Promovat
Casă individuală Viseu de Sus ,la 3 min de Mocănita Maramures,ideal scop turistic
12

Oportunitate excelentă de investiție – casă ideală pentru pensiune în zona Mocănița Maramureș La doar câteva minute de celebra Mocănița Maramureș, în inima autentică a Maramureșului, te așteaptă o proprietate care îmbină farmecul tradițional cu confortul unei locuințe solide și bine întreținute. ...

1238 EUR/m2 | 84 m2

Viseu de Sus, Maramures

Promovat
Zona str. Ferenczi Karoly   casa pe parter, suprafata 100 mp si teren 340 mp
7
1

Zona str. Ferenczi Karoly casa pe parter, suprafata 100 mp si teren 340 mp

Zona parcului Regina Maria de vanzare casa dispusa pe parter, cu o suprafata de 100 mp, dispune de teren in suprafata de 340 mp. Casa este construita din caramida, fundatie solida din beton si piatra naturala, acoperis tigla metalica, incalzirea se realizeaza pe gaz (sobe de teracota) si microcentrala, ...

2250 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare
4
11

De vânzare

Vind casa la tara compusa din 3 camere hol si cămară plus terasa acoperita ca anexe are sura mare din caramida curte betonata si fintina este situată la drumul principal la 42 de km de Baia Mare în Asuaju de jos teren 15 ari .Pretu 25000 euro negociabil mai multe detalii la

313 EUR/m2 | 80 m2

Asuaju de Jos, Maramures

Casă de vânzare
5
4

Casă de vânzare

Casa situată în Preluca Veche,la drumul principal asfaltat,compartimentată astfel:demisol-bucătărie,baie,cămară parter -sufragerie,hol etaj- 3 dormitoare,hol spațios,baie mansarda -nu este amenajată Casa dispune de teren Aștept oferte sau schimb cu apartament în Baia Mare

800 EUR/m2 | 100 m2

Preluca Veche, Maramures

Casa din caramida cu 3 camere de vanzare in Somcuta Mare Maramures
10
17

Casa din caramida cu 3 camere, baie, bucatarie, bucatarie de vara, anexe, sura, grajd, instalatie sanitara noua, centrala prin condensare, aparat de dedurizare a apei, toate sunt din 2022 in garantie, gresie, faianta, parchet, termopane. Casa este racordata la gaz, apa,curent, canalizare, este placata ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Somcuta Mare, Maramures

Casa in baitia-maramures
6
6

Casa in baitia-maramures

Vând casa în Baita jud.Maramures cu 2 camere bucătărie, baie beci anexa, necesita renovare. Teren 10 ari pret 50.000 Euro Negociabil Tel. Dejea se lucreaza in oras la conducta de gaz

625 EUR/m2 | 80 m2

Baita de sub Codru, Maramures

Casa de vânzare + anexe
8
1

Casa de vânzare + anexe

Casa cu 5 camere + anexe, in inima localitatii Lucacesti, Maramures Doar 25 km de Baia Mare Zona centrala | 6.500 mp teren | Pret negociabil! Locatie excelenta: In centrul satului Lucacesti, cu acces facil din drum asfaltat, intr-o zona linistita si prietenoasa ideala pentru locuit sau ca resedinta ...

519 EUR/m2 | 100 m2

Lucacesti, Maramures

Casa de vânzare, construita in 2007 5

Casa de vânzare, construita in 2007

Vând casă mansardata, 3 dormitoare, living, bucătărie, 2 bai, beci sub living. Încălzire cu centrala pe lemne și gaz, apa curenta. Suprafața utilă de 98mp. Gradina cu pomi fructiferi de 2300mp

918 EUR/m2 | 98 m2

Chelinta, Maramures

casa+teren de vanzare
5
13

casa+teren de vanzare

Casă de vânzare în sat Buciumi, oraș Șomcuta Mare, la 25 de km de Baia Mare. -Teren intravilan, cu suprafață de 22 ari. -Casa este construită din cărămidă, compusă din 2 camere, bucătărie, baie, hol + anexe compuse din șură, grajd de animale, coteț păsări, afumătoare. -Casa dispune de toate utilitățile ...

725 EUR/m2 | 80 m2

Somcuta Mare, Maramures

Satulung 17 km de Baia Mare, vindem gospodarie traditionala cu 26 ari teren
8
8

La 17 km de Baia Mare in Satulung, in directia Baia Mare-Cluj, vindem gospodarie formata din : 1. Casa de locuit solida, din anii 70, construita din vaiog , tencuita, renovata in interior recent Casa are hol, bucatarie mare , 3 camere , loc pregatit pentru amenajare baie 2. Casuta de vara, compusa ...

665 EUR/m2 | 79 m2

Satulung, Maramures

Promovat
12

1238 EUR/m2 | 84 m2

Viseu de Sus, Maramures

casa Tăuții Măgherăuș
10
2

casa Tăuții Măgherăuș

Vând casă la roșu 95 mp, teren 450 mp Tăuții-Măgherăuș, str. 57 O oportunitate excelentă pentru cei care își doresc o locuință într-o zonă liniștită, aproape de oraș! Descriere: Casă nou construită, situată în Tăuții-Măgherăuș, pe strada 57, într-un cartier liniștit cu acces facil la drum principal. ...

745 EUR/m2 | 94 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare
5
6

Casa de vanzare

casa de vanzare situat in Groapele Chiuzbaii teren 700 mp

762 EUR/m2 | 84 m2

Baia Mare, Maramures

Casa in Manau,Ulmeni
7
1

Casa in Manau,Ulmeni

Casă de vânzare la țară 45 km de Baia Mare-Manau De vânzare casă situată într-o zonă liniștită, la doar 45 km de Baia Mare, ideală pentru locuit permanent sau casă de vacanță. Detalii: Suprafață teren: 33 ari (3.300 mp) Casă tradițională, construită solid Curte spațioasă, livadă pomi fructiferi Drum ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Ulmeni, Maramures

Vând casă Tăuții Magheraus
5
1

Vând casă Tăuții Magheraus

Vând casă nouă, eleganta și practică, in Tăuții Magheraus, judet MM, 100 mp cu, 6 ari de teren, liniște și aer curat. Casă din lemn pe fundație solidă de beton combinația perfectă între căldura naturală și stabilitatea unei construcții durabile. Răcoroasă vara Caldă și primitoare iarna Costuri ...

1135 EUR/m2 | 85 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Casa noua ..cu 9 ari teren
6
1

Casa noua ..cu 9 ari teren

CLZ NEOTERIC CONSTRUCT SRL . vinde casa cu design modern si materiale premium .. Designul casei este unul diferit , lucru ce ne reprezinta pentru caracteristica si tipologia noastră arhitecturala la fel ca alte cartiere ale noastre.. Acesta casa este model cu acoperis Monopanta tipic nord Brazilian ...

1440 EUR/m2 | 84 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

  Casa 91 mp. cu 14 ari teren, pret 60.500 euro. Tautii Magheraus
5
4

De vanzare: Casa 91 mp. si teren, , -, , Pret: 60.500 euro Telefon: Va oferim, in exclusivitate pentru cei ce își doresc o viata la casa, cu o curte generoasa: Casa cu 1.400 mp. teren imprejmuit cu gard de fier in fata si gard din beton in rest Acces din strada principala (Strada ...

672 EUR/m2 | 90 m2

Tautii-Magheraus, Maramures

Apartament 3 camere
10
10

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere Republicii, Policlinica Sf. Ioan Etaj: 3 din 4, dubla orientare, bloc din BCA, an constructie 1988 Compartimentare: Decomandat Suprafață 65 mp utili plus un balcon mare inchis 3 camere + 2 băi (una transformată în dressing) Bucătărie extinsă în balcon Finisaje medii necesită ...

1516 EUR/m2 | 64 m2

Republicii, Baia Mare, Maramures

Casă de vânzare, zona Parc Regina Maria
2
5

Casă de vânzare, zona Parc Regina Maria

Se vinde casă cu 3 camere, bucătărie, hol, baie, cămară alimente (100 mp) + garaj și curte (total 327 mp), Baia Mare, strada Ștefan Luchian (lângă Parcul Mare) Preț : 225.000 . Telefon .

2250 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vinzare
4
35

Casa de vinzare

Vind sau schimb cu garsoniera sau apartament in Baia Mare casă situata în Asuaju de Jos, casa are 3 camere cu antreu și cămară de alimente ca anexe are sura mare din caramida casa este locuita dar necesita renovare acoperișurile sint noi are fintina in curte și branșament nou de curent este la drumul ...

343 EUR/m2 | 70 m2

Asuaju de Jos, Maramures

casa nouă
10

casa nouă

Casa are încălzire în pardoseala, racordata la gaz,curent trifazic , apă și canalizare. Suprafață utila de 100mp compusa din 2 dormitoare, 2 bai , bucătărie ,cămară, cameră de zi.Are 2 terase 60mp și teren 12 ari.Este finisata la interior cu parchet,gresie ,faianta si zugravita in alb.Pentru mai multe ...

1750 EUR/m2 | 100 m2