Vand casa Sasca Montana
11
4

Vand casa Sasca Montana

Vand casa vacanta in Sasca Montana , zona turistica Cheile Nerei - Beusnita. Casa este compusa din 2 camere , baie, bucatarie, hol, terasa acoperita 21 mp, terasa la parau 40 mp. Casa este complet renovata si utilata , se vinde cu tot mobilierul inclus si dotarile aferente Comision 0% !

Sasca Montana, Caras-Severin

Promovat
casă de vânzare
10
4

casă de vânzare

Casă de vânzare Reșița cartier Câlnic 81.000 euro ( lângă bariera CFR calea Timișorii zonă liniștită și fără inundații, merită văzută) (pret negociabil ) Total teren 343 mp. din care construit 213 mp. având 4 camere, plus spatiu mare de primiri ( sufragerie), bucătărie interioară cu toate dotările ...

352 EUR/m2 | 230 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
 Vand urgent ,Casa cu vedere la Dunare , zona turistica 3 km moldova noua jud caras Severin
10
4

De vanzare casa cu vedere panoramica la dunare ( zona turistica, noi am vrut sa facem pensiune) Vindem casa deoarece ne-am mutat inapoi in belgia , casa 200 mp amprenta la sol ce contine 5 camere ,living 60 mp ,hol plus bucatarie 60 mp,beci ,2 bai , mansarda ne terminata plus teresa, panouri solare off- ...

240 EUR/m2 | 300 m2

Moldova Veche, Caras-Severin

Promovat
Casa in Calnic cu service auto spatiu comercial servicii depozitare sau de productie spatiu birouri
13
8

Casa in Calnic, cu hala cu o suprafata de cca 600 mp, teren total 1000 mp, impartita pe 2 nivele, acces separat, posibilitate service auto, ateler, spatiu comercial materiale de constructii, industrial, de depozitare, datorita curtii betonate aproape integral si accesul la strada principala .Detine spatiu ...

753 EUR/m2 | 150 m2

Calnic, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă și curte de vânzare Bocșa Montană
6
8

Casă și curte de vânzare Bocșa Montană

Vând casă (130mp)+curte(130mp) în Bocșa Montană, str.Stefan cel Mare. Casa are centrală termică pe gaz, este racordată la canalizare și la instalația de apă. Este compusă din două camere la stradă+bucătărie+baie+cămară+două holuri+coridor intrare. Preț 38.000 euro negociabil. Persoană de contact pentru ...

292 EUR/m2 | 130 m2

Bocsa, Caras-Severin

Ocazie! Vand Casa sau Schimb
1
4

Ocazie! Vand Casa sau Schimb

Proprietar vând casa în loc. Garbovăț, județ CS. Este compusă din structură cărămidă, 4 camere, beci, pod, curte, grădină, etc. Necesită renovare. Preț 19.500 euro negociabil. Sau schimb cu imobil Timișoara, Reșița.

9750 EUR/m2 | 2 m2

Garbovat, Caras-Severin

Vînd casă în Reșița
2
3

Vînd casă în Reșița

Casă mare cu 720m pătrați locuibili construită în 1998 cu toate utilitățile în cartierul Lend în Reșița, preț 270000 de euro nenegociabil,info la

338 EUR/m2 | 720 m2

Resita, Caras-Severin

Casă in com. Naidăș
5
1

Casă in com. Naidăș

Casă de vânzare în comuna Naidăș Dacă îți dorești liniște, aer curat și o casă spațioasă. 5 camere Baie + bucătărie Centrală pe lemne Aer condiționat Curte generoasă + grădină 2 intrări separate Apă stradală + apă din propria curte Conectată la canalizare (lucrarea este în curs de finalizare) ...

72 EUR/m2 | 650 m2

Naidas, Caras-Severin

CASĂ de vanzare in ORAVIȚA
9
12

CASĂ de vanzare in ORAVIȚA

Vând casă locuibilă în Oravița, la 5 min. de magazin, 3 min. de liceul Dragalina, 2 min. de primărie și 1 min. de grădiniță. Casa este dispusă în 4 camere, 2 holuri, baie, bucătărie și o terasă termopan. Încălzirea este cu lemne (teracote); baie boiler pe lemne. Geamurile și ușile exterioare sunt ...

393 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Oravita, Caras-Severin

Urgent ! Casă de vânzare cărămidă arsă  sau schimb cu apartament
1
47

Urgent ! Casă de vânzare cărămidă arsă sau schimb cu apartament

De vânzare casă din cărămidă arsă sau schimb apartament 2 camere Casa se află la 30 min.de Reșița spre Lugoj Casă compusa din 4 camere , bucatarie, loc pentru baie Hol ,pivniță etc Anexe mai multe Curte mare Suprafața 600mp Casa necesita puțină atenție renovare Pentru mai multe detali sunați.

219 EUR/m2 | 150 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat
9
49

OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat

Vând urgent Casă zona Centrală Compusă din : 4 camere locuibile 2 bai 2 holuri 1 pivniță Garaj Curte + gradina mică Casă locuibila întreținută Ocupabila imediat Pentru alte detalii suplimentare sunati Preț 85000 Euro negociabil.

708 EUR/m2 | 120 m2

Resita, Caras-Severin

Vand casa Liubcova
2
8

Vand casa Liubcova

Vând casă în sat Liubcova Casa are 4 camere,bucătărie,baie ,hol ,anexe și grădină Nu este locuită,dar are trasa apă și canalizare. Mai multe detalii la nr tel

400 EUR/m2 | 100 m2

Liubcova, Caras-Severin

De vinzare casa renovata recent
9
3

De vinzare casa renovata recent

De vinzare casa renovata recent instalatie electrica noua (cabluri de cupru) gresie, faianta, parchet, usi, geamuri, toaleta, si ghiuveta toate noi pretul este negociabil. Casa cu gradina total 1500 mp Casa aredoua camere o bucatarie o toaleta beci ceva constructii in curte care sunt nerenovate si gradina ...

400 EUR/m2 | 100 m2

Slatina-Nera, Caras-Severin

vind casă s-au schimb
9
1

vind casă s-au schimb

vind casă de cărămidă, trainica, în Bocșa-Română s-au schimb cu apartament în Timișoara .județul Caraș-Severin 7 camere, anexe,apă de la rețea, fântână în curte, gaz,centrala termica, gradina etc,suprafață 720 mp pret 115000euro.telefon

160 EUR/m2 | 719 m2

Bocsa, Caras-Severin

Promovat
Casă modernă complet utilată si mobilată!!!anexe și teren ! 3885m2
20
39

Această proprietate construită în 2023 combină perfect confortul modern cu funcționalitatea practică și oportunitățile de extindere. Ideală atât pentru locuit permanent, cât și ca reședință de vacanță, proprietatea oferă un spațiu generos de 3885 mp, cu locuință principală complet renovată, multiple ...

568 EUR/m2 | 155 m2

Izgar, Caras-Severin

Apartamente noi cu 2 camere
10
12

Apartamente noi cu 2 camere

Apartamente noi cu 2 camere Reșița | Calea Caransebeșului Dezvoltator imobiliar ofer spre vânzare apartamente moderne cu 2 camere, ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare: Calea Caransebeșului Caracteristici: - Suprafață utilă: 53 mp + balcon - Încălzire în pardoseală - ...

1321 EUR/m2 | 53 m2

Resita, Caras-Severin

Casa nr.152-Valiug si teren intravilan 495 mp
5
4

Casa nr.152-Valiug si teren intravilan 495 mp

De vanzare: Casa nr.152 (parter) si teren intravilan 495 mp situata in zona centrala a satului Valiug (210 mp curte si 285 mp, arabil cu pomi si vie). Casa este compusa din: 3 camere, o intrare uscata, o terasa acoperita, o bucatarie, cu suprafata totala construita de 104 mp. Front stradal mare. Utilitati: ...

895 EUR/m2 | 95 m2

Valiug, Caras-Severin

Iaz, Casa + Teren 822mp
18
1

Iaz, Casa + Teren 822mp

Casa Cocheta - Pozitionare strategica - Investitie sigura - Biroul Imobiliar ActivImob Caransebes, va prezinta o casa construita din caramida arsa, situata in Satul Iaz jud. Caras-Severin la 6km de Caransebes si 11km de Otelu Rosu. - Proprietate construita in anul 1930, avand urmatoarele caracteristici: ...