Promovat
Casa si teren de vanzare(2700 mp), com Mica
11
2

Casa si teren de vanzare(2700 mp), com Mica

Mobitex va ofera spre vanzare o proprietate situata intr-o zona linistita doar cu case in com Mica, jud. Cluj. Casa are o suprafata de aproximativ 60 mp si un teren aferent de 2700 mp. Proprietatea are urmatoarea compartimentare: - 1 bucatarie - 1 camara - 2 camere - 1 baie Dispune de urmatoarele ...

1083 EUR/m2 | 60 m2

Mica, Cluj

Promovat
  Cabana Duplex cu Ieșire Directă la Lac Beliș | Comision 0%
10
7

Cabana Duplex cu Ieșire Directă la Lac Beliș | Comision 0%

Exclusivitate | Comision 0% pentru cumpărător! Descoperă o oportunitate rară în inima naturii! Îți prezentăm o cabană tip duplex în Beliș, cu ieșire directă la lac locul perfect pentru relaxare, investiție sau escapade de vis! Detalii proprietate: Suprafață utilă: 72 mp + terasă generoasă ...

750 EUR/m2 | 72 m2

Belis, Cluj

Promovat
Investitie sigura! Cabana la Cheie, 21 locuri, Piscină & Jacuzzi   Băișoara
13
3

Investitie sigura! Cabana la Cheie, 21 locuri, Piscină & Jacuzzi Băișoara

ID intern CBCJ246713 EDIL Florești vă propune spre vânzare o cabană deosebită, afacere la cheie, situată în localitatea Băișoara, județul Cluj, ideală pentru cei care își doresc să investească într-o unitate turistică modernă, cu potențial ridicat de profitabilitate. Construită în anul 2020 și renovată ...

299 EUR/m2 | 1,200 m2

Baisoara, Cluj

Promovat
Cabana de vanzare
9
6

Cabana de vanzare

De vanzare cabana de 48mp, 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, pivnita, magazie de lemne. Mai multe detalii in privat.

1229 EUR/m2 | 48 m2

Santejude-Vale, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare CASA (2 corpuri) si teren (curte)
7
6

De vanzare CASA (2 corpuri) si teren (curte)

Se vinde casa - 2 corpuri distincte si teren in suprafata totala de 651 mp. Constructiile si terenul aferent acestora sunt intabulate

795 EUR/m2 | 44 m2

Baisoara, Cluj

casa de vanzare Rediu
6
4

casa de vanzare Rediu

vând casă în satul Rediu la 19 km de Cluj Napoca.Casa are 50 mp și este construita pe un teren de 304 mp. Ca și utilități dispune de curent,apa și posibilitate de racordare la rețeaua de gaze.Casa este situată într-o zonă liniștită și cu o priveliște frumoasă.Pentru mai multe informații vă rog să mă ...

700 EUR/m2 | 50 m2

Rediu, Cluj

Cabana de vanzare sau afacere
8

Cabana de vanzare sau afacere

Casa este construita din bolțari roșii anul construcției 1988 , demisol si etajul 1. La demisol este sala de mese de 16 locuri bucătărie open space ,beci,baie camera tehnica cu centrala pe lemne ,magazie lemne,,ciubar de 12 persoana ,apa incalzita prin centrala, iar partea de sus este compusa din ...

2096 EUR/m2 | 167 m2

Limitrofa+p%c4%83durii+si+crisului+repede+%2co+zona+unde+pasarelele+te+trezesc+cu+trilurile+lor+dimineata, Bucea, Cluj

Casă de vânzare Gilău, jud. Cluj, strada Republicii,   eur 130 000, negociabil
5
15

Casă de vânzare Gilău, jud. Cluj, strada Republicii, eur 130 000, negociabil

Casă de locuit(corp 1), construită la sol 108 mp, compusă din 2 camere, debara, cămară de alimente, hol, bucătărie, baie, terasă acoperită. Bucătărie de vară(corp 2) construită la sol 38 mp. Suprafața totala a terenului 5580 mp. Suprafața propusă pentru vânzare 1 542mp. Dețin Certificat de urbanism ...

