 m2

Heliade Radulescu, Buzau

Promovat
Casa 23 August
15
5

Casa 23 August

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare casa tip Parter, situata in zona 23 August (strada Prosperitatii)-Buzau, constructie din caramida, cu o amprenta de 100mp, situata pe un teren de 200mp. Imobilul dispune de 2 cai de acces, unul cu o deschidere de 11ml. iar celalalt cu o deschidere ...

1560 EUR/m2 | 100 m2

Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

de vanzare casa tip vila
1
23

de vanzare casa tip vila

DE VANZARE IN CARTIERUL MIHAI VITEAZU CASA DIN CARAMIDA TIP VILA, MOBILATA ALCATUITA DIN (BECI-PARTER-ETAJ-MASARDA) CONSTRUITA DUPA ANUL 2015 DOTATA CU TOATE UTILITATILE (ENERGIE ELECTRICA, GAZE, APA SI CANALIZARE, CENTRALA TERMICA, PANOU SOLAR). PRET NEGOCIABIL 75.000 EURO RELATII LA

938 EUR/m2 | 80 m2

Buzau, Buzau

Casa batraneasca, com. Tisau, Buzau 3

Casa batraneasca, com. Tisau, Buzau

Casa batraneasca, 4 camere mobilate, incalzite cu sobe teracota in Com Tisau, Buzau. Pret negociabil. Teren 1100mp Casa 65mp. 3 magazii anexe, utilaje de lucrat pamant (motosapa pe benzina, motocoasa pe benzina) cazan tuica 80l, mini sera, apa in curte din foraj, bolta vita de vie pe rod

431 EUR/m2 | 65 m2

Tisau, Buzau

Casa de vanzare in zona gării 3

Casa de vanzare in zona gării

Vand casa situata pe Colonel Buzoianu nr.123 Casa dispune de toate utiliatile, are garaj beci iar la poarta se afla spatiu comercial( este inchiriat).Suprafata terenului 767mp.Suprafata casei 70 mp.Suprafata spatiului 50 mp. Va astept la vizionari si negocieri.

4429 EUR/m2 | 70 m2

Buzau, Buzau

Vând casă vacanta 27km de Buzau, zona de deal
9
8

Vând casă vacanta 27km de Buzau, zona de deal

Particular vând casă deosebită la 27km de Buzău, în Valea Părului Beceni. Amprenta la sol este de 99 mp, are 4 camere, baie cu boiler și fosa septica( canalizare pe strada neracordata încă la stația de epurare), apa curenta și fântâna, încălzire cu centrală pe peleti( al doilea an de folosire), pod mansardabil ...

758 EUR/m2 | 99 m2

Beceni, Buzau

Vând casă Bozioru teren 4660 mp
5
6

Vând casă Bozioru teren 4660 mp

Vând casă comuna Bozioru 3 camere. Casa este de paiantă, veche , are nevoie de renovare, dar este renovavilă. Are apă curentă și curent. Grădină și livadă. 3600 mp. Este la 50 km de Buzău prețul este 46000 E

657 EUR/m2 | 70 m2

Buzau, Buzau

Casa in zona Libertatii , mobilata si utilata
8

Casa in zona Libertatii , mobilata si utilata

Se vinde imobil -casa , parter , in zona Libertatii , mobilat si utilat , in suprafata de 90 mp , suprafata teren total de 270 mp , cu 3 dormitoare , living, 2 bai , terasa , la pretul de 157000 euro . telefon 0722530389

1744 EUR/m2 | 90 m2

sud, Buzau, Buzau

Vand casa in dorobanti 2
10
7

Vand casa in dorobanti 2

2 camere, 1 bucatarie si baie Langa Liceul Marghiloman, Piata Dorobanti la 10 minute Zona linistita,cu vecini linistiti! Langa statia de autobuz :1,5,10 Toate utilitatile NU DERANJATI INUTIL!!!! Detalii la tel: Preț Negociabil:82.000 Euro

1025 EUR/m2 | 80 m2

Buzau, Buzau

Casa 23 August + Teren 490 Mp - Bld. Nicolae Titulescu
3
4

Casa 23 August + Teren 490 Mp - Bld. Nicolae Titulescu

Vand Casa demolabila sau de renovat ,teren in suprafata de 490 mp cu deschidere de 12 ml Utilitati: apa,gaze, curent, canalizare, Zona 23 August - Bld. Nicolae Titulescu Pret 145.000 euro Tel.

2071 EUR/m2 | 70 m2

23 August, Buzau, Buzau

Vand casa la cheie in Judetul Buzau
9
20

Vand casa la cheie in Judetul Buzau

Casă îngrijită, gata de mutat Glodeanu-Siliștea Se oferă spre vânzare casă solidă și foarte bine întreținută, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște și spațiu verde. Localizare: Comuna Glodeanu-Siliștea, județul Buzău (aproape de Urziceni, la aproximativ 15minute, sau ...

1056 EUR/m2 | 90 m2

Glodeanu-Silistea, Buzau

Vand casa si teren Vadu Oii, Gura Teghii
6

Vand casa si teren Vadu Oii, Gura Teghii

Vand teren in suprafata de aproximativ 7600 mp, care are in componenta o casa si anexe. Are access in drumul principal. Este foarte aproape de Vadoo Fest. Pretul este de 11 euro mp

1270 EUR/m2 | 63 m2

Vadu Oii, Buzau

Casa 70 mp, teren 1415 mp , Zarnesti sat Fundeni
11
4

Casa 70 mp, teren 1415 mp , Zarnesti sat Fundeni

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -comuna Zarnesti, sat Fundeni; -distanta de 17 km de orasul Buzau (20 minute de mers cu masina) -zona linistita ; 2. Beneficii tehnice ale ofertei: Casa tip Parter, constructie din caramida, ce necesita renovare; Teren ...

286 EUR/m2 | 70 m2

Zarnesti, Buzau

Casă de vânzare in oras Buzău
1
45

Casă de vânzare in oras Buzău

Imobil format din 2 corpuri de clădire, C1 40 mp din cărămidă, 2 camere, hol, baie, C2 21 mp din paiantă, 2 camere, alte anexe. Utilități, apă, gaze, curent. Încălzire cu centrală termică și calorifere. Zonă liniștită, fără trafic mașini. Dacă nu am semnal pe telefon, folosiți WhatsApp.