Promovat
Vilă, pensiune lângă plajă. Mamaia nord. Str D14 Nr.7A. 11 camere, dotată pentru cazare.
10
5

Vilă-Pensiune langa plajă. 399000 euro. Mamaia nord, Năvodari Str D14 Nr.7A. S+P+1E+M .11 camere,12 băi.450 mp.desfășurat. 185 mp construiți la sol .2 terase .Curtea placată cu piatră naturală,bucatarie profi .lenjerie, mobilier,aere condiționate,frigidere..etc etc. Utilități-Electricitate, Gaze, Apă, ...

790 EUR/m2 | 500 m2

Navodari Tabara, Constanta

Promovat
 Casă de vânzare în Cumpăna   finisată la cheie!
4
6

Casă de vânzare în Cumpăna finisată la cheie!

Casă de vânzare în Cumpăna finisată la cheie! Vă propunem spre vânzare o casă modernă situată în Cumpăna, într-o zonă foarte bună, vis-a-vis de campusul școlar și aproape de stația de transport în comun. Compartimentare: 3 camere Living spațios Bucătărie 2 băi Terasă Utilități: Casa ...

1533 EUR/m2 | 120 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare
10

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare Suprafata teren 200mp Compartimentare Parter: Living+Bucatarie, Birou, Grup sanitar, Etaj: 3 dormitoare, hol, Grup sanitar Imobil de tip duplex, compus din doua unitati locative, despartite printr-un perete dublu, cu vata minerala in interior pentru izolare ...

3030 EUR/m2 | 99 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
Vila P+1 Eforie Nord - Direct Proprietar
8
2

Vila P+1 Eforie Nord - Direct Proprietar

Persoana fizica - direct proprietar Posibilitate la cheie Construita cu simt de raspundere si seriozitate. La parter: - living cu bucătărie open space care se poate închide. - baie - birou - camera tehnica - beci La etaj: - 3 dormitoare și doua bai. Construcție solidă pe structură de beton ...

1224 EUR/m2 | 147 m2

Eforie Nord, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vânzare în Valu lui Traian, pe partea dreapta dinspre Constanta
10
1

Casă de vânzare în Valu lui Traian, pe partea dreapta dinspre Constanta, zona centru a localității, aproape de școală, grădiniță, posta, poliție, primărie. Suprafață teren 405 mp, suprafața construită 90 mp, suprafața magazie 28 mp Casa este din chirpici in stare buna de locuit Utilități: apa, canalizare, ...

989 EUR/m2 | 90 m2

Valu lui Traian, Constanta

vand vila la Costinești
20

vand vila la Costinești

Vila are 6 camere cu bai + un foișor , o cam de vara ,parter + mansarda ,și toate utilitățile pt mai multe detalii sunați la Nr de telefon Costel

1111 EUR/m2 | 180 m2

Costinesti, Constanta

Casa batraneasca din piatra cu 650mp teren în Techirghiol
1

Casa batraneasca din piatra cu 650mp teren în Techirghiol

Casa din piatra demolabila sa renovabila , deschidere 14m ,teren 650mp , la distanță de 1000m de faleza Techirghiol. Utilitati: apa, canalizare, curent electric, gaze pe strada.

1556 EUR/m2 | 80 m2

Techirghiol, Constanta

vinzare casa 14

vinzare casa

vind casa p+m cu 4camere, 2bai, 116mutili si 255mteren

776 EUR/m2 | 116 m2

Navodari, Constanta

Vând vila d+p+1+m pe malul lacului Siutghiol -Ovidiu
5
8

Vând vila d+p+1+m pe malul lacului Siutghiol -Ovidiu

Vand Vila compusa din demisol,parter,et 1 și mansardă necompartimentata situata langa lacul Siutghiol suprafata utila 250 m,teren 310 m.Vedere la lac și Mamaia.Mai are incluse garaj,terasa și foișor.

1160 EUR/m2 | 250 m2

Ovidiu, Constanta

Casă de vacanță de vânzare - 23 August, Constanța | Afacere la cheie

Casă de vacanță utilizată ca pensiune, complet funcțională, cu portofoliu stabil de turiști și potențial real de investiție. Situată în comuna 23 August, la doar câteva minute de plajele liniștite ale litoralului românesc și în apropierea stațiunilor Costinești și Olimp, proprietatea este pregătită pentru ...

241 EUR/m2 | 850 m2

Constanta, Constanta

vînd casă zona tomis 1 constanta
4
11

vînd casă zona tomis 1 constanta

vînd casă zona centrala capitol tomis 1 compusă din doua camere hol bucătărie magazie garaj, racordata la gaze apa curent 100m2. constructie din cărămidă.

900 EUR/m2 | 100 m2

Constanta, Constanta

Casa Mangalia constructie noua
5
1

Casa Mangalia constructie noua

Vând casă în Mangalia suprafață 120 mp. Strada George Coșbuc. Casa are două dormitoare, living open-space și baie. Teren proprietate 250 mp! Casa este branșată la toate utilitățile ( apa, canalizare, curent, gaz ) Mai multe detalii la telefon!

1317 EUR/m2 | 120 m2

Mangalia, Constanta

Casă de vânzare MANGALIA
10

Casă de vânzare MANGALIA

Vând casă în Mangalia situată intr.un cartier nou în plină dezvoltare. Teren în proprietate de 500 mp poziționat cu ieșire la 2 străzi(aprox.8 locuri de parcare gratuite în față si lateralul casei).Suprafața construită este de 270mp si utilă 230 mp.În exterior găsiți 2 terase generoase,acoperite și încă ...

