Promovat
Vilă, pensiune lângă plajă. Mamaia nord. Str D14 Nr.7A. 11 camere, dotată pentru cazare.
10
5

Vilă-Pensiune langa plajă. 399000 euro. Mamaia nord, Năvodari Str D14 Nr.7A. S+P+1E+M .11 camere,12 băi.450 mp.desfășurat. 185 mp construiți la sol .2 terase .Curtea placată cu piatră naturală,bucatarie profi .lenjerie, mobilier,aere condiționate,frigidere..etc etc. Utilități-Electricitate, Gaze, Apă, ...

790 EUR/m2 | 500 m2

Navodari Tabara, Constanta

Promovat
Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare
10

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare Suprafata teren 200mp Compartimentare Parter: Living+Bucatarie, Birou, Grup sanitar, Etaj: 3 dormitoare, hol, Grup sanitar Imobil de tip duplex, compus din doua unitati locative, despartite printr-un perete dublu, cu vata minerala in interior pentru izolare ...

3030 EUR/m2 | 99 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
Vila P+1 Eforie Nord - Direct Proprietar
8
2

Vila P+1 Eforie Nord - Direct Proprietar

Persoana fizica - direct proprietar Posibilitate la cheie Construita cu simt de raspundere si seriozitate. La parter: - living cu bucătărie open space care se poate închide. - baie - birou - camera tehnica - beci La etaj: - 3 dormitoare și doua bai. Construcție solidă pe structură de beton ...

1224 EUR/m2 | 147 m2

Eforie Nord, Constanta

Promovat
 Casă de vânzare în Cumpăna   finisată la cheie!
4
6

Casă de vânzare în Cumpăna finisată la cheie!

Casă de vânzare în Cumpăna finisată la cheie! Vă propunem spre vânzare o casă modernă situată în Cumpăna, într-o zonă foarte bună, vis-a-vis de campusul școlar și aproape de stația de transport în comun. Compartimentare: 3 camere Living spațios Bucătărie 2 băi Terasă Utilități: Casa ...

1533 EUR/m2 | 120 m2

Cumpana, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa bătrânească de vânzare în Tuzla
5
5

Casa bătrânească de vânzare în Tuzla

Teren intravilan 881 mp cu construcție existentă Tuzla, zona centrală. Vă propunem spre vânzare o proprietate cu valoare principală în teren, situată în centrul localității și foarte aproape de toate punctele de interes. Terenul are o suprafață totală de 881 mp, cu deschidere la două străzi de 32 ...

805 EUR/m2 | 77 m2

Tuzla, Constanta

Casa de vanzare Eforie Sud
10

Casa de vanzare Eforie Sud

Parter +mansarda intrare separata. Parterul este compus din 3 dormitoare decomandate , 2 bai , living spatios cu bucătarie open space . Totul este renovat modern . Mansarda este compusa din 2 dormitoare decomandate , hol si baie. Dispune de toate utilitatie: apa, curent gaze. In curte se regăsește si ...

1118 EUR/m2 | 170 m2

Eforie Sud, Constanta

Vând Vila in Eforie Nord
11

Vând Vila in Eforie Nord

Casa in Eforie Nord situata in cartierul de vile,formata din 15 camere cu bai proprii. Renovata modern cu aere condiționate,frigidere și tv uri in toate camerele. Structurată din S+P+E+ M Subsol: Beci Parter: 2 camere triple+ 1 apartament+ recepție Etaj 1: 3 camere duble și 2 apartamente Mansarda: ...

750 EUR/m2 | 600 m2

Eforie Nord, Constanta

Casa Techirghiol
5
5

Casa Techirghiol

Vând casă în Techirghiol,zonă liniștită,la 10 minute de centru,construita in 2022,recepția făcută în 2024,din cărămidă poroterm,cu o suprafață de 80 mp,teren 522 mp.Compartimentare: 2 dormitoare,2 bai,1 dresing,bucătărie deschisă,hol,2 marchize de intrare,2 terase.Dotari:geamuri+2 uși exterior din termopan,uși ...

2214 EUR/m2 | 70 m2

Techirghiol, Constanta

Casa cu 3 Camere - Navodari
9
17

Casa cu 3 Camere - Navodari

De vanzare casa cu 3 camere si posibilitate de mansarda in Navodari, terminata in 2016 in zona de NV a orasului. Casa se afla pe un teren de 209 m2. Nu ezitati sa contactati pentru detalii.

1195 EUR/m2 | 82 m2

Navodari, Constanta

Casa de vanzare Cumpana
9
25

Casa de vanzare Cumpana

Pret 178800 Euro Casa de vanzare comuna Cumpana 4camere , bucatarie inchisa , camera tehnica , 2 bai, 2 dresinguri (pozitionata intr-o zona foarte buna , aproape de statia de transport in comun , magazine , scoala , gradinita ) Se vinde bransata la toate utilitatile (gaz, curent electric, apa si canalizare) Strada ...

1192 EUR/m2 | 150 m2

Cumpana, Constanta

Vând casă cu teren 1600mp în Pecineaga 8

Vând casă cu teren 1600mp în Pecineaga

Vând casă bătrânească în comuna Pecineaga, situată într-o zonă liniștită. Terenul are o suprafață de 1600mp. Pentru detalii sau vizionare, lăsați mesaj sau sunați în intervalul orar 16:00-19:00.

400 EUR/m2 | 70 m2

Pecineaga, Constanta

Casa 3 camere constanta
4
57

Casa 3 camere constanta

Teren 260m cu casa 3 camere decomandate. Deschidere stradala 12.5m. Casa construita din chirpic, și caramida, locuita, centrala pe gaz. Pentru detalii, la tel .

1893 EUR/m2 | 84 m2

Brătianu, Constanta, Constanta

De vanzare
10
3

De vanzare

Casă de vânzare formată din 6 dormitoare, 1 living, 1 bucătărie, 2 băi, foișor, magazie, garaj. Casă este construită din cărămidă și izolată cu polistiren de 10 cm. Legată la curent, gaze și canalizare.

833 EUR/m2 | 300 m2

Navodari, Constanta

Casa Navodari
5
9

Casa Navodari

Direct proprietar, nu doresc sa inchiriez, Nu sunt interesat de schimburi de nici un fel Accept finantare la banca Vand casa, an 2015, situata pe strada Bujorului zona Kaufland Navodari zona de case vechi a orasului Teren patrat aproximativ 170 mp Casa are contracte de peste 10 ani la gaze, electicitate ...

1405 EUR/m2 | 74 m2

Navodari, Constanta

Casa de vanzare p+1+m
3
4

Casa de vanzare p+1+m

Casa de vanzare p+1+m, 240 metri, loc in concesiune telefon. 3297277886 claudiu

333 EUR/m2 | 240 m2

Mihail Kogalniceanu, Constanta

Casa de Epoca - Direct Proprietar - Comuna Nicolae Balcescu
10
33

Casa de Epoca - Direct Proprietar - Comuna Nicolae Balcescu

Casa de Epoca din Caramida - Direct Proprietar NU COLABOREZ CU AGENTIILE IMOBILIARE !!! 30 km NV de Constanta Comuna Nicolae Balcescu Pret : Varianta A - 120.000 Euro - Casa + Magazie Atelier + Teren - 890 mp sau Varianta B - 140.000 Euro - Casa + Magazie Atelier + Livada + Teren - ...

845 EUR/m2 | 142 m2

Nicolae Balcescu, Constanta

Casa de vanzare in M.Viteazu jud.Constanta sau schimb cu apartament.
10
6

O oază de liniste si confort.De vacanta sau rezidențială. Casa este din BCA, în suprafață de 148 mp ,cu 870 suprafață terenului.Casa este formată din.3 camere,baie spațioasă,holuri si 2 bucătării.Casa este relativ nouă din bca cu acoperiș de tablă .Încălzirea se face cu centrală pe lemn și cocs. Toate ...

811 EUR/m2 | 148 m2

Mihai Viteazu, Constanta

Casa 2 camere Tomis 2
6
5

Casa 2 camere Tomis 2

Vand casa la pret de apartament , Tomis 2 zona Capitol, caramida, acoperita cu tabla Lindab, 2 camere, baie, bucatarie, camera tehnica, suprafata utila 55 mp, refacuta integral in 2019,teren 84 mp, mobilata, utilata,toate facilitatile , loc parcare rezervat, 117.000 EU usor negociabil .

2127 EUR/m2 | 55 m2

Tomis II, Constanta, Constanta

Casă 3cam Mansardabilă 110mp Mobilat Utilat Valu Traian
10
22

Casă 3cam Mansardabilă 110mp Mobilat Utilat Valu Traian

Casă la sol cu posibilitate de mansardare, mobilată și utilată. Construită în anul 2009 pe un teren cu o suprafață de 300 mp. Suprafață utilă de 110 mp. Compusă din living 38 mp, 2 dormitoare spațioase și luminoase, bucătărie mobilată și utilată, baie, hol. Parket, gresie, faianță. Ferestre si uși de ...

1364 EUR/m2 | 110 m2

Valu lui Traian, Constanta

Casă 3cam Mansardabilă 110mp Mobilat Utilat Valu Traian C-ța
10
16

Casă la sol cu posibilitate de mansardare, mobilată și utilată. Construită în anul 2010 pe un teren cu o suprafață de 300 mp. Suprafață utilă de 110 mp. Compusă din living 38 mp, 2 dormitoare spațioase și luminoase, bucătărie mobilată și utilată, baie, hol. Parket, gresie, faianță. Ferestre si uși de ...

1364 EUR/m2 | 110 m2

Valu lui Traian, Constanta

Se vinde casă cu teren în Constanța Palazu Mare
8
19

Se vinde casă cu teren în Constanța Palazu Mare