Promovat
Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati
1

Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati

Vand casa in comuna Cudalbi, zona linistita, neinundabila. Teren 1200 mp, curte mare cu spatiu in spatele casei, potrivit pentru gradina sau cresterea animalelor. Casa are 3 camere + dependinte. Utilitati: apa din reteaua localitatii (canal in curte) curent electric Canalizare pe strada. Strada in ...

583 EUR/m2 | 60 m2

Cudalbi, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
1

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Spațiu comercial de 200 m construiți, cu terasă de 100 m , total 300 m , situat în Tecuci, zona Piață. Imobilul este racordat la gaze naturale și curent electric (380V și 220V). Spațiul a funcționat ca restaurant (pizzerie) în perioada 2006 2024, fiind potrivit pentru continuarea activității sau alte ...

2500 EUR/m2 | 180 m2

Tecuci, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa si teren
5
26

casa si teren

Vand casa si teren situata in Galati, str. Dorobanti, 505 mp, utilitati, locuibila. Doua corpuri lipite, unul cu 2 camere, living, bucatarie, baie, centrala termica, aer conditionat si unul cu o camera, un hol si o baie. Intabulat, cadastru la zi.

238 EUR/m2 | 505 m2

Galati, Galati

Vand Casa in Odaia Manolache Galati
10

Vand Casa in Odaia Manolache Galati

Casa de vanzare in Odaia Manolache pe un singur nivel 197 mp construiti, 169mp utili. teren 1233mp cu toate utilitatile, Se accepta si schimburi cu apartament. preț 99000 neg tel o74377898o

586 EUR/m2 | 169 m2

Odaia Manolache, Galati

casa de vanzare sendreni galati 3

casa de vanzare sendreni galati

vand casa constructie noua pe teren propietate cu toate utilitatile compusa din [ 2 dormitoare decomandate living bucatarie baie dresing hol si camera tehnica suprafata.128mp. tel. .

859 EUR/m2 | 128 m2

Sendreni, Galati

Casă de vânzare în Tecuci
10

Casă de vânzare în Tecuci

Bună ziua! Vând casă în Tecuci, Cuza Vodă, unic proprietar. Suprafață: 700m - Construcții: 370m . Compusă din 3 camere mari și luminoase, 2 holuri, 1 baie de recentă construcție, bucătărie, cămară, magazie și garaj. Este inclusa și o pompă de udat cu motor, canalizare, apă curent, încălzire cu centrală ...

243 EUR/m2 | 370 m2

Tecuci, Galati

vand casa batraneasca cu Teren
1
1

vand casa batraneasca cu Teren

casa se afla pe str alexandru lascarov moldoveanu 32 pe langa punte ...este asflat canalizare gaze apa ,toata suprafata este de 700m2 pent mai multe detalii ma gasiti la tlf prefix 0039 trei 8 zero 10 patru 7 doi 8 cinci edi

41 EUR/m2 | 700 m2

Tecuci, Galati

Casa de vanzare cu 1455 mp teren, plus in continuarea terenului inca 2200 mp extravilan
6

Vand Casa si teren 1455 mp, acte in regula, se poate intra pe teren si din spate, acces la drum judetean. Pret avantajos 28500 euro. Terenul este mai lat la mijloc, se poate construi. Pomi fructiferi, vie pe rod, loc de gradina.Baie interioara. Se ofera si 2200 mp extravilan in continuarea terenului ...

352 EUR/m2 | 81 m2

Gohor, Galati

Vind casa la tara.
10
10

Vind casa la tara.

Vind casa in com.Tudor Vladimirescu ,jud.Galati.Parter,mansarda nefinisata,interior,.Suprafață utilă 164m2,Construita in 2006.Dupa cum urmează:3dormitoare mobilate, o sufragerie mobilata, o bucătărie complet mobilata ,o baie complet dotată ,și hol .Menționăm ,toate camerele conțin mobila noua.In unul ...

543 EUR/m2 | 164 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

Vând casă Târgu Bujor
8

Vând casă Târgu Bujor

Vând casă spațioasă în Târgu Bujor, la doar 50 km de Galați Localitate: Târgu Bujor Suprafață teren: 1100 mp Casă: 6 camere, 2 băi, bucătărie Centrală termică pe lemne, boiler electric Apă curentă, canalizare Mobilată și utilată complet Oferim spre vânzare o casă spațioasă și bine întreținută, situată ...

895 EUR/m2 | 100 m2

Targu Bujor, Galati

Vila P+1 și 1000mp curte
10

Vila P+1 și 1000mp curte

Pretul este in euro Vila cu tot cu teren 1100 mp Deschiderea curti este de aprox 24 m Garaj generos pt 2 autoturisme,gresie pe jos.Suprafata curtii este de 1000 mp. Amprenta vilei este L 18 m, l- 5,1 Amprenta garaj si bucatarie-L- 17,7m, l-4.1m ( dimensiuni la interior) VILA este compusa din: - LA PARTER- ...

