Case si vile de vanzare Constanta

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Constanta Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vila de vanzare in Lazu
10
3

Vila de vanzare in Lazu

Exclusivitate Agentia Euroempire Imobiliare vă propune spre vânzare Vila de P+1 in localitatea Lazu ,Imobil de tip duplex compus din doua unitati collective, amplasat într-o zonă aflată în plină dezvoltare, cu acces rapid și facil la drumul național și autostradă ,avand o suprafata de teren de 210 mp, ...

1376 EUR/m2 | 109 m2

Lazu, Constanta

Promovat
Vila P+1E, 2 Apartamente, Acces Separat, Plus Curte 249mp
20
2

Vila P+1E, 2 Apartamente, Acces Separat, Plus Curte 249mp

Vila moderna, 2 apartamente, cartier Medeea ndash; Confort, eleganta si investitie sigura! Descopera o proprietate deosebita, gandita pentru confort, intimitate si stil de viata modern! Situata in cartierul Medeea, aceasta vila P+1, construita in 2021, imbina perfect eleganta, functionalitatea si calitatea ...

1643 EUR/m2 | 143 m2

bratianu, Constanta, Constanta

Promovat
Casa Constanta zona Km 4 5
12
6

Casa Constanta zona Km 4 5

Casa parter+pod de vanzare in Constanta zona Km 4 5 avand o suprafata utila de 110mp si pod de 80mp neamenajat situata pe un teren cu suprafata de 424mp,toate utilitatile trase si cu posibilitatea folosiri ca 2 apartamente de 2 camere separate.Pretul de vanzare este de 190000euro iar pentru mai multe ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Km%2b4-5, Constanta, Constanta

Promovat
Casa P+M | 4 camere | Ovidiu - Lacul Siutghiol, 400 mp
20
2

Casa P+M | 4 camere | Ovidiu - Lacul Siutghiol, 400 mp

VG Real Estate vă propune spre vânzare cu comision 0% pentru cumparator, o casa la sol elegantă situată pe malul lacului Siutghiol, in Ovidiu, ideală pentru familie. Proprietatea oferă un spațiu generos, finisaje de calitate și o curte perfectă pentru relaxare. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: ...

1447 EUR/m2 | 114 m2

Ovidiu, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare - Coiciu | 2 corpuri | Deschidere la 2 străzi 4

Casă de vânzare - Coiciu | 2 corpuri | Deschidere la 2 străzi

Cod Agent ( C5 ) Agenția Imobiliară Danicris vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată în zona Coiciu, ideală pentru locuință multifamilială, investiție sau activități comerciale. Suprafață teren: 480 mp Construcție: BCA și cărămidă Două corpuri de clădire Compartimentare: 7 camere 3 ...

1500 EUR/m2 | 200 m2

Coiciu, Constanta, Constanta

Navodari ,zona de vileCasa la sol
10
29

Navodari ,zona de vileCasa la sol

Vindem in Navodari zona de vile str.Stejarului, casa la sol.2 dormitoare,living, bucatarie,baie,suprafata construita 70mp,suprafata teren 375mp,libera,mobilata, utilata. Utilitati lumina, apa , gazele la poarta..Merita vazuta! PRET 117000 Euro NEGOCIABIL

1671 EUR/m2 | 70 m2

Sud, Navodari, Constanta

Vila 5 apartamente si spatiu conercial
10
2

Vila 5 apartamente si spatiu conercial

Vila este compusă din 5 apartamente, 2 dintre ele sunt complet mobilate și utilate, fiecare cu centrala proprie, încălzire în pardoseală, aere condiționate, mobilă,perfect funcționale, iar celele 3 sunt la roșu. Spațiul comercial are 60 metri 2 băi,cu intrare separată,la strada. Demisol 70 metri. Curte ...

661 EUR/m2 | 333 m2

Eforie Sud, Constanta

Promovat
Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare
10

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare Suprafata teren 200mp Compartimentare Parter: Living+Bucatarie, Birou, Grup sanitar, Etaj: 3 dormitoare, hol, Grup sanitar Imobil de tip duplex, compus din doua unitati locative, despartite printr-un perete dublu, cu vata minerala in interior pentru izolare ...