1261 EUR/m2 | 230 m2

Mangalia, Constanta

Casă de vânzare
5
6

Casă de vânzare

Casă de vânzare 3 camere decomandate renovate recent spațiu verde foișor loc de parcare toate utilitățile strada Proletară teren 280m preț 155000euro tel

1490 EUR/m2 | 104 m2

Constanta, Constanta

Casa Costinesti
10
4

Casa Costinesti

Casa centru langa Primărie p+m 4 camere living 2 bai .Mansarda o camera mare și două mai mici. Teren 220 mp. Pentru detalii sunați.

767 EUR/m2 | 150 m2

Costinesti, Constanta

Schimb vand casa din BCA, cu beci si pod inalt bun pt mansardare, pomi fructiferi si vie, 510mp 2

Schimb vand casa din BCA, cu beci si pod inalt bun pt mansardare, pomi fructiferi si vie, 510mp

Casa si teren din BCA, cu beci si pod inalt, gaze,scurgere, apa curenta, 380v, pomi fructiferi tinkering pe rod, vita de vie dejur imprejur, parter living si bucatarie cu arcade open space, baie, etc. doua dormitoare baie si balcon.casa este in centrum pe partea dreapta. Pretty 200000 euro

1667 EUR/m2 | 120 m2

Valu lui Traian, Constanta

Ocazie! Casă cu curte de vânzare într-o zonă liniștită
4
5

Ocazie! Casă cu curte de vânzare într-o zonă liniștită

Se vinde casă situată în Lumina, într-o zonă liniștită și accesibilă. Locuința are o suprafață de aproximativ 50 mp și este amplasată pe un teren de 700 mp. Casa este potrivită atât pentru locuit permanent, cât și pentru casă de vacanță. Se poate cumpăra doar casa sau casa cu terenul. Casa este compartimentată ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Lumina, Constanta

Pensiune cu 8 garsoniere
5
1

Pensiune cu 8 garsoniere

Direct proprietar, vând Pensiune în Lumina, cu suprafața construită: 320 mp, formată din 8 garsoniere cu baie și bucătărie, utilate și mobilate. Curent, apă. Teren 500 mp Preț: 260.000 negociabil Nr. Contact:

813 EUR/m2 | 320 m2

Lumina, Constanta

Costinesti casa
9
6

Costinesti casa

Casa 5 cam cu bai , plus alta cladire cu 2 cam, bucat, baie, in gradina. Are toate utilitatile , incalzire centrala , teren total 300 mp. Este in Costinesti pe str Liliacului nr 48 . Pret 118.000 euro. inf la telefonul

1180 EUR/m2 | 100 m2

Constanta, Constanta

Casa de vanzare - sat Petrosani, jud Constanta
10
16

Casa de vanzare - sat Petrosani, jud Constanta

Vand casa mobilata, in sat Petrosani, com Deleni, jud. Constanta. Casa dispunde de 2 dormitoare, living, baie si bucatarie cu intrare separata( de afara), centrala pe lemne, calorifere, soba de teracota, aer conditionat, panou solar pentru apa calda. Teren 2000 mp, pomi fructiferi, vita de vie ( bolta), ...

285 EUR/m2 | 100 m2

Petrosani, Constanta

Vand casa ecologica lemn  800 mp+ 400 mp+ 7000 mp
9

Vand casa ecologica lemn 800 mp+ 400 mp+ 7000 mp

Buna ziua. Proprietar, ofer locuinta personala spre vânzare, casa ecologica construita din lemn cu materiale aduse de constructor din Canada! A fost construita in anul 2020, 3 dormitoare 2 bai living spatios (35mp) bucatarie camera CT terasa acoperita incalzire in pardoseala si pompa aer-apa! Utilitati Curent ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Siminoc, Constanta

Casă de vânzare la Saraiu
6
9

Casă de vânzare la Saraiu

Casă de vânzare in cartierul nou din Saraiu Casa din BCA, izolata, are 4 camere, baie, hol, bucatarie de vara si anexe Suprafata totala curte si gradina 1000mp. Pret 30000 euro.

375 EUR/m2 | 80 m2

Saraiu, Constanta

Urgent!  Vila duplex D+P+1+2+T
10
2

Urgent! Vila duplex D+P+1+2+T

Se vinde Urgent! Imobilul este construit pe un teren cu o suprafață de 360 mp și dispune de 400 mp utili. Este compartimentată astfel: Casa reprezinta un duplex cu intrări separate dar curte comună. - demisol înalt împărțit în 4 camere 100 mp - parter 100 mp compus din living, loc de luat masa, bucătărie, ...

810 EUR/m2 | 400 m2

Navodari, Constanta

Casă   Vilă de vânzare Costinești, Constanța
4
1

Casă Vilă de vânzare Costinești, Constanța

DIRECT PROPRIETAR! Vand o proprietate situată în stațiunea Costinești, pe strada Radarului, o locație liniștită și ușor accesibilă, ideală pentru locuire permanentă, o casă de vacanță perfectă sau o investiție profitabilă. Proprietatea este amplasată pe un teren generos de 673 mp, oferind suficient spațiu ...

1534 EUR/m2 | 189 m2

Schitu, Constanta

Salvează căutarea