1204 EUR/m2 | 108 m2

Gilau, Cluj

Vand casa vacanță
10
3

Vand casa vacanță

Casa este situata in judetul Cluj com Poieni sat Tranisu într-un cadru natural deosebit chiar pe malul râului. Casa este dispusă altfel: La parter - living generos 46 mp bucătărie , loc servit masa, terasa 16 mp. La mansarda 3 dormitoare, 2 băi , terasa.Suprafata desfășurată este de 120 mp. Casa dispune ...

3190 EUR/m2 | 116 m2

Cluj-Napoca, Cluj

OCAZIE- PF-Casa renovata,97mp utili,teren 900mp, situata pe soseaua Cluj Napoca -Zalau
10
16

OCAZIE - Persoana Fizica - Vand casa renovata recent situata pe E81, la 30km de Zalau si 50km de Cluj Napoca, in centru la Sanmihaiul Almasului, aproape de Primarie, scoala, gradinita de stat, magazin alimentar, statie auto,etc., fiind ideala pentru o familie tanara, pentru seniori care doresc o viata ...

495 EUR/m2 | 97 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Vând casă de vânzare în Aghireșu-Fabrici
12

Vând casă de vânzare în Aghireșu-Fabrici

Casă de vânzare, cu teren, anexe (pentru animale, depozit de lemne etc.) + beci in Aghiresu Fabrici la 30 de km de Cluj Napoca. Casa și terenul au urmatoarele: - Casa principală de locuit are: 1 bucătărie, 1 baie, un hol de acces, 3 camere (4 camere cu bucătăria), cămară pentru a se ține alimentele ...

27 EUR/m2 | 3,393 m2

Aghiresu-Fabrici, Cluj

Vand casa in Luna de Jos
10
32

Vand casa in Luna de Jos

Vand casa 2 camere cu bucatarie de vara, camara, veranda, pod, grajd folosit pentru depozitare. Casa este din caramida pe fundatie de beton. Suprafata constructiei si a curtii este de 191mp. Suprafata teren este 416mp din care arabil 225 mp.

650 EUR/m2 | 100 m2

Luna de Jos, Cluj

Casa  pentru vânzare cu 2 394 mp. teren aferent, in comuna Savadisla,sat Vlaha,nr.378,jud.Cluj
8

Casa pentru vânzare cu 2 394 mp. teren aferent, in comuna Savadisla,sat Vlaha,nr.378,jud.Cluj

Casa pentru vânzare cu 2 394 mp. teren aferent, in comuna Savadisla,sat Vlaha,nr.378,jud.Cluj Preț de vânzare: 205 000 euro negociabil Detalii proprietate Suprafata teren: 2 394 mp Unitate suprafata:mp. Reper: Tip teren: intravilan amenajat cu casa de locuit ,anexe gospodaresti si gradina ...

2204 EUR/m2 | 93 m2

Vlaha, Cluj

Promovat
Casa si teren de vanzare(2700 mp), com Mica
11
2

Casa si teren de vanzare(2700 mp), com Mica

1083 EUR/m2 | 60 m2

Mica, Cluj

Casa de vanzare
2
1

Casa de vanzare

DESCRIERE Casa, cu o suprafață utilă de 55 mp, este compusă din două camere spațioase, un hol central, un hol la intrare, o baie, o bucătărie practică, o pivniță mare ideală pentru depozitare și o cămară care poate fi folosită ca spațiu suplimentar de stocare. Imobilul necesită renovare, oferindu-vă ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Aghiresu, Cluj

Se vinde casa cu gradina in loc.Dăbâca  ( Catun )  nr 27.
10
1

Se vinde casa cu gradina in loc.Dăbâca ( Catun ) nr 27.

Se vinde casa cu gradina in loc.Dăbâca ( Catun ) nr 27 compusa din 2 camere , hol, bucatarie, cămara ,baie , bucatarie vara ,pivnita, magazie lemne ,suprafata de locuit in jur de 50 m patrati ,iar suprafata totala proprietate 14 ari 1400 m patrati . Utilitati - apa retea si canalizare la limita de ...

Dabaca, Cluj

Promovat
13
3

299 EUR/m2 | 1,200 m2

Baisoara, Cluj

Casă de vânzare   confort și liniște
10

Casă de vânzare confort și liniște

Se vinde casă construită în anul 2018, în stare bună de locuire, ideală pentru o familie care își dorește liniște și acces rapid către oraș. Locuința are o suprafață de 85 m , dispusă pe un etaj, și este amplasată pe un teren de 360 m . Compartimentare: * 3 dormitoare, dintre care 2 suite * 1 baie ...

2706 EUR/m2 | 85 m2

Tureni, Cluj

vand imobil de locuit constructie noua 116 mp+anexa
10
15

vand imobil de locuit constructie noua 116 mp+anexa

vând, eventual schimb cu apartament, imobil de locuit sat Santioana com Taga la 12 km. de Gherla, total teren 2100 mp, tel.zerosaptepatrupatru sase noua cinci trei sapte opt, , constructie noua, parter + mansarda supr. utila 116 mp+terasa, izolat exterior polistiren, interior vata minerala, acoperis ...

1026 EUR/m2 | 116 m2

Santioana, Cluj

Casă de vânzare   spațioasă, complet mobilată, gata de mutat
5
2

Casă de vânzare spațioasă, complet mobilată, gata de mutat

Suprafață utilă: 120 mp Regim: Parter + Etaj Se vinde complet mobilată și utilată te poți muta imediat, fără investiții suplimentare Compartimentare: Parter: * living spațios și luminos * bucătărie * baie * hol Etaj: * 3 camere * baie * hol Dotări și beneficii: * centrală pe lemne ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Mihaiesti, Cluj

Se vinde casa cu bucatarie de vara,sura si 3400 mp teren intravilan in Vistea la 16 km de Cluj
5

Casa are bucătărie baie și 3 camere,o căsuță mică cu o bucătărie,baie,camera și o sura mare.Are încălzire centrală, teren intravilan 3400 mp.Zona frumoasa liniștită,teren drept.Acte in regula.

1217 EUR/m2 | 180 m2

Vistea, Cluj

Persoana  fizica vand casa in Com.Gilau PRET FIX FARA NEGOCIERE 150.000 EURO.
4
21

Persoana fizica vand casa in Com.Gilau PRET FIX FARA NEGOCIERE 150.000 EURO.

150000 EURO ULTIMUL PRET. 15 Km de la Primaria Cluj Napoca pana la adresa Casei! Persoana fizica vand casa cu teren in Com.Gilau ,jud.Cluj.Teren total dupa ultimele masuratori facute si verificat in Calculatorul Primariei Gilau 1.502 m ,casa cu curte 465 m plus gradina 1.037m .Mesaje doar aici ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Gilau, Cluj

Vând casa de vacanta, Valea  Ierii
10
1

Vând casa de vacanta, Valea Ierii

PF , vand casa de vacanța , situată in Frasinet , Valea Ierii , zona foarte frumoasa și liniștita la 40 km de Cluj Napoca .

1494 EUR/m2 | 80 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casă de vacanta Capusul Mare
5
14

Casă de vacanta Capusul Mare

Vand casa de vacanta situata in Capusu Mare, judetul Cluj, intr-o zona linistita si verde, ideala pentru relaxare in aer liber, departe de agitatia orasului. Proprietatea este amplasata pe un teren intravilan cu suprafata de 1.900 mp, oferind un cadru natural placut, cu mult spatiu pentru gradina, zona ...

691 EUR/m2 | 94 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea