Promovat
Investiție pentru:Azil Batrâni,Clinică,Pensiune,Școală,Grădinița etc.S utilă 861mp,Teren 2000mp
16

Imobil spațios în Giurgiu(981 mp construiți,861 mp utili),Demisol,Parter.Etaj,Mansarda,Pod spatios lambrisat,pe teren de 2000 mp (extensibil până la 4500-8500 mp ) . Zona exclusiv rezidentială,liniștită ,cu multă verdeață. Construcție solidă (beton armat), 2 intrări ,compartimentare flexibilă. Finisaje ...

Nord, Giurgiu, Giurgiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

DE VANARE CASA P+M 5 CAM  GIURGIU
20
1

DE VANARE CASA P+M 5 CAM GIURGIU

Compania imobiliara Apulum94 are placerea sa va prezinte spre vanzare o casa superba, construita cu atentie sporita la detalii. Este o cladire frumoasa, finalizata in 2023 conf. acte prezentate de catre proprietar, moderna cu regim inaltime parter si mansarda locuibila, intr-o zona linistita a orasului ...

1596 EUR/m2 | 223 m2

tineretului, Giurgiu, Giurgiu

Promovat
16

Nord, Giurgiu, Giurgiu

Casă  cu 3 camere de vânzare în zona Central
2

Casă cu 3 camere de vânzare în zona Central

Va prezint o casa cu potential de cumpărare strategică, înainte de creșterea zonei, –o casă + teren 1.400 mp, sudul Bucureștiului Această proprietate din comuna Mihai Bravu (Giurgiu) nu este doar o alegere de lifestyle, ci și o decizie inspirată de timing. Situată la aproximativ 50 km de București, ...

817 EUR/m2 | 60 m2

Central, Giurgiu, Giurgiu

Casă de  vânzare
7
70

Casă de vânzare

Vând casă în Giurgiu compusă din 3 camere decomandate, baie, bucătărie, 2 holuri, magazie si alte anexe, centrală pe gaze. Preț 40000 euro Tel.

129 EUR/m2 | 350 m2

Giurgiu, Giurgiu

Vand teren cu casa in centru Giurgiu
3
12

Vand teren cu casa in centru Giurgiu

Vand teren cu casa in zona centrala a orasului Giurgiu pe Strada Ion Al. Basarabescu. Terenul de 221 metri patrati Casa este in nelocuita in prezent, este in stare precara si necesita reparatii Pretul este usor negociabil Pentru detalii sunati la numarul din anunt

158 EUR/m2 | 221 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casă de vânzare
8
16

Casă de vânzare

Vând casă bătrânească, locuibilă, 4 camere, baie, anexe, grădină.Zona Policlinică.Tel.

134 EUR/m2 | 410 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa de vanzare in Giurgiu
6
8

Casa de vanzare in Giurgiu

Vand casa in mun.Giurgiu, suprafata teren 355 mp, casa 80 mp, 4 camere+bucatarie, placata exterior cu polistiren, apa curenta, gaze la poarta, zona Smarda, tel.

563 EUR/m2 | 80 m2

Semicentral, Giurgiu, Giurgiu

vand casa in Giurgiu
5

vand casa in Giurgiu

Vând casă în Giurgiu, 4 camere plus bucătărie, suprafață totală 200 mp, suprafață construită 86 mp, racordata la apa, canalizare, electricitate, gaze, zona Teatru de Vara, str Plugari. Accept schimb cu apartament. Telefon

698 EUR/m2 | 86 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casă cu curte, zona semi-centrală Giurgiu
10
25

Casă cu curte, zona semi-centrală Giurgiu

Vând casă în Giurgiu zonă bună, liniștită, la 10 min. de mers pe jos fata de parcul Alei. Casă este încadrată în zonă energetică B, mobilată și directă locuibilă și are următoarele condiții: apa curentă, izolată termic, încălzire cu centrală proprie pe gaze, aer condiționat, panouri foto voltaice, 3 ...

1069 EUR/m2 | 130 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casă de vânzare 6

Casă de vânzare

De vanzare casa si teren in suprafata de 480 mp, situata in str. Daliei, nr.2G, Giurgiu. Zona linistita, strada asfaltata, si in proximitate se gasesc supermarketuri, farmacie, scoala, spital, statie autobuz. Cladirea principala are 107 mp compusa din 4 camere, 2 holuri, bucatarie, baie, pivnita ...

794 EUR/m2 | 107 m2

Giurgiu, Giurgiu

Gospodărie de vanzare
5
53

Gospodărie de vanzare

De vânzare casa în comuna Stanesti, sat Oncesti, județul Giurgiu. Casa compusa din 4 camere baie și bucătărie. Curte 1200 mp( terasa, atelier, loc de joacaca pt copii, gradina, doua solarii+ livada). Teren intravilan 1400 mp în continuarea gradini.

409 EUR/m2 | 110 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa în Ghimpati 2

Casa în Ghimpati

Casă de cărămidă, 3 camere, baie , bucătărie, apă curenta +fântână în curte , teren 3000 de metri

481 EUR/m2 | 104 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa 3 camere Centru GIURGIU. Curte=207mp. 2 Garaje. MAGAZIE, PIVNITA
9
24

Casa 3 camere + bucatarie + hol + pivnita + 2 garaje cu acces direct din strada Toate utilitatile (gaz, curent, apa, canalizare). Suprafata totala = 207mp. Suprafata casa = 101 mp. Reconstruita total in anul 1979. Renovata complet in anul 2017. Centrala gaze. Localizare: la 3 minute distanta de centrul ...

362 EUR/m2 | 207 m2

Bâlciului, Giurgiu, Giurgiu

Casa de vanzare, com. Ghimpati, jud. Giurgiu, DN6 - 40 km de Bucuresti
7
9

5 100 mp din care 1 000 mp curti-constructii si 4 100 mp intravilan arabil - 13 euro mp Casa 7 camere. Utilitati: apa curenta + fantana; curent electric + trifazic. Deschidere teren stradal la DN 6 - 22 ml . Mai multe detalii in privat (mesaj) .

13 EUR/m2 | 5,100 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa de Vanzare Caramidarii Noi nr. 22, teren 800mp 75,000 eur 21

Casa de Vanzare Caramidarii Noi nr. 22, teren 800mp 75,000 eur

Casa renovabila Caramidarii Noi nr. 22 suprafata teren 800 mp. Retea de apa curenta, gaze si canalizare la strada. Zona linistita, teren 800 metri patrati.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa de vanzare la gri
5

Casa de vanzare la gri

Casă P+1+M de vânzare Mihăilești, Giurgiu Casă spațioasă, ideală pentru o familie, situată pe un teren de 1.093 mp. Suprafață construită: aprox. 310 mp. Compartimentare: Parter: living 40 mp cu ieșire pe terasă, bucătărie, dormitor, baie, hol; Etaj: 3 dormitoare, dintre care unul matrimonial cu baie ...

322 EUR/m2 | 311 m2

Mihăilești , Giurgiu, Giurgiu

Vand Casa in Giurgiu
3
20

Vand Casa in Giurgiu

str.Alexandriei nr.106 din paianta în stare foarte buna 5 camere locuibile, bucătărie de vara + anexe, suprafata 256mp amprenta 96mp utilitati la poartă cu posibilități de racordare. Informatii suplimentare la tel. .

184 EUR/m2 | 256 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa situata central in Giurgiu
6
28

Casa situata central in Giurgiu

3 camere, bucatarie, baie, suprafata 78 mp, tamplarie PVC Rehau, curte 207 mp, pivnita, anexe gospodaresti, garaj dublu, acces din doua strazi. Imobilul este situat la cca. 7 min. de mers pe jos fata de Turnul Ceasornicului.

467 EUR/m2 | 150 m2

Giurgiu, Giurgiu

Imobil situat central in Giurgiu
6
31

Imobil situat central in Giurgiu

Casa compusa din 3 camere, bucatarie, baie, semidecomndate, suprafata 84mp, curte cu garaj dublu, beci, anexe gospodaresti, fosa septica, suprafata 180mp. Incalzire pe gaze, tamplarie PVC Rehau,

473 EUR/m2 | 148 m2

Giurgiu, Giurgiu

Vand Urgent!!!!!!casa batraneasca la curte in apropiere de giurgiu
6
3

vand urgent casa bătrânească la curte 800 mp 62 mp in apropiere de Giurgiu mai multe detalii WhatsApp telefon: (Grecia)

50 EUR/m2 | 800 m2

Giurgiu, Giurgiu

Vand casa neterminata
8
11

Vand casa neterminata

Vand o cladire neterminata cu suprafata de aprx 120 de mp, care se afla in Satul Uiesti , judetul Giugiu . Este construita pe un teren de 600 de mp . Utilitati in zona: Curent , apa ( curenta+fantana in curte ) , Internet ( digi) . Accept diverse schimburi . Multumesc.

100 EUR/m2 | 120 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casă de Vis de Vânzare – Eleganță și Confort zona centrala
18
2

Casă de Vis de Vânzare – Eleganță și Confort zona centrala

Se accepta si schimb cu diferenta din partea cumparatorului. Locație: Centrala, situată într-o zonă liniștită și rezidențială, această casă îmbină perfect stilul modern cu confortul de zi cu zi. Detalii proprietate: Suprafață teren: 210 mp Suprafață utilă construită: 135 mp Structură: Cărămidă și ...

652 EUR/m2 | 210 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa + curte 600 mp de vânzare
9
9

Casa + curte 600 mp de vânzare

Casă de vânzare în Giurgiu curte generoasă, multă verdeață Se vinde casă situată în orașul Giurgiu, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit sau relaxare. Detalii proprietate: - 4 camere luminoase - Bucătărie + baie - Pivniță beton - Dependință cu 2 camere - Garaj cu rampă - Fosă septică - ...

722 EUR/m2 | 90 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa de vanzare
5
5

Casa de vanzare

Casa batraneasca de vanzare in satul Uzunu comuna Calugareni,Giurgiu. Casa dispune de 3 camere si necesita renovare. Teren aproximativ 1000 m

30 EUR/m2 | 1,000 m2

Giurgiu, Giurgiu

Vand casa in Dobreni Giurgiu
8
1

Vand casa in Dobreni Giurgiu

Vând casă în Dobreni cu teren suprafață 420 mp și casa suprafață utila 120 mp compusa din 2 dormitoare și un leaving, bucătărie, hol, baie, terasă, garaj și sub garaj si un beci. încălzire în pardoseala și materiale interior exterior de înaltă calitate. An construcție 2022, stație dedurizare, geamuri ...

1383 EUR/m2 | 120 m2

Giurgiu, Giurgiu

Vânzări case Giurgiu
10
6

Vânzări case Giurgiu

Casa batraneasca stare foarte bună la sos principala put hidrofor baie bucătărie utilate decent casa 132 mp teren 1600 mp din care o mica pădure în partea din spate ideal pt relaxare și aer curat internet camere supraveghere diferite unelte pt gradina. Acte la zi. Comuna isvoarele Giurgiu 35 km de București ...

341 EUR/m2 | 132 m2

Giurgiu, Giurgiu

Proprietate de vinzare
10

Proprietate de vinzare

Casa lingă București, 23 km pe A1, p+1,zona linistita, utilități-curent, apa put, trei dormitoare la etaj,baie spațioasă, living, bucătărie baie la parter, garaj, centrala termica. În curte mai este o clădire care poate fi transformată în spațiu comercial. Dormitoarele au aer condiționat, jaluzele exterioare, ...

1286 EUR/m2 | 140 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa de vanzare Giurgiu
5
2

Casa de vanzare Giurgiu

Vand casa in orasul Giurgiu, strada Oltului - Suprafata 310 mp - Casa din paianta - Toate actele la zi, proprietar - 3 camere + 1 anexa ca bucatarie de vara - 2 intrari separate - Pompa in curte cu apa potabila de la reteaua orasului - Canalizare la poarta - Centrala pe gaze + calorifere - 2 sobe de ...

158 EUR/m2 | 310 m2

Giurgiu, Giurgiu

casa de vanzare
10
5

casa de vanzare

P+ 1E, receptionata in 2015, suprafata utila 186 mp, 4 dormitoare, bucatarie, living, 3 balcoane, beci, terasa mare acoperita, curte cu gazon si pomi fructiferi, suprafata totala curte 600 mp, apa, canalizare, energie electrica, cablu tv, internet, structura metalica cu izolatie termica foarte buna, ...

1957 EUR/m2 | 184 m2

Giurgiu, Giurgiu

Vând. casa in  jud Giurgiu ,oraș Giurgiu. 6

Vând. casa in jud Giurgiu ,oraș Giurgiu.

De vânzare casă în Giurgiu alcătuită din trei camere,baie, bucătărie,centrala pe gaz si magazie.casa este din BCA.pret 80000 euro.

889 EUR/m2 | 90 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa + teren de vanzare

Casa + teren de vanzare

Vand in mun Giurgiu teren in suprafață de 869 mp format din: - teren 416 mp + 2 camere din BCA (39 mp) - str Griviței nr. 117 -teren 453 mp + casa de locuit cu supraf. 90 mp si o anexa de 28 mp - str Grivitei nr 119. Utilitati: rețea de apa, canalizare, energie electrica, gaze. Proprietățile se vând ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Sm%c3%a2rda, Giurgiu, Giurgiu

Casă de vânzare în orașul Giurgiu str Griviței nr 138. Preț 90000 euro negociabil.
8
20

Vând casă în orașul Giurgiu, str Griviței nr 138. Casa este alcătuită din 3 camere+baie, bucătărie și dependinte. Suprafața este de 326 mp, locuibil 64 mp Încălzire cu centrala pe gaze, apa, canalizare. Pret 84900 euro negociabil

1406 EUR/m2 | 64 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa de vanzare, curte 500mp.
4
11

Casa de vanzare, curte 500mp.

De vanzare casa in Giurgiu, strada Pastorului. Detalii la telefon .

500 EUR/m2 | 100 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Vand casa in constructie (90% stadiu de finalizare). Teren 168 mp, constructie 40mp... Strada Clopotari, nr 46A, (in spate la SUPECO). Toate detaliile la fata locului!!!

1707 EUR/m2 | 41 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa de vanzare oras Giurgiu str Grivitei 138
10
3

Casa de vanzare oras Giurgiu str Grivitei 138

vand casa in orasul Giurgiu,strada Grivitei. casa este alcatuita din 3 camere+baie+bucatarie +dependinte incalzire cu centrala termica pe gaz,apa curenta,canalizare. pret 84 900 euro

1327 EUR/m2 | 64 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casă de vânzare, Giurgiu
1
9

Casă de vânzare, Giurgiu

Vând casă în județul Giurgiu, strada Ramadan, nr 82, ce dispune de 3 camere formate din două dormitoare și o sufragerie. Beci, bucătărie și baie + garaj. Suprafața este de 600m2. Centrală termică, apă și canalizare. Pentru mai multe detalii sunati la numărul de telefon. CASA ESTE DIN PAIANTA

100 EUR/m2 | 600 m2

Giurgiu, Giurgiu

vila de vânzare
4
4

vila de vânzare

Casă P+1 +7,500 Mp de teren intravilan .

1438 EUR/m2 | 80 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa de vanzare Giurgiu
4
2

Casa de vanzare Giurgiu

Casă de vânzare în Giurgiu, Strada Rozelor, Fundătura Bujorului nr. 5. Casa are 2 camere, baie și hol, fiind renovată . Mai multe detalii la telefon: .

350 EUR/m2 | 100 m2

Giurgiu, Giurgiu

De vânzare casă
9
1

De vânzare casă

De vânzare casa situata în Giurgiu Strada Negru voda nr 126.Casa compusa din 3 dormitoare,hol,2 bucatarii , 2 bai ,faisor .Dormitoarele sunt din paianta si nu merge pe credit ipotecar .Mai multe detalii la telefon .

559 EUR/m2 | 170 m2

Giurgiu, Giurgiu

Hincu Marian
4

Hincu Marian

Casă de vânzare cu 1000m2

714 EUR/m2 | 98 m2

Giurgiu, Giurgiu

Proprietate de vânzare

Proprietate de vânzare

Casă și teren în com Ulmi, la 23 km de București la cheie, zonă liniștită utilități, curent, fosa ,apa put,trei dormitoare la etaj,baie spațioasă,living bucătărie baie la parter.,garaj modificat în spațiu de recreere, în curte mai este o clădire care poate fi transformata în spațiu comercial. Dormitoarele ...