1094 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

Vând Casa in Galati in zona tiglina 3
2
63

Vând Casa in Galati in zona tiglina 3

Vând casa cu suprafata de construita 120m2 - teren 780m 2 - utilitatii ; curent ,apa, gaz in apropiere

708 EUR/m2 | 120 m2

Galati, Galati

Vand casa  sat Traian, mobilata, dotata cu panouri fotovoltaice, preț 124 900euro
10
1

Vand casa sat Traian, mobilata, dotata cu panouri fotovoltaice, preț 124 900euro

Vand casa tip duplex situata în satul Traian, la 16 km de Galati. Casă are o suprafață la sol de 76 mp și desfășurată de 140 mp. La parter e dotata cu un living spațios cu bucătărie tip open space, baie, veranda și camera tehnica a centralei. La etaj exista doua dormitoare, o baie și un hol spațios. ...

892 EUR/m2 | 140 m2

Traian, Galati

Casa in oras Galati, cu toate utilitatile, proprietate, zona centrala linistita
10
4

Vand casa din caramida in orasul Galati - 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol si 1 baie cu geam - Situata in zona centrala ( langa biserica din piata mare) cu vecini linistiti - Intrare separata - Proprietate teren constructie 61 mp ( suprafata utila 42,4 mp ) , plus o magazie pentru depozitare de 14 mp ( ...

902 EUR/m2 | 61 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
1

vila Galati zona sid.vest 189000euro

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare sat Vlascuta, județul Galați
8
4

Casa de vanzare sat Vlascuta, județul Galați

Vând casă în comuna Mastacani, sat Vlascuta, județul Galați compusă din 4 camere, bucătărie, hol, dependințe și tot ce este nevoie intr-o gospodărie. Este renovată recent. Suprafață totală, casă și teren: 1000 mp, 3 fântâni, deschidere aproximativ 20 m. Este situată la sosea, la drumul județean. Sat ...

300 EUR/m2 | 100 m2

Mastacani, Galati

Casa Matca de vânzare
2
8

Casa Matca de vânzare

Preț 40..000 euro Casă cu teren generos Str. Eroilor nr. 10, Matca, Tecuci De vânzare casă bătrânească locuibilă, amplasată pe Strada Eroilor nr. 10, cu teren intravilan de 3.500 m . Proprietatea oferă liniște, spațiu și posibilități multiple de amenajare sau construcție. Utilități: Apă curentă ...

11 EUR/m2 | 3,500 m2

Matca, Galati

Vand casa + gradina 700mp
10
19

Vand casa + gradina 700mp

Vand urgent casa Galati -Corod 140 mp cu mansarda parter la gata baie bucatarie 2 camere + camera depozit cu alee cimentuita in fata casei posibilitate parcare cu gradina 700mp bolta struguri.pret 30.000 euro. .Rog Seriozitate!Casa necesita imbunatatiri nu a locuit nimeni de 2 ani.Pretul cerut este ...

43 EUR/m2 | 700 m2

Corod, Galati

vând casă în comuna Rediu jud Galați
5
4

vând casă în comuna Rediu jud Galați

vând casă în comuna Rediu jud Galați compusă din două corpuri nu este în zonă inundabilă,la stradă asfaltată racordată la apă curentă electricitate, încălzire pe sobe de teracotă baie,bucătărie iar scurgerea în fosă septică. Acte la zi. sau schimb cu apartament. Mai multe detalii la tel

250 EUR/m2 | 180 m2

Rediu, Galati

vand casă Hanu Conachi Galați 25000 euro
5
17

vand casă Hanu Conachi Galați 25000 euro

Relatii doar la tel: vând casa neterminata interior , din paianta, 4 camere , teren 1600mp, utilități:Gaze Puț forat Curent electric preț:la fața locului rel doar la tel : preț 25000 euro ...

338 EUR/m2 | 74 m2

Galati, Galati

4 camere micro 39 B
8
37

4 camere micro 39 B

69.500 euro negociabil, apartament semidecomandat in micro 39B, etajul 2 din 4, cu balcon pe tot apartamentul, suprafata utila 58 mp+ 25 mp -2 balcoane. Are centrala proprie, termopan, uși interioare schimbate, aer condiționat, izolație termica si este proaspat varuit. Actele pregatite pentru vanzare. ...

1150 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Casa bătrânească de vânzare Tecuci
10
1

Casa bătrânească de vânzare Tecuci

Se vinde casa bătrânească în Tecuci, jud Galati Strada Ghica Vodă nr 57 lângă depou în cartierul gării, zonă liniștită suprafață utilă 90 mp + anexă 38 mp , teren 1008 mp Preț 80000 negociabil Detalii la nr tel Rog si ofer seriozitate, cine nu este interesat sa treacă peste

889 EUR/m2 | 90 m2

Tecuci, Galati

Salvează căutarea