3030 EUR/m2 | 99 m2

Cumpana, Constanta

Casa de vis. la întrare in cumpana
10

Casa de vis. la întrare in cumpana

Oaza de liniște si relaxare mult dorita . Construita in anul 2016 pe un teren de 512 mp.cu deschidere la stradă de 20.8 ml. Suprafata construita 240mp, cu gradina amenajata. In gradina regasim o fantana arteziana inconjurata de 3 palmieri ,alei acces bucatarie de vara in suprafata de 22 mp complet ...

1814 EUR/m2 | 220 m2

Cumpana, Constanta

Casa Constanța  , Palazu Mare
10
4

Casa Constanța , Palazu Mare

Vila de vânzare în Palazu Mare , Constanța , situata într-o zona linistita . An construcție 2019 . Suprafața construita 270 mp . Suprafața teren 1412 mp cu deschidere stradala de20 m . Este compusa din living , 4 dormitoare , 3 bai , bucătărie , terasa , beci . Proprietatea mai conține o casa ...

1833 EUR/m2 | 270 m2

Palazu%25252bMare, Constanta, Constanta

Vand pensiune in 2 Mai
8
7

Vand pensiune in 2 Mai

Vand pensiune in 2 Mai ,P+1,construita in 2013,mobilata si utilata ptr.inchiriat,cu 8 camere mari,fiecare camera avand baie proprie,tv si aer conditionat,la etaj existand si un living de 30mp , o baie de serviciu si o camera tehnica.Suprafata construita totala este de 306 mp ,suprafata terenului este ...

915 EUR/m2 | 306 m2

2 Mai, Constanta

Casa locuibila cu centrala gaz
9
8

Casa locuibila cu centrala gaz

Casa cu suprafața de teren de 3196mp,cu deschidere la două străzi, cu suprafața construită de 177mp,anexe de 82mp și un garaj de 24 mp.Casa dispune de trei intrări cu cinci camere,baie și bucătărie+ beci.Incalzirea se face cu centrala gaze+ un foc la aragaz.Casa se vinde mobilata ptr.cei interesați.Acoperisul ...

412 EUR/m2 | 177 m2

Cogealac, Constanta

vând casa harsova
10
1

vând casa harsova

vând că D+P+M,situata in Harsova,jud CT,.Casa are 3 dormitoare,un living mare,3 bai,2 terase spre Dunăre,garaj,foișor,hala,curte 1300 mp.Merita văzută!Preț 110000euro.Tel

449 EUR/m2 | 245 m2

Harsova, Constanta

Casă nouă S+P+1 - KM 5   Veterani
5

Casă nouă S+P+1 - KM 5 Veterani

Cod Agent ( D9 ) Te invităm să descoperi o proprietate deosebită, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și un cămin cu adevărat special. Situată în zona KM 5 Veterani, această casă nouă (S+P+1) este construită pe o suprafata de 200 mp si un teren generos de 500 mp, într-un cartier ...

2250 EUR/m2 | 200 m2

Km+5, Constanta, Constanta

Vila - Valu lui Traian - Zonă centrală
10

Vila - Valu lui Traian - Zonă centrală

Cod Agent ( C9 ) Agenția DANICRIS vă prezintă in Exclusivitate o vilă de excepție, situată pe partea dreapta localității Valu lui Traian , intr-o zona centrala , ideală pentru un stil de viață modern și confortabil. Cu un design practic și spații generoase, această proprietate este alegerea perfectă ...

1728 EUR/m2 | 136 m2

Valu lui Traian, Constanta

Vila Golful Francez Costinesti Nibiru 600 euro mp
4
3

Vila Golful Francez Costinesti Nibiru 600 euro mp

Vila Golful Francez de vanzare în suprafat construita desfășurată de 422mp. Suprafața teren 510mp. Locatia se afla pe malul marii cu o priveliște deosebita la mare. Anul construcției 2016. Imobilul este împrejmuit, cu următoarele utilități: curent, apa, gaze, canalizare - fosa septica , curent de la ...

803 EUR/m2 | 422 m2

Schitu, Constanta

Vând vilă în zona movila cumpăna
5
1

Vând vilă în zona movila cumpăna

Vilă P+1,an construcție 2021,suprafață construită 240mp,teren 480,mobilată complet,parter:dormitor+baie,bucătărie,living,baie,2 terase acoperite.Etaj:2 dormitoare,dressing,baie,hol mare și balcon.

958 EUR/m2 | 240 m2

Cumpana, Constanta

CASĂ Vilă P+1Et+1Et parțial  Cobadin | la 38 km de Constanța, direct de la proprietar
6
1

CASĂ Vilă P+1Et+1Et parțial Cobadin | la 38 km de Constanța, direct de la proprietar

CASĂ Vilă P+1Et+1Et parțial Cobadin | la 38 km de Constanța, direct de la proprietar Suprafață totală construită desfășurată: 311 mp, în suprafață construită la sol 97 mp, deține certificat de performanță energetică Teren: 617 mp Pret: 189.000 Euro Se vinde o vilă spațioasă, cu regim de înălțime ...

608 EUR/m2 | 311 m2

Cobadin, Constanta

Casă p+1 Corbu proprietate
9

Casă p+1 Corbu proprietate

Casă P+1 de vânzare în Corbu, județul Constanța 164 mp , teren 400 mp O oportunitate excelentă de investiție sau locuire permanentă într-o zonă în plină dezvoltare, aproape de mare! Detalii proprietate: Suprafață utilă: 164 mp (parter + etaj) Teren: 400 mp Stadiu: Casă la gri ideală pentru ...

605 EUR/m2 | 162 m2

Corbu, Constanta

Casa + teren de vanzare in Comuna Comana
8

Casa + teren de vanzare in Comuna Comana

Imobilul vandut este situat in Comuna Comana, Str. Bisericii nr. 13, Jud. Constanta, compus din teren intravilan imprejmuit cu gard in suprafata de 2.336 mp, din care suprafata de 967 mp are categoria de folosinta curti constructii, iar suprafata de 1.369 mp are categoria de folosinta arabil, pe care ...

439 EUR/m2 | 205 m2

Comana, Constanta

casa de vanzare zona Trocadero
10
1

casa de vanzare zona Trocadero

Casa moderna, luminoasa, situata într-un cartier de case liniștit. Proprietatea oferă intimitatea perfectă pentru viața de familie, păstrând în același timp accesul rapid către punctele de interes din oraș.

2293 EUR/m2 | 205 m2

Trocadero, Constanta, Constanta

Casă nouă modernă și elegantă în Năvodari, cu teren 381 mp
13

Casă nouă modernă și elegantă în Năvodari, cu teren 381 mp

Sandu Florin de la Imobiliare4you vă oferă spre vânzare o casă construită în anul 2024, situată în Loc. Năvodari Peninsula Năvodari. Imobilul se desfășoară pe un teren cu suprafața 381 mp. CASA cu o suprafață de 170 mp este structurată pe 2 nivele P+M și dispune de următoarea compartimentare: PARTER ...

1143 EUR/m2 | 140 m2

Navodari, Constanta

Vând vila P+1
9

Vând vila P+1

Vând vilă P+1 la strada principala construcție 2017 cu simt de răspundere toate utilitățile gaze apa curent finisajele de înaltă calitate 6 camere 2 bai 2 centrale

846 EUR/m2 | 260 m2

Navodari, Constanta

Vand casa Eforie Nord cu 7 camere si 7 bai 4

Vand casa Eforie Nord cu 7 camere si 7 bai

Vand casa in Eforie Nord.Casa are 7 camere si 7 bai.constructie mixta,suprafata 200 mp,dubla deschidere.Deralii la tel .*Pret 150.000 euro neg

1364 EUR/m2 | 110 m2

Eforie Nord, Constanta

Salvează căutarea