Case si vile de vanzare Dragomiresti Dambovita

Promovat
DOAR 79.999 euro - Casă spațioasă 5 camere + teren 3.000 mp – Dragomirești
15
1

Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă liniștită și sigură pe Strada Bisericii, la doar 10 minute distanță de oraș. Este soluția ideală pentru cei care își doresc o alternativă la viața agitată a orașului, fără a renunța la accesul rapid către facilitățile urbane. Caracteristici ...

615 EUR/m2 | 130 m2

Dragomiresti, Dambovita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oferta de nerefuzat:casa si teren 3000 mp la preț de Garsoniera in centrul Targovistei
2
3

Dragomirești - Dâmbovița casa de vânzare, 100 mp amprenta la sol , cu posibilitate extindere și pe verticală (camere etaj) dar și pe orizontala : 3060 mp teren intravilan! Apa,gaze,curent, canalizare. Încălzirea se poate face in trei moduri :sobe lemn (rustic), gaz (normal) și instalație ...

800 EUR/m2 | 100 m2

Dragomiresti, Dambovita

Promovat
15
1

615 EUR/m2 | 130 m2

Dragomiresti, Dambovita

ocazie casa 100mp + teren 3000 mp
5

ocazie casa 100mp + teren 3000 mp

Într-o o lume atât de nesigură, cu atâtea pericole, în care fiecare om încearcă să-și găsească propriul colt de liniște și siguranță, particular, vând casă spațioasă ( an construcție: 2000), cu teren generos pentru investitie, intr-o zona de langa Târgoviște (8 -10 km) cu oameni minunați și gospodari, ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Dragomiresti, Dambovita

Vilă individuală cu teren 1000mp Rancaciov
20

Vilă individuală cu teren 1000mp Rancaciov

Blitz Imobiliare Targoviste va oferă o casă spațioasă cu teren generos, de vânzare lângă Târgoviște – ideală pentru locuire sau investiție! Zonă liniștită • Toate utilitățile • Preț sub piață! Ai ocazia să achiziționezi o proprietate versatilă, cu potențial enorm – perfectă pentru o familie extinsă, ...

319 EUR/m2 | 470 m2

Dragomiresti, Dambovita

 Gheboieni proprietate de renovat– 1100 mp, liniște și intimitate
17

Descoperă o proprietate completă, situată într-o zonă liniștită, cu vecini de calitate, perfectă pentru cei care își doresc confort, spațiu și aer curat. Casa (P+1): Parter: 2 camere luminoase, baie, bucătărie, antreu Etaj: 2 camere spațioase + pod pentru depozitare Teren generos – 1100 mp: Deschidere ...

422 EUR/m2 | 90